Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 21., hétfő 21:55

soadroli írta:
Tádám írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor ott a hegyeknél kint beszélgetnek ketten, a távolban az a lény nekem olyan volt, mint egy farkas, vagy valami állat.. mi akart az lenni a Jeti? :mrgreen:
amúgy nekem nem tetszett, főleg a vége miatt. Azt hiszem 4est adtam rá. :/
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy ketten voltak akkor. Én négykézláb mászó embereknek néztem őket :lol: Ja, meg kik lőttek rájuk? :hmmm:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!És tényleg a gollem hasonmások voltak a háttérben... visszanéztem most. :lol: :lol: De most akkor ezek kiteleportáltak vagy mi ? Meg ott az ajtó zárva volt, és oda nem tudtak bemenni, szóval nem értem ezt. Ja, vannak itt érdekes dolgok... :roll: :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. október 21., hétfő 21:48

Tádám írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor ott a hegyeknél kint beszélgetnek ketten, a távolban az a lény nekem olyan volt, mint egy farkas, vagy valami állat.. mi akart az lenni a Jeti? :mrgreen:
amúgy nekem nem tetszett, főleg a vége miatt. Azt hiszem 4est adtam rá. :/
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy ketten voltak akkor. Én négykézláb mászó embereknek néztem őket :lol: Ja, meg kik lőttek rájuk? :hmmm:
Kép

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 21., hétfő 21:38

soadroli írta:Halálhegy - A Dyatlov-rejtély
Huhh, tetszett is meg nem is. Ezt azért olvassa el előtte az, aki meg akarja nézni a filmet. Nagyon érdekes.
Az eleje kicsit unalmas, de aztán elég pörgős lesz a tempó, főleg a végére. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha jól figyelsz, akkor 2x is lehet látni a háttérben valami lényt, egyszer kint a hegyekneknél, mikor a kamera lent van földön, és ketten ott beszélgetnek, egyszer meg a bunkerben. A végén meg az az időutazás...érdekes Aki szereti az ilyen filmeket, mindenképp adjon neki egy esélyt, azaz imdb 5.3 szerintem nagyon kevés.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy az elején kicsit csalódtam, azt hittem az eredeti történetet filmesítik meg, úgy sokkal jobb lett volna. Nálam egy 7-est megér.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor ott a hegyeknél kint beszélgetnek ketten, a távolban az a lény nekem olyan volt, mint egy farkas, vagy valami állat.. mi akart az lenni a Jeti? :mrgreen:

amúgy nekem nem tetszett, főleg a vége miatt. Azt hiszem 4est adtam rá. :/
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 21., hétfő 21:34

Hát akkor azt írjad. :mrgreen: csak mert a T2 anno forradalmasította a filmipart minden lehetséges technikai- és utómunka szinten. :D

Fujderégláttam. Akkora tizes mint a ház. B-)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. október 21., hétfő 21:31

Halálhegy - A Dyatlov-rejtély
Huhh, tetszett is meg nem is. Ezt azért olvassa el előtte az, aki meg akarja nézni a filmet. Nagyon érdekes.
Az eleje kicsit unalmas, de aztán elég pörgős lesz a tempó, főleg a végére. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha jól figyelsz, akkor 2x is lehet látni a háttérben valami lényt, egyszer kint a hegyekneknél, mikor a kamera lent van földön, és ketten ott beszélgetnek, egyszer meg a bunkerben. A végén meg az az időutazás...érdekes Aki szereti az ilyen filmeket, mindenképp adjon neki egy esélyt, azaz imdb 5.3 szerintem nagyon kevés.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy az elején kicsit csalódtam, azt hittem az eredeti történetet filmesítik meg, úgy sokkal jobb lett volna. Nálam egy 7-est megér.
Kép

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 21., hétfő 21:30

Tulajdonképpen azt akartam kifejezni, hogy mondjam el magának, hogy megtalálták a középutat a látvány és a mondanivaló között. Vagy valami ilyensmi. Teccikérteni?
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 21., hétfő 21:24

messideco írta:Terminator 2
8/10
:banplz: így lehúzni ezt a mesterművet :D Amúgy én úgy vagyok vele, hogy hiába jobb a 2. rész a franchiseban, az első 2 részt én egybe veszem. Mind a kettő zseniális, és olyan minőséget képviselnek, ami miatt bátran lehet filmtörténeti gyöngyszemeknek is nevezni. Ha nekem a Terminator eszembe jut, akkor az egybefoglalja az első 2 részt. És nálam mindig is kettőből fog csak állni a sorozat.
Faust írta:Whhhaaaaaat?
nem értenek hozzá :/ :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 21., hétfő 21:22

messideco írta:Kevéssé fektették a hangsúlyt a technológiára
Whhhaaaaaat? :D

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 21., hétfő 21:18

Terminator 2
Sokkal jobb volt, mint a sorozat nyitó darabja. Kevéssé fektették a hangsúlyt a technológiára, bár voltak benne bőven akcióklisék (miért ne B-) ), de nagyon jól felépítették a filmet. A narráció meg különösen tetszik, nagyon sok információt tud nyújtani a nézők felé, ezt meg is tették. Tetszettek a tudományos magyarázatok is, meg a végén a két terminátor közötti harc is, bár az elején voltak kérdéseim, de választ nyertem a film alatt.

8/10

Predator 2
Ez sokkalta jobb volt, profibb mint az első rész, a színészek jóval magasabb teljesítményt hoztak le, mint a dzsungelharcosok. A vége meg nagyon klafa volt, :coffee: kb. így voltam a végén, remek hangulatú oldschool film :agree:

8/10

Bathory - A legenda másik arca
Háát, a film elbírt volna egy jobb forgatókönyvet és rendezőt. Nagyon kapkodó volt a hosszú játékidő ellenére is. Akartak is valamit meg nem is, sajnos a vége fele már alig élvezhető.

6/10

Az acélember
Tetszett az elején Kripton helyzetének a bemutatása, óriási devecseri lett volna, ha kihagyják ezt a remek látványlehetőséget.
Az eleje tényleg kapkodás volt, de végül is egy jó egészet alkotott az egész, semmi sem volt pluszban a filmben, így ennek a kára a gyatra karakterbemutatás is.
Látványos film volt. Hogy egy klasszikussal éljek, nem rossz, de a jó nem ilyen.
Pontot egyelőre nem adnék rá.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 21., hétfő 20:49

A nyelvtanárnő (The Sleeping Dictionary)

Több, mint 10 éves film, de ez eddig kimaradt számomra. Elég érdekes ez a "világ", amit bemutatnak benne, bennszülöttek, elszigetelt emberkék, kórok. 1936-ot írunk egy angol férfi megjelenik Sarawakban, ahol a nyelvtanulás érdekében mellérendelik Albát, aki segít a nyelvtanulásban.

A film 7,5 viszont Jessica Alba 10/10 :mrgreen:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 21., hétfő 20:13

Én is még csak a Megtört öleléseket láttam, egyelőre nem vonnz, hogy nézzem a filmjeit. Majd egyszer. :coffee:
"And my heart will leave you never."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. október 21., hétfő 19:58

soadroli írta:Tegnap megnéztem a Beszélj hozzá! c. filmet. Nagyon erős film, odarogasztott a képernyő elé. Aki szereti a jó drámákat, annak ajánlott. Amúgy az igaz hogy a rendező meleg? :D (Almodovar)
Bizony jó! B-)
Wikipédia írta:Homoszexuális beállítottságát nyíltan vállalja, azonban filmjei központi témája majdnem minden esetben a nő.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. október 21., hétfő 16:26

Én egy '79-es Time after time-ot láttam ezzel a magyar címmel, de gondolom az idei romkomról van most szó, mert amit én láttam, az egész jó volt. :mrgreen:
igen, az új filmről beszélek, és még barátnőmnek se tetszett, szóval... csak saját felelősségre :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 21., hétfő 16:11

Nekikezdtem egy kis klasszikus pótlásnak. Dollár trilógia, első állomás.

Egy maréknyi dollárért

Kb. azt kaptam amire számítottam, közepére kicsit belefásult a film, az eleje jó volt, az utolsó 10 perc pedig zseniális.
Eastwood egyik kedvenc színészem, bár az öregkori szerepei jobban tetszettek(Gran Torino, Millió Dolláros Baby), de korrektül lehozta ezt a szerepet is.
Volt pár dolog ami nem tetszett, például Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!100 évvel ezelőtti fegyverekkel olyan miliméter pontosat lőttek, hogy a mostani hipermodern mesterlövészek elbújhatnának, meg egyszerre egy stukkerrel 4 stukkerest leszedni elég impossibru de ezek gondolom megszokott jellemzői a western filmeknek, többek közt az ilyenek miatt nem áll hozzám közel a műfaj.

Másik dolog, ami nekem kicsit idegesítő a régebbi filmeknél, hogy a sötétbe játszódó jeleneteknél alig látni valamit, egy idő után már kiguvadt szemekkel bámultam, mint Özil barátunk.


7.5/10
Love football, hate antifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 21., hétfő 15:50

portillo írta:Nem tudom, de Almadovar legjobb filmje szerintem, viszont a többi is jó, hasonló stílus. :)
Nálam is nagy kedvenc a Megtört ölelések mellett, de a Volver, a Mindent anyámról és A bőr, amelyben élek is zseniális. Ráadásul a zenék is fantasztikusak ezekben a remekművekben.
http://www.youtube.com/watch?v=bJSWsX-bDBI
:salute:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. október 21., hétfő 15:36

Tádám írta: Kár, hogy a Fountain-t már láttam..
Nézd meg még egyszer, egyszerűen minden újranézéssel jobb az a film. Isteni. :mrgreen:
Tegnap megnéztük az Időről időre című filmet. Ne kövessétek el ezt a hibát. Volt valakinek szerencséje még ehhez a filmhez?
Én egy '79-es Time after time-ot láttam ezzel a magyar címmel, de gondolom az idei romkomról van most szó, mert amit én láttam, az egész jó volt. :mrgreen:

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. október 21., hétfő 10:51

soadroli írta:Phoenix*
Tegnap megnéztem a Beszélj hozzá! c. filmet. Nagyon erős film, odarogasztott a képernyő elé. Aki szereti a jó drámákat, annak ajánlott. Amúgy az igaz hogy a rendező meleg? :D (Almodovar)
Nem tudom, de Almadovar legjobb filmje szerintem, viszont a többi is jó, hasonló stílus. :)
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. október 21., hétfő 10:40

Tegnap megnéztük az Időről időre című filmet. Ne kövessétek el ezt a hibát. Volt valakinek szerencséje még ehhez a filmhez?

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. október 21., hétfő 9:15

Phoenix*
Tegnap megnéztem a Beszélj hozzá! c. filmet. Nagyon erős film, odarogasztott a képernyő elé. Aki szereti a jó drámákat, annak ajánlott. Amúgy az igaz hogy a rendező meleg? :D (Almodovar)
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 21., hétfő 9:04

Széfbe zárt igazság (The Parole Officer)
Tökéletes "egyszer nézős", tipikus brit vígjáték, semmi különös, de azért kifejezetten élvezhető. Steve Coogan nagyot játszik, ráadásul szerepel a filmben Cersei (Lena Headey) is, elég furcsa ilyen modern környezetben látni. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég