Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 4., szombat 14:37

Hable Con Ella (Talk To Her) - Alberto Iglesias - Hable Con Ella
Az egyik kedvenc filmzeném, imádom. És persze maga a film is fantasztikus. :salute:
torjack írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Legalább halt volna meg a végén. Az egy odaszabós végkifejlet lett volna.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sajnos nem merték meglépni, pedig tényleg hatalmas lett volna. (Igaz, ez esetben valószínűleg szétvertem volna valakit vagy valamit a moziban. :lol: )

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 4., szombat 11:23

Waar trailer.

Pakisztáni film az Indiával való kakaskodásról. Elvileg kifejezetten nagy költségvetésű, még a hadsereg is támogatta. IMDb-n egyelőre 9.1-en áll 18.000 szavazat után (csak pakik meg arabok látták eddig), bár meglepődnék ha tényleg ilyen jó film lenne. De azért kinéz belőle egy nagyon jó háborús akcióthriller. A közeljövőben az angoloknál is kiadják, kíváncsian várom a fejleményeket, remélem valamilyen formában itt is elérhető lesz.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 3., péntek 22:45

De őszintén, a film már ott elvágta magát, hogy Clooney és Bullock a két főszereplő. Véleményem szerint jelenleg ők a két legtúlértékeltebb színészek a palettán. Ehhez jött még az, hogy Bullocknak egyedül kellett volna megmentenie a filmet, ami szerintem még sok más színésznek sem sikerült volna, és az alakítása még elfogadható is volt.
Bullock még hagyján, de Clooney...a kamera másik végén jobb helyen van. Színésznek nálam elég középszerű. Mint Affleck.


Maga a film a látványon kívül egy kliséhalom. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bullock karaktere is az elhunyt lányával...a kevesebb néha több.Legalább halt volna meg a végén. Az egy odaszabós végkifejlet lett volna.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 3., péntek 22:40

torjack írta: Jackass? Lehet csak én vagyok finnyás, de ha Jackass, a hányinger hamarabb rám jön, mint a röhögőgörcs...
nmate írta:Jackassből pont egy ilyen 10-15 percnyi videó esetleg ami vicces. De másfél órán át ennyi ön/közpusztítást végző embert nézni? No way man.
Tavalyi csak most lett elérhető. Amúgy ez nem a tipikus Jackass. Itt csak Knoxville van Irving Zisman-nek öltözve, és az "unokájával" bohóckodik. :D

amúgy tavalyi csak most lett elérhető.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. január 3., péntek 22:29

csabi* írta:
Remy írta:Kijött az ÉV VÍGJÁTÉKA (Na, jó az a Wall Street) a Jackass - Bad Grandpa :iszunk: B-)
nem korai még január 3.án kijelenteni hogy az az év vígjátéka ? :D

Tavalyi évre gondolt. Már ősszel megjelent a film. Meg amúgyis csak túlzott. Remélhetőleg.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 3., péntek 22:07

Jackassből pont egy ilyen 10-15 percnyi videó esetleg ami vicces. De másfél órán át ennyi ön/közpusztítást végző embert nézni? No way man.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 3., péntek 22:03

Remy írta:Kijött az ÉV VÍGJÁTÉKA (Na, jó az a Wall Street) a Jackass - Bad Grandpa :iszunk: B-)
Jackass? Lehet csak én vagyok finnyás, de ha Jackass, a hányinger hamarabb rám jön, mint a röhögőgörcs...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 3., péntek 21:52

Remy írta:Kijött az ÉV VÍGJÁTÉKA (Na, jó az a Wall Street) a Jackass - Bad Grandpa :iszunk: B-)
nem korai még január 3.án kijelenteni hogy az az év vígjátéka ? :D
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 3., péntek 21:38

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha nem ilyen lenne a látvány vagy mondjuk nem az űrben játszódna akkor szeretnék ennyien? Szerintem eszméletlen pocsék volt a sztori. Klisé klisé hátán, Bullock vízbe érkezése után még vártam, hogy esetleg egy tengeralattjáró bedarálja, majd azt is túléli, vagy mondjuk ráesik egy meteor.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A sztori valóban gyenge, hatalmas klisé. Baromira untam magam közben, szinte semmi sem történik, a fordulatok meg kiszámíthatók. Cuaróntól jobb filmet várnék.

De őszintén, a film már ott elvágta magát, hogy Clooney és Bullock a két főszereplő. Véleményem szerint jelenleg ők a két legtúlértékeltebb színészek a palettán. Ehhez jött még az, hogy Bullocknak egyedül kellett volna megmentenie a filmet, ami szerintem még sok más színésznek sem sikerült volna, és az alakítása még elfogadható is volt.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. január 3., péntek 21:09

Godzilla (1954)

:mrgreen:

Nagyon mókás ősrégi darab, az egyetlen a sorozatból, ami még komolyan vette magát. Ha eltekintünk az ennyi év távlatából blődnek tűnő állaton, egy nagyon pofásan megvalósított, feelinges filmet láthatunk, néhol egészen drámai pillanatokkal. Amikor Godzilla áttrappol a városon, a korszak technikai adottságaihoz képest szerintem kiemelkedően van megvalósítva, minden percét élveztem. :mrgreen: Rettenetesen érződik a filmen a japánok atombombától való zsigeri félelme, átitatja az egészet. Többet nem nagyon lehet róla írni. Csak másfél óra, egy próbát megérhet. Tetszett.

7/10

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 3., péntek 20:13

Kijött az ÉV VÍGJÁTÉKA (Na, jó az a Wall Street) a Jackass - Bad Grandpa :iszunk: B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 3., péntek 17:16

Dühöngő bika

Sokkal többet vártam ettől a filmtől. Egy korrekt életrajzi film, de semmi több. A bunyók meg kínosan gyengék voltak...
7/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. január 3., péntek 17:12

Hopp igen, már máshol járt az agyam. :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 3., péntek 15:50

Anyaka írta:Pedig néhol elég gépies volt, ami még gond se lenne, de nem olyan volt a karaktere. Banderas többet tett az egészhez szerintem.
Azért annyira nem volt rossz, hogy a filmben nem szereplő Banderas jobbat nyújtott volna. :mrgreen: Amúgy igen, Clooneyt valamiért nagyon nem bírom, de jól hozta a szerepet.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. január 3., péntek 15:47

Pedig néhol elég gépies volt, ami még gond se lenne, de nem olyan volt a karaktere. Banderas többet tett az egészhez szerintem.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. január 3., péntek 15:25

Azért Bullockot nem szindám, Ő hozta, amit kellett. :)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De a sztori elfárad már kb. a 40 percben, de végig kínosan szentimentális akar maradni (amikor átéleznek egy KÖNNYCSEPPRE, hát ott majdnem felrobbant a fejem), de ezen túl ugyanazok voltak vele a problémáim, amik az első megtekintéskor is: kissé unalmas lesz, totál kiszámítható, így érdektelen a vége. A látvány tényleg hihetetlen, de a második megtekintés során már annyira nem varázsol el az újdonság ereje, így jobban előjönnek a hiányosságok.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 3., péntek 15:23

Jagten (2012)

Sokak szerint az a jo film, ami valamilyen erzelmet valt ki az emberbol. Nalam ez tokeletesen megvolt, szinte vegig baromi ideges voltam, foleg a film kozepen tobbet szidkozodtam mint az utobbi 3 vagy 4 honapban osszesen.
Maga a tortenet erdekes volt, a skandinav hangulat vegig erezheto volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eloszor is az a kerdes merul fel bennem, hogy az emberek tenyleg ennyire idiotak?
Egy 6 eves kislany allit egy nagyon komoly dolgod es azonnal mindannyian elhiszik. Amikor az ovoda vezetoje mondta, hogy o mindig is ugy hitte, hogy a gyerekek nem hazudtak, jott volna hogy pofan verjem. A kislany (tovabbiakban sz.rzsak) "kihallgatasanal" is egyertelmuen latszik, hogy a szajaba adjak a szavakat, latszik rajta hogy minel hamarabb szabadulni szeretne, ezert mindenre rabolint. Es ezt olyanoknak akik egesz nap gyerekekkel vannak, tudniuk kene.

Vegig azt a pillanatot vartam, amikor Lucas agya egyszer csak elborul es lemeszarol mindenkit. Ezzel szemben teljesen mas iranyt vett a film. Egeszen addig minden rendben volt, amikor a templomos jelenet utan, a legjobb baratja atmegy hozza. Utana viszont 1 evet ugrunk elore az idoben es ugy teszunk mintha ez az egesz meg se tortent volna. En legalabbis nem tudom elkepzelni, hogy azok utan ismet osszejojjek a baratnommel, hogy eletem talan legnehezebb pillanataban, amikor igazan szuksegem lenne ra, ne alljon ki mellettem. Ugyan igy a tobbi baratjaval szemben is all a mondas: "megbocsatok, de nem felejtek". Nem tudom Lucas hogy kepzelte azt, hogy ezutan minden renben lesz.
A fia "szertartasa" utan is amikor atviszi a kislanyt a negyzethalos padlon. En biztos nem tudtam volna ezt megcsinalni egy olyan emberrel, aki kvazi tonkrevagta az addigi eletem.


8/10


Tegnap este megneztem meg ket filmet:

Red 2 (2013)
Nem egy porgos akcio film, viszont hangulatos, vannak benne jo poenok, par csavar is, nekem tetszett. Egyszeri kikapcsolodasnak tokeletes, megerte megnezni. 7/10

You, Me and Dupree (2006)
Tobbszor is lattam a filmet, 6-7 evvel ezelott tetszett, ezert nagy remenyekkel ultem le megnezni, viszont csalodnom kellett. A film elso fele tetszett, olyan volt amilyenre emlekeztem, a masodik fele viszont elegge idegesitett, tobbszor is beletekertem, par resznel csak fogtam a fejem. Talan regen se voltak jobbak a vigjatekok mint ma, csak gyerek fejjel jobban tetszettek? 5/10
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. január 3., péntek 15:28-kor.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. január 3., péntek 15:21

Faust írta:Másodjára már nekem sem tetszett túlzottan a Gravity, ennek ellenére elismerem, de egy hetesnél nálam nem ér többet.

A hibákról senki se szól egy szót se, csak az űr, meg a látvány. :D
Amúgy érdekes, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az oroszok szétzúzták az usa összes műholdját, megölték a kommunikációt az egész kontinensen, de nem indult el a háború, pedig a valóságban már egy karcolásért is ököllel vernék a "piros gombot". :lol:
Az lett volna a tökéletes befejezés, ha leérkezik a Földre, aztán egyből jön is egy kis atom, megjutalmazva Bullock zs kategóriás színészi teljesítményét.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. január 3., péntek 14:55

Most őszintén
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha nem ilyen lenne a látvány vagy mondjuk nem az űrben játszódna akkor szeretnék ennyien? Szerintem eszméletlen pocsék volt a sztori. Klisé klisé hátán, Bullock vízbe érkezése után még vártam, hogy esetleg egy tengeralattjáró bedarálja, majd azt is túléli, vagy mondjuk ráesik egy meteor.
Azt is tudom, hogy R24 majd szépen elkezdi nézni, aztán 25 perc után kaszálja.
Egyébként én is pont arra gondoltam a film után...Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogyha ezt Roland Emmerich rendezte volna ízekre szedték volna, h mekkora klisé halmaz h az utsó pillanatban mindig megmenekül
Ettől függetlenül klassz film volt, egy jó mozis élmény, de nekem elsőre is 8/10 volt, de ha újra nézem lehet kicsit lejjebb is megy ez a szám.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 3., péntek 14:43

enkóron ezt olvasom az egyi acélember verzió alatt :
"Szerintem ez borzasztóan gyenge , össze se lehet hasonlítani a Tűzgyűrűvel ! Az a film klasszisokkal jobb ! 10/3 "
:lol: :lol: :lol:
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég