Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 12., vasárnap 21:55

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Pont ma újráztam az Acélembert nagy unalmamban és abbna mondjuk igazat adok hameszmesternek, hogy egy érzelgős szar Szuperembert kaptunk, egy viszonylag jó történettel.
Nekem moziban bejött anno, de otthon már messze nem annyira. Nincs benne semmi humor, a történet is lyukas igazából, ellenben a hangulata nem rossz, illetve kumma látványos. Látszik, hogy goyer írta...
Mondom, hogy jó a történet csak Superman lett túl nyálas. Most írnék valami caps lockosat csak R24 becsicskított. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 12., vasárnap 21:53

ziro4vr írta: Nekem moziban bejött anno, de otthon már messze nem annyira. Nincs benne semmi humor, a történet is lyukas igazából, ellenben a hangulata nem rossz, illetve kumma látványos. Látszik, hogy goyer írta...
Reeve cameo :'(

Amúgy nem tudom mi bajotok van Goyerral... ezt a filmet is brutál jól megírta. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 12., vasárnap 21:51

Kerlon írta:Pont ma újráztam az Acélembert nagy unalmamban és abbna mondjuk igazat adok hameszmesternek, hogy egy érzelgős szar Szuperembert kaptunk, egy viszonylag jó történettel.
Nekem moziban bejött anno, de otthon már messze nem annyira. Nincs benne semmi humor, a történet is lyukas igazából, ellenben a hangulata nem rossz, illetve kumma látványos. Látszik, hogy goyer írta...
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 12., vasárnap 21:48

Pont ma újráztam az Acélembert nagy unalmamban és abbna mondjuk igazat adok hameszmesternek, hogy egy érzelgős szar Szuperembert kaptunk, egy viszonylag jó történettel.

Leto meg hatalmas lesz. HAHAHAHA
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 12., vasárnap 20:59

ziro4vr írta: Más, megnéztem a kamerás suicide squadot, Leto nem lesz rossz úgy néz ki. Az a kacaj ütős. Mondjuk nekem jobb lenne, ha a kis Harleyt mutatnák jó sokat. :lol:
Ha az Assault on Arkham storyja is feltűnik benne, akkor sok Harleyt fogunk kapni. :shifty: B-) :D Leto meg egész egyszerűen félelmetes. Batman vs Jokert akarok. :mrgreen:

Na, de ma újrázni kéne az Acélembert. :coffee: :mrgreen:

amúgy... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 12., vasárnap 20:55

Szerintem offoljuk a témát, ő is pihen most, mi is tegyünk így.

Más, megnéztem a kamerás suicide squadot, Leto nem lesz rossz úgy néz ki. Az a kacaj ütős. Mondjuk nekem jobb lenne, ha a kis Harleyt mutatnák jó sokat. :lol:
wZoLee7 írta:Ziro te ma troll levest ebédeltél :D komolyan a hsz-id megérnének egy gyűjteményt :lol:
Na most miért? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 12., vasárnap 20:53

Ziro te ma troll levest ebédeltél :D komolyan a hsz-id megérnének egy gyűjteményt :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 12., vasárnap 20:52

lassan jöhet a 3. acc is ha már úgy gondolod ezt a nevet eléggé lejárattad :lol:
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 12., vasárnap 20:49

hamesz írta: Ez a Kém viszont nem rossz. Felénél járok, de Statham a legnagyobb benne. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kár hogy keveset szerepelt idáig.
Egyébként meg nem voltam teljesen őszinte. Mert az ízléseddel is van bajom, nem is kevés. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 12., vasárnap 20:44

csabi* írta:ha a te vidékeden mindenki ebben a stílusban okádja állandó jelleggel a hülyeséget akkor nem szóltam
Hát nincs belőle probléma, ha valaki azt mondja egy filmre, vagy előzetesre, hogy fostenger, vagy szar. Abból nincs az, hogy nem ilyen formában kéne közölni. Itt nem az van, hogy ez a film nekem nem tetszik nem olyan jó ezért meg azért. De sorry akkor mindenkitől. :/

Ez a Kém viszont nem rossz. Felénél járok, de Statham a legnagyobb benne. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kár hogy keveset szerepelt idáig.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 12., vasárnap 20:36

ha a te vidékeden mindenki ebben a stílusban okádja állandó jelleggel a hülyeséget akkor nem szóltam
Kép

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 12., vasárnap 19:36

csabi* írta:mathers pls kurvára nem kéne lehúzni a vidékieket a saját fasságod miatt.
nem, ez sehol nem normális, sőt mindenhol hülyeség

vidék is van sokféle... teljesen más gondolkodással stílussal szóhasználattal... ezért írtam hogy vidéken felénk :) de kössetek már bele mindenbe na mindegy én lezártam...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 12., vasárnap 19:34

hamesz írta:Én nagy Batman fan vagyok, de nem várok sokat tőle. Már eleve ott elrontották, hogy Affleck Batman. Nagyon jó lesz... Már a trailerben is bámulhattam a bamba képét. :lol: Nolan alkotása után azért nem ilyen fostengerre számítottam. Inkább azt vitték volna tovább Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a Robin vonalon.
Nekem sem a kedvenc színészem, de pl a Holtodiglanban jó volt. Én az Acélembert sem láttam, nem tudom milyen, nem érdekelt akkor sem, most sem. Könnyen lehet hogy ezt sem nézem majd meg...halkan jegyzem meg moziban melózok :mrgreen: ...egyszerűen Bale Batman számomra mindent vitt. Jók voltak a gonoszok, jó volt Bale. Joker tényleg hatalmas alakítás volt. Adott volt egy Robin vonal, amit akár csak egy főszereplő lecserélésével lehetett volna folytatni. Sajnálom nagyon, ettől függetlenül ez még lehet egy jó egyszer nézős film.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 12., vasárnap 19:23

:fpalm: vidéki paraszt vagyok én is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 12., vasárnap 19:17

mathers pls kurvára nem kéne lehúzni a vidékieket a saját fasságod miatt.
nem, ez sehol nem normális, sőt mindenhol hülyeség
Kép

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 12., vasárnap 18:58

ziro4vr írta:Még mindig nem érted miről van szó. De én kiszálltam, én leszek a szararc úgyis.

NEM azzal van a baj, hogy neked mi tetszik, miért tetszik, hanem amilyen formában ezt közölted. Olvasd már vissza légyszives. Hányadik ilyen hozzászólásod ez? Nem ezért rebootoltad magad? Így hogy vegyenek komolyan. Nem személyeskedni akarok. De ha egyszer nem veszed észre miről van szó.

és mocsok megelőzött..nem baj, akkor ketten repülünk miatta :lol:
Sorry ez itt vidéken felénk normális :Đ De akkor bocs srácok, ha valami nem tetszik akkor normálisabb formában közlöm. :)
Na most viszont neki esek a Jason Statham féle Kémnek. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 12., vasárnap 18:45

Még mindig nem érted miről van szó. De én kiszálltam, én leszek a szararc úgyis.

NEM azzal van a baj, hogy neked mi tetszik, miért tetszik, hanem amilyen formában ezt közölted. Olvasd már vissza légyszives. Hányadik ilyen hozzászólásod ez? Nem ezért rebootoltad magad? Így hogy vegyenek komolyan. Nem személyeskedni akarok. De ha egyszer nem veszed észre miről van szó.

és mocsok megelőzött..nem baj, akkor ketten repülünk miatta :lol:
Nem illik.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. július 12., vasárnap 18:42

hamesz.
nem azzal van a baj, hogy mész-e a premierre vagy sem. senki nem fog megszólni, ha nem szánsz rá pénzt. én nem voltam moziban már vagy másfél éve. nem ezért kapod a "kritikát".

komolyan, vedd már észre hogy mit írnak.

édesisten, annyira emlékeztetsz valakire.

remélem egyszer miattad is kapok véglegest. :mrgreen:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 12., vasárnap 18:40

ziro4vr írta:Fostenger, semmi a FILM, mikor láttál belőle három percnyi összevágott anyagot. Nincs semmi gond azzal, hogy más a véleményed. A gond veled van.
Lehetséges. De én akkor is elsősorban előzetes alapján döntök, hogy elsősorban melyik film érdekel a legjobban és melyik filmre szeretnék beülni már a premier napján és melyik ér rá hetekkel később is vagy majd éppen HD-ben itthon, amikor megjelenik. Főleg, hogy elég messze lakok Pesttől és nem olcsó az odaút. Így logikus, hogy nem fogok rögtön kocsiba pattanni egy olyan filmre, aminek nem tetszik az előzetese. Lehet velem van a baj és én csinálom rosszul. De ez mindig is így volt nálam. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 12., vasárnap 18:37

Ez megint csak vélemény. Ész érv nulla. Nekem nem tetszik=szar film.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég