Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 30., hétfő 16:29

realistahuni írta:Én a Tűzgyűrű trailerét nem voltam képes végignézni, nem hogy a filmet. Talán ha 10 éves lennék tetszene.
Szerintem teljesen rendben van, ha néha olyan filmek is készülnek, amik vissza adják az idősebbeknek a gyerekkort. És ezen nincs mit szégyellni, ha valaki felnőttként ismét gyereknek szeretné érezni magát egy bő 2 órára. Erre teljesen tökéletes a Tűzgyűrű. Nem kell belelátni többet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. december 30., hétfő 16:27

Én a Tűzgyűrű trailerét nem voltam képes végignézni, nem hogy a filmet. Talán ha 10 éves lennék tetszene.
Kár, hogy még fiatalabb vagy. Na de majd a 10. születésnapodra összehozzuk, hogy megnézhesd a moziban 3D-ben. :mrgreen:
A Project X pedig, tipikusan haverokkal nézős, piálós-bulizós-csajozós film ami kikapcsolódásra meg egy kis röhögésre teljesen megfelel, szóval ne bántsátok mocskot.
Ez eddig rendben is volna, de mocsoknak nincsenek se barátai, se haverjai.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 30., hétfő 16:15

Én a Tűzgyűrű trailerét nem voltam képes végignézni, nem hogy a filmet. Talán ha 10 éves lennék tetszene.
A Project X pedig, tipikusan haverokkal nézős, piálós-bulizós-csajozós film ami kikapcsolódásra meg egy kis röhögésre teljesen megfelel, szóval ne bántsátok mocskot. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. december 30., hétfő 16:04

MyStiQ írta:Még ez is üti a Te 10/10-es filmedet.
fúú baszott nagy robotok, must see. :mrgreen:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. december 30., hétfő 16:02

idei év két nagy csalódása a tűzgyűrű és a pain and gain volt.
előbbitől lehet túl sokat vártam, mert előtte misztik az egekig magasztalta, én meg beültem megnézni és végig untam az egészet.
A Tűzgyűrűt végig untad, a Project X meg 10/10? Köszönöm, nincs több kérdésem. Ezek alapján a Pain and Gain viszont jó filmnek tűnik, pótolnom kéne. :D

Még ez is üti a Te 10/10-es filmedet. :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. december 30., hétfő 15:38

Remy írta:De a Project X tízpertíz
naná. a project x nagy királyság. B-)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 30., hétfő 15:36

mocsok írta:idei év két nagy csalódása a tűzgyűrű és a pain and gain volt.
De a Project X tízpertíz :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. december 30., hétfő 15:34

idei év két nagy csalódása a tűzgyűrű és a pain and gain volt.
előbbitől lehet túl sokat vártam, mert előtte misztik az egekig magasztalta, én meg beültem megnézni és végig untam az egészet.
a pain and gain pedig idegesített. erőltetett volt szerintem.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. december 30., hétfő 15:31

Nem hiszem el :lol: Gondoltam rendelek jegyet az esti Wall Streetre, felhívom őket, és mondja a csaj hogy még pont van 2 szabad hely, az első sorban. Mondom akkor viszont hallásra :lol: Pedig úgy beleéltem magam. Ilyen még sose volt.
Akkor majd jövőre, marad a Rush :D
Kép

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. december 30., hétfő 13:02

nmate írta:
Amúgy nehéz dolog ez az osztályzás, mindenki máshogy fogja fel. Vessétek csak össze Santit/Anyakat meg RR77-et :D

Nincs ám nagy különbség, csak Remy bőkezű a pontokkal. :D
Meg mindenkinek máshogy osztja be azt a 10 pontot. Én szigorúbban, mert, ha látnék egy tökéletes filmet, akkor nem lenne rá mit adni. :lol:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 30., hétfő 12:53

149 filmet néztem meg 2013-ban, és 21-et kinyomtam inkább.
(120-at augusztustól számítva)

Legjobb filmek:
9,0 = Hotel Transylvánia, Toy Story 3 és a Wall-E animációs trió
8,0 = Karib-tenger 3, Hurrikán, Elysium, Jégkorszak 4, Toy story 1, Croodék
7,5 = Nolan Batman 1, Karib-tenger 2, L'cso, Tűzgyűrű, Éhezők viadala, Csatahajó, Bosszúállók, Ronto Ralph

Ja igen, menet közben a Nolan Batman első felvonását is megnéztem, hogy ne csak trailer alapján ítélkezzek! :mrgreen: Összességében nem volt rossz, sőőt, felvezetésnek, trilógia első résznek jó volt. Állítólag a második része sokkal jobb is mint ez volt, kíváncsian várom...

Csalódások között szerepel többek között a Személyiségtolvaj, Ted, Die hard 5 is nagyon gagyi lett sajnos. További gagyibbak amiknél jobbra számítottam: RIPD, francia Csodacsapat, Elrabolva 2 se hozta az első szintjét...

Az idei év filmjeiből 36 filmet láttam.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 30., hétfő 12:44

sentry írta:popkornt csámcsogó, röhögő gyökerek mellet.
Kivételesen egyetértek veled. Ezé' is szoktam gyakran elmenni Corvinba vagy Művészmoziba (mondjuk ott még csak 1x voltam :mrgreen: ), ha megtehetem.

Amúgy nehéz dolog ez az osztályzás, mindenki máshogy fogja fel. Vessétek csak össze Santit/Anyakat meg RR77-et :D

Rush újranézve, ez inkább egy jó 9/10.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 30., hétfő 12:38

Kerlon írta:Hát érdekes ízlésed van. A This is the Endből bírtam nézni 30 órát, akkor egy trágya szerintem. Semmi értékelhető humor nincs benne csak egy sztárokkal telepakolt maszlag valami idióta sztorival.
Talan a legfontosabbat elfelejtettem mondani: elotte palinkaztam egy kicsit :lol:

Kerlon írta:ami abszolút meglepő, hogy a Cloud Atlas 4/10. Úgy látom, hogy elég eltérő az ízlésünk. :D
Bovebben: "Most neztem meg a Felhoatlaszt, de nagyon csalodott vagyok. A film hat tortenetet mesel el, amirol a legtobben azt gondolnank, hogy a vegen osszekapcsolodnak es valami hatalmas elmenyben lesz reszunk. Hat ez (nalam) elmaradt. Masfel ora utan csak neztem, hogy most mi van?? Egyszeruen nem tudott lekotni a film. Tul sok mindent akartak beletenni egyetlen filmbe, ami nem sikerult (meg igy se, hogy 3 oras film lett belole). Egyszeruen sok volt ez a 6 szal, tul sokszor ugraltak az idoben: mire bele eltem volna magam az egyik tortenetbe, mar ugrottunk is a masikhoz. Nem ismerem a regenyt, de biztos vagyok benne, hogy ott sokkal jobban ki van fejtve az egesz tortenet. A film vegere azert nagyjabol osszeallt a kep, de ez akkor se potol az unatkozassal eltoltott orakert. 4/10"
Kerlon írta:A Lawless miért csalódás 6/10zel? :D
Ez a 6-os sok vagy keves?
Par baratom mondta, hogy nekik tetszett, imdb-n is 7.3-on allt, forumon is pozitivak voltak rola a velemenyek es a film eleje is nagyon tetszett.
pheco írta:Miert nem 10es amit az elejetol a vegeig elvezel?
Talan nem volt tokeletes a megfogalmazas, de a 9-es meg 10-es filmekhez kell valami plusz erzes, egy katarzis a film megnezese utan.

A Jégvarázs c. filmet egy idoben annyira reklamoztak Class FM-en, hogy minden kedvem elment attol hogy megnezzem.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. december 30., hétfő 12:36

sentry írta:
(2012) Life of Pi dráma 8|10
(1999) Fight Club dráma 8|10
Szimplán érdekel, hogy hogyan jött ki e két film azonos pontszámra. Tényleg. Érdekel a véleményed.

Nem egy stílus. De átjött az üzenete valószínűleg.


Remy:

A Jégvarázs elég átlagos lett. Legalábbis a felvezetések, előzetesek eléggé átverték az embereket. Semmivel se különb egyik-másik animációs filmtől. Még a poénokból se nagyon voltak tele. Olyan két szék közé estek, mert kicsit szólt a felnőtteknek, kicsit a gyerekeknek, de egyik irányba se mentek el. Viszont van benne egy nagyon jó zene, és ez húzta fel a filmet is a legtöbb szakmai oldalon. Persze angolul. Magyarul az is gyenge.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 30., hétfő 12:11

A This is the Endből bírtam nézni 30 órát, akkor egy trágya szerintem
Ahhoz képest 30 órát nézni ezt a szart, szép teljesítmény :mrgreen: :mrgreen:

amúgy kaszáltam 20 perc után. Örök igazság, ami mocsoknak 10/10, az nekem... :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 30., hétfő 12:03

h3x0r írta: Hogy szigoru vagyok-e? Amelyik film tetszik, annak jo osztalyzatot adok, amelyik kevesbe, annak kisebbet.
Pontozasnal 7-est adok a jo filmekre, amik tetszettek, 8-ast pedig azokra, amiket az elso perctol az utolsoig elveztem.

Ponyvaregeny: tetszeni tetszett, mert jo film, de egyaltalan nem ertem miert van ennyire istenitve. Voltak benne hatalmas jelenetek, de olyanok is, amiknel legszivesebben kikapcsoltam volna, mert mar annyira untam az egeszet.
Miert nem 10es amit az elejetol a vegeig elvezel?

A Ponyvaregennyel meg en is igy voltam, hogy elveztem is meg nem is, szerintem a nagy hype amit evekig kaptam, hogy nezzem mar meg, rontott az elmenyen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 30., hétfő 11:54

h3x0r írta:En is osszeszamoltam es iden 82 filmet neztem meg, ebbol 50-et az utobbi 2 honapban. (eleg sokat voltam beteg, ugyhogy volt idom)

A 82-bol 27 film 2013-as, kozuluk is a legalabb 8-as pontszamuak:
Oblivion 9/10
Despicable Me 8/10
World War Z 8/10
Now You See Mee 8/10
Furious 6 8/10
This is the end 8/10

Es a 2013-ason kivuli lista:
10/10: Toy Story 3, Gettomilliomos, Fight Club, Inception
9/10: Toy Story, Django
8/10: Lecso, Reszeges Karatemester, Rise of the guardians, end of watch, death race, due date, hotel transylvania, the hunger games, madagascar 3

Legnagyobb csalodasok: Paranorman 1/10, Seven Psychopaths 3/10, Empire state 4/10, Cloud Atlas 4/10, Treasure Planet 5/10, Grown Ups 2 6/10, Lawless 6/10, Ponyvaregeny 7/10.

Legnagyobb meglepetesek: Toy Story 1-3, Now you see me (2013), Fight Club(1999)

Tervek a kovetkezo evre: egy kicsit nezegettem a listam es eleg sok a tucat film, ezek szamat jovore jo lenne egy kicsit leredukalni.
Hát érdekes ízlésed van. A This is the Endből bírtam nézni 30 órát, akkor egy trágya szerintem. Semmi értékelhető humor nincs benne csak egy sztárokkal telepakolt maszlag valami idióta sztorival. Az Oblivion megint nem egy nagy szám. Nálam max 6-ost kapna. A szemfényvesztők sem rossz, de messze nem egy 8-as film szerintem, ami abszolút meglepő, hogy a Cloud Atlas 4/10. Úgy látom, hogy elég eltérő az ízlésünk. :D A Lawless miért csalódás 6/10zel? :D



Torjack: a Tűgyűrű típikus mozis film. Szép meg látványos, de semmi extra. A fiatalabb korosztályt tuti jobban megfogja. Egyszer meg lehet nézni. Van nála vallatósabb film is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 30., hétfő 11:46

tubatibi írta:Jobbat kapott nálad a halálos iramban 6 meg a this is the end a ponyvaregénynél? sőt az előbb említettek 8-at kaptak a 10 pontból?

te se vagy egy szigorú néző. :mrgreen:
Hogy szigoru vagyok-e? Amelyik film tetszik, annak jo osztalyzatot adok, amelyik kevesbe, annak kisebbet.
Pontozasnal 7-est adok a jo filmekre, amik tetszettek, 8-ast pedig azokra, amiket az elso perctol az utolsoig elveztem.

A This is the end-et sirva rohogtem vegig. Lakotarsam haromszor is bejott, hogy jol vagyok-e. Lehet hogy ha maskor nezem meg, akkor a poenok nagy reszet fapofaval ulom vegig, de most nagyon atjott az egesz.

A Fast 6-al mi a gond? Nem kell minden film hatalmas vilagmegvalto uzenetet hordozzon. En szeretem a halalos iramban filmeket, ez a resz pedig nagyon jo volt. Azt kaptam tole amit vartam, egy hosszu nap utani laza kikapcsolodas.

Ponyvaregeny: tetszeni tetszett, mert jo film, de egyaltalan nem ertem miert van ennyire istenitve. Voltak benne hatalmas jelenetek, de olyanok is, amiknel legszivesebben kikapcsoltam volna, mert mar annyira untam az egeszet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 30., hétfő 10:26

Én sem a rossz filmeket kerestem, de néhányba belefutottam a blog miatt. 83 idei film közül azért össze tud jönni egy ilyen lista.

A legjobb 10-et majd januárban csinálom meg, mert én nem a magyar bemutató szerint szoktam elkészíteni az ilyen listákat. Tehát még megvárom a 12 év rabszolgaságot, az Amerikai botrányt, a Nebraskát (csak kijön már addig), az All is Lost-ot (+ ez is...), + Out of the Furnace, Jégvarázs, Mocsok, Dom Hemingway.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 30., hétfő 10:15

Nekem a legnagyobb csalódás a Szemfényvesztők volt, akkora hájpot kapott az a film, és még sincs semmi különleges benne.
A Halálos iramban 6-ot 30 perc után kinyomtam a fenébe, aztán volt két szar vígjáték, amit hálivúdot ismerve meg sem kellett lepődnöm, Családi üzelmek, és a Női szervek.
Szerencsére én is nagy ívben kerülöm a trash filmeket, pár embernek itt viszont elég erős gyomra van. :lol:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég