Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. május 26., csütörtök 15:15

Nálam mondjuk pont egy Warcraft van magasabb szinten egy képregényfilmhez képest. Nekem a Warcraft 3 volt gyerekkorom nagy játéka. Nulla angoltudással úgy zabáltam a sztorit, hihetetlenül magába szippantott. Nekem egy képregényfilm olyan, hogy egy laza szórakozás, egy kis kikapcs, de semmi több. Félreértés ne essék, eléggé szeretem őket is, de számomra más világ. Egy lanyhább, lazább, pihentetős film, ahol az agyamnak nem kell sokat dolgoznia. Egy warcraft sztori viszont brutál megfog. Kőkemény, kegyetlen, drámával tele, mind szellemileg és lelkileg ott kell pörögni, hogy az ember teljesen bevegye. És bőven van mondanivalója, mögöttes tartalma. Nekem ez, másoknak meg inkább a képregény, ez ilyen.

Az a plusz 30 perc tényleg elfért volna, amit Remy írt, így egy kicsit kapkodó, de még egy a világot nem ismerő nézőt is meg tud fogni. PErsze sok a kérdés, de remélhetőleg meg fogják idővel ezeket válaszolni. Ezen felül az én laikus szememmel filmtechnikai problémákat nem vettem észre, vagy ha volt is valami apróság, azt az élményt nem rontotta.

Warcraft fantasy világa pedig igenis fel van építve. Rendkívül sokrétűen és összetetten. Merít valamennyit a Gyűrűk urából, ezt a vak is látja, de aztán el is rugaszkodik tőle rendesen. Ha meg csupán a filmre gondolsz, akkor nem is egy film dolga ez. Ez a film a Warcraft sztori alapjainak egy töredék részével foglalkozott, rengeteg másik szál van még. Én pl barátnőmnek a film után csak fél órán keresztül meséltem az előzményeket, hogy mindent tisztán értsen. Ha 2-3 film múlva nem veti meg a gyökerét a film, és nem építi fel rendesen saját univerzumát, akkor lehet azt mondani, hogy valamit elbasztak, de ez ennek a sztorinak szerintem jó kivitelezése volt. Mindenesetre kíváncsian várom, hogy fog építkezni tovább a film, miket, és hogy fognak kidobni, milyen sztorikra mennek majd rá.

Mondjuk egy jó, emlékezetes zene tényleg hiányzott. Már a trailer alatt mondtam, hogy a zene borzalmas. Talán a stáblistás zene maradt meg legjobban, többire nem is emlékszem.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 26., csütörtök 14:20

ericco írta: Amúgy szerintem készült már kifejezetten jól sikerült játékadaptáció is: Silent Hill.
Ott a pont. Az első rész kifejezetten hangulatos. :agree: Lassan újrázni is kéne... :hmmm:

Mondjuk a Postal is jó. :mrgreen:
ericco írta:
CGI teljesen oké, sőt
Nem kiemelkedő. Gollum 10 éve az volt, vagy Caesar 4-5 éve.
Látom a Geekz-et olvastad. :mrgreen: (Teljesen a ló túloldala az az írás. Alapból Uwe Boll-al jön egy csomószor Csabi, ami valljuk meg... elég nagy hülyeség. )

Őőő, és miért is volt elvárás, hogy megreformálja a látványvilágot a Warcraft? De most őszintén, ez miért negatívum? Remek a CGI, és ez bőven elég. Nem kiemelkedő... majd az Avatar az lesz, azért is húzza ennyit Cameron.

Gollum 1, azaz 1 karakter. Caesar szintén... Itt jóval több karakterről bezsélünk. Amúgy meg, ha már szőrszálhasogatók akarunk lenni, akkor Gul'dan az egyik legegyedibb boss a filmvásznon. És CGI...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 26., csütörtök 14:19

ericco írta:A lotr tele van rejtett tartalommal, csak már nem annyira érvényes, mivel már nem létezik a náci Németország.
Hát de a Lotr könyvből is készült, nem játékból :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. május 26., csütörtök 14:17

A mögöttes, mélyebb tartalomban, amitől több lesz valami, mint egy látványos akciófilm.
A lotr tele van rejtett tartalommal, csak már nem annyira érvényes, mivel már nem létezik a náci Németország.

És bizony jópár játék készült már, amelyek storyban jól odavenrek a filmek mondjuk 80%-nak.
Hollywood még mindig úgy tekint a játékiparra, mint konkurenciára, valahol jogosan is. Nem véleltenül kezdték el a kiadók saját felügyeletük alatt készíteni a filmesítéseket.

Amúgy szerintem készült már kifejezetten jól sikerült játékadaptáció is: Silent Hill.
CGI teljesen oké, sőt
Nem kiemelkedő. Gollum 10 éve az volt, vagy Caesar 4-5 éve.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. május 26., csütörtök 14:20-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 26., csütörtök 14:16

Mármint úgy a Lotr-hoz, hogy mint film. De ez hatalmas probléma. Szerintem bátran ki lehet jelenteni, hogy a Lotr a legjobb a zsánerében. Nem azt kell megugrani, amit Jackson megalkotott, hanem egy másik útra kell rátévedni, és azt kell kijárni.

Ezért írtam, hogy a Warcraft teljesen más élményt ad, mint az eddigi fantasy filmek. Ezt az érzést/szórakozást kell megtartani és erre kell építkezni. Az alapok már most megvannak, csak csiszolni kell azon, hogy a filmvászonra jól kerüljenek fel. És ne vágják szarrá a filmet, ne legyen kapkodós, legyen zeneileg is egyedibb, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 26., csütörtök 14:11

Remy írta:Ez a probléma, hogy akarva-akaratlanul is a Lotr-hoz hasonlítják az emberek.
Szerinted véletlen? Dungeons and Dragons az alapja az egésznek, ami pedig nagyon sokat merítette a Lotr világából.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 26., csütörtök 13:56

nmate írta: A film pedig így a kritikákra rápislantva egy butított Gyűrűk ura lehet.
Ez a probléma, hogy akarva-akaratlanul is a Lotr-hoz hasonlítják az emberek. Ez hiba, de sajnos a zsánert elnézve, nem meglepő. egyszerűen hiánycikk az effelé szórakozás a mozikból. Nincsenek jól megalkotott fantasy világok. Lotr mellett volt egy Harry Potter és szevasz.

Így viszont helytállóak sokszor a negatív kritikák. Geekz is lehúzta elég rendesen. Van is igazság abban, amit Rusznyák Csabi írt, de sokszor feleslegesen is rúgott bele a moziba.
ericco írta:Egy kritikát olvastam a Warcraftról, de ott mint filmet is lehúzták, nem csak mint adaptációt. Állítólag egyszerűen szarul van megírva a forgatókönyv, a szereplők érdektelenek, nincsnek felépítve. A CGI sem a legtutibb (nem emelkedik ki semennyire, pedig a készítők úgy harangozták be), de ami a legfontosabb, pocsékul van rendezve és megvágva. A storyból pedig szinte teljesen érdektelen, a nézőben nem alakul ki feszültség, pont a fenti hibáknak köszönhetően.
CGI teljesen oké, sőt... kreatív és látványos az egész film, egyáltalán nem kell szégyenkeznie a Warcraftnak CGI terén.

A vágások, a forgatókönyv tényleg hibás, de itt megint a Gyűrűk Urát tudom felhozni. A Warcraft-ot akarva-akaratlanul ahhoz akarják majd mérni az emberek. Csak éppen túl magasan van a léc. Kb lehetetlen megugrani. De nem is kell.

Igazság szerint egy új, egy más fajta élményt ad a Warcraft, mint az eddigi fantasy filmek. Én egyedül a Warcraft 3-al játszottam egy keveset, de a film tényleg olyan, mintha megelevenedett volna a játék. Játékszerű, sokszor utaltak is erre a kamerabeállításokkal. Meseszerű, darkos, fantáziadús.

A legnagyobb problémája az egész mozinak talán az, hogy túl rövid. ha +30 perccel hosszabb, senki nem szól egy rossz szót se. De az kellett volna ahhoz, hogy kicsit nyugisabb, nem túl kapkodós film alakuljon ki belőle. Emellett illett volna tartalmasabb, nagyobb hangsúlyú zenékkel feltölteni.

Mindazonáltal és hiszem, hogy ha ez sikeres lesz, akkor a folytatásokban ki fogják javítani ezeket a hibákat.

És még egyszer mondom. Ez a film teljesen más élményt ad, mint a többi fantasy film, legyen itt szó akár a Lotr-ról is.

Durotan a legnagyobb király Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!***szé ölték meg...


Gul'dan meg kegyetlenül jól néz ki. Végre egy badass gonosz. :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 26., csütörtök 13:41

Fordítva is igaz, de nem erre gondoltam.
Egyébként én baromi sokat kockultam anno, de úgy gondolom egy játék jóval gyerekesebb, mint egy könyv/film, tehát az univerzumot filmbe átültetve nagyjából egyenlő súlycsoport lehet ez most a képregény univerzumokkal. Bár személyes véleményem szerint nem, de a szubjektivitást most hagyjuk.
A film pedig így a kritikákra rápislantva egy butított Gyűrűk ura lehet.
donor írta:), másrészt olvasgatni és beleképzelni szerintem kisebb kötődést jelenthet, mint benne "élni".
Ez nem így van egyáltalán.
Mondjuk ha már itt tartunk, akkor mégiscsak leírnám, szerintem miért ér többet egy képregény, mint egy külön univerzumban játszódó fantasy. Szórakoztatásból mind egy szinten van, ezzel senki nem is vitatkozik. Aki amelyik világba szerelmes, azt tartja jobbnak, ez teljesen normális.
Viszont a képregények nagy része elvi és társadalmi kérdésekkel is foglalkozik, nálam itt ütközik ki a különbség. A mögöttes, mélyebb tartalomban, amitől több lesz valami, mint egy látványos akciófilm.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. május 26., csütörtök 13:36

nmate írta: Én ezt értem, de ez miben másabb, mint akik képregényeket bújtak gyerekkorukban, és most rajonganak a képregényfilmekért? Pedig vannak akik ellentmondásosan egyiket gyerekesnek ítélik, másikra meg csorog a nyáluk.
Szerintem egyrészt más volumenről beszélünk (ugye a Warcraft esetében ez brutálisan nagy szám), másrészt olvasgatni és beleképzelni szerintem kisebb kötődést jelenthet, mint benne "élni". Persze, aki nem ismeri a játék világát (aktívan nem játszott a W3, WoW páros valamelyikével), annak ez egy semmitmondó, gyenge kis fantasy mese (ami lehet, hogy igaz is, én megnézésig semmit nem akarok tudni róla :D ), míg egy képregény hőssel úton út félen találkozik, így az elfogadottabb.
P. Krisz írta: Az a drága ember , Uwe Boll tett is róla , hogy ne lehessen komolyan venni . :salute: :lol: :lol:
Azért egy jóféle Dungeon Siege mindent visz :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 26., csütörtök 13:32

És amig nincs komolyan véve a játékipar azok által, akinél a tőke van, addig nem is jut rá elég erőforrás.
Az a drága ember , Uwe Boll tett is róla , hogy ne lehessen komolyan venni . :salute: :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. május 26., csütörtök 13:27

Pedig vannak akik ellentmondásosan egyiket gyerekesnek ítélik, másikra meg csorog a nyáluk.
A kérpegények rajongói idősebbek, mivel maga a műfaj is hamarabb született. Viszont a játékokról az emberek nagy része még mindig azt gondolja, hogy gyerekeknek való. Bármennyi vér fröcsöghet, bármennyire is kurvajó a story, bármennyir erős benne a dráma, stb. Egyszerűen a most uralkodó korosztály (40, 50, 60 évesek) többsége (pl. a filmproducerek) torzítva látja a dolgokat.
És amig nincs komolyan véve a játékipar azok által, akinél a tőke van, addig nem is jut rá elég erőforrás.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 26., csütörtök 13:25

donor írta:
nmate írta:Én nem értem, mi tudná magasabbra emelni a Warcraft filmet, mint egy képregényfilmet. Igen, alap szinten tisztában vagyok az univerzummal.
Talán az, hogy a világon néhány ember (10+ millió) ebben az univerzumban tölti/töltötte az élete egy részét aktív szereplőként. Kívülállóként egy sima CGI fantasy dolog, de úgy, hogy abban a közegben "éltél" már sokkal izgalmasabb.
Ebből a szempontból a képregény is több millió embert (?) mozgat meg. Engem mindkettő dolog érdekel mondjuk. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 26., csütörtök 13:22

donor írta:Talán az, hogy a világon néhány ember (10+ millió) ebben az univerzumban tölti/töltötte az élete egy részét aktív szereplőként. Kívülállóként egy sima CGI fantasy dolog, de úgy, hogy abban a közegben "éltél" már sokkal izgalmasabb.
Én ezt értem, de ez miben másabb, mint akik képregényeket bújtak gyerekkorukban, és most rajonganak a képregényfilmekért? Pedig vannak akik ellentmondásosan egyiket gyerekesnek ítélik, másikra meg csorog a nyáluk.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. május 26., csütörtök 13:19

nmate írta:Én nem értem, mi tudná magasabbra emelni a Warcraft filmet, mint egy képregényfilmet. Igen, alap szinten tisztában vagyok az univerzummal.
Talán az, hogy a világon néhány ember (10+ millió) ebben az univerzumban tölti/töltötte az élete egy részét aktív szereplőként. Kívülállóként egy sima CGI fantasy dolog, de úgy, hogy abban a közegben "éltél" már sokkal izgalmasabb.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 26., csütörtök 13:18

nekem csak Ragnar Lothbrok adja belőle :mrgreen:

Mondjuk Vikingsbe jobb. Úgy néz ki, hogy kb csak ezt az egy karaktert tudja, de ott jobban ráépítették erre az egy karakterére a forgatókönyvet.
ZIDANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. május 26., csütörtök 13:16

Egy kritikát olvastam a Warcraftról, de ott mint filmet is lehúzták, nem csak mint adaptációt. Állítólag egyszerűen szarul van megírva a forgatókönyv, a szereplők érdektelenek, nincsnek felépítve. A CGI sem a legtutibb (nem emelkedik ki semennyire, pedig a készítők úgy harangozták be), de ami a legfontosabb, pocsékul van rendezve és megvágva. A storyból pedig szinte teljesen érdektelen, a nézőben nem alakul ki feszültség, pont a fenti hibáknak köszönhetően.
Merci Zizou!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 26., csütörtök 13:01

Én nem értem, mi tudná magasabbra emelni a Warcraft filmet, mint egy képregényfilmet. Igen, alap szinten tisztában vagyok az univerzummal.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. május 26., csütörtök 12:34

rashidm írta:
RealRaúl77 írta:Warcraft

de negatív hangú kritikákat találtam, de a legtöbb érvük nevetséges.
Mik voltak azok? :D

Én mondjuk nem játszottam egyik warcrafttal sem, a wow-wal picit, de a történet nekem nem nagyon van meg. :D Ettől függetlenül én kíváncsi vagyok rá. :mrgreen:
Pont olyan elvárások, amiket egy darab film nem fog teljesíteni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 26., csütörtök 12:31

RealRaúl77 írta:Warcraft

de negatív hangú kritikákat találtam, de a legtöbb érvük nevetséges.
Mik voltak azok? :D

Én mondjuk nem játszottam egyik warcrafttal sem, a wow-wal picit, de a történet nekem nem nagyon van meg. :D Ettől függetlenül én kíváncsi vagyok rá. :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. május 26., csütörtök 11:53

Warcraft

Fantasztikus volt. Persze megvoltak a maga hibái, de egyáltalán nem rontották az élményt. Nagyon nyitott még az egész, de ez sem meglepő. Sok még az előzmény, amit nem mutattak be, és még rengeteg nyitott dolog van, de egy ilyen méretű univerzumnál ez természetes. Abban reménykedem, hogy idővel a "kezdetek" előzményei is kapnak majd filme(ke)t. Nekem amúgy nem volt túl tömör, mert ismerem az univerzumot, ismerem az előzményeket, és hogy mi miért van, viszont egy laikusnak talán túl zsúfolt lehet információval, nyitott kérdésekkel, hiányos előzményekkel. És számomra ez volt a mérvadó, már az elején úgy álltam neki, hogy a film, akkor tekintheti magát sikeresnek, és én is akkor tekintem, ha a warcraft univerzumot eddig nem ismerőket is meg tud érinteni.
És ez szerintem tökéletesen sikerült. Barátnőm ott ült mellettem, és eddig nem igazán rajongott ezért a világért, ezeket a játékokat meg mondhatni kifejezetten nem szerette, de a film végén úgy szorította izgalmában a kezem, hogy majd' a vérem serkent. Nagyon megfogta a dolog, nagy hatással volt rá, persze rengeteg kérdést intézett felém utána, foglalkoztatták a dolgok, és nagyon élvezte az egészet.
És szerintem is. Ha eltekintek a rengeteg nyitott kérdéstől, és be nem mutatott előzménytől, amit még bőven lesz idő pótolni, és megértetni egy laikussal is, a sztorinak ezt a kiragadott részletét nagyon jól felépítették. Szerethető karakterek mindkét oldalon: Durotan, Garona, Khadgar és Lothar. Borzasztó látványos kivitelezése a mágiának, a harcoknak. Nagyon jól összerakták ezt azért. Én speciel Medivh-et is bírtam, de csak mert ismerem a sztoriját, amúgy laza volt a csávó.
Nem tudom miért, nem olvastam végig tüzetesen az összeset, de negatív hangú kritikákat találtam, de a legtöbb érvük nevetséges. Én nem vártam megváltást a filmtől, mégpedig azért, mert messze sokkal hatalmasabb már ez a sztori, mint hogy egy film megfelelő képet fessen. Ha 3-4 film után azt érzem, hogy nem kezdenek tisztázódni a dolgok, és csak kavarodik az összevisszaság, akkor azt mondom, hogy ez egy szar, de addig ez csak egy kezdet, aminek szerintem tökéletes volt, a feelinget áthoztak, a film izgalmas volt, élvezhető, látványos és szerethető, az alapokat jól lefektette, az hogy mit hoznak ki belőle, a jövő zenéje.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég