Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 19., szombat 15:06

SW 7
Végre én is láttam a filmet .
Mosollyal az arcomon mentem be a terembe , és mosollyal az arcomon távoztam . Viszont ahogy minden , ez se hibátlan , nem teljesítette az összes elvárásom .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. december 19., szombat 15:01

Hát ez valami kumma jó. :lol: :lol: :lol: :lol: SW
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 19., szombat 14:47

Mike írta:Az a baj miro h magad sem tudod h mit írtál, és mire reagáltam. Te kevered a dolgokat.

Nehéz eset vagy, na.
Persze hogy nem tudom és ez egyértelmű hogy én keverem,arról nem is beszélve hogy nehéz eset vagyok!! :-(
A többiekkel lehetett normálisan "vitázni",veled nem..Hagyjuk egymást.

"Hozzáadás a haragosokhoz"- ajánlom figyelmedbe,egyszerűbb tőle az élet.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 19., szombat 14:39

Az a baj miro h magad sem tudod h mit írtál, és mire reagáltam. Te kevered a dolgokat.

Nehéz eset vagy, na.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 19., szombat 14:30

Mike írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az amit anno felépítettek, semmit nem jelent már. Egyetlen jedi létezik, Luke, aki nem is ismerte a jedi rendet, semmit nem tud róla. És ha éppenséggel lánya született, miért ne taníthatná? Arról nem is beszélve, hogy sehol nincs az leírva h nő nem lehet jedi. Mikor a 3. részben lemészárolták a jediket, ott is volt köztük nő, sőt mikor anakin mészárolt a jedi templomban, mintha ott is lenne kiscsaj. És maga yoda is mondta Luke-nak h adja át a tudását a húgának. Ennyit erről...
Persze,ahogy leírtad,még követhető is,főleg hogy ez az SW és minden megtörténhet benne.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De megint kevered azt hogy valakit megöltek a harmadik részbe 15 mp alatt,és azt hogy valaki egy főhős.
Attól hogy Yoda ezt mondta,persze teljesen így volt,de attól még nekem egyszerűen nem lesz hiteles egy Jedi karakter,én azt szerettem meg amit képviselt Luke,Obi Wan,Yoda stb. Olyan jegyeik voltak ami számomra egy nőnek furcsa.

De rendben,igazad van,ez így jó,szép,más vélemény meg nem lehet,mivel "ennyit erről",nyugodj meg,te mondtad be a tutit,így mindenkinek ez lesz a nézete.
Csak akkor ne nekem írogasd hogy milyen évet írunk,mert ez a gondolkodásmód amit te közölsz a hszeddel kb 25 évvel ezelőtt volt. Köszi. :-*
Sithek közt is van nő és a Jedik közt is.
Attól még nekem mindig nem tetszik ez.Viszont azt elfogadom ha másnak,akár neked,Mike-nak,Remynek tetszik.
De ettől még nekem furcsa.Mások vagyunk,ezért szép a világ.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 19., szombat 13:50

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sithek közt is van nő és a Jedik közt is.
ZIDANE

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 19., szombat 13:45

ha már arról van szó h egy nő ne legyen hős, megmentő, hanem ő legyen az akit meg kell menteni, és ez pont a star wars kapcsán...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát pont az eredeti trilógiában van egy messze nem estelen női szereplő, aki hol Luke-ot, hol Hant- menti meg...

ami meg a jedi kultuszt illeti, amibe nem fér bele női jedi

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az amit anno felépítettek, semmit nem jelent már. Egyetlen jedi létezik, Luke, aki nem is ismerte a jedi rendet, semmit nem tud róla. És ha éppenséggel lánya született, miért ne taníthatná? Arról nem is beszélve, hogy sehol nincs az leírva h nő nem lehet jedi. Mikor a 3. részben lemészárolták a jediket, ott is volt köztük nő, sőt mikor anakin mészárolt a jedi templomban, mintha ott is lenne kiscsaj. És maga yoda is mondta Luke-nak h adja át a tudását a húgának. Ennyit erről...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 19., szombat 13:38

Star Wars 7

First Order nem egyenlő a Sithekkel!
Sokan téveszmében voltatok vele, de nem sithek.
http://starwars.wikia.com/wiki/First_Order

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kylo sem Sith. Nem hordozza magában a sith eszméket és nem azok szerint él. Még Dark Jedinek sem nevezném mivel szerintem nem teljes a kiképzése.


Nekem sem tetszett, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rey legyőzte Kylot. Én úgy csináltam volna meg, hogy harcolgat vele és a végén valahogy elmenekül. Lehet, hogy már volt kiképzése, csak Format data C:/ volt és Kylo is sérült, de ez számomra is erős volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Illetve az sem, hogy Finn jó pár percig bírta Kylo ellen, amikor a másik rohamosztagos kb 3 ütésből elintézte. Az pedig okés volt, hogy bírta az a fegyver a fénykard ellen. Említették előttem, hogy a 2-3. részben is voltak olyan fegyverek amik bírták.
Csak pont ugye Obi-Wan is leütötte pár ütésből azokat is. Itt meg kylo vergődött Finnel rendesen :roll:
ZIDANE

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 19., szombat 13:13

Na hát ha Salma Hayek lenne akkor már más lenne a véleményem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Értem én,de nekem a Jedi-nő párosítás egyszerűen nem hiteles.Föl van építve egy jedi kultusz,amibe nekem nem fér bele egy nő.
Amikor kölkök voltunk és ütöttük vágtuk egymást botokkal mondván star warsosat játsszunk az volt az első kérdés hogy ki-kicsoda. ( de szép idők istenem.. :'( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Elképzelni sem tudom hogy valaki azt mondja hogy én akarok lenni a csaj!!! :lol: :lol: ( Ám bár Salma-t bevállaltam volna...) :lol: :lol: :lol:
No de én is meglesem még idén,aztán meglátjuk.

csababarca írta:Nálam a Véres gyémántban Solomon karaktere volt a fontosabb,de máshogy értelmeztem akkor.
Fentebb írtam most hogy persze,egy afrikai rabszolgát néger játsszon el az is így hiteles.

csababarca írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is szekptikus voltam a csaj karakterrel, tudtam hogy ő lesz a Jedi, és Finn csak beetetés...de abszolút meggyőzött, teljesen hiteles volt mindenben.
Legyen így nálam is!
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. december 19., szombat 13:06

Nálam a Véres gyémántban Solomon karaktere volt a fontosabb,de máshogy értelmeztem akkor.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is szekptikus voltam a csaj karakterrel, tudtam hogy ő lesz a Jedi, és Finn csak beetetés...de abszolút meggyőzött, teljesen hiteles volt mindenben.
De majd nézd meg, lehet változik a véleményed, lehet nem.
De ezt a Vasember-Pókember hasonlatot nem tudom mire írod. :hmmm:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 19., szombat 13:04

Azért páran most kiakadtak Miro. :mrgreen: :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 19., szombat 12:58

csababarca írta:
Amúgy talán illene megnézni a filmet, nem puffogtatni be véleményt trailerek alapján. Ha majd megnézed,és akkor is ez a véleményed az már elfogadható lesz.
Néger főhős?
Hm, Függetlenség napja, Véres gyémánt...most így hirtelen két másodperc alatt ez a kettő ugrott be.


Véres gyémánt? Fehér ember játssza el az afrikai rabszolgát? Pufogtass,pufogtass.. :lol: :roll:

Leírtam hogy remélem jó lesz,de nekem vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Padmé is ilyen esetlen volt akit kellett védeni,Leia szintén,nekem ez a női karakter.
Ez amit eltudok fogadni. Ott van a tűznél,Ő is megy a főszállal,de nem "hős".
Egy jedi legyen férfi.Nekem így a hiteles.
Eskü ez hogy csaj,olyan mintha a Vasember csaj lenne..Vagy a pókember..Nem mondom hogy nekem van igazam,de ilyen véleményem van erről,ez az állításom.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. december 19., szombat 12:30

Mike írta:hát neharagudj, de aki így gondolkozik a nőkről általánosságban, meg más színű emberekről, arra nem tudok mit mondani...

Remélem egyszer egy keménykezű nő lesz a főnököd

off vége
Ákosok...Ákosok mindenhol... :shutup:

Amúgy talán illene megnézni a filmet, nem puffogtatni be véleményt trailerek alapján. Ha majd megnézed,és akkor is ez a véleményed az már elfogadható lesz.
Néger főhős?
Hm, Függetlenség napja, Véres gyémánt...most így hirtelen két másodperc alatt ez a kettő ugrott be.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!EGyébként szerintem az előzetes elvárásokhoz képest, Finn abszolút pozitív meglepetés, karakterileg is, játékban is...a csajról tudtam hogy burtálisan jól megírt, és erős karakter lesz.
Mike írta:ahhoz még amit csababarca írt:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mikor először beszéltek Rennek a csajról, és visszakérdezett hogy "milyen lány?", látszott rajta h tudta ő jól, hogy kiről van szó. Ez is alátámaszthatja az elméletedet.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!igen,igen ezt kifelejtettem, de ott is érződött hogy van valami sumákság a dologban.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 19., szombat 12:02

hát neharagudj, de aki így gondolkozik a nőkről általánosságban, meg más színű emberekről, arra nem tudok mit mondani...

Remélem egyszer egy keménykezű nő lesz a főnököd

off vége
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 19., szombat 11:58

Mike írta:most komolyan az a baj h csaj főszereplő van, egy négerrel kiegészülve? Tudod te milyen évet írunk?
Leszarom hogy milyen évet írunk,és mi a trend,nekem nem tetszik.
Gondolkozzak liberálisan,mert 2015-öt írunk,de te elveted azt hogy nekem nem jön át. :lol:
Na,ez a Jézusom..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 19., szombat 11:49

most komolyan az a baj h csaj főszereplő van, egy négerrel kiegészülve? Tudod te milyen évet írunk?

Mellesleg néger főhős rengeteg filmben van. Will Smith, Denzel Washington stb stb...

jézusom :fpalm:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 19., szombat 11:35

Remy írta:
Ez oké, persze. Viszont, most, hogy én már láttam. Annyit elárulhatok, hogy az előzetesek semmit, de tényleg semmit nem árultak el. Abramsék jól tálalták az egészet, nem lőttek el semmit.
Legyen úgy! Én örülnék ha jó lenne,csak ez a duó..Vannak fenntartásaim.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 19., szombat 11:34

miro írta: Persze,én csak azt írom ami az első véleményem volt a filmről az előzetesek alapján.
Illetve a tapasztaltaim,a saját véleményem.
Ez oké, persze. Viszont, most, hogy én már láttam. Annyit elárulhatok, hogy az előzetesek semmit, de tényleg semmit nem árultak el. Abramsék jól tálalták az egészet, nem lőttek el semmit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 19., szombat 11:32

Remy írta:
Először inkább nézd meg a filmet, addig minek fikázol bármit is? :) Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy meg brutálisan jól működik a duó, csak úgy mellékesen megjegyzem. :)
Persze,én csak azt írom ami az első véleményem volt a filmről az előzetesek alapján.
Illetve a tapasztaltaim,a saját véleményem.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 19., szombat 11:29

miro írta:
Mike írta:persze, miért, te a néger csávóra gondoltál? Számomra ez egyértelmű volt már 1 éve kb :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Őszintén? Reméltem hogy semelyik..
Ez a néger-csaj duo is azért kell mert ez a divat,ezt kell a mostani filmekben.

Mindig is utáltam azokat a filmeket amikben a nő a "hős",a főszereplő,az akinek "szurkolni" kell.
Leia el volt találva,no kb ennyit tudnék elképzelni max egy csajnak.
Legyen kicsit béna,kerüljön bajba,értsen kicsit a fegyverhez,de ne Ő legyen a nagy hős,legyen valaki aki megmentse.
Először inkább nézd meg a filmet, addig minek fikázol bármit is? :) Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy meg brutálisan jól működik a duó, csak úgy mellékesen megjegyzem. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég