Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 21., vasárnap 11:08

wZoLee7 írta:nem tudom iden nyaron mi menti meg a mozinkat
Atomic Blonde B-)
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 21., vasárnap 10:18

Az emberek arra a filmre ulnek be ami eleg jo hype ot kapott es jol mukodik a marketingje. Evek ota moziban dolgozom, latom. Jon egy jo film, ami tenyleg jo, de akkor talalkozok a cimevel eloszor amikor kikerul egy plakat, na mar most mellette robog a hype vonat a tobbivel. Ibdul a premier het es a tucatra telik meg a terem, a masik meg csak van, de nem egyszer volt mar hogy a kovetkezo heten fordul a dolog, mert az emberek rajonnek h az a masik egy sokkal jobb alkotas.
Az a baj h konkret peldat nem tudok mondani, volt egy szlovak film, azt hittuk h a kutyat se fogja erdekelni mert az elso heten alig jottek ra. Lement az esti hiradoban h bizony a Meciar amnesztia sztorit megfilmesitettek...hirtelen mindenkit erdekelni kezdett a film, ami jo lehetett, es valos dolgokrol volt szo benne, annyira hogy a parlamentben elkezdtek az amnesztiak eltorleserol beszelni...egy film utan.
En mar sajnos a FF vagy pl a SS utan nem tudok mirol beszelni :D
Sot, szerintem a dc filmek borzasztoak, nem tudom iden nyaron mi menti meg a mozinkat

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. május 21., vasárnap 10:13

Erről jut eszembe, tegnap ismerős unszolására elkezdtem nézni a Rossz szomszédságot. Hogy őszinte legyek, fél óra múlva kikapcsoltam, annyira bugyuta, alpári, semmilyen volt, hogy kiégett a retinám. Nem véletlen álltam hozzá előítélettel, pedig van még egy része is...

A Jákob lajtorjája viszont nagyon jó kis film volt, és a Véres gyémánt is nagyon elnyerte a tetszésem :agree:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 21., vasárnap 10:03

Remy írta:Mintha bárki is azt várná, hogy egy széria 5-6-7 vagy 8. része majd olyan változásokat fog eszközölni, ami után majd az utálkozók csettintenek és megszeretik a szériát.
Én azt akarom, hogy ilyen filmekből ne legyen 7., 8., 9., stb rész. Vagy ha igen, akkor jöjjön ki csak DVD-n, és lehessen megvenni 999,- Ft-ért a benzinkúton, mint a többi ZS kategóriás sokadik folytatást (hogy a példáddal éljek, pl. a Kickboxerből is csak az egyes lett klasszikus, a többi oda került ahová való).
De hogy ilyen fos filmek rekordokat döntögetnek, eszem megáll. Ezek a dolgok mindig szembesítenek azzal a ténnyel, hogy az emberek nagy része igénytelen, gondolkodni és saját véleményt alkotni képtelen ösztönlény. Én pedig nem akarok ilyen emberek között élni.
Ha ki akarom kapcsolni az agyam, elmegyek és berúgok a haverokkal. A művészet és a filmek nem erre vannak. A szórakoztatás és az agykikapcsolás nem ugyanaz. De amúgy ezt a tényt leszarnám, ha ezek a filmek nem lennének ennyire sikeresek. Viszont azok, tömegek hajlandóak ezért pénzt adni. Beszarás. Aztán ugyanezektől az emberektől várjuk, hogy felelőségteljes döntést hozzanak mondjuk az urnáknál?
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 21., vasárnap 9:48

Ja, ok. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 21., vasárnap 9:47

imdb
google


nincs kedvem és időm az ilyen fasságokra.
nézz utána
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 21., vasárnap 9:13

H.E.H.E. írta: ha popcorn movie kell, vannak az elmúlt 30-40 évből olyan gecijó kalandfilmek és/vagy akciófilmek, amik jóval szórakoztatóbbak ennél
Sorold, bár lehet láttam a nagy részét már.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 21., vasárnap 9:05

Remy írta:Hihetetlen. Írtam egy véleményt, nem erősködtem, hogy imádjátok, stbstb, és megint én vagyok a *****. 1 Sort írtam, direkt nem mentem bele jobban, mert mondom minek. Itt maximum pár ember látta a filmet. Utána meg jön az "Ez a szint?" De megint Remy a rossz. :)
én pl próbáltam megnézni, de egyszerűen 5 percenként meg kellett állítanom, annyira unalmas kliséhalmaz az egész, tipikus példája a társadalombutító igénytelen szarnak. fizikai fájdalom volt, baszki ezeket a szar filmeket én próbálom megnézni, próbálok nyitott lenni, de az nem állapot, hogy 3-4 napig nézek egy filmet, mert nem köt le. értelmetlen időelbaszás ez így, nulla minőség, nulla érték.

tehát nem csak látatlanban mondom hogy fos.
hanem mert az.

és szégyen szerintem, ha valakinek ez a szint tetszik, de ha tetszik, akkor legalább ne híresztelje.

ha popcorn movie kell, vannak az elmúlt 30-40 évből olyan gecijó kalandfilmek és/vagy akciófilmek, amik jóval szórakoztatóbbak ennél
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. május 21., vasárnap 8:54

Emlékezz! Nem fogok róla írni semmit, nem tudom volt e mar itt, tök veletlen talaltam ra. Meg kell nezni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 21., vasárnap 8:40

Remy írta:Hihetetlen. Írtam egy véleményt, nem erősködtem, hogy imádjátok, stbstb, és megint én vagyok a *****. 1 Sort írtam, direkt nem mentem bele jobban, mert mondom minek. Itt maximum pár ember látta a filmet. Utána meg jön az "Ez a szint?" De megint Remy a rossz. :)
Ahogy írod, virtuálisan kiverted a filmre egy sorban. Igen, egy fos filmre, amiről te is tudod, hogy mindenki szerint az, már aki minimálisan igényes. De azért "Váááá, brutál király volt.". Ezt tartsd meg a blogodra, ott lehet vevők erre, itt meg csak lehúzod az oldalt. Többször nem szólok. Bár az előbb is leírtam ezt, de úgy látszik, hogy még nem ittál kávét, és nem értetted meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 21., vasárnap 8:37

Hihetetlen. Írtam egy véleményt, nem erősködtem, hogy imádjátok, stbstb, és megint én vagyok a *****. 1 Sort írtam, direkt nem mentem bele jobban, mert mondom minek. Itt maximum pár ember látta a filmet. Utána meg jön az "Ez a szint?" De megint Remy a rossz. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 21., vasárnap 8:13

Remy írta:Egy szóval nem mondtam, hogy szeressed, vagy bárki is szeresse. Csak azt a fikaáradatot nem értem, ami minden epizód után megy. Mintha bárki is azt várná, hogy egy széria 5-6-7 vagy 8. része majd olyan változásokat fog eszközölni, ami után majd az utálkozók csettintenek és megszeretik a szériát.

Ezt most kicsit túlreagáltad, szerintem. :)
Lehet, hogy említésre sem kerülne ez a kulahalmaz ezen a fórumon, ha nem írnál ilyeneket:
milyen poénokat,
milyen frappáns párbeszédeket tolnak le egymás között.
Nagybetűs popcornmozi!
Váááá, brutál király volt.
Ugyanez igaz a hulladék képregényfilmekre, amivel kapcsolatban már a trailer után, a bemutató előtt ellenérzéseket váltasz ki a filmmel kapcsolatban az emberekből. Normális filmekről meg szó se esik, mert egyszerűen nincs kedve az embereknek ide beírni ezek miatt. Szóltam már, tedd kicsit takarékra magad ebben a topicban, mert Mozi, filmek a címe, nem pedig a Remy és a hogyan durranjunk el egy trailerre ami egy Zs kategóriás tucatfilmről szól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. május 21., vasárnap 0:18

Ja, gáz. :kivagyhe:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2017. május 20., szombat 23:57

az gáz ha én egy részt se láttam ? max 5percet az rtl klubbon

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. május 20., szombat 23:40

A FF már csak egy ötlettelen, lélektelen pénzgyár, de annak tényleg jó. Karakterek nincsenek a párbeszédek semmilyenek, de szép színes és hangos.

Jobb mint reklámot nézni, de azért fizetni érte már kicsit sok, meg azt mondani rá hogy jó.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 20., szombat 23:39

Utálat amúgy azok miatt az emberek miatt alakult ki, akik meg brutál mód hypeolják és nem a helyén kezelik.
Amolyan kultuszfilmként tekintenek rá.


Egyébként meg TSCHALAAAD :lol:
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 20., szombat 23:33

Egy szóval nem mondtam, hogy szeressed, vagy bárki is szeresse. Csak azt a fikaáradatot nem értem, ami minden epizód után megy. Mintha bárki is azt várná, hogy egy széria 5-6-7 vagy 8. része majd olyan változásokat fog eszközölni, ami után majd az utálkozók csettintenek és megszeretik a szériát.

Ezt most kicsit túlreagáltad, szerintem. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. május 20., szombat 23:27

Remy írta:
Alapjáraton igazat beszél, DE KÖNYÖRGÖM. :lol: Egy olyan szériáról beszélünk, ami már az első részével megmutatta, hogy itt túl nagy dolgokat nem kell elvárni tőle. Ennek ellenére, minden egyes kiadott új epizód után elsírják magukat a franchise utálói, hogy a fizika szar, a történet sablon, csupán látványorgia, stb... Kérdezem én. ÉS? Egy Kommandó vagy egy Kobra, de mondhatnám akár a Véres játékokat is, nem azért lettek mára már klasszikusok, mert annyira földhözragadtak, annyira jól összerakottak történetügyileg, stb. Nem is akarták elérni a készítők azt, hogy több legyen, mint ami végül lett. A Fast-széria is már rég a karakterekről szól, rég arról szól, hogy Diesel, Rock, Ludacris meg a többiek, milyen poénokat, milyen frappáns párbeszédeket tolnak le egymás között. Ki nem szarja le mi a történet, mikor tele van vicces figurákkal az egész játékidő. Theron is egy tök jó fő*eci volt. Sablon ugyan, de működött.

:ozil:

Ha neked ez frappáns párbeszéd, akkor igazából kb kár bármit is írnom, fel sem fogod, mert végtelenül egyszerű vagy és elvakult. Inkább nézd végig az 1-től a 8-ig a részt, de ne várd már el hogy hasra essen mindenki ettől a sz*rtól.

Baszki Remy. Lassan úgy beszélsz a filmről mint valami korszakos alkotás, mintha egy Kubrick szintű rendező életműve lenne. Ez egy rakás szar, ami neked tetszik. Ennyi a történet és nem több.

Hihetetlen egy pali vagy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 20., szombat 22:19

sentry írta: Tényleg. Meg a képregényfilmek trailer-eiről való 20-30 hozzászólásban való kibeszélés.
De hogy érdemben hozzászóljak, itt van Szirmai véleménye a filmről
Csak azért teszem be, mert zseniálisan összefoglalja az egészet.
Alapjáraton igazat beszél, DE KÖNYÖRGÖM. :lol: Egy olyan szériáról beszélünk, ami már az első részével megmutatta, hogy itt túl nagy dolgokat nem kell elvárni tőle. Ennek ellenére, minden egyes kiadott új epizód után elsírják magukat a franchise utálói, hogy a fizika szar, a történet sablon, csupán látványorgia, stb... Kérdezem én. ÉS? Egy Kommandó vagy egy Kobra, de mondhatnám akár a Véres játékokat is, nem azért lettek mára már klasszikusok, mert annyira földhözragadtak, annyira jól összerakottak történetügyileg, stb. Nem is akarták elérni a készítők azt, hogy több legyen, mint ami végül lett. A Fast-széria is már rég a karakterekről szól, rég arról szól, hogy Diesel, Rock, Ludacris meg a többiek, milyen poénokat, milyen frappáns párbeszédeket tolnak le egymás között. Ki nem szarja le mi a történet, mikor tele van vicces figurákkal az egész játékidő. Theron is egy tök jó fő*eci volt. Sablon ugyan, de működött.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. május 20., szombat 21:50

H.E.H.E. írta: :fpalm: tényleg ez a szint? :lol:
Tényleg. Meg a képregényfilmek trailer-eiről való 20-30 hozzászólásban való kibeszélés.
De hogy érdemben hozzászóljak, itt van Szirmai véleménye a filmről
Csak azért teszem be, mert zseniálisan összefoglalja az egészet.

Suburra

Nem túl híres/ismert, de elég jó olasz maffiafilm. Nem a tipikus klisékkel. Egészen jól sikerült a film, akit érdekel a téma nézze meg nyugodtan. Persze hatalmas elvárásokat senki ne támasszon, de legalább nem tucat. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég