Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Faust
El director de fotografía

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » Tegnap, 14:08

Nincs kánn kis buzik kivonulása nélkül, mintha nem tudnák, mire ülnek be. :lol:

soadroli
Kedvenc csapatod: a másik

HozzászólásSzerző: soadroli » Tegnap, 14:07

A Cannes-i filmfeszten tömegesen vonultak ki az új Cronenberg filmről :mrgreen: A sok hópihe.
Egyre jobban várom. :D
Kép

halamadrid
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: halamadrid » Tegnap, 10:48

Thor trailer: https://youtu.be/Go8nTmfrQd8
Florentino Perez: "Santiago Bernabeu told us that the best players in the world have to play here, That's why I signed Zidane, Ronaldo, Beckham, Cristiano, Kroos..."

Mbappé az arab, Mbappé a pénzéhes.

soadroli

HozzászólásSzerző: soadroli » Tegnap, 0:33

Faust írta: Hat ez a Northman gecijo lett. :lol: Lehetne rovidebb de a hangulaz visz mindent, moziban nezos.
nekem is nagyon bejött, de sajnos nem moziban láttam.

ez a Morbius meg valami rettenet volt basszameg. nem ajánlom senkinek.
Kép

Faust

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 22., vasárnap 17:23

Hat ez a Northman gecijo lett. :lol: Lehetne rovidebb de a hangulaz visz mindent, moziban nezos.

géza

HozzászólásSzerző: géza » 2022. május 19., csütörtök 9:10

En is megneztem a Strange-t, inkabb Csabival ertek egyet, friss volt, tetszett hogy porgos volt, viszont jo lenne mar tenyleg egy velejeig geci fogonosz. Kezdem azt hinni, hogy ilyen nem letezik, mindenkinek muszaj valami redemable quality akivel egyet lehet erteni, meg sajnalni mikozben kiirtja a fel vilagot. Hol vannak a Ramsay Boltonok meg Joffreyk?
!! Járulj hozzá egy downvote-al a csapat sikereihez: viewtopic.php?f=9&t=131&p=1170049#p1170028

Faust

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 13., péntek 13:53

Nyilvan semmi atmenet nincs a ketto kozott. :mrgreen:

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 13., péntek 13:49

Én mondjuk szinte sosem moziban nézem a dolgokat, de még ilyet, hogy vannak olyan ‘elbutított’ emberek, akik kikapcsolódni járnak moziba :D Hát hol marad az egészséges mazochizmus, egy jó életrōl lehozó skandináv mūvészfilm alá ne adjuk! :mrgreen:

hehetheoriginal
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 13., péntek 13:33

Faust írta:
realbeckham írta: Hat srácok nem tudom. Remy tokeletesen irtad a filmet a középszerrel. A baj az, hogy maga a latvany a mai szemnek mar nem lesz eleg. Itt villantani kellene mást is.

Megnézzük majd. Örülnék ha megkovethetnem magam, mert abban a vilagban nagyon sok lehet, ha kreativ akarna lenni az ember. Sokat nem várok tőle.
Hogyne lenne eleg, hat rofogve rohannak az emberek a huszonnyolcadik marvel filmre is. :lol:

Szerintem ha sztoriban valami kicsit komplexebbet leraknak (ami nem jellemzo Cameronra, viszont mivel egyutt forgott az osszes folytatas, velhetoen szerteagazobb lesz a cucc), siman jo lehet. A vilag es a mufaj boven ad keretet a nagysagra. Vizualban pedig nagyon eros lesz, az elso is brutalis volt, forradalmi is volt, csak a 3D film (egyebkent szvsz szerencsere) nem aratott akkora kozonsegsikert, mint amire szamitottak, ezert nem nagyon csiszoltak tovabb a technikat. En nem varok sokat, barmi mast epekedve varnek Camerontol, de minimum mozielmenykent szerintem nagyon eros lesz. Persze a vonaton telefonon nezve aligha.
Megkerdeztem lany ismerosomet, akinek meg a kutyaja neve is marvel, hogy mi a zsak faszt lat ezekben a filmekben, es a latvanyt es a mesét emelte ki, a gyermeki lelkeket gondozza ez az egesz tema. Van akinek tul gyermeteg es gagyi, de van a jokora reteg (ertsd elbutitott gyokketto felanalfabeta gyurcsanyorbanban edzodott :kalapos: ), aki full kikapcsolni es zabalni ul be a moziba, legyen az akarmilyen korosztály.
thereisonly1ronaldo

Faust

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 13., péntek 13:21

realbeckham írta: Hat srácok nem tudom. Remy tokeletesen irtad a filmet a középszerrel. A baj az, hogy maga a latvany a mai szemnek mar nem lesz eleg. Itt villantani kellene mást is.

Megnézzük majd. Örülnék ha megkovethetnem magam, mert abban a vilagban nagyon sok lehet, ha kreativ akarna lenni az ember. Sokat nem várok tőle.
Hogyne lenne eleg, hat rofogve rohannak az emberek a huszonnyolcadik marvel filmre is. :lol:

Szerintem ha sztoriban valami kicsit komplexebbet leraknak (ami nem jellemzo Cameronra, viszont mivel egyutt forgott az osszes folytatas, velhetoen szerteagazobb lesz a cucc), siman jo lehet. A vilag es a mufaj boven ad keretet a nagysagra. Vizualban pedig nagyon eros lesz, az elso is brutalis volt, forradalmi is volt, csak a 3D film (egyebkent szvsz szerencsere) nem aratott akkora kozonsegsikert, mint amire szamitottak, ezert nem nagyon csiszoltak tovabb a technikat. En nem varok sokat, barmi mast epekedve varnek Camerontol, de minimum mozielmenykent szerintem nagyon eros lesz. Persze a vonaton telefonon nezve aligha.

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. május 13., péntek 12:48

Hat srácok nem tudom. Remy tokeletesen irtad a filmet a középszerrel. A baj az, hogy maga a latvany a mai szemnek mar nem lesz eleg. Itt villantani kellene mást is.

https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
It was a clear penalty, if it's a hand it's a hand.
Ivan Rakitic

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 13., péntek 12:31

Anno Imaxben néztem, halálra untam, a látványtól meg 20 perc után kiégett a szemem, leégett az agyam :lol: Haverom meg megnézte vagy 4-szer. Ez nem tudom fog e tudni újat mutatni látvány terén, de a pénztárcámat tuti nem terhelem vele.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 13., péntek 12:27

Mint film az első egy erős középszer.. Én elvagyok vele, de nem az a fajta, amit évente ujrazni akarok.

Viszont, ami vitathatatlan. Moziban, akkora élmény volt, hogy az valami elképesztő. Azóta is csak a Gravitáció tudott érdemben mutatni valamit 3Dben.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

MAX VERSTAPPEN 2021

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 13., péntek 12:21

Figyu, értem hogy ezek a 3D-s dolgok nem jöttek be annyira, de azért moziban anno beszabehu volt a látvány. :mrgreen:
Pont ennyi volt a lényege anno és mellesleg nem is egy rossz film alapból se.

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. május 13., péntek 11:57

soadroli írta: AVATAR 2: THE WAY OF WATER Trailer
nehéz szülés volt :D
Borzasztó trailer. Nagyon hozni akarta ezt a keveset mutatunk, meg zen allapot van. Egy Enya szamot berakhattak volna alá. Kínosan ereztem kozbe magam.
Amugy rajtam kívül valaki van, aki magasrol le*rta anno ezt a filmet? Rengeteg ember korszakalkotónak talalta es elelveztek tole. Belolem a vilagon semmit nem valtott ki, foleg, hogy a pocahontas történetét már ismertem gyereknek is. A cgi t se mondanam forradalminak a 2000 evekbol. Hamarabb mondanék be egy gyűrűk urát, vagy jurassic parkot regebbrol.
Mindegy is. Ruhellem az első részt, ezt igy ez alapjan már most jobban. Valószínűleg rekordokat dontokethet majd a penztaraknal, főleg ekkora böjt után. Jó étvágyat hozzá.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
It was a clear penalty, if it's a hand it's a hand.
Ivan Rakitic

soadroli

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. május 12., csütörtök 20:52

Christopher Walken lesz a császár a Dűne 2-ben.
Kép

Faust

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 12., csütörtök 17:14

Akkor marad. :mrgreen:

En meg nem neztem meg, de imadtam volna ha az eredeti elkepzeles szerint eredeti nyelven forgott volna. De akkor meg ennyien se neztek volna meg. :lol:

hehetheoriginal
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 12., csütörtök 16:27

the northman: nagyon baba, tortenet nem nagy cucc, de a megvalositas nagyon durca

faust: cserelj avatart, tobb kakaom banja mar :lol:
thereisonly1ronaldo

Faust

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 12., csütörtök 0:21

Tyu, a Green knight fura egy film. Tetszett, de nem mondom, hogy egyhamar ujraznam, a hangulata piszok jo es tetszett a tortenet is - plusz parszor jott a Ghost storybol ismert jatek az idovel, amit meg mindig imadok. Aki szereti a fantasyt annak ajanlom, de ne szamitson egy szelsebes kalandra. :lol:

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. május 10., kedd 10:43

Strange 2

Hétvégén megnéztük mi is asszonnyal, neki annyira nem jött be, nekem tetszett. (Mondjuk ő nem igazán csípi se Strange-t, se Wanda-t, szóval alapból hátrányból indult a film. :D )

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!WandaVisiont nem láttam, szóval anélkül vágtam bele a filmbe de mindenképpen pótolni fogom. Mindig is nagy kedvenceim között volt Wanda és sajnáltam, hogy sokszor nagyon csak a háttérben volt és nem igazán volt kihasználva, főleg az ereje. Ebben elég nagyot szólt, kb mint Thanos a végtelen háborúban.

Wong számomra sosem volt egy nagy karakter, lehet aztán ő a supreme meg minden, nekem fájt volna ha bármi komolyabb ellenállásra is képes lett volna Wandaval szemben.

A sztori pörgött, lehet volt akinek túlságosan is, de szerintem rendben volt. Top5-ben nálam is ott van.

Annyira nem vagyok amúgy képben most a Marvel dolgokkal, az új sorozatok közül is az összes kimaradt kb, nem néztem Morbiust sem, szóval teljesen most nem tudom, hogy ki merre jár meg mi van vele, de remélem Wanda nem halt meg. Szomorú lennék. :D

Vissza: “Minden más”