Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 14., kedd 20:12

Mindig csak a kifogas. :mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. november 14., kedd 19:49

hehetheoriginal írta: inkább sci-fi minden mennyiségben:
https://www.imdb.com/title/tt11858890/? ... 520creator
:roll:
Jo lett?

Moziunnepkor megneztem volna, ha nem csak delutan 1 kor lett volna vetites. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 14., kedd 19:14

inkább sci-fi minden mennyiségben:
https://www.imdb.com/title/tt11858890/? ... 520creator
:roll:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 19:10

Anthony írta:
nzooli93 írta: Fincher Gyilkos filmje milyen lett Netflixen? Látta már valaki?
Unalmas. Legalább 1.5x-es sebességgel kéne nézni..

Tipikus bosszú film, én nem értem esküszöm, semmi mást nem tudnak kitalálni?
5/10 nagyjabol nalam, max.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2023. november 14., kedd 0:52

Hannibal karthagói hadvezért az öreg Denzel kelti majd életre egy netflix alkotásban :mrgreen:
Kép

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. november 13., hétfő 23:10

M1Ö írta: Ha már DiCaprio! Ez az alakítása is óriási. Maga a film is rohadt jó, de amit játszik benne... Zseni! Jó pár évvel ezelőtt, tök véletlen szaladtam bele. Előtte se és azóta se hallottam róla.
Fantasztikus film, fantasztikus színészekkel. Ha jól rémlik Kate Winslet ezért Golden Globet is kapott.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. november 13., hétfő 20:00

Ha már DiCaprio! Ez az alakítása is óriási. Maga a film is rohadt jó, de amit játszik benne... Zseni! Jó pár évvel ezelőtt, tök véletlen szaladtam bele. Előtte se és azóta se hallottam róla.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 13., hétfő 19:54

Pad'em írta:
Remy írta: Nekem megvolt az összes innen. Igazából Leo óriásit játszik, DE... legyünk őszinték. Tehetséges színészek, jól tudják hozni a fogyatékos karaktereket az esetek 99%-ban. Hálás szerep, instant jelöléseket érnek a díjátadókon.
Hálás szerep de ugye figyelni kell ne nyomják fullba. Szegény Jámbor Jack is ebbe szaladt bele.

Dustin Hoffman, Rain Man. Kreténnek tűnt, kretént játszott, nem volt kretén. Fogpiszkáló, kártyatrükkök. Autista, naná! De nem kretén. Aztán jött Tom Hanks. Forrest Gump. Lassú igen. Kretén talán. Járógép a lábán, de Nixon behugyozott tőle és megnyert egy ping pong versenyt. Tehát nem kretén. Peter Sellers, Isten hozta, Mr.. Infantilis igen, de nem kretén. Te meg full kretént nyomtá'. Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Pennt! 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt, Oscar bácsi meg nem gyütt.

:lol: ilyen film se készülhet már. Újra is kéne nézni.


Pedig valahonnan fel fullel hallottam, hogy tervben a masodik resz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 13., hétfő 19:49

Remy írta: Nekem megvolt az összes innen. Igazából Leo óriásit játszik, DE... legyünk őszinték. Tehetséges színészek, jól tudják hozni a fogyatékos karaktereket az esetek 99%-ban. Hálás szerep, instant jelöléseket érnek a díjátadókon.
Hálás szerep de ugye figyelni kell ne nyomják fullba. Szegény Jámbor Jack is ebbe szaladt bele.

Dustin Hoffman, Rain Man. Kreténnek tűnt, kretént játszott, nem volt kretén. Fogpiszkáló, kártyatrükkök. Autista, naná! De nem kretén. Aztán jött Tom Hanks. Forrest Gump. Lassú igen. Kretén talán. Járógép a lábán, de Nixon behugyozott tőle és megnyert egy ping pong versenyt. Tehát nem kretén. Peter Sellers, Isten hozta, Mr.. Infantilis igen, de nem kretén. Te meg full kretént nyomtá'. Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Pennt! 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt, Oscar bácsi meg nem gyütt.

:lol: ilyen film se készülhet már. Újra is kéne nézni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. november 13., hétfő 19:23

nzooli93 írta: Durva, hogy Dicaprionak mar a nagy hírnevet hozó Titanic elott is milyen filmjei voltak :mrgreen:

A szóban forgó Gilbert Grape mellett abban az évben ott van a Ez a fiúk sorsa, ahol Robert De Niro val jatszik együtt, az is egy teljesen jo kis dráma volt,ha jol rémlik.
Utána jött a Kosaras naplója, Marvin Szobája (itt is Dicaprio, Meryl Streep,Diana Keaton).

Brutal,hogy mielott igazán el lett ismerve ,elotte is annyi jo filmje volt már, hogy hihetetlen. Még ha nem is Tégla,meg Viharsziget, de na. Mai filmekhez képest teljesen jo filmek ezek is.
Meg az is durva, hogy milyen hatekonysaggal valasztja ki az igeretes filmeket. Nem tudom hogy sajat vagy menedzseri dontes is, de nagyon kevesszer nyult felre palyafutasa soran, szarhoz nem adja a nevet. Peldaul ott van Brad Pitt akit szinten hasonlo polcra, megis nem keves gyengebbecske toltelek filmben szerepelt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 13., hétfő 19:13

nmate írta: Lecsekkoltam mi volt abban az évben, erősnek erős, de azért itt nálam is Leo viszi (Malkovich-ot nem láttam ezek közül), Fiennes is elég erős mondjuk.
Tommy Lee Jones (WINNER)
The Fugitive

John Malkovich
In the Line of Fire

Leonardo DiCaprio
What's Eating Gilbert Grape

Pete Postlethwaite
In the Name of the Father

Ralph Fiennes
Schindler's List
Nekem megvolt az összes innen. Igazából Leo óriásit játszik, DE... legyünk őszinték. Tehetséges színészek, jól tudják hozni a fogyatékos karaktereket az esetek 99%-ban. Hálás szerep, instant jelöléseket érnek a díjátadókon.

De, hogy legjobb lett volna? Nem hiszem. Ez a névsor elég erős, ráadásul tényleg jól játszottak.

És, ha túlzok is, de Leó ettől kb csak jobban hozta a karaktereit a későbbiek során. Azoknál legalább nem volt soha olyan érzés, hogy itt-ott igencsak túl lett tolva.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. november 13., hétfő 13:47

Remy írta:
realbeckham írta: O igen. A hires legenda won bin.

Összes filmjét láttam.
Gondolom ez egy kőkemény beszólás akart lenni, ami tudatlanságból és az említett film nem ismeréséből adódik. De legalább sikerült egy haszontalan kommentet összehozni belőle. Gratula.

Inkább nézd meg a filmet, aztán aludj egy jót utána, hogy jól induljon a hétfő.
Szerencsémre nem voltam éjjel. Jól megkaptam :(

Dehogy is. 10+ ev óta vagy basztatva minden egyes kommentednél, érthetetlen ömlengésednél. Jomagam is többször megtettem, egyszer sem komoly szándékkal, hanem mert van egy jópofa bája az egész jelenségednek. Franc gondolta, hogy magadra veszed pont most. Ne legyél már durci.

A tudatlanságban abszolút igazad van. Az vagyok. Nem ismerem Won Bint. Ha hazaértem elkezdem darálni
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. november 13., hétfő 13:45

nmate írta: Lecsekkoltam mi volt abban az évben, erősnek erős, de azért itt nálam is Leo viszi (Malkovich-ot nem láttam ezek közül), Fiennes is elég erős mondjuk.
Én csak a Schindler listáját láttam a felsoroltakból, de Fiennes alakításától a mai napig kiráz hideg, nagyon jó volt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. november 13., hétfő 8:00

Durva, hogy Dicaprionak mar a nagy hírnevet hozó Titanic elott is milyen filmjei voltak :mrgreen:

A szóban forgó Gilbert Grape mellett abban az évben ott van a Ez a fiúk sorsa, ahol Robert De Niro val jatszik együtt, az is egy teljesen jo kis dráma volt,ha jol rémlik.
Utána jött a Kosaras naplója, Marvin Szobája (itt is Dicaprio, Meryl Streep,Diana Keaton).

Brutal,hogy mielott igazán el lett ismerve ,elotte is annyi jo filmje volt már, hogy hihetetlen. Még ha nem is Tégla,meg Viharsziget, de na. Mai filmekhez képest teljesen jo filmek ezek is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 13., hétfő 7:43

Lecsekkoltam mi volt abban az évben, erősnek erős, de azért itt nálam is Leo viszi (Malkovich-ot nem láttam ezek közül), Fiennes is elég erős mondjuk.
Tommy Lee Jones (WINNER)
The Fugitive

John Malkovich
In the Line of Fire

Leonardo DiCaprio
What's Eating Gilbert Grape

Pete Postlethwaite
In the Name of the Father

Ralph Fiennes
Schindler's List

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 13., hétfő 7:30

ELSiete írta:
Remy írta: Csak az újrázás megy, semmi kedvem az új filmekhez. :fpalm:

A SZÖKEVÉNY: Ékes példája annak, hogy miért voltak kurvajók a 90-es évekbeli akciófilmek. Adott egy kiváló történet, de a színészek visznek mindent. Ford remek, de Tommy Lee az igazi nagyágyú.

OLDBOY: Kegyetlenül beteg bosszúsztori, ami mind thriller, mind drámai vonalon, de akció terén is rettentően erős. A végső csavar pedig fel is teszi az i-re a pontot.

AZ ÜLDÖZŐ: Még mindig elképesztően erőssé teszi a sztorit, hogy a gyilkost végig látod, ott van előtted, és mégis megfoghatatlan lényegében.
Bár most talán a kelleténél jobban felbaszott a rendőri tehetetlenség.

GILBERT GRAPE: Egyszerre csodaszép és rettentő keserű. Egy élet a kisvárosban, elvágyódás érzéssel, bénító családi kötelezettségekkel. Egy zseni Depp, DiCaprio párossal, kiváló zenével, elképesztően életszerűen tálalva. Hiába jó, nagyon kényelmetlen egy film.
Mondjuk mai napig nem értem, hogy Dicaprio ezért a filmért hogy nem kapott Oscart. Legkiemelkedobb alakítása.
Tippre az van, mint az Aranylabdanal, hogy akkor meg minoseget kepsviselo filmek es szinesek voltak a jeloltek kozott, nem ilyen raklap szarok, mint most, hogy eleg beletenni egy meleget, egy negert, vagy a ketto kombinaciojat es garantaltan nyersz valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. november 13., hétfő 6:51

Remy írta: Csak az újrázás megy, semmi kedvem az új filmekhez. :fpalm:

A SZÖKEVÉNY: Ékes példája annak, hogy miért voltak kurvajók a 90-es évekbeli akciófilmek. Adott egy kiváló történet, de a színészek visznek mindent. Ford remek, de Tommy Lee az igazi nagyágyú.

OLDBOY: Kegyetlenül beteg bosszúsztori, ami mind thriller, mind drámai vonalon, de akció terén is rettentően erős. A végső csavar pedig fel is teszi az i-re a pontot.

AZ ÜLDÖZŐ: Még mindig elképesztően erőssé teszi a sztorit, hogy a gyilkost végig látod, ott van előtted, és mégis megfoghatatlan lényegében.
Bár most talán a kelleténél jobban felbaszott a rendőri tehetetlenség.

GILBERT GRAPE: Egyszerre csodaszép és rettentő keserű. Egy élet a kisvárosban, elvágyódás érzéssel, bénító családi kötelezettségekkel. Egy zseni Depp, DiCaprio párossal, kiváló zenével, elképesztően életszerűen tálalva. Hiába jó, nagyon kényelmetlen egy film.
Mondjuk mai napig nem értem, hogy Dicaprio ezért a filmért hogy nem kapott Oscart. Legkiemelkedobb alakítása.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 12., vasárnap 23:06

realbeckham írta: O igen. A hires legenda won bin.

Összes filmjét láttam.
Gondolom ez egy kőkemény beszólás akart lenni, ami tudatlanságból és az említett film nem ismeréséből adódik. De legalább sikerült egy haszontalan kommentet összehozni belőle. Gratula.

Inkább nézd meg a filmet, aztán aludj egy jót utána, hogy jól induljon a hétfő.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. november 12., vasárnap 22:44

O igen. A hires legenda won bin.

Összes filmjét láttam.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 12., vasárnap 21:40

Ha már bosszúfilm...

BÁCSI: Brutál jól összerakott bosszúsztori, egy kiváló Won Binnel. A lány és a bácsi kapcsolata pedig zseniális. Keserű, mégis gyönyörű.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég