Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 4., szerda 19:36

Jó lesz, nem is néztem végig a trailert, amit én várok az ez

https://www.imdb.com/title/tt10155748/ bár odébb van sajna

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2023. január 4., szerda 19:24

Evil Dead Rise – Official Traile
Kép

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. január 2., hétfő 10:26

Jeremy Renner kritikus állapotban van… hó lavinát írnak

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 1., vasárnap 22:01

Üveghagyma

Eddie Norton most is kva jó volt mint mindig, amúgy meg egy közepesen tipikus netflix film, Rian Johnson menj nyugdíjba.

Ők

Vizuálisan rendben volt, de annyira erőltetett amit közölni akar hogy az már unalmassá teszi.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 1., vasárnap 12:49

Beavis & Butthead do the universe :mrgreen:

Kihasználatlan volt a jelenünkbe utazás, és nem mondom, kicsit többre számítottam, hogy jobban beleszállnak a pc agyfaszba és a többi baromságba (bár azért a white privilige-s rész egészen zseniális :lol: ), de nem mondom, nagyon jólesett a klasszik, régi ismerősként üdvözölt debilség. Nem lett túltolva, azt adja amit vár tőle az ember, nincs csalódás. Ajánlom mindenkinek. :mrgreen:

b3tman
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: b3tman » 2023. január 1., vasárnap 11:36

Remy írta: ÜVEGHAGYMA: Egynek jó, de nem egy nagy durranás. Se a fordulat, se a sztori, se a karakterek.

Első része jobb volt.
Nagysagrendekkel. Vartam a nagy fordulatot, erre semmi.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 31., szombat 21:33

ÜVEGHAGYMA: Egynek jó, de nem egy nagy durranás. Se a fordulat, se a sztori, se a karakterek.

Első része jobb volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. december 29., csütörtök 18:39

Hat, a Lighthouse utan en eltemettem a faszit, de visszajott. Azon egyre ritkabb elmenyeim koze tartozik, amikor azt mondtam, megerte moziba menni. Egyre kevesebb rendezo van, aki az egyedi hang mellett erti, miben ad tobbet a mozi, es nem csak a sablon tucat netflix template megy neki, Eggers a Witch/Northman duoval nekem bizonyitotta, hogy egy kozuluk (Blaschke is eleg kemeny, amit muvel evek ota…). Nagyon varom, mit hoz ki a Nosferatubol, nekem nagy kincs az a film, az inditott el a palyan (ha visszamehetnek az idoben, hejj de pofan csapnam magam :lol: ). Nem tudom, otthon mennyire mukodik, ha tudod, hangosan nezd. :mrgreen:

Vagy mittomen, nezd meg a black adamet, arrol jokat irnak.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 29., csütörtök 18:27

Pedig oriasi. Nezzed csak. Brutal mod atadja a skandi mitologia hangulatot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. december 29., csütörtök 18:23

nmate írta: Northman

Sokszor azért untam a banánt, de a hangulat és képi világ mindenért kárpótol. Megértem, ha valakinek nem tetszik, elég művészi és szélsőséges, alapvetően érdektelen sztori mellett.
Megnézném már én is de nem olvastam róla túl jókat plusz the vvitchel olyan magasra tette a lécet nálam, tuti csalódni fogok

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. december 29., csütörtök 18:20

Faust írta:Moziban hatalmasat utott, oda talaltak ki. En imadtam.
Moziról lecsúsztam. Mondjuk te Danheimre áldozol kecskét otthon, szóval megértem, hogy imádtad. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. december 29., csütörtök 18:16

nmate írta: Northman

Sokszor azért untam a banánt, de a hangulat és képi világ mindenért kárpótol. Megértem, ha valakinek nem tetszik, elég művészi és szélsőséges, alapvetően érdektelen sztori mellett.
Micsoda blaszfemia, hogy az Oroszlank…khm, a Hamlet sztorija erdektelen. :mrgreen:

Moziban hatalmasat utott, oda talaltak ki. En imadtam.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. december 29., csütörtök 18:08

Northman

Sokszor azért untam a banánt, de a hangulat és képi világ mindenért kárpótol. Megértem, ha valakinek nem tetszik, elég művészi és szélsőséges, alapvetően érdektelen sztori mellett.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 29., csütörtök 0:35

All Quiet on the Western Front

A konyvet nem olvastam, a 79-es filmet se lattam, egyik baratom nagy kedvence, o mondta, hogy nezzuk meg a 2022-es verziot. Elkezdodik a film, netflix logo, nagy sohaj. Egyik baratom beelozott, hogy az elso fekete/meleg nemet katonanal o kikapcsolja a tv-t. :lol: Spoiler: nem kellett kikapcsolni

A film egy kicsit lapos volt, persze volt par szep harci jelenet, megvoltak benne a dramak, a haboru ertelmetlen es brutalis, de hat ezt az osszes tobbi haborus filmbol is tudjuk, semmi ujat nem tudott mutatni.. vagyis de, megis eszembe jut 2 (vagy 3) emlekezetes pillanat:
- hogy milyen szinten butak, iranyithatoak es agymosottak az emberek, mar az elso 10 percben, mikor a 18-19 eves kolykok orulnek, hogy haboruba mehetnek. a film vegerol nem is beszelve
- a brutalis francia arrogancia, ami szinte mar kivanja Hitlert es a masodik vilaghaborut

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. december 28., szerda 23:32

Nope

Jordan Peele messze legszarabb filmje.

Banshees of Inisherin

Az év eddigi talán legjobbja, a felszínen egyszerű ám mégis komplex és elgondolkodtató film, kiváló színészekkel, csodás tájjal és jó sörökkel.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 28., szerda 23:19

Black Adam

A DC megint bebizonyitotta, hogy orok luzerek, foleg ha karakterek bemutatasarol van szo. Ami pozitivum, hogy nem volt minden harmadik mondat vegen egy poen, amin nevetni kell. Rock meglepoen jo volt, a feladat a szineszi kepessegeit nem haladta meg, van aki szereti, van aki nem, de azt hozta, ami az o erossege.

Nem neztem trailereket, nem is nagyon kerestem ra filmre, pont ezert meglepodtem, amikor meglattam Pierce Brosnant, de orultem neki, a film egyik huzoembere volt. Hawkmannel se volt kulonosebb gond, na de a csapat tobbi tagja megis mi volt? A wakanda copy csajnak se volt sok haszna, de a negyedik tag, a srac kb annyit csinalt, mint en a TV elott. De tenyleg, lett volna legalabb 1 momentuma, ami fontos a tortenet szempontjabol, de az egvilagon semmit nem csinalt; megmutatta a kepesseget es ezzel vege is volt a szerepenek. A full x-men-es repulonel szinte mar felnevettem. Hihetetlenul benak vannak, vagy mar inkabb csak voltak (?) a DC-nel. Akkor mar kuldtek volna oda csak Brosnant egyedul, talan rovidebb a film, de az elvezeti erteke magasabb.

Ezektol eltekintve ha a szuperhosos filmek kozott akarnam elhelyezni, nem egy kiemelkedo darab, de nem is mondanam rossznak, inkabb egy jo iparos munka. Aki szereti ezt a mufajt, annak egy 2 oras esti kikapcsolodasnak tokeletes; aki nem szereti es csak szarozza a legtobbet, annak ez se fog bejonni, csak 2 kidobott ora lesz az egesz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. december 28., szerda 10:55

It comes at night

A semmibol jott, es nagyon birtam. Piszok hangulatos, jol osszerakott misztikus thriller, nem szajbaragos, hagy teret a gondolkodasnak is, szokasos A24 minoseg, nem gyozom oket dicserni. Filmre is forgott, ami nalam kis plusz, de amugy kit erdekel. :mrgreen: Ajanlom. A Waves rendezoje keszitette amugy, fel is huztam watchlistre a maradek egy filmjet. :mrgreen:

Moon

Elsore jobb volt, masodik nezesre sok hiba es gyermekbetegseg kijon, es kicsit rosszul is oregedett ahhoz kepest, hogy nem regi cuccrol beszelunk, de meg mindig pofas kis film. Rockwell oriasi benne.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 28., szerda 9:32

nmate írta:
hehetheoriginal írta: A tobbi meg mar fenyes delutan indult a kocsmaba. Sok tanulatlan ember egymas kozt meg nem valtja meg a vilagot a beszelgetesekkel.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, pl. felvet olyan kérdéseket a film, hogy vajon ki az akinek meg kell váltania a világot. Pádraic nem volt rossz ember, egyszerűen csak nem akart nagy dolgokat az életben. Ha elég messziről nézzük, Mozart is csak egy kis porszem volt. Továbbá legalább olyan fontosak a Pádraicok, mint a Colmok a világnak, kellenek kedves emberek is a Földön.
De ami még nagyon tetszett, hogy az, hogy nem viszonozzák neki a kedvességét, mennyire kizökkentette és felrúgott mindent. Többé ő sem lett kedves, sőt, a szöges ellentéte lett. Amint eljött a holtpont, nem volt visszaút, láttad a szemében, hogy egy percre nem zökken ki abból, hogy felgyújtsa a házát.

Keoghan is remekelt amúgy.
Egyszerunek tűnik elsore, de igen, tobb szintje van a filmnek.
Bar azert egy fekete adam kozelebe nem erhet, a grafika is szarabb volt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. december 28., szerda 8:45

hehetheoriginal írta: A tobbi meg mar fenyes delutan indult a kocsmaba. Sok tanulatlan ember egymas kozt meg nem valtja meg a vilagot a beszelgetesekkel.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, pl. felvet olyan kérdéseket a film, hogy vajon ki az akinek meg kell váltania a világot. Pádraic nem volt rossz ember, egyszerűen csak nem akart nagy dolgokat az életben. Ha elég messziről nézzük, Mozart is csak egy kis porszem volt. Továbbá legalább olyan fontosak a Pádraicok, mint a Colmok a világnak, kellenek kedves emberek is a Földön.
De ami még nagyon tetszett, hogy az, hogy nem viszonozzák neki a kedvességét, mennyire kizökkentette és felrúgott mindent. Többé ő sem lett kedves, sőt, a szöges ellentéte lett. Amint eljött a holtpont, nem volt visszaút, láttad a szemében, hogy egy percre nem zökken ki abból, hogy felgyújtsa a házát.

Keoghan is remekelt amúgy.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 28., szerda 8:12

nmate írta: Banshees of Inisherin nagyon erős lett. Igazából kb minden nagyon tetszett benne, a képi világ, a helyszín, ahogy megfogják a kis ember problémáit és ahogyan alapul szolgál az, hogy valaki valahogy ki akar ebből törni. Sok filmet nem láttam idénről, de eddig a legjobb, még mindig ezen pörög az agyam.

Kevésbé ponyva, mint az In Bruges, de a hétköznapi emberhez sokkal közelebb álló problémát dolgoz fel. Plakátosnál szerintem jobb film.
Nekem az, hogy 100 eve egy ilyen helyen tenyleg kb ez volt az elet. No internet, kabeltv, auto, stb. Szerencsetlen nő gondolom akart volna csaladot gyereket - nem derult ki miert nem igy lett -, aztan maradt az olvasas kb, ami lefedi a pihenest es a szellemi gyarapodast.
A tobbi meg mar fenyes delutan indult a kocsmaba. Sok tanulatlan ember egymas kozt meg nem valtja meg a vilagot a beszelgetesekkel.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég