Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 11., szombat 14:09

Remy írta: Semmilyen nagy arc nincsen. Idejött, idehányta a tegnapi vacsorát.
Veled is kedves leszek, és szólok utoljára.


Ha már hányás, a topic nem azért pörög mert jó a film, hanem mert telehanyod egy hanyasra hasonlító filmmel.

És ez meg csak egy trailer volt. :( :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 11., szombat 13:43

Triangle of sadness tulontul didaktikus, de amugy ennek ellenere rohadtul vicces, ugyanaz a baj vele mint a Negyzettel, fel oraval hosszabb mint kellene, es ezt sem sikerult Ostlundnak befejeznie normalisan. 2 oraban az utolso felvonas nelkul sokkal jobban utne. De amugy jo film, hogy er-e arany palmat/oscart, hat, az en szememben nem (a Negyzet pl megerdemelte), de hat ki vagyok en. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 11., szombat 13:26

Örülök Pipita, hogy szebbé tettem a napodat. :agree: :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. február 11., szombat 13:23

Hosszú évek után átírtam az aláírásomat, köszi Remy!

Visszaolvastam 3,5 oldalnyi madridomfórumvitát a halálosiramról, ezzel szerintem több energiát fektettem az egész szériába, mint mondjuk ők a forgatókönyvírásba.
sonic írta:
Mester77 írta: A múltkori Tarantino-s kérdésem példáján maradva, szeretném megkérdezni, ki szereti Guy Ritchie filmjeit, és aki szereti, melyiket?

Én itt hagyok hármat
Blöff, Spìler és Úriemberek
En szeretem a filmjeit, foleg a ravaszt es a bloffot. Nagyon sokszor megneztem oket. Uriemberek, spoiler annyira nem tetszett.


Ha mar spoiler. Beultem a minap a moziba a banshees of Inisherin-re. Elotte trailerek.... Miota ennyire spoileresek a trailerek. Hat kb harom film komplett storyjat foglaltak nekem ossze a-tol z-ig mire elkezdodott a film. Meg se kell mar neznem oket. Mocskosul ki voltam akadva. A trailernek nem csak egy kis szilankot kene megmutatni, valami relytelmeset, ami felkelti az erdeklodesemet? Erre olyanok mint egy szakdolgozat kivonata. Elolvasod az egy oldalt es nem kell vegigszenvedned a kovetkezo 50 oldal szart. Ok, ez 4-es ala, szevasz.

Amugy a banshees of Inisherin kivalo film volt. Ritka gyemant a mai filmfelhozatal szemetesladajaban. Ez a farrel gleeson duo egeszen zsenialis, es ahogy talalva van az se kutya.
Tényleg nagyon jó film, 2022 nagyon erős év volt szerencsére.

Mostanában tudatosan csak szar filmeket néztem. A munka leszívja eléggé az agyamat, de mentek háttérzajba' az ilyen netflix limonádék, gagyi tucatvígjátékok, stb. Ennek következtében eljutottam arra a szintre, hogy megnéztem a Black Adamet is. Aminek nagyon örülök, mert annyira rossz film volt, hogy ráébresztett, hogy ideje újra igazi filmeket nézni, az ilyen fosokat meg csak hanyagolni kell. :mrgreen:

Szóval azóta megvolt a Banshees of Inisherin nekem is, egy jó 8/10, újráztam a Kontrollt (ehhez mondjuk a Partizán hozta meg a kedvem), az is egy jó 8/10, megnéztem a Fabelmanst is, az csalódás, 2,5 óra, maximum másfél órára elegendő anyagból, nagyon sok benne az üresjárat, sokat markol, keveset fog, sokszor kusza, ettől függetlenül szarrá fogja nyerni magát az Oscaron, ami kár, mert jobb filmek elől fog elvenni helyeket.

Hátra van még a
- Tár
- Argentina, 1985
- Decision to Leave
- Mrs Harris Goes to Paris
- Triangle of Sadness
- Guillermo del Toro's Pinocchio

Ha látta valaki valamelyiket, írjatok róla bátran :mrgreen:

Amit pedig mindenki nézzen meg, az a The Whale, meg az Everything, everywhere, all at once, mindkettő zseniális. Felháborító, hogy a bálna se best picture, se best adapted screenplay jelölést nem kapott.

jA éS a HaLáLoSaBbIrAmBaN eZeRnEgYvEnKetTeDiK rÉsZe A lEgJoBb FiLm VaLaHa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 11., szombat 13:02

Nincs ezzel problema, kell a szorakoztato mozi, van belole rengeteg, nekem is megvannak a magam kedvencek amikben “csak” annyi az ertek hogy szorakoztat mint a kurvaelet, nem kell mindig “komoly” cuccokat nezni, csak azert tartani kene egy szintet szvsz ami nem 12 eves gyerekekre van optimalizalva. De ez van, izlesek es pofonok, kellenek az ilyen filmek is, csak az altaluk generalt hatas az ami engem felbasz, mert rettenetesen rossz iranyba viszi a film vilagat. Kozvetve az ertelmi szinvonalat is, de ez csak egy szelet a tortabol nyilvan.

Amugy meg nem ertem mi a baj, gyakorlatilag hazhoz josz a pofonert, azt is tudom, hogy direkt csinalod. :mrgreen: Akkor meg tartsd oda a masik orcadat is.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. február 11., szombat 12:20

wZoLee7 írta: Rendben, én egy szóval sem írtam hogy megtiltom, hogy írj, Megkérdeztem mi a jó abban, hogy időről időre felhozod azt amiről tudod hogy mindenki utálja.
Eppenseggel ezt irtad:
Mi elfogadjuk h imadod, csak ne hangoztasd.
Az, hogy o milyen stilusban kommunikal... Azt adom amit irtal.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 11., szombat 12:18

"opening second beer, enjoying the show" :kalapos: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 11., szombat 11:37

Remy írta:
wZoLee7 írta: Azt irod senkit nem akarsz meggyozni. Akkor minek irsz rola barmit is? Pontosan tudod, hogy utt mindenki velemenye pont ellentetes a tieddel. Szamomra az elso is csak azert nezheto mert ujdonsag volt, a masodik mas bugyuta, a tokioi hajsza az egyetlen resz ami pontosan azt adja amit egy ikyen filmnek kell, ami utana jott az egy kalap szart nem er. Van egy csomo film, amirol irhatsz itt is, egyszeruen meg s3m kell emliteni, agyon dicserni meg plane nem. Mi elfogadjuk h imadod, csak ne hangoztasd. Kb mint a massag, en elfogadom csak ne nyomjak az arcomba h letezik :lol:
Egyrészt, azt nyomok az arcodba, amit akarok, másrészt meg ne mondd már nekem, hogy miről írhatok itt, amíg olyan hangnemben írok, ahogy.

Fórum. Tudod, beszélgetnek az emberek. :agree:
Rendben, én egy szóval sem írtam hogy megtiltom, hogy írj, Megkérdeztem mi a jó abban, hogy időről időre felhozod azt amiről tudod hogy mindenki utálja. A reakciódon meg megmutatkozik a stílus és a frusztráltság. Mi az hogy idehánytam a tegnapi vacsorát? Azta...inkább elengedem, mert az ilyen stílus nevetséges. Amikor valaki kritizál valamit amit utálsz így reagálni. És nem, nem téged kritizáltalak sem én sem más, de támadj nyugodtan

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 11., szombat 11:36

Remy írta:
füst írta: De ha tudod hogy itt mindenkinek annyira hiányzik ez a termék, mint sántának a púp, akkor miért itt osztod meg róla a gondolataid? Nincs kivel beszélni róla?
Nem mondom hogy ne csináld, de mi értelme?
Mozi/filmek topic. :) Legalább pörgött kicsit. Újabb példa rá, hogy ilyenkor felpörög, amúgy hozhatsz ide bármilyen papíron csúcsfilmet, többnyire le van szarva.


Ne a papiron csucsfilmet hozd, hanem amit tenyleg erdemes megnezni. Szerintem annyira butasag sokszor imdbbol kiindulni, itt nem rad celozgatok, csak sokszor hallom, latom, hogy emiatt neznek, illetve nem neznek meg egy filmet. Annyi, de annyi jo film van, ami alacsony ertekelest ad, kozben jobb, mint barmelyik 8-9 es film.

Egyebkent, tegnap a baratnom ravett, hogy nezzuk meg a Hobbs es Shawt. Haaat, oszinten szolva nagyon fajt nezni. Az, ahogy lecsuszott a drotkotelen 30 meterrol csupasz tenyerrel… ilyet kiskoromban sem neztem volna meg, mert egy hatalmas faszsag. Ertem en, hogy film… de olyan szinten tultoljak, mint az indiai akciofilmeket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realmadrid95 2023. február 11., szombat 11:40-kor.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2023. február 11., szombat 11:16

Ez végülis támadhatatlan, ilyenkor tényleg él a topik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 11., szombat 11:10

füst írta: De ha tudod hogy itt mindenkinek annyira hiányzik ez a termék, mint sántának a púp, akkor miért itt osztod meg róla a gondolataid? Nincs kivel beszélni róla?
Nem mondom hogy ne csináld, de mi értelme?
Mozi/filmek topic. :) Legalább pörgött kicsit. Újabb példa rá, hogy ilyenkor felpörög, amúgy hozhatsz ide bármilyen papíron csúcsfilmet, többnyire le van szarva.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. február 11., szombat 11:07

Igy tovabbgondolva egy csomo olyan filmet szeretek en is, amik vagy megbuktak bevetellel, vagy az altalanosan elfogadott velemeny veluk kapcsolatban az, hogy szarok, vagy divat oket fikazni. Pl.:
Star Wars: Baljos Arnyak - nekem nagyon tetszett ahogy a fogatversennyel meg ugy mindennel bovitettek a vilagon, amit amugy nem szerettem.
Waterworld - nekem egy klasszikus, nemtom miert, nekem tetszett a vilag amit felepitettek, a karakterek is bejottek. Ugy egyben volt. Pedig a Mad Max-et kifejezetten nem szeretem, szoval nem is a stilus miatt.
Alien 4 vagy Alien 3 - sokat fikazott meg legrosszabb Alien filmekkent vannak leirva, pedig szerintem a 3 azzal a klausztrofob, sotet tehetetlensegevel egy tok jo atmoszferat ad, ami miatt el tudom nezni, hogy a cgi-t azt en is csinalhattam volna 8 evesen. A 4 meg sztorijaban es megkozeliteseben tok mas, es nekem tetszett ez az ut. Annak ellenere, hogy az csak a nev es bevetel miatt keszult el kb.
Nekem a John WIck mindegyik resze egy mestermu. Visszahozza a regi akciofilmek feelingjet egy modern kontosben. Es Keanu tokeletesen illik a karakterhez. Nyilvan nem realis es butyuta, mint minden akciofilm. En kurvajol szorakozok az akciojeleneteken, az egy szavas valaszokon, a karakterek reakcioin John Wick-re, vagy csak a motivaciokon. Es nem erdekel a vilag, ahol normalis ember nincs, hanem midnenki bergyilkos es az milyen mar, vagy hogy egy lovest utest elutest 3 masodperc kipihenni.
Ezek a peldak most igy hirtelen eszembe jutottak.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2023. február 11., szombat 11:03

De ha tudod hogy itt mindenkinek annyira hiányzik ez a termék, mint sántának a púp, akkor miért itt osztod meg róla a gondolataid? Nincs kivel beszélni róla?
Nem mondom hogy ne csináld, de mi értelme?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 11., szombat 10:55

Semmilyen nagy arc nincsen. Idejött, idehányta a tegnapi vacsorát.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. február 11., szombat 10:54

wZoLee7 írta: Kb mint a massag, en elfogadom csak ne nyomjak az arcomba h letezik :lol:
Szoval te "elfogadod" a velemenyet, csak kussoljon rola, mert nem egyezik a tieddel, vagy a tobbsegevel? Az erdekes.
Van aki szereti ezeket a c kategorias akcio filmeket, nem veletlenul csinaljak. Hogy neki a karakterek tetszenek es azon kivul semmit sem tud mondani, ami egyaltalan megutne egy minimalis szintet es ez neki jo, az az o dolga. Van aki meg az unalmas "sokat mondo" muveszfilmeket szereti. Van aki meg Transformerst nez.
Vagy vagyok en, barmilyen Bud Spencer filmet vagy regi akciofilmet meg tudok nezni x-edik alkalommal is. Nem azert mert kurvajo filmek, hanem vmiert szorakoztatnak (vagy a poenok, vagy a megkoreografalt jelenetek, vagy a karakterek, ez filmenkent valtozo). Vagy a Zucker filmeket. Masnak azok nezhetetlenek.
Neki ez a szorakozas, a Halalos Iramban tetra-quadro-trilogia.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuninnyo 2023. február 11., szombat 10:55-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 11., szombat 10:53

Remy írta:
wZoLee7 írta: Azt irod senkit nem akarsz meggyozni. Akkor minek irsz rola barmit is? Pontosan tudod, hogy utt mindenki velemenye pont ellentetes a tieddel. Szamomra az elso is csak azert nezheto mert ujdonsag volt, a masodik mas bugyuta, a tokioi hajsza az egyetlen resz ami pontosan azt adja amit egy ikyen filmnek kell, ami utana jott az egy kalap szart nem er. Van egy csomo film, amirol irhatsz itt is, egyszeruen meg s3m kell emliteni, agyon dicserni meg plane nem. Mi elfogadjuk h imadod, csak ne hangoztasd. Kb mint a massag, en elfogadom csak ne nyomjak az arcomba h letezik :lol:
Egyrészt, azt nyomok az arcodba, amit akarok, másrészt meg ne mondd már nekem, hogy miről írhatok itt, amíg olyan hangnemben írok, ahogy.

Fórum. Tudod, beszélgetnek az emberek. :agree:
Hű de nagy az arc :lol: itt nem azt nyomsz amit akarsz, gondoltam szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 11., szombat 10:52

wZoLee7 írta: Azt irod senkit nem akarsz meggyozni. Akkor minek irsz rola barmit is? Pontosan tudod, hogy utt mindenki velemenye pont ellentetes a tieddel. Szamomra az elso is csak azert nezheto mert ujdonsag volt, a masodik mas bugyuta, a tokioi hajsza az egyetlen resz ami pontosan azt adja amit egy ikyen filmnek kell, ami utana jott az egy kalap szart nem er. Van egy csomo film, amirol irhatsz itt is, egyszeruen meg s3m kell emliteni, agyon dicserni meg plane nem. Mi elfogadjuk h imadod, csak ne hangoztasd. Kb mint a massag, en elfogadom csak ne nyomjak az arcomba h letezik :lol:
Egyrészt, azt nyomok az arcodba, amit akarok, másrészt meg ne mondd már nekem, hogy miről írhatok itt, amíg olyan hangnemben írok, ahogy.

Fórum. Tudod, beszélgetnek az emberek. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 11., szombat 10:48

Azt irod senkit nem akarsz meggyozni. Akkor minek irsz rola barmit is? Pontosan tudod, hogy utt mindenki velemenye pont ellentetes a tieddel. Szamomra az elso is csak azert nezheto mert ujdonsag volt, a masodik mas bugyuta, a tokioi hajsza az egyetlen resz ami pontosan azt adja amit egy ikyen filmnek kell, ami utana jott az egy kalap szart nem er. Van egy csomo film, amirol irhatsz itt is, egyszeruen meg s3m kell emliteni, agyon dicserni meg plane nem. Mi elfogadjuk h imadod, csak ne hangoztasd. Kb mint a massag, en elfogadom csak ne nyomjak az arcomba h letezik :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 11., szombat 10:39

Pedig az és a karakterek.

Értem én, hogy nem sok, meg valakinek több kell. De hát ez a széria et hozza, 10. rész jön, itt már nem meglepődni kell azon, hogy miért nincs benne mélyebb tartalom, stb. Ez már hosszú évek óta köztudott.

Most nem leszek népszerű ezzel a kommenttel (se), jöhetnek a mínuszok is, de például a Mission: Impossible széria sem ad többet. Csak más a csomagolás. Kicsit földhözragadtabb, poénszint jóval alacsonyabb. De a végeredmény hasonló. Azt meg már mindenki maga eldönti, hogy melyik áll közelebb a szívéhez.

Én szeretem azt is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 11., szombat 10:36

cart írta:
Remy írta:
Azért az olyan színészek, mint Kurt Russell, Helen Mirren vagy Charlize Theron se hiába akarnak folyamatosan visszatérni benne.
Valószínűnek tartom, hogy a pénz miatt. :mrgreen:
Eleg fun lehet amugy forgatni is, plusz azert nem kell megszakadniuk, gyakorlatilag a jelenletukkel jobban szineszkednek mint a kopasz majmok minden erejuket latba vetve. :lol: Easy money.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég