Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 8., szerda 17:03

h3x0r írta:12 Years a Slave filmrol mi a velemenyetek?
(az egyik moziba szoktak lenni akciok es most kb 350 forintba kerulne megnezni ezt a filmet. szerintetek megeri?)
véleményem

Mondjuk 350ft-ot bármelyik moziban lévő filmre kifizetnék :D Ez nem összeg :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 8., szerda 16:53

h3x0r írta:12 Years a Slave filmrol mi a velemenyetek?
(az egyik moziba szoktak lenni akciok es most kb 350 forintba kerulne megnezni ezt a filmet. szerintetek megeri?)
Bár még nem láttam, de 350 forintért szerintem simán megéri, én megnézném a helyedben. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 8., szerda 16:51

12 Years a Slave filmrol mi a velemenyetek?
(az egyik moziba szoktak lenni akciok es most kb 350 forintba kerulne megnezni ezt a filmet. szerintetek megeri?)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. január 8., szerda 14:19

Utó-szülinapi ajándékom magamnak. :)

Amúgy nem direkt, csak így utólag vettem észre, hogy véletlenül úgy sikerült fotóznom, hogy a laptopom márkájából (acer) is éppen csak annyi látszik, hogy ace. :lol:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 7., kedd 22:35

Movie 43

Hát én megdöglök. Ennél hülyébb filmet, nagyon odatették a rendezők és a sztárok magukat. A fanyar kritikusoknak meg nem tetszet...

A végén a macskás szegmens :agree: :lol:

Egyszer ezt látni kell :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 7., kedd 22:19

realistahuni írta:Gravity

8/10
Itt a kisfilm hozzá. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor az űrhajóval "dumál" egy Földi taggal :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 7., kedd 22:14

Gravity

Azért ez beégett a retinámba, látvány tekintetében mindenképp korszakalkotó film. 720p hd verzióban néztem meg a 107-centis full hd tévénken, senki nem volt otthon, villanyok le és már csapattam is, és asszem mindenféleképpen jobb lett mint amire számítottam. Persze a sztori az már tényleg átlagos picit, és néha iszonyat belassúl a film, viszont nálam magas pontot fog kapni, mivel ezt a vétek kihagyni, az a film amit mindenkinek látni kell.

szerk. Sandra néni azért így 50 fele is piszokjó milf. :mrgreen:


8/10
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 7., kedd 19:05

Jackass – Bad Grandpa

Ha hülyét csinálsz magadból, akkor könnyedén híres lehetsz, főleg a mai világban, amikor szinte minden felkerülhet a youtubera néhány kattintás után. A Jackass tagjai, Johnny Knoxville-al az élen anno hatalmas sikereket értek el azzal, hogy egymást szívatták és betegebbnél betegebb dolgokat műveltek saját magukkal. Több mozifilmet is megélt a banda, ám a 2013-as évben, a Knoxville által kreált, világi paraszt nagyapó kapott egy különálló mozifilmet. Sajnos itthon nem került a mozikba, pedig megérdemelte volna.

Irving Zisman feladatot kap, ami nem más, mint, hogy felügyelnie kell az unokájára és el kell vinnie az ország másik végébe az apjához. Bily anyja a börtönbe megy, az apja ez utolsó pöcs, de a nagyapa se 100-as. Ebben a helyzetben mégis mit kéne tennie? Nem maradt más hátra, mint a kevésbé rosszat választania…

A korábbi Jackass filmek rendezője (illetve a sorozatnak is társrendezője volt) Jeff Tremaine most egy teljesen új, és eddig nem látott dologgal próbálta meg felturbózni az egész produkciót, ami nem más, mint egy történet. A Bad Grandpa ugyanis történettel is rendelkezik, és így egy kerek egész alkotássá vált, ami időközönként átcsapott reality show-ba. Utóbbi nem újdonság, hiszen eddig is dolgoztak már rejtett kamerákkal, hogy a poénok még ütősebbek legyenek, hála az emberi reakcióknak, amik ugyebár cseppet sem voltak megjátszva. Érdekes és tényleg jó ötlet volt ez (mármint a történet), de ennek is akadtak hátulütői, mégpedig az üresjáratok (annak ellenére, hogy bot egyszerűségű). A film első felében többször felütötte a fejét ez a jelenség, épp ezért voltak időszakok, amikor unalmassá váltak a látott képek. Úristen… egy Jackass lehet unalmas?

Sajnos igen, de végül nem vont le annyit az élvezeti értékből, mint amilyen rosszul hangzik így elsőre. A Bad Grandpa ugyanis egy nagyon korrekt vígjáték, ami az eredetiségével simán kitűnik a mai gagyi és végtelenül sablonos vígjátékok közül. Knoxville és haverja a kicsi Jackson Nicoll nagyszerű párost alkottak, és sok jó pillanatot okoztak az ökörködéseikkel. (Amúgy elképesztően jó a maszkolás a filmben. Első osztályú munka volt a sminkesek részéről!)

A Bad Grandpa tehát bőven megállja a helyét a vígjátékok között, de fontos megjegyeznem, hogy nem mindenkinek fog tetszeni. A Jackass-es humor néhol túlzó, néhol beteges, és ezért nem mindenki vevő rá. Így, akik nem ismerik őket, azoknak nem hiszem, hogy tetszene, de akik ismerik őket, és szeretik őket, azoknak erősen ajánlom, mert jópofa, ugyanakkor jóval visszafogottabban tolják a hülyeséget, mint amikor együtt van az egész csapat. 8/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 7., kedd 18:39

Pár hete Remy bemásolt pár Superhero/Villain origins videót.
Itt van kb az összes szuperhős és gonosz B-)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 7., kedd 9:54

Időről időre
Cuki, meg szép, meg minden, de néha annyira beleerőltették a drámát, annyira tanulságos akart lenni, hogy el lett túlozva. Jobbat vártam, néhol sajnos a Love Actually jutott eszembe, annak ellenére, hogy ebben voltak jó poénok. Bár, az is főleg a bugyuta nagybácsinak, és a bunkó faszinak volt köszönhető. 6/10

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8313
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. január 7., kedd 7:57

lordgabi írta:Faust, írtad róla a megjelenésekor, hogy nagyon kíváncsi vagy rá, mert nem csak magasztaló kritikákkal volt tele a filmvilág, hanem voltak roppant lehúzó vélemények is... Megnézted végül?
Kb. 3 hete álltam neki, a második belealvásnál lemondtam róla egy időre. Majd a vizsgafilm- és vizsgaidőszak után talán befejezem.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 7., kedd 0:30

Di Capriónál érdekes amúgy, hogy a korral mennyire kinőtte a tini nyálgép skatulyát...Talán Zac Efronnak is van még remény :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 7., kedd 0:25

Zsombor írta:Persze a Wolf of wall streetben sem egy szokványos karaktert kellett játszania, de valahogy az volt az érzésem, hogy láttam már tőle nem egy ilyen alakítást
Igen, én is pont ez éreztem, valahogy nem jött át úgy az alakítása, mint mondjuk egy Shutter Islandnél vagy egy Aviatornál.
Amúgy tegnap adta a tévé Sam Mendes filmjét A szabadság útjait, elkaptam belőle 15-20 percet, és ebben a filmben is egyszerűen fenomenális volt. Minden egyes jelenetnél csak néztem, hogy ez igen. Viszont a Wall Street-nél ezt nem éreztem sokszor. Sőt inkább néhol erőltetettnek, túl lazának éreztem, annyira nem neki való ez szerintem. Legalábbis nem ebben a formában.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. január 7., kedd 0:11

Hát nem tudom, szerintem a Wall Street Farkasa, a Gilbert Grape és J. Edgar megformálása minden volt, csak nem szokványos, vagy korábban látott.
But he is a good boy...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 7., kedd 0:06

Visszatérve DiCapriohoz. Minden szerepénél zseniálisat nyújt, de én nagyon megnézném már egy olyan filmben, ahol valami teljesen eltérő szerepet kell alakítania. Erről elsőre a My left foot jutott eszembe, amiben DD-Lewis zseniálisat játszik szvsz, és az azért nem semmi szerep volt. Persze nem azt mondom, hogy LDC vállaljon el egy Stephen Hawking életrajzi filmet, csak azért kíváncsi lennék már valami újra.(Persze a Wolf of wall streetben sem egy szokványos karaktert kellett játszania, de valahogy az volt az érzésem, hogy láttam már tőle nem egy ilyen alakítást) :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 6., hétfő 18:55

lordgabi írta: Remy, te? :hmmm:
Még nem tudtam rávenni magam, pedig ideje lenne már... :hmmm:

Superman and the Mole-Men (1951)

George Reeves-nek adatott meg az a megtiszteltetés, hogy először képviselhette Supermant a filmvásznon, egy egészestés mozi keretein belül. A Superman and the Mole-Men egy egyszerű történettel rendelkező film, amit a végletekig leegyszerűsítve tálaltak. Jöttek a kis Gnóm kinézetű idegenek, majd egy-két konfliktus után távoztak. Az alig egy órás játékidővel rendelkező film nem valami érdekfeszítő a mai néző számára, de legalább láthattuk a kultikus megjelenésű Supermant, amint kinyomja a mellét és csípőre teszi a kezét. George Reeves karrierjének csúcspontja volt, hogy megformálhatta az Acélembert, de ekkor nem a filmre, hanem a sorozatra kell gondolni. 104 részen keresztül volt Clark Kent az 50-es években. A hardcore-rajongóknak erősen ajánlom a filmet, amúgy felejthető…
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 6., hétfő 2:02

Mostanság egyáltalán nem tudom rászánni magamat a 2 óránál hosszabb filmekre, néha még a kereken 120 perces filmek előtt is húzogatom a számat...de, mivel eléggé ramatyul alakult az estém, asszonypajtival nagy nehezen bevállaltam a Felhőatlaszt. Megnéztem mindhárom Mátrixot még az ősszel, de nem tudom összehasonlítani velük. Ez nekem néhány szinttel jobban tetszett náluk, a színészgárda, a képi világ, a zenék, a történetek...bárcsak lenne itt is magyar nyelvű mozi. :salute: Elolvasgattam a Smoking Barrels c. blogotok cikkeit, amelyben szerepelt az alkotás, nagyon jól összefoglaltátok ismét a dolgokat, mindegyikben. Nem lehet ezzel szőrös szívűnek lenni, 9/10.

Faust, írtad róla a megjelenésekor, hogy nagyon kíváncsi vagy rá, mert nem csak magasztaló kritikákkal volt tele a filmvilág, hanem voltak roppant lehúzó vélemények is... Megnézted végül?
Remy, te? :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 6., hétfő 0:20

primrose írta:Amiket felsorolt Anyaka azok valóban jók, de a két legjobbja 2000 előttről:

Gilbert Grape
Ez a fiúk sorsa

Mind a két filmben zseniálisat játszik, főleg a Gilbert Grape-ban megdöbbentő, egyébként azért Oscar jelölést is kapott. :)
Jah és a Part és a Marvin szobája is megér egy misét.

Jah közben utánanéztem, A part pont 2000-ben játszották.
Marvin szobája nem egy nagy cucc, Di Caprio is csak az átlagot hozza. A part viszont jó cucc, kb fél éve láttam.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 6., hétfő 0:17

nmate írta:
Természetesen Kevinék az Animated Seriesben is adták B-)
Ez a Conroy - Hamill duó valami brutális. Nem tudom ki szerződtette őket, de nagyon eltalálta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 6., hétfő 0:11

Remy írta:Egy kis Batman történelem... Kiket rejtett a denevérjelmez?
CGI Behind the Scenes HD: "Batman Arkham City (the Voice Actors)

Természetesen Kevinék az Animated Seriesben is adták B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég