Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. október 24., hétfő 18:19

Ant-Man and the Wasp: Quantumania | Official Trailer


Terrifier 2-t megnézte már valaki? :mrgreen:
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 23., vasárnap 16:12

Halfkey írta:
Cavillt is konkrétan kicsinálták.
Kifejtenèd mire gondolsz?
Például
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 23., vasárnap 15:10

Cavillt is konkrétan kicsinálták.
Kifejtenèd mire gondolsz?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 23., vasárnap 14:10

Remy írta: - A 18-as karika nagyon hiányzik a mozis felhozatalból. Logan, Deadpool megkapták, működik. Sorozatokban is működik. Érthetetlen, hogy a stúdiók miért hiszik azt, hogy ha egy film, aminél indokolt lenne a magasabb korhatárbesorolás, megkapja a PG-13-at, akkor az több pénzt fog hozni, mintha 18-ast kapna. Kurva rossz felfogás. Jó filmeket kéne csinálni, bevállalósakat.

- Amazonas kincse, nem kincsei. :mrgreen:
Ez a része az ami érthetetlen, nem látják, hogy a 18-as filmekre is simán mennek gyerekek stb, nagyon is megoldható, megoldják és a néző számok is jók a magas korhatáros filmeknél. Nem tudom amerikában hogy oldják ezt meg a jegy eladásnál, mennyire van ez ellenőrizve, itt kelet euban simán elég ha egy felnőtt megveszi a jegyet és utána mehet is be. Kína, ázsia mondjuk biztos húzósabb, gondolom, hogy van magyarázat, de hogy be sem vállalják az a hihetetlen.

Köszi, öregszem és már nincsenek meg a címek sem teljesen :D :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 23., vasárnap 12:37

wZoLee7 írta: Ezek szuperhős filmek is lehetnek jók, volt már rá pár példa. Viszont látva a the boys sikerét, totál egyértelmű a recept. Kell a +18, ez a 16-os kategória semmire sem elég már, csak arra, hogy a tucatból legyen egy újabb film. Nem árt ha valaki tud színészkedni, na mert bármennyire szeretjük a sziklát, 1 max 2 karakternél többet nem tud hozni hitelesen. Én egyébként szeretem a mai napig az amazonasz kincseit (agyatlan mindenki szétütök) meg a ballers sorozatot is (sok pénzem van menő csávó vagyok és amerikai foci).
A DC semmiből sem fog tanulni ez fix, eddig talán a legjobb teljesítményük a WW első része volt, azon kívül mind iszonyatosan buta szar :lol:

Épp ma olvastam, hogy az új Tsalád filmben Toretto elektromos autóval fog hasítani és jaj mennyi rajongót fog ez felháborítani? Mennyit? Akinak van igényessége az kb a tokio hajszával lépett be és ki a szériából :mrgreen:
- A 18-as karika nagyon hiányzik a mozis felhozatalból. Logan, Deadpool megkapták, működik. Sorozatokban is működik. Érthetetlen, hogy a stúdiók miért hiszik azt, hogy ha egy film, aminél indokolt lenne a magasabb korhatárbesorolás, megkapja a PG-13-at, akkor az több pénzt fog hozni, mintha 18-ast kapna. Kurva rossz felfogás. Jó filmeket kéne csinálni, bevállalósakat.

Black Adam is ugye többnyire a bevált receptet követi. Brosnan és a Szikla adnak bele többet, ők növelik az élvezeti értéket.

- Amazonas kincse, nem kincsei. :mrgreen:

- Rocknak mindig az a szerep ált jól a legjobban, ahol ő a keménylegény és minimalizálni kell a színészi játékot. Szúrós szemmel kell nézni, itt ott 1-2 mosoly és kész. Emelt fővel, Amazonas kincse, Halálos iramban széria, Black Adam.

Olyan, mint Arnold. Azért, ha az öregnek is megnézzük a filmográfiáját 1-2 kivételtől eltekintve kínos tud lenni, ahol próbál játszani. De hát őt sem amiatt szeretjük. :D Na meg ugye nála az eredeti angol hang is vicces tud lenni. :mrgreen:

DC-nél most kibasztak pár embert. Teljes fejetlenség van náluk hosszú ideje. Majmolni akarják a Disneyt, holott totál fölösleges. Snydernek volt egy víziója, olyan amilyen, de ott legalább volt egy bizonyos koncepció. Azt kellett volna végigvinni, nem pedig össze vissza bohóckodni marveles, kínos poénokkal. Érezhető a különbség a rendezői és a moziba beküldött verziók között. Óriási. És ebben a stúdió a hibás.

Cavillt is konkrétan kicsinálták.



- Engem nem háborít fel, engem az háborít fel, hogy nem lesz a Szikla benne. :mrgreen: A tokiói hajszás rész pedig nem állja meg a helyét. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 22., szombat 23:54

RealAsensio írta:
Faust írta: A lenyeget: hogy egy rakas szar.
Ilyen filmekre nem ulok be moziba, hogy elkoltsek 10+ ezer magyar forintot, talan meg tobbet is, nem tudom mennyi most a belepojegy meg a nagy popcorn nagy kola kombo :mrgreen: pedig egyre kevesebb olyan film jon ki, amire jegyet valtanek, na de majd az Oppenheimer!
Én nem is tudom mi volt az utolsó film amit moziban láttam. 5 évig dolgoztam moziban...de a mostani felhozatal nagy részét úgy sem bírom megnézni egyben, hogy otthon kényelmesen amikor akarom...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 22., szombat 23:47

Faust írta: A lenyeget: hogy egy rakas szar.
Ilyen filmekre nem ulok be moziba, hogy elkoltsek 10+ ezer magyar forintot, talan meg tobbet is, nem tudom mennyi most a belepojegy meg a nagy popcorn nagy kola kombo :mrgreen: pedig egyre kevesebb olyan film jon ki, amire jegyet valtanek, na de majd az Oppenheimer!
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 22., szombat 23:42

Ezek szuperhős filmek is lehetnek jók, volt már rá pár példa. Viszont látva a the boys sikerét, totál egyértelmű a recept. Kell a +18, ez a 16-os kategória semmire sem elég már, csak arra, hogy a tucatból legyen egy újabb film. Nem árt ha valaki tud színészkedni, na mert bármennyire szeretjük a sziklát, 1 max 2 karakternél többet nem tud hozni hitelesen. Én egyébként szeretem a mai napig az amazonasz kincseit (agyatlan mindenki szétütök) meg a ballers sorozatot is (sok pénzem van menő csávó vagyok és amerikai foci).
A DC semmiből sem fog tanulni ez fix, eddig talán a legjobb teljesítményük a WW első része volt, azon kívül mind iszonyatosan buta szar :lol:

Épp ma olvastam, hogy az új Tsalád filmben Toretto elektromos autóval fog hasítani és jaj mennyi rajongót fog ez felháborítani? Mennyit? Akinak van igényessége az kb a tokio hajszával lépett be és ki a szériából :mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 21., péntek 11:53

h3x0r írta:
Remy írta: Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
DIVATKECI!!!! https://twitter.com/TheRock/status/1553867352453746688
Egy győztes Clásico után... Biztos román vér csörgedezik az ereiben.

Cserecsatárnak jöhet. Mindenkit megbaszna, mint az öreg Akinfenwa :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2022. október 21., péntek 11:05

Kicsit off a mozi topikban, de nálam Balázsék helyett a BBC Radio 1 szokott menni reggelente, és ma pont DJ volt a vendég, ha valaki mást is érdekel rajtam kívül :mrgreen:

Radio 1's All Day Breakfast with Greg James | Dwayne "The Rock" Johnson In Full

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 21., péntek 10:37

h3x0r írta:
Remy írta: Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
DIVATKECI!!!! https://twitter.com/TheRock/status/1553867352453746688
Gondoltam, szerintem azt se tudja, hogy játsszak a soccert :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 21., péntek 10:15

Remy írta: Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
DIVATKECI!!!! https://twitter.com/TheRock/status/1553867352453746688

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 21., péntek 10:03

Cali írta:
Remy írta: BLACK ADAM ⚡: Maga a film nem váltja meg a világot, de nem is akarja. Nyílegyenes. Nem beszél mellé, nem okoskodik. Zúzni készült, azt pedig hozza. Nincs kegyelem, egy cseppet sem. Rock pusztító, a zene óriási, a látvány helyenként brutális.

Tuti feltetted már a kérdést, hogy mi lenne, ha Superman elszabadulna. EZ!

Én alapvetően elégedett vagyok. Brosnan jobb, mint vártam, Hawkman szintén, a helyi lakosok sem idegesítőek. A másik kettő hős viszont gyér.

Projekt indítónak tökéletes darab a DCEUban. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!extra jelenet pedig... Superman. Rock csak összehozta basszameg. Hamadát ki is rakták a Warnertől, szóval tiszta a terep. Superman vs Black Adam. :sziv:

The Rock/10 :mrgreen:
Szóval mit is tudtunk meg ebből az elemzésedből/ajánlodból?
Ertem en, hogy szeretunk mindenbe belekotni, amit Remy ir (en is ott minuszolom, ahol tudom :mrgreen: ), huszon-harminc eves fejjel a kis rajongoi stilusan is lehet mosolyogni, de azert annyira nem bonyolult, amit irt.

En annyit tudtam meg, hogy aki eddig is szerette ezt a stilust vagy Rockot annak ez a film is be fog jonni. Ebbol kovetkezik, hogy aki nem szereti, az a filmet se fogja szeretni, de legalabb lehet utana szarozni, szoval felig ez is siker. :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 21., péntek 8:16

Remy írta:
Faust írta: A lenyeget: hogy egy rakas szar.
Pedig neked tetszene. :) :mrgreen:
Cali írta:Szóval mit is tudtunk meg ebből az elemzésedből/ajánlodból?
???? Leírtam pár gondolatot egy premier előtti filmről. Mégis mit szeretnél tudni? Nézd meg, írj róla, és lehet beszélgetni. :)
Pl nem lenne rossz, ha ez a tehetsegtelen "szinesz" es a zs+++ filmjei ennyi figyelmet se kapna. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 20., csütörtök 23:22

Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 20., csütörtök 22:06

Faust írta: A lenyeget: hogy egy rakas szar.
Pedig neked tetszene. :) :mrgreen:
Cali írta:Szóval mit is tudtunk meg ebből az elemzésedből/ajánlodból?
???? Leírtam pár gondolatot egy premier előtti filmről. Mégis mit szeretnél tudni? Nézd meg, írj róla, és lehet beszélgetni. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 20., csütörtök 22:02

A lenyeget: hogy egy rakas szar.

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Cali » 2022. október 20., csütörtök 21:59

Remy írta: BLACK ADAM ⚡: Maga a film nem váltja meg a világot, de nem is akarja. Nyílegyenes. Nem beszél mellé, nem okoskodik. Zúzni készült, azt pedig hozza. Nincs kegyelem, egy cseppet sem. Rock pusztító, a zene óriási, a látvány helyenként brutális.

Tuti feltetted már a kérdést, hogy mi lenne, ha Superman elszabadulna. EZ!

Én alapvetően elégedett vagyok. Brosnan jobb, mint vártam, Hawkman szintén, a helyi lakosok sem idegesítőek. A másik kettő hős viszont gyér.

Projekt indítónak tökéletes darab a DCEUban. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!extra jelenet pedig... Superman. Rock csak összehozta basszameg. Hamadát ki is rakták a Warnertől, szóval tiszta a terep. Superman vs Black Adam. :sziv:

The Rock/10 :mrgreen:
Szóval mit is tudtunk meg ebből az elemzésedből/ajánlodból?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. október 20., csütörtök 21:53

Omni-Man és Homelander már megmutatta milyen az elszabadut Superman. :ike:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 20., csütörtök 20:38

:fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég