Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 31., péntek 19:37

csak egy kis infó...

HIVATALOS: Jesse Eisenberg lesz Lex Luthor, Jeremy Irons pedig Alfred a Zack Snyder-féle Batman vs. Supermanben.

:roll: Jesse mint Lex? Huhh... ezt emészteni kell :D Aztán persze lehet, hogy kurva jó lesz :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 31., péntek 12:12

Escape plan:

Nem volt rossz, egy csutortok esti programnak abszolut megfelelt. Annal viszont nem is tobb. Tetszett az alapotlet, es viszonylag jol meg is oldottak. Sablon de nem volt unalmas, es szerencsere nem is a farasztoan hosszu es elnyujtott fajta. A ket venember meg erdekes modon nem logott ki a szerepbol ahhoz kepest hogy mar vagy 20 eve tuti prosztataproblemakkal kuzdenek. Teljesen meglepodtem hogy meg belefernek egy ilyen filmbe. :) Akinek konnyed esti kikapcsolodas kell, egy faraszto munkanap utan az nyugodtan nezze meg.

6/10
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 31., péntek 11:51

realmadridfan írta: Én nem értek egyet, szerintem nem attól lesz jó egy blog, hogy "mélyen" írunk egy filmről. Egyébként nem sok film jön ki amúgy sem Amerikában, amiről lehet nagyon. Most így kapásból a Wachowski-tesókon kívül nem is jut eszembe más.

Meg kell nézni mondjuk human-t a filmbuzin, ő se megy bele mélyelemzésekbe, mégis élvezetes olvasni az írásait. Vagy
1 - Ha az amerikai filmgyártás kerül szóba, akkor nem csak a blockbusterekre kell ám gondolni. Tudnak ők komoly filmeket is rendezni, csak azt nem tolják az ember képébe, hanem azokra csak akkor lehet rátalálni, ha valaki céltudatosan keres. Ez a helyzet az európai filmekkel is, azokat sem reklámozzák mindenhol.

2 - Human se ma kezdte, legalábbis nem 1 éve. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. január 31., péntek 11:45

Remy írta: Ez érthető, én is azt szeretném, hogy minél mélyebben tudjak írni a filmekről, de azért nem nem megy könnyen.
Én nem értek egyet, szerintem nem attól lesz jó egy blog, hogy "mélyen" írunk egy filmről. Egyébként nem sok film jön ki amúgy sem Amerikában, amiről lehet nagyon. Most így kapásból a Wachowski-tesókon kívül nem is jut eszembe más.

Meg kell nézni mondjuk human-t a filmbuzin, ő se megy bele mélyelemzésekbe, mégis élvezetes olvasni az írásait. Vagy Szirmai-t, neki is van egy jellegzetes stílusa plusz némi humorérzéke(ami valakinek bejön, valakinek nem, nem ez a lényeg most) Kell hozzá egy írói véna, amitől angollal élve "catchy" lesz egy bejegyzés. Az az igazság, hogy ahogyan Te írsz az nem "catchy", inkább csak informatív jellegű, leírod, hogy mi van a filmben, ki szerepel benne, ilyesmi, de valahogy nem érdekes. Itt a fórumon sok egy ilyen elemzés egy filmről, egy blogon meg kevés és most nem a terjedelemről beszélek. A blog nevét is átgondolnám a helyedben, mert elsőre olyan, mintha természetfeletti filmekről szólna, aztán már rá se kattint egy új olvasó, inkább keres jobbat. Nem ellenségeskedni akarok, csak egyszerűen ez a véleményem és ha már feljött a téma akkor leírtam.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 31., péntek 11:25

h3x0r írta: Dragon Ball Z: Battle of Gods,
Na, zsír. Megnézted :D Remélem lesz majd folytatása, mert tetszett a "főellenség". Viszont Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a God mode nagyon nem jött be. Egy felturbózott kaioken :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 31., péntek 11:16

Januari filmertekelo poszt

Osszesen 26 filmet lattam, ami eleg sok, foleg ha azt nezzuk hogy tavaly majusig jott ossze kb ennyi. Probaltam a 2013-as filmekbol felzarkozni, ha jol szamoltam, akkor 17 kozuluk valo, 9 pedig korabban megjelent.
Vegulis egesz jokat neztem meg es mindossze 3-nal ereztem azt, hogy teljesen elpocsekolt ido volt.
Ime a lista:

10/10:
9/10:catch me if you can, wolf of wall street, the lion king
8/10:The Hunt, X-men origins: wolverine, 2 guns, x-men first class, the croods, the conjouring, hunger games: catching fire, the wolverine, Dragon Ball Z: Battle of Gods, Justice League: The Flashpoint Paradox
7/10:Red 2, transporter 3, the beach, 42, 12 years a slave, about time, unbreakable
6/10:pain & gain, texasi lancfureszes(2003), the world's end
5/10:You Me and Dupree, the nobles
4/10:jackass:bad grandpa

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 31., péntek 10:20

Rég nem írtam filmekről, na de majd most :D

Az utolsó éjjel
Kihúzhatom a watchlistemről a filmet :) Spike Lee nagyon kényes témákat dolgoz fel, és főleg egy monológ miatt érdekelt. Norton bá zseni,de ezt nem kell bemutatni. Sajnos a film nem hozta az elvárásaimat, megesik.

Atlantisz - Az elveszett birodalom
Kíváncsi voltam, hogy mit hoz ki a Disney a témából, egy tűrhető animációs film lett belőle, de nem emlékezetes. Talán egy hónap múlva már csak a címére fogok emlékezni.

A bombák földjén
Csak most tudtam végignézni az Oscar-díjas filmet, hát le a kalappal. Nagyon kemény, végletekig részletes film, annyira jól megcsinálták, hogy amikor a védőruha a szakértőkön van, rendesen nekem is klausztrofóbiám volt. Megérdemelte az Oscart szvsz, a jelöltek között a legjobb volt.

Batman és Robin
Tényleg szr... Nem tudom mi volt a rendező célja :D A hokis jelenet a múzeumban áááá B-)

A háború császára
Érdekelt a témája, így megnéztem. Elég kényes helyzet volt közvetlenül a második vh. után Japán és az USA között... Korrekt iparosmunka, de ez sem emlékezetes film.

The human race
Kíváncsi voltam, hiszen sci-fi és horror kategóriákba sorolják, de egy nagy semmi lett belőle. Ilyen témát már láttunk többször, jobban. Kár volt elkészíteni a filmet szvsz, ettől függetlenül egyszeri nézésre alkalmas.

A visszatérés
Filmklubba való filmek között tallóztam, így bukkantam rá erre az orosz filmre. Hát kőkemény dráma, kevés párbeszéddel, de olyan környezetet teremtenek, és olyan sokatmondó a zene, a színészi játék, hogy elmegy az embernek az életkedve. Ajánlós film.

Játszd el nekem a Mistyt!
Eastwood első rendezése, érződött már rajta, hogy hatalmas tehetség rendezőként is, egy abszolút hangulatos, és idegölő film lett belőle, bár a korabeli technika érződik rajta, a zenék nagyon jók benne.

A Dark Cityről később, bővebben :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. január 31., péntek 1:33

Remy írta:Ez érthető, én is azt szeretném, hogy minél mélyebben tudjak írni a filmekről, de azért nem nem megy könnyen. Alig 1 éve próbálok írni a filmekről, és azért akármennyire is nagyképűen hangzik sokat fejlődtem. Sok kritikát olvasok, hogy megtudjam, hogy a több éve író emberek miként vélekednek 1-1 filmről. Ezáltal én is tudok fejlődni. Olvasni kell sokat, írni kell sokat...
Először filmet nézni kell megtanulni, aztán jöhet a többi. ;)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 31., péntek 0:59

istimester írta: Mindazonáltal, személy szerint örülnék, ha több tartalommal töltenéd meg a hozzászólásaidat. Természetesen nem játszuk a cenzort, de ha már filmblogot vezetsz, néha próbálj a filmek mélységébe is eljutni. Tudom, hogy index cimlapra ez is elég, de mivel oda minden balfék kikerül szivesen vennénk, ha nem egy sablonra felhúzott semmik lennének a bejegyzéseid, ugyanis a flood ugyanúgy nem része a netikettnek, mint az agressziv megnyilvánulások vagy bármi hasonló kategóriájú szabálysértés. Ceterum censeo: a kevesebb néha több!
Ez érthető, én is azt szeretném, hogy minél mélyebben tudjak írni a filmekről, de azért nem nem megy könnyen. Alig 1 éve próbálok írni a filmekről, és azért akármennyire is nagyképűen hangzik sokat fejlődtem. Sok kritikát olvasok, hogy megtudjam, hogy a több éve író emberek miként vélekednek 1-1 filmről. Ezáltal én is tudok fejlődni. Olvasni kell sokat, írni kell sokat... de az időt nem tudom felgyorsítani. :)

Na úgy néz ki elég is volt a fantasyból egy darabig :D ez a kettő pont kielégítő volt :D

A titánok harca

1981-ben már napvilágot látott, egy Titánok harca című film, mely akkoriban eléggé sikeresnek volt mondható, és még a 90-es években is bőven a nézhető kategóriába tartozott. A gyagyi trükkök - nyilván a kora miatt - ellenére volt egy remek hangulata, ami miatt nem igazán lehetett utálni a filmet. Az idő viszont eljárt felette, így érthető volt, hogy újból elővették Zeusék történetét. Az ötlet jó volt, miszerint újrázni kell a storyt, de a kivitelezés sajnos messze nem tökéletes.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hádész haragja miatt Perszeusz elveszíti a családját. Az ifjú és titokzatos fiú úgy dönt, hogy bosszút forral az alvilág ura ellen, és kész szembeszállni a Krákennel. Hádész azonban azt követeli Argosz lakóitól, hogy áldozzák fel Andromédát. Az idő tehát sürgeti Perszeuszt, aki előtt nagy, és veszélyes út áll, mert bizony a Kráken és Hádész nem adja könnyen magát…

Az a baj a fantasy filmekkel, hogy a legtöbbjük nem több egy látványos akcióbombától, és sajnos ez a helyzet a Titánok harcával is. Maga a történet alapból nem kivitelezhető 100 percben, így már itt elbukott az egész projekt. De ez még a kisebb gond, hiszen ettől függetlenül még lehet valami varázslatos, hangulatos, és fantasztikus. A Titánok harca viszont egyik jellemvonással sem bír, így tényleg csak azt lehet rá mondani, hogy látványos. Mert bizony látványos a film, hála a jól kivitelezett szörnyeknek, a Krákennek, és sok más egyéb szereplőnek.

Azonban mit sem ér a látványba belefektetett munka, ha a film nem képvisel minőséget. 2010-ben Louis Leterrier rendező úgy gondolta, hogy megemlékezik a görög Istenekről, és készít róluk egy filmet. Azonban a Titánok harca tényleg csak egy megemlékezésre jó. Pedig példaként ott lebeghetett volna a szeme előtt a Gyűrűk Ura, aminél láthattuk, ha igényesen van elkészítve a fantasy film, akkor bizony a siker sem marad el. Úgy gondolom, hogy a Titánok harca alapanyaga is megérdemelne egy nagyszabású alkotást, ami nem 100 perces, hanem legalább 3 órás. Egyrészt nagyszerű helyekre nyerhetünk betekintést, másrészt megannyi érdekes karakter szerepel ebben a történetben, de sajnos arra, hogy teljes mértékben megismerjük őket, még várni kell. Most csak azt tudjuk, hogy van ez és az…

A Titánok harca tehát egy hosszú trailerként szolgál, ami bemutat egy-két dolgot, de önmagában nem elég arra, hogy elvesszünk a megteremtett világban. Egyszerűen kevés. Kevés, mert nincs súlya az eseményeknek, nincs magas fordulatszámon pörgő esemény, nincs szív és lélek. Viszont vannak neves színészek… 5/10

A titánok haragja

Amit Louis Leterrier 2010-ben elkészített, azt vitte tovább Jonathan Liebesman a 2012-es esztendőben. 2 film, 2 rendező, de ugyanaz a sablonos forgatókönyv, ugyanazok a pozitívumok és ugyanazok a negatívumok, valamint egy kivételével, az összes főbb szerepet betöltő színész megegyezik (még jó). Nyilván fontos egy folytatásnál, hogy ne adja alább azt a szintet, amit az első felállított, de itt konkrétan leforgatták a Titánok harca tökéletes mását, annyi kivétellel, hogy itt nem a Kráken a főszörny, hanem Kronosz.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Évek teltek el, mióta Perszeusz legyőzte a Krákent. Azonban az Istenek megint nem maradnak a seggükön, és Hádész egy új terven töri a fejét, amivel hatalmat szerezhet. Segítségül hívja Zeusz fiát, Árészt is, akinek a segítségével megpróbálják kiszabadítani Kronoszt. Perszeusznak tehát újra fegyvert kell fognia, és minden eddiginél keményebb harcot kell megvívnia, a világ megmentése érdekében. Szerencséjére több társat is kap maga mellé, akikkel együtt képesek legyőzni a gonoszt…

Igazság szerint az előzetes információk alapján ez a film semmivel nem ígért többet, mint az elődje, és ezt meg is mutatta. Maradt ugyanaz az idétlen, de rendkívül látványos blockbuster, mint amit Louis Leterrier készített néhány éve. Ezzel nincs is jelenleg gond, mert így legalább nem ért minket csalódás – ám de meglepetés sem – és sokszor jól esik csak leülni a képernyő elé és megnézni egy efféle mozit. A forgatókönyv ismét ráfért egy - másfél A/4-es oldalra, valamint a színészek szintén csak alapjáraton pörögtek. Viszont Sam Worthington hajat növesztett – ami amúgy rendkívül hülyén állt neki – így észlelhettük, hogy azért valamennyi változás történt az első rész óta.

Ám összességében most is csak azt lehet mondani a filmről, hogy egy hosszú trailer, ami nincs kibontva, nincs megtöltve élettel, és ami csak olyan „elhúzta a mézesmadzagot” jellegűre sikeredett. Kár érte, mert ebben a történetben is volt fantázia, de valahogy mégsem akarták átadni nekünk, holott látva Kronoszt, és az ő erejét, valamint a már megmutatkozó Isteni trükköket, csak egy újabb csalódás ért minket, mert ez a film sem lett az, amit a karakterek megérdemelnének, és újfent kijelenthető, hogy nem képesek nagyszabású fantasy filmeket készíteni.

A titánok haragját tehát csak akkor érdemes megtekinteni, ha valamennyire tetszett az első rész, de ha már ott is bajok voltak, akkor nem érdemes nekiesni, mert tényleg ugyanolyan az egész. Egy hideg sör vagy kóla mellé, egy vasárnap délután teljesen oké, ha vevők vagyunk a pörgős akció/fantasyra. 5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 29., szerda 23:37

torjack írta: A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső:
http://www.imdb.com/title/tt0120735/
nah ezt még ma lenyomtam, és eléggé tetszett :D

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. január 29., szerda 23:33

Realista24 írta:Sentry megkapta a warnt személyeskedésért. Akinek nem tetszenek Remy írásai, vagy nem értenek egyet vele, vagy nem kíváncsiak rá, ne olvassa, ne kattintson rá, ahogy például én sem. Ez a hobbija, ezt szereti, ezt csinálja és ezért csinálja. De az ilyen arrogáns, nagyképű hozzászólásokra nincs szükség. A továbbiakban pedig kanyarodjunk vissza a "Remy topic" témájához.
Mindazonáltal, személy szerint örülnék, ha több tartalommal töltenéd meg a hozzászólásaidat. Természetesen nem játszuk a cenzort, de ha már filmblogot vezetsz, néha próbálj a filmek mélységébe is eljutni. Tudom, hogy index cimlapra ez is elég, de mivel oda minden balfék kikerül szivesen vennénk, ha nem egy sablonra felhúzott semmik lennének a bejegyzéseid, ugyanis a flood ugyanúgy nem része a netikettnek, mint az agressziv megnyilvánulások vagy bármi hasonló kategóriájú szabálysértés. Ceterum censeo: a kevesebb néha több!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 29., szerda 18:36

igen a futballmaffia amit kifelejtettem a felsorolásból azt is láttam, a többi ajánlást köszönöm megnézem...a holnapi matek vizsga után :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 29., szerda 17:51

wZoLee7 írta:nekem nagyon bejön ez a Spíler, Blöff, Torta angol stílus...tudnátok még mondani hasonló filmeket?
Futballmaffia:
http://www.imdb.com/title/tt0901507/

A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső:
http://www.imdb.com/title/tt0120735/

Ezeket is érdemes bepróbálni.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 29., szerda 16:16

Angol stílus.. Hát elég tágnak tűnhet, de hozok két kedvencet: Huligánok, valamint a Trainspotting.
"And my heart will leave you never."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 29., szerda 15:51

nekem nagyon bejön ez a Spíler, Blöff, Torta angol stílus...tudnátok még mondani hasonló filmeket?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 29., szerda 12:21

csabi87 írta:Sorozatot tudnátok ajánlani nekem valamit?
az egy másik topic, meg amúgy is így elég sok fajta sorozatot tudnak neked ajánlani, ha nem szűkíted le egy kicsit a kört. :)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. január 29., szerda 12:06

Sorozatot tudnátok ajánlani nekem valamit?
Amúgy én most vasárnap a Pain and Gaint néztem meg.
Nekem tetszett.Vannak benne dolgok... :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 29., szerda 12:02

Sentry megkapta a warnt személyeskedésért. Akinek nem tetszenek Remy írásai, vagy nem értenek egyet vele, vagy nem kíváncsiak rá, ne olvassa, ne kattintson rá, ahogy például én sem. Ez a hobbija, ezt szereti, ezt csinálja és ezért csinálja. De az ilyen arrogáns, nagyképű hozzászólásokra nincs szükség. A továbbiakban pedig kanyarodjunk vissza a "Remy topic" témájához.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 29., szerda 11:47

Tömören röviden nagyon nem értek egyet azzal amit csinálsz, ráadásul szerintem nem is csinálod jól, de ez most mellékes, már kifejtettem. Kitöröltem egy hosszú irományt, mert végleg nem akarom kirakatni magam, de borzasztó unalmas, hogy kb ez a topic rólad szól. Mindenhez hozzá tudsz szólni. Isten vagy! Át is lehetne nevezni a topikot..
Most nem azért, de ahelyett, hogy Remy-t b@szogatod, miért nem írsz inkább olyan filmekről amelyek téged érdekelnek? Vagy arról, hogy hálivúdot miért tartod hulladéknak? Vagy fuss neki a Kubrick irománynak. Ha már Remy szerinted tutira beégne vele.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. január 29., szerda 11:46

Licitálj te is a Raptor ketrecre! :D

http://cinestar.hu/cikk/licitalj-te-is- ... r-ketrecre


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég