Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 22., vasárnap 13:05

realistahuni írta:Lassan lehetne ajánlani pár nézhető karácsonyi filmet, amiket meg lehet majd nézni a családdal, ne kíméljetek. :D
Reszkessetek betorok :D

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. december 22., vasárnap 12:22

realistahuni írta:Lassan lehetne ajánlani pár nézhető karácsonyi filmet, amiket meg lehet majd nézni a családdal, ne kíméljetek. :D

Karácsonyi történet. Talán a kedvenc a témában :)
Az élet csodaszép - karácsonyra tökéletes a film.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 22., vasárnap 11:53

realistahuni írta:Lassan lehetne ajánlani pár nézhető karácsonyi filmet, amiket meg lehet majd nézni a családdal, ne kíméljetek. :D
- Családi karácsony
- Karácsonyi kalandok
- Lebilincselő karácsony
- Túlélni a karácsonyt (Ben Affleck, Christina Applegate)
- Karácsonyi üdvözlet
- Télapu 1-2-3
- Udvarlót karácsonyra
- Igazából szerelem (Love Actually)
- Négy karácsony (Reese Witherspoon, Vince Vaughn)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. december 22., vasárnap 11:00

Die hard. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 22., vasárnap 10:55

Karácsonyi vakáció Chevy Chase-el. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. december 22., vasárnap 10:47

realistahuni írta:Lassan lehetne ajánlani pár nézhető karácsonyi filmet, amiket meg lehet majd nézni a családdal, ne kíméljetek. :D

Igazából szerelem. Tudom sablonos,de szerintem aranyos film és a karácsonyhoz is van némi köze.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. december 22., vasárnap 10:32

Bunyó karácsonyig :mrgreen:
Szellemes karácsony (Bill Murray)
Grincs (ez akkor különösen jó, ha vannak kicsik is otthon)
Karácsonyi lidércnyomás
Polar Expressz

Utóbbi kettőt még nem láttam, de már annyira watchlist-es mindkettő, hogy idén sor kerülhet rá.

+1
Ben Hur :D Nem karácsonyi, de minden karácsonykor megnézem. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 22., vasárnap 10:23

fűrész 1-7 :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 22., vasárnap 10:22

realistahuni írta:Lassan lehetne ajánlani pár nézhető karácsonyi filmet, amiket meg lehet majd nézni a családdal, ne kíméljetek. :D

Batman visszatér :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 22., vasárnap 10:20

Lassan lehetne ajánlani pár nézhető karácsonyi filmet, amiket meg lehet majd nézni a családdal, ne kíméljetek. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 22., vasárnap 9:53

TéOeM írta:de a Warnernek annyi előnye van, hogy minden karakter joga egy helyen van, nem úgy mint a Marvelnél, akinek 845315 stúdiónál, pedig azokból is ütős filmeket lehetne csinálni.
En oszinten szolva magasrol teszek arra, hogy Marvel vagy DC, engem csak az erdekel, hogy jo filmeket lassak. Ebben viszont a Marvel az utobbi par evben magasan verte ellenfelet. (pedig nekem pont hogy a ket dark knight film a kedvencem)

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. december 22., vasárnap 8:26

Nincs kedvem Karácsony előtt vitatkozni (meg 1000 hsz. alatt nem számít az ember véleménye), de a Warnernek annyi előnye van, hogy minden karakter joga egy helyen van, nem úgy mint a Marvelnél, akinek 845315 stúdiónál, pedig azokból is ütős filmeket lehetne csinálni. Bár, már 2006-ban tudták,hogy mi lesz 2015-ben és most már 2021-re is meg van a tervük. Hogy mi, azt csak ők tudják, bár sejteni azért lehet.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 22., vasárnap 3:42

A múlt nélküli ember (Mies vailla menneisyyttä, 2002)

Több mint egy éve már beszereztem, egyszer majdnem bedobtam a Filmklubba is, de mégis csak most jött el a megfelelő alkalom, hogy megnézzem.
Markku Peltola (nyugodjék békében), elképesztő hitelesen hozta a karakterét, végig az újdonsült szövetségi kapitányunk jutott róla az eszembe + egy kicsit lepukkant Liam Neeson. :D
Nagyon jól alakították a történetet, pár perccel több mint másfél óra, teljesen lekötött, egyszer sem unatkoztam közben. Többször volt benne zenés jelenet, finn dalok, olyan jó volt ez az egész.
A pontszámon sokat gondolkoztam, 8-9 közé teszem így elsőre, így:

8,5/10.

A legjobb idegennyelvű Oscar-díjra is jelölték anno, akinek kimaradt eddig, bátran ajánlom. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 22., vasárnap 2:33

Man of Steel újrázva. Én nem értem a felháborodást a film miatt... ez egy nagyon korrekt munka volt Snydertől.

Superman vívódásait, nem tudom, hogyan kellett volna előadni... na mindegy. Majd 2015-ben mindenki letérdel a Warner előtt, mert a Batman vs Superman olyat fog szólni, hogy arról sokáig fogunk beszélni. Ben Affleck meg kurva jó Batman lesz. B-) Csak érje utol magát a Warner/DC és a Marvel mehet a levesbe B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 22., vasárnap 0:52

Én már csak kíváncsiságból néztem meg az első részt. De nagyot csalódtam benne. Persze el tudom képzelni, hogy ez is olyan lesz/lenne számomra mint a LOTR trilógia, ahol az elsőt szinten nem tartottam sokra. Míg a harmadik rész az epic csatával nagyon tetszett. Ha jól emlékszem arra (1x láttam anno) és itt is az eleje nagyon uncsi volt számomra, de az extra hosszú mű minden részében volt pár olyan ami jó volt. De összességében nem mondom rá, hogy extrát nyújtott számomra.
Ez az egész Tolkien univerzum csak az órákon/napokon át tartó caplatásról szól. :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 22., vasárnap 0:45

Anis írta:Több, mint 2 és fél óra, de szerintem 15 percben le lehetett volna rendezni.
Uhh.. ez a kijelentés annyira unalmas, hogy már fáj. Ezt kb az összes filmre rá lehetne sütni... miért nem lövik le a gonoszt? Miért kell szórakozni a rosszfiúkkal... a rossz miért nem lövi le a jót stb... Azért, mert akkor nem lenen film!

Azok szokták ezt a mondatot ellőni, akik utálják a Tolkien univerzumot, és már csak azért is belekötnek. Mondjuk nem tudom miért jó, de hát mindegy...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 22., vasárnap 0:26

Hobbit 1
Egyik magyar celeb így kommentálta a filmet:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tegnap megnéztem a Hobbitot végre. Több, mint 2 és fél óra, de szerintem 15 percben le lehetett volna rendezni. Gandalf mért nem a film elején hívta a bazi nagy sasokat? Nem kellett volna a csapatnak annyit kutyagolni,meg vitézkedni,csak felülnek a sasok hátára, Gandalf besuttogja a pontos címet, oszt gyí!
:lol:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. december 21., szombat 21:12

Hobbit 2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jól láttam a legelején a Peter Jackson cameot? :D
Én amúgy kicsit jobbat vártam, volt hogy nagyon untam magam rajta, de voltak jó részek is bőven. Így befejezni... :lol:
Várom a harmadikat, remélem az már tényleg nagyon fasza lesz :D
Kép

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. december 21., szombat 18:48

Pár filmről ömlesztve:

Hajnali mentőakció
Valamivel jobb filmet vártam ettől, magasak voltak az elvárásaim a rendező miatt. Egy középszerű háborús film jött ki belőle megítélésem szerint.

Addams family - A galád család
Az ismert sorozat egészestés feldolgozása, kellően fekete és kellően humoros, de nem emelkedik magasra.


Percy Jackson : Szörnyek tengere
A sorozat első része is tetszett, műfajában egész jó szerintem, pihenésnek megtette. ezek a szemek meg. :ozil:

Véres játék
JCVD a kedvenc akciófilmszínészem, megnéztem a klaszikusát, hát epic :D Nagyon bírtam, pedig full klisés, abszolút kiszámítható és logikátlan az egész, de jó na :D

Az első igazi nyár
Sok helyen dicsőítik a filmet, így gondoltam megnézem. Természetesen kétkedéssel fogadtam, végül nem csalódtam benne, korrekt munka, de nem marad nagyon emlékezetes, sok ilyen film van a piacon, ennél jobbak is.

Az élet háza
Rendkívül motiváló alkotás, minden hibája ellenére élvezhető, néhol tényleg hajmeresztő rendezői húzások vannak, de szerethető alkotás. (Egervári után szabadon).

Nagyfiúk 2
A humor forrását nem itt kell keresnünk, de azért szórakozásnak elmet. A hapciböfing meg mindent elmond a filmről.

Családi üzelmek
Jennifer Aniston tényleg ilyen jó formában van, vagy varratja magát össze rendesen? A film jól indul, aztán idegesítő válik a másik ripacs család miatt, majd köztes állapotba hull vissza.

Aglaja
Már érdeklődtem erről a filmről a topicban. Talán a különleges a legtalálóbb kifejezés rá, szerintem sokaknak nem fogadná be a gyomra, de a koprodukció (magyar-román-lengyel), a cirkuszi téma és a memoárból alkotott történet kíváncsivá tett.
Nagyban hasonlít, pontosabban hasonló eszközöket használ sok helyen, mint az Ameli élete c. általam rühellt film.
Nagy előnye a filmnek, hogy egy folyamatot mutat be, és nem áll le egy időintervallumban, halad a történet. Egy szempontból sznoboknak való film, (MB) :shutup:

Izomagyak
Hát nem tudom hovatenni. Egyik haverom az egekbe magasztalta, a másik meg ürüléket megillető szóval jellemezte. Helyenként fenomenális a film, máshol bántóan buta dolgok vannak benne, de érződik, hogy nagyon egyedi alkotásról van szó, jó alapanyaggal, és a szinvonalon nem rontó színészekkel.

Még van egy film, amiről nem beszélek, amolyan félre tett ajánláslehetőség.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. december 21., szombat 17:28

T2 behind the scenes, öröm nézni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég