Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 1., péntek 11:42

Koszi, utananezek majd jobban, anno az elso reszt az Alleeban neztem, es undorito volt az egesz, kicsi sotet vaszon, halk, zajos, de csak ott adtak felirattal. Akkor voltam utoljara moziban.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 1., péntek 11:26

Faust írta: Engem inkabb az erdekel, hogy nagy-e a vaszon es a hangero. :mrgreen:
A vaszon a teremtol fugg, valoszinuleg mivel nagyobb nevrol van szo, igy a legnagyobb teremben fogjak adni leginkabb, ahol nagy a vaszon. A hangzas szerintem szinten az Eteleben a legjobb.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 1., péntek 10:40

itt :mrgreen:
nézem is az első részt most, aztán mondjad mikorra van jegyed, megyek idegesíteni :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 1., péntek 10:12

De jo, hogy te is itt vagy. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 1., péntek 10:10

Faust írta: Engem inkabb az erdekel, hogy nagy-e a vaszon es a hangero. :mrgreen:
attól függ milyen közel ülsz hozzá :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 1., péntek 9:56

Engem inkabb az erdekel, hogy nagy-e a vaszon es a hangero. :mrgreen:

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 1., péntek 9:34

Faust írta: Etele cinemaban volt mar valaki? Meg akarom adni a modjat, de imaxben nyilvan csak szinkronnal van, hogy allna egy kes a hatukba.
Mindig Eteleben mozizunk, hiaba az egyik legtavolibb tolunk Pesten. Eszmeletlenul kenyelmes, ennyi az indok. :mrgreen:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2024. március 1., péntek 7:44

halamadrid írta: Dűne 2. nagyon baszó, szerintem még 3 héten belül újrázom.
Epikus, hidegrázós jelenetekkel. :salute:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. március 1., péntek 6:39

Faust írta: Etele cinemaban volt mar valaki? Meg akarom adni a modjat, de imaxben nyilvan csak szinkronnal van, hogy allna egy kes a hatukba.
Voltunk. Ott néztem az Avatár 2-t, vasárnap megyek a Dűne 2-re. A VIP megfontolandó :)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 1., péntek 0:03

Volt.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. február 29., csütörtök 23:54

Etele cinemaban volt mar valaki? Meg akarom adni a modjat, de imaxben nyilvan csak szinkronnal van, hogy allna egy kes a hatukba.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. február 29., csütörtök 11:33

Dűne 2. nagyon baszó, szerintem még 3 héten belül újrázom.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2024. február 29., csütörtök 11:15

Faust írta: Ez a Saltburn bazmeg. :lol:
Fú, szerintem ritka rossz film volt, pedig azt is nagyon felszopkodták a kritikusok. Csak az elmúlt 1-2 évben sokkal jobb alkotások születtek hasonló témában. Kuka

Oppenheimer viszont elég jó, jogosan fogja megszerezni az Oscar gálán a második helyeket a Poor Things mögött. :mrgreen:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 29., csütörtök 8:43

Caraway írta:
zsuninnyo írta: Oppenheimer
Kicsit tartottam a tematol, meg par velemenytol, hogy unalmas. Nekem nagyon adja, kurvajo film lett, es szamomra nem unalmas. A latvany nagyon jo, a szineszek odateszik, a sztori folyasa is kituno. Erezni mindenkinek a tragediajat, a dilemmait. Az, hogy Cillian Murphy konkretan el tudta jatszani, es at tudta adni az erzest, hogy szazezrek elete szarad a lelken, az fenomenalis, es vegig erezni lehetett a minden terhet rajta. Egy kicsit elhanyagoltak voltak mint "maganemberek" (mondjuk igy is 3 ora, szoval ertheto), de azt is meglepoen jol atadta, milyennek gondoljak magukat ok valojaban. A politikai jatszmak es dilemmak is jol vannak abrazolva benne. En tudom ajanlani, egy nagyon jo film.
Ami kulon tetszett, az Einstein utolso gondolata a filmben. Sosem gondoltam bele, de teljesen igaz.
Spoilerbe berakod legyszi mi volt az a gondolat?
yep:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Minden tudosnak (de itt igazabol egy sima atlagemberrol is szo van atvitt ertelemben), eljon a csucspontja, amit egyszeruen nem tud tulszarnyalni. Emiatt a csucsrol lelokik, kritizaljak, buntetik, hogy nem eleg jo. Kigunyoljak. Azt mondjak, mar nem kepes a regi onmagat nyujtani, megujulni. Ezt egy ido utan felismerik, hogy ez nem fair a masikkal szemben, aki letette az asztalra azt, amit. Utana elkezdik ezt kompenzalni, elkezdik ertekelni. Kap "dijakat, lazacot, krumplit es beszedet mond.". Ugy talaljak, hogy ertekelik (es mindig is ezt tettek) a masik embert mindazert, amit eleteben tett. De ez mar nem arrol szol, aki ezeket kapja, hanem akik adjak. Ez nekik megkonnyebbules, es megbocsajtast keresnek azert, amit elozoleg tettek a masikkal.
Es ez lefordithato egy az egyben egy atlagember eletere is, miutan elerte a csucspontjat, ugyanez tortenik. Dolgozol, megadsz mindent a csaladodnak (vagy a munkadban alkotsz kivalot) teljes erodbol, de egy ido utana elfogy a lendulet (hiszen egyszer mindennek vege) es mar csak lefele vezet az ut. Akkor sokan megkerdojeleznek, szemrehanynak, rosszul bannak veled, megalaznak stb. Majd egy ido utan, miutan rajonnek, hogy igazsagtalanul bantak veled, elkezdenek "jutalmazni", hogy kinnyitsenek a sajat lelkukon.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 29., csütörtök 8:23

zsuninnyo írta: Oppenheimer
Kicsit tartottam a tematol, meg par velemenytol, hogy unalmas. Nekem nagyon adja, kurvajo film lett, es szamomra nem unalmas. A latvany nagyon jo, a szineszek odateszik, a sztori folyasa is kituno. Erezni mindenkinek a tragediajat, a dilemmait. Az, hogy Cillian Murphy konkretan el tudta jatszani, es at tudta adni az erzest, hogy szazezrek elete szarad a lelken, az fenomenalis, es vegig erezni lehetett a minden terhet rajta. Egy kicsit elhanyagoltak voltak mint "maganemberek" (mondjuk igy is 3 ora, szoval ertheto), de azt is meglepoen jol atadta, milyennek gondoljak magukat ok valojaban. A politikai jatszmak es dilemmak is jol vannak abrazolva benne. En tudom ajanlani, egy nagyon jo film.
Ami kulon tetszett, az Einstein utolso gondolata a filmben. Sosem gondoltam bele, de teljesen igaz.
Spoilerbe berakod legyszi mi volt az a gondolat?

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 29., csütörtök 8:10

Oppenheimer
Kicsit tartottam a tematol, meg par velemenytol, hogy unalmas. Nekem nagyon adja, kurvajo film lett, es szamomra nem unalmas. A latvany nagyon jo, a szineszek odateszik, a sztori folyasa is kituno. Erezni mindenkinek a tragediajat, a dilemmait. Az, hogy Cillian Murphy konkretan el tudta jatszani, es at tudta adni az erzest, hogy szazezrek elete szarad a lelken, az fenomenalis, es vegig erezni lehetett a minden terhet rajta. Egy kicsit elhanyagoltak voltak mint "maganemberek" (mondjuk igy is 3 ora, szoval ertheto), de azt is meglepoen jol atadta, milyennek gondoljak magukat ok valojaban. A politikai jatszmak es dilemmak is jol vannak abrazolva benne. En tudom ajanlani, egy nagyon jo film.
Ami kulon tetszett, az Einstein utolso gondolata a filmben. Sosem gondoltam bele, de teljesen igaz.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 29., csütörtök 6:46

Dune2 allitolag nagyon baszo
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. február 22., csütörtök 1:25

Ez a Saltburn bazmeg. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 21., szerda 18:21

soadroli írta: Borderlands Official Trailer
nem hittem volna hogy Cate Blanchettet és Kevin Hartot 1 filmben látom majd :mrgreen:
amúgy még jó is lehet.
Sose toltam a jatekokkal, de ez nekem adja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. február 21., szerda 18:17

Borderlands Official Trailer
nem hittem volna hogy Cate Blanchettet és Kevin Hartot 1 filmben látom majd :mrgreen:
amúgy még jó is lehet.
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég