Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. szeptember 14., szerda 9:18

A Rogue oneban az a fasza, hogy nagyon jol tudod a veget (legalabbis ha nem burokban eltel 40+ evet es tudod, mi az a Csilagok haboruja), es megis mukodik, es megis izgalmas es fasza (raadasul maig az egyetlen sw film ahol azt erzed hogy volt operator, Fraser :salute: ), ezzel a vonallal meg ki is egyeznek.

Amugy nagyon durva, mennyire kiegetett ez a domping, emlekszem amikor gyerekkoromban megneztuk a Baljos arnyakat, hetekig fenykardoztam otthon egy szinesre festett bottal :lol: , mindig is imadtam az SW-t, de a Force awakens utan kb ket ev alatt eljutottam odaig, hogy annyira hidegen hagy az egesz, hogy az valami hihetetlen. Nem nezek semmi trailert, semmi sorozatot, olyan nekem a szeria mint valami random tevefilm, totalisan erdektelen. A 8-ban voltak dolgok, amik nagyon tetszettek, persze el is kaszaltak az ostoba fanok, az utolso filmet mar meg sem neztem csak fogom a fejem, amikor beszelnek rola. Es ugy erzem ez nalam vegleges, soha nem fog mar erdekelni. Talan ha egy a mostani sagakat tobb ezer evvel elkerulo/tulhalado sztorit kapnank. De hat azon gondolkodni kene.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: impossible » 2022. szeptember 14., szerda 9:10

Hát pedig szerintem még az volt a legjobb Disney feldolgozás az összes új foshalmazból.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 14., szerda 8:45

realbeckham írta: Sw- szvsz az emberek többsége, meg a hardcore rajongok is elfaradtak ebben már kissé( én biztosan) ebben a folyamatos ismert történettől. Annak szereploitol. Annak elozmenyetol. A szereplők multjatol. Nem érdekel mar.

Olyan star wars kell, ami nem szol sem a skywlaker csaladrol, sem a birodalmiakrol, sem starkiller gépekrol, akar tobbrol is. A meset ismerjuk. Ismerjuk a multjat is. Ismerjuk az eddig nem latott hatterszereoloket is, kik fontos dolgokat vittek veghez.
Mimden letezi bort lehuztak mar es eladtak.

Akkora az sw univerzum, hogy boven lehet alkotni uj storyt, uj dolgokat. Olyat, amit sosem hallottal meg es semmi köze a regi mesehez. Kreaturak tekinteteben is kb vegtelen az alkotói szabadsag.

Viszont. Ha erre keptelenek, akkor hagyjuk a solo, mando, obiwan, andor? féle dolgokat. Tökéletes alapanyagog vannak már keszen, amibol lehet mazsolazgatni és amugy a funbase is vagyok ra. Keprrgeny, clone wars, rebels, knights of the old republic rol mar nem is beszeljunk.
Sracok olyan badass figurak, erohasznalok, storyk vannak ezekben, hogy egy darth vader a cipofuzojet nem kothetne meg a többségnek. Ha rajtam múlna a készítés, valószínűleg ebbe az iranyban neznelodnek.
Szimplán 100 as ziccer, amit evrol, évre kihagy a studio.
Én egyszerű ember vagyok, ha SW akkor legyenek benne lézerkardok meg Jedik meg hasonló dolgok. Volt az az előzmény film vagy mi a tököm, amire mindenki mondta hogy milyen szuper volt, mi is a címe? Meg kellett googlezzem. A Rogue One.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. szeptember 14., szerda 1:54

Remy írta:
ORPHAN - FIRST KILL:
Nem fáj különösebben, de rém felejthető alkotás. Bár a fordulat nem rossz, összességében pislákolt csak a tűz benne. Se nem thriller, se nem horror, csak egy rókabőr egy tök jó filmről.
Nekem nagyon bejött, kb. háromszor láttam már az eredetit, épp a múlthéten legutóbb, fogalmam sem volt róla, hogy készül egy újabb rész, köszi, hogy megemlítetted, én nem éreztem lehúzott bőrnek, nagyon jól szórakoztam rajta, mivel nagyon szeretem az elsőt, néhány hiba azért becsúszott, de 7 vagy plusz felet még mindenképp ér nálam, lekötött rendesen. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. szeptember 9., péntek 22:17

P. Krisz írta: Feige fog producerelni.
valami új, eredeti lesz
Hogyne.
Nem illik.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. szeptember 9., péntek 21:55

Lesz egy SW film, amit Feige fog producerelni.
Ennek az írója, Michael Waldron annyit már elárult, hogy valami új, eredeti lesz, Skywalker mentes.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: géza » 2022. szeptember 9., péntek 17:25

realbeckham írta: Sw- szvsz az emberek többsége, meg a hardcore rajongok is elfaradtak ebben már kissé( én biztosan) ebben a folyamatos ismert történettől. Annak szereploitol. Annak elozmenyetol. A szereplők multjatol. Nem érdekel mar.

Olyan star wars kell, ami nem szol sem a skywlaker csaladrol, sem a birodalmiakrol, sem starkiller gépekrol, akar tobbrol is. A meset ismerjuk. Ismerjuk a multjat is. Ismerjuk az eddig nem latott hatterszereoloket is, kik fontos dolgokat vittek veghez.
Mimden letezi bort lehuztak mar es eladtak.

Akkora az sw univerzum, hogy boven lehet alkotni uj storyt, uj dolgokat. Olyat, amit sosem hallottal meg es semmi köze a regi mesehez. Kreaturak tekinteteben is kb vegtelen az alkotói szabadsag.

Viszont. Ha erre keptelenek, akkor hagyjuk a solo, mando, obiwan, andor? féle dolgokat. Tökéletes alapanyagog vannak már keszen, amibol lehet mazsolazgatni és amugy a funbase is vagyok ra. Keprrgeny, clone wars, rebels, knights of the old republic rol mar nem is beszeljunk.
Sracok olyan badass figurak, erohasznalok, storyk vannak ezekben, hogy egy darth vader a cipofuzojet nem kothetne meg a többségnek. Ha rajtam múlna a készítés, valószínűleg ebbe az iranyban neznelodnek.
Szimplán 100 as ziccer, amit evrol, évre kihagy a studio.
Jonnek majd ezek a filmek is, pl. Rian Johnsonnak van egy teljesen uj trilogiaja, amit en szemely szerint baromira varok.

RJ amugy probalt uj dolgokat bevinni a Skywalker sagaba a nyolcadik resszel, nekem tetszett is nagyon, de a fanbase kiakadt, hogy "neanyolcadikresznelujitsmabazmeg" szoval Kennedyek kirugtak, JJ meg szetkurt mindent es megalkotta azt a borzalmat amit a kilencedik resznek neveznek egyesek. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. szeptember 9., péntek 15:46

Valaki tényleg megscriptelte Remy-t? :lol:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. szeptember 9., péntek 15:38

Sw- szvsz az emberek többsége, meg a hardcore rajongok is elfaradtak ebben már kissé( én biztosan) ebben a folyamatos ismert történettől. Annak szereploitol. Annak elozmenyetol. A szereplők multjatol. Nem érdekel mar.

Olyan star wars kell, ami nem szol sem a skywlaker csaladrol, sem a birodalmiakrol, sem starkiller gépekrol, akar tobbrol is. A meset ismerjuk. Ismerjuk a multjat is. Ismerjuk az eddig nem latott hatterszereoloket is, kik fontos dolgokat vittek veghez.
Mimden letezi bort lehuztak mar es eladtak.

Akkora az sw univerzum, hogy boven lehet alkotni uj storyt, uj dolgokat. Olyat, amit sosem hallottal meg es semmi köze a regi mesehez. Kreaturak tekinteteben is kb vegtelen az alkotói szabadsag.

Viszont. Ha erre keptelenek, akkor hagyjuk a solo, mando, obiwan, andor? féle dolgokat. Tökéletes alapanyagog vannak már keszen, amibol lehet mazsolazgatni és amugy a funbase is vagyok ra. Keprrgeny, clone wars, rebels, knights of the old republic rol mar nem is beszeljunk.
Sracok olyan badass figurak, erohasznalok, storyk vannak ezekben, hogy egy darth vader a cipofuzojet nem kothetne meg a többségnek. Ha rajtam múlna a készítés, valószínűleg ebbe az iranyban neznelodnek.
Szimplán 100 as ziccer, amit evrol, évre kihagy a studio.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 9., péntek 13:32

Waititihez egy jó Cantina Band - The Movie illene. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 9., péntek 13:25

SW-ben is amúgy kezd sok stílus megjelenni a sorozatokkal, szerintem beleférne egy lazább film is. Nem vagyok optimista, de nem emiatt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 9., péntek 13:18

géza írta:
wZoLee7 írta: Ez az utolso Thor film az elso egy ora alapjan akkora baromsag, Waititit nem engednem tobb film kozelebe az biztos :lol:
Kapott egy SW filmet, nagyon tartok tole.
Annak biztos jol fog allni a szines kepi vilag es a tultolt humor... Hacsak nem akar valami mast kiprobalni. Na mind1, Thor volt az egyik legjobb karakter az alap csapatbol, de jelenleg ez messze nem mondhato el.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: géza » 2022. szeptember 9., péntek 12:11

P. Krisz írta:
géza írta: Kapott egy SW filmet, nagyon tartok tole.
A Lukácsfilm simán engedte hogy a "Somehow, Palpatine returned," mondat a filmbe kerüljön.
Nincs magasan a léc. :lol:
Arrol a "filmrol" nem beszelunk. :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. szeptember 9., péntek 11:06

géza írta:
wZoLee7 írta: Ez az utolso Thor film az elso egy ora alapjan akkora baromsag, Waititit nem engednem tobb film kozelebe az biztos :lol:
Kapott egy SW filmet, nagyon tartok tole.
A Lukácsfilm simán engedte hogy a "Somehow, Palpatine returned," mondat a filmbe kerüljön.
Nincs magasan a léc. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. szeptember 9., péntek 9:36

KAG írta:
Remy írta:

Endgame óta mintha leszarnának mindent. Iszonyat aljamunka a legtöbb jelenet.
Nem tudom mi ez a sok minusz.
Tenyleh latvanyos visszaeses van bennuk, minden teren.
Állítólag szivatják a cgi-s cégeket: ha van egy határidő és egy munka, a határidő előtt pár nappal megváltoztatnak olyan dolgokat, amik az egész munkára kihatással vannak, de persze ugyanúgy 2 nap múlva legyen kész a teljesen más elgondolás.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 9., péntek 9:17

Új Black Adam trailer

Ez már 10/10. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: géza » 2022. szeptember 9., péntek 0:32

wZoLee7 írta: Ez az utolso Thor film az elso egy ora alapjan akkora baromsag, Waititit nem engednem tobb film kozelebe az biztos :lol:
Kapott egy SW filmet, nagyon tartok tole.

Nem tudom, hogy volt-e mar, az uj Knives Out Dec. 23-an jon Netflixre, es valoszinuleg decemberben a mozikba. Remelem lesz olyan jo, mint az elso resz volt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 8., csütörtök 23:17

FALL

Na, ez viszont meglepi cucc. Aki bírja az olcsóbb thrillereket, annak jó szórakozás lehet.

127 óra és társai szerű, egyhelyszínes, rábaszós sztori. Sablonnal, budget kivitelezéssel, de tériszonyosként meglepően hatásosan.


A sok mínuszos meg összefoglalhatná, hogy mi tetszett nekik a Thor 4-ben, köszi. :)


ORPHAN - FIRST KILL:
Nem fáj különösebben, de rém felejthető alkotás. Bár a fordulat nem rossz, összességében pislákolt csak a tűz benne. Se nem thriller, se nem horror, csak egy rókabőr egy tök jó filmről.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. szeptember 8., csütörtök 22:56

Remy írta:
KAG írta: Cgi am mikor lett ennyire kuka a marvel filmekbe?
Eskuszom 2008 as ironman jobb mint az uj thor, cgi tekinteteben
Endgame óta mintha leszarnának mindent. Iszonyat aljamunka a legtöbb jelenet.
Nem tudom mi ez a sok minusz.
Tenyleh latvanyos visszaeses van bennuk, minden teren.
ZIDANE

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 8., csütörtök 22:50

Lehetne erre egy script :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég