Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 19., szombat 1:10

Pipita írta:
Valoszinuleg a filmtortenelem legidegesitobb karakterevel itt talalkoztam.
Még nem láttad a Margaretet? Ajánlom, jó film.


:mrgreen:

Aljas :lol: :lol: :lol:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. október 19., szombat 1:00

Pipita írta:Még nem láttad a Margaretet? Ajánlom, jó film.
Nem, de meg csak nem is hallottam rola... 2011, Anna Paquin, Matt Damon?
Faust írta:Régóta tervezem a Baby Jane-t, meghoztad a kedvemet rendesen. Amúgy a két főszereplő színésznő között akkoriban hatalmas rivalizálás folyt, konkrétan gyűlölték egymást a való életben, és a forgatáson szabályos lélektani hadjáratot folytattak egymás ellen. Gondolom ennek a hangulata elég erősen átüt. :mrgreen:
B+ en meg azt hittem hogy csak jol jatszanak... :D Viccet felre teve, eleg profin megoldottak az alakitasokat attol fuggetlenul hogy gyuloltek egymast. Amugy erdekes, mert az egesz story azon alapszik, hogy ket szinesz testver kozul az egyik nagy tehetseg, a masik meg feltekeny ra. Ilyen szempontbol pikans lehetett a dolog, mar csak a szereposztas miatt is. Nem ismerem a szinesznoket, es hogy akkoriban ki volt a nagyobb tehetseg, de lehet akkor azon is ment vita hogy ki jatsza Jane-t... Alapvetoen az a halasabb szerep, meg persze az a lead rola. Ennek koszonhetoen Bette Davis jateka el is homalyositja szepen Joan Crawfordot, szegenynek nem nagyon volt mit eljatszani. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 19., szombat 0:48

Régóta tervezem a Baby Jane-t, meghoztad a kedvemet rendesen. Amúgy a két főszereplő színésznő között akkoriban hatalmas rivalizálás folyt, konkrétan gyűlölték egymást a való életben, és a forgatáson szabályos lélektani hadjáratot folytattak egymás ellen. Gondolom ennek a hangulata elég erősen átüt. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. október 19., szombat 0:44

Valoszinuleg a filmtortenelem legidegesitobb karakterevel itt talalkoztam.
Még nem láttad a Margaretet? Ajánlom, jó film.


:mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. október 19., szombat 0:28

realistahuni írta:Konkrétan azért kíváncsi lennék egy tucat "ilyen" filmre, ami jobb vagy legalább egy szint a Mellékhatásokkal.

Most soroljak fel 12 olyan filmet amit legalabb 5-osre ertekeltem? :mrgreen: Nalam annyi. Nincs benne semmi kulonleges.

Ami miatt tucat, az maga a story es annak felepitese. Hany ilyen volt mar, te jo eg... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Jol atverunk, hu de titokzatosak es csavarosak vagyunk, de a vegen megis mi leszunk jol atverve, mert akit at akartunk verni az sokkal furfangosabb." Naná! :) Es a vegen nem az a reakcio, hogy: "Aztaqrva!", hanem az hogy: "Pfff, hagyjal mar..."





What ever happened to Baby Jane:

Valoszinuleg a filmtortenelem legidegesitobb karakterevel itt talalkoztam. A 134 perces jatekido alatt kb 160 kulonfele modon oltem meg kepzeletben Bette Davis-t... :) Persze jar neki a pirospont is, mert kicseszett jol jatszotta el a tebolyultat. Foleg a film vege fele volt elkepeszto. Egyebkent a lezaras is qrvajo. A film utolso 20-30 perceben mar sejted hogy itt valami qrvara nincs rendben b+. Nagyon jol megcsinaltak hogy ahogy halad a cselekmeny egyre jobban kezd korvonalazodni benned egy fontos kerdes: "De tenyleg! Mi a picsa tortent ezzel a Baby Jane-el?? Itt valami szar van a palacsintaban..." Aztan persze a vegen kiderul. A zaro kepsorok meg tokeletesek. A film kozepe fele kicsit mar tul idegesito a "szenvedo felek" balfaszkodasa, de mondjuk hogy belefer. Az eneklos jelenet meg epic. Milyen pofakat vag a csavo... Kb mint en a fotelban. :mrgreen: Rendesen kenyelmetlenul ereztem magam. Gondolkodtam rajta hogy 8-as vagy 9-es legyen mert a ketto kozott van valahol, de mikor atgondoltam hogy olyan filmek sorakoznak mar a 9-es kategoriaban amiket barmikor szivesen ujranezek, es kifejezetten maradando elmenyt adtak, ezert ez csak nyooc lesz. Esetleg kesobb majd felertekelodhet, ha alszok ra parat... Szoval, egy naaagyon eros:

8/10
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 18., péntek 23:11

Side effects:

Ezt neztem a felsoroltak kozul legregebben. Hirtelen nem is emlekszek ra, hogy milyen volt. De minden bizonnyal felejtheto... :D Valami remlik Zeta-Jonesrol...... Viccet felreteve: Nem nagy szam, tucatjaval talalni ilyen filmeket. Aki szereti a mufajt annak egy nezesre elmegy.

5/10

Konkrétan azért kíváncsi lennék egy tucat "ilyen" filmre, ami jobb vagy legalább egy szint a Mellékhatásokkal.
Nekem nagyon bejött, kb. úgy nyócfélnyire.
Másik meg a 42-es ami szintén jó volt a mostani új filmek közül.
Ami meg nem tetszett az a Szemfényvesztők, alapból nem jön be az egész bűvészes téma nekem, és mielőtt megkérdezné valaki, hogy "akkormé'nézedtebarom", azért mert koleszban néha csapunk egy-egy mini filmklubbot, és az egyik szobatársam ajánlása volt. Halálra untam magam, de jövő héten asszem Volt egyszer egy Amerika lesz, úgyis akartam újrázni. :lol:
Igaz csak én rajongok a gengszterfilmekért, de sebaj. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 18., péntek 22:51

The Way Way Back
Az eleje nem annyira tetszett, kicsit túl hosszúra nyúlt a felvezetés szerintem, aztán viszont Sam Rockwell megjelenésével beindul a buli. :D
Tökéletesen keveredik a dráma és a komédia a filmben, a színészek pedig hatalmasat játszanak, kiemelném a már említett Rockwellt és Liam James-t, aki a főszereplő Duncant alakítja.
Tényleg rendkívül szórakoztató és élvezetes alkotás, nálam az idei év egyik legjobbja. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Louis :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 18., péntek 21:54

Here Comes the Boom 2012

Az elso 40-45 perc meg lekotott, de a kovetkezo 1 orat par perc alatt vegigtekertem.
Roviden: tucat.

4/10

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 18., péntek 19:51

http://www.listal.com/list/movies-changed-by-a-sms

Vannak érdekes dolgok benne, spojleres!
"And my heart will leave you never."

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 18., péntek 19:49

The Internship - Gyakornokok

Hát... ez is vígjátéknak van beállítva. A Családi Üzelmekben nem csalódtam.. ebben viszont annál inkább. Kb. kétszer röhögtem, de már azt sem tudom min.. nagy lószar az egész. 3/10.

The Lone Ranger - A magányos lovas

Sokat vártam a filmtől, de amikor már megláttam, hogy 2,5 óra, gondoltam, hogy bajok lesznek. Néhol vontatott, unalmas, gyenge poénokkal. Amúgy minél előrébb megy a film, annál rosszabb sajnos.. Gyenge ez is. 4/10.

The Dyatlov Pass Incident

Ezt már régóta terveztem, szeretem az ilyen stílusú kézikamerás filmeket.. Ez is jól kezdődött, érdekes téma, érdekes felvezetés. Őőőő aztán egyre rosszabb lett.. a végével meg az egészet elrontották.. Csak kamilláztam. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezeket a gollem másolatokat is komolyan gondolták? :lol: :lol:
Azt hittem lesz egy olyan frankó hangulata, mint az Ideglelésnek, de nem. :-(

3/10.

Az utolsó jó film, amit láttam, az a Rush, meg a The Call volt.. azóta semmi. :-(
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. október 18., péntek 1:57

nmate koszi az ajanlasokat. A gyuros filmen kivul mindegyiket listaztam. (az valamiert nem hozott lazba :hmmm: )

Seconds-bol kettot is talaltam, de gondolom az 1966-osrol van szo. Szerintem holnap azzal kezdem.

Most pedig forog a whatever happened to baby jane... B-)



Crazy Ronnie pedig remelhetoleg visszakerul melto helyere hamarosan. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 18., péntek 0:36

Másodjára lagymatagabb volt a Gravity, pedig rászántuk a pénzt a négydéikszre is - Ti ne tegyétek, eslő 10 percben izgi meg mókás, aztán repetitív és unalmas. A film nem rossz, de továbbra is ugyanaz a bajom vele, mint volt, ráadásul másodjára már a látvány sem kötött le annyira. Hétfél.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. október 18., péntek 0:34

A könyvespolcon már a 330 MB-os fájltól a 40 GB-ig fent van. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 18., péntek 0:31

sonic írta:...
snobic is back :mrgreen: Már csak a mester hiányzik avádról.

The Iceman megvolt? Pain and Gain?
Régebbit tudok még jót, amit mostanában néztem: Vörös kör, Seconds.

Most meg épp érkezik a Kick Ass 2, megnézem tényleg sikerült-e annyira elbaszni az egyébként zseniális képregényhez képest.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 18., péntek 0:13

Remy írta:Acélembernél ne várj szinkront. Sokkal jobb eredetin :)
Már kijött dvd-n? :D zsír.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 17., csütörtök 23:45

lordgabi írta:
messideco írta:Az acélember -hallottam róla jót is, rosszat is, eldől majd.
Mielőtt éjfélt üt az óra (Before midnight) - nem várom meg a szinkront, remélem méltó befejezése lesz a trilógiának.
Mindkettőnél a szinkront várom, a másodiknál főleg a barátnőm miatt. :x
Acélembernél ne várj szinkront. Sokkal jobb eredetin :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. október 17., csütörtök 23:43

messideco írta:Fejvadászok -jónak ígérkezik
A 4. turnusban már volt a Filmklubban, abban a körben piros a neved, vagyis nem sikerült befejezned, így gondolom nem is nézted meg, azért van terítéken. :)
Nálam 6,5 volt akkor.
messideco írta:Az acélember -hallottam róla jót is, rosszat is, eldől majd.
Mielőtt éjfélt üt az óra (Before midnight) - nem várom meg a szinkront, remélem méltó befejezése lesz a trilógiának.
Mindkettőnél a szinkront várom, a másodiknál főleg a barátnőm miatt. :x
messideco írta:Napfény - mind kerülgetem a filmet, most megnézem valószínűleg.
Ugyanez, nagyon régóta itt pihen a gépen, ahogyan a Napos oldal is, valamiért nem visz rá a sors, hogy megnézzem őket.
Dogville - csak a hossza miatt nem került rá sor eddig.
messideco írta:Ollókezű Edward-sok filmet be kell pótolnom Burtontől.
Jópofa kis film, én valamikor Karácsony előtt láttam, ha jól emlékszem, nyolcas.
messideco írta:Hatodik érzék-nem, még nem, igen, csak most.
Shyamalantól ez tetszett eddig a legjobban, a Sebezhetetlen c. film újrázásra vár, A falu (már lehúztuk egyszer mindketten), Az esemény és a Jelek pedig semmi különös kategória. A többi filmjét még nem láttam.

A Hold újranézésre vár, régen láttam már nagyon, semmi emlék, csak valamiért nem igazán volt ütős nálam akkor, ennyi maradt. Alien 3 és T3 pedig mindenképpen kihagyhatatlan, ha már láttad az előző részeket. Megnéztem IMDb-n, mindkét rész hetes, nagyon szeretem az egész sorozatot, emlékszem az Alien 4 és a Terminator 4 is jobban bejött nekem, mint a hármas...

A többi filmet eddig még nem terveztem, nem is láttam. :shifty:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. október 17., csütörtök 23:23

1:

Eloszor ez, mivel kilog a sorbol leven hogy dokfilm... Mufajan belul kifejezetten jo, aki meg szerette/szereti a forma1-et annak meg kotelezo darab.

8/10


Iron man 3:

Csak amit vartam tole, latvany es akcio. Kovezzetek meg de en jol szorakoztam...

6/10


Into the Wild:

Fuu de getzi unalmas ez a film. :D Emellett a mondanivalo sem jott be. Azert nezheto, meg viszonylag fontos temat boncolgat, de nem voltam oda erte.

4/10


Pacific Rim:

Kibaszott bugyuta. :) Viszont oriasrobotok vannak benne es hatalmas foldonkivuli viziszornyek. B-) Latvanyos... Inkabb 2 ilyet megnezek mint 1 into the wild-ot!

5/10


Hugo:

Scorsese tisztelgese a filmgyartas elott? Mindenesetre kedves kis tortenet. Nem valtotta meg a vilagot, de egyben van, es rendben van.

7/10


Brick:

Csipem az ilyen jellegu filmeket. Volt ennek is egy sajatos varazsa. Izgalmas volt, vegig lekotott. Jo a vegkifejlet is... keves kellene a nyolcashoz, de valami megis hianyzik.

7/10


World War Z

Hat nem lesz Brad legjobb filmje. Egyebkent kisertetiesen hasonlit az I am Legendre, csak annal gyengebb. Nagy divat lett Hollywoodban a zombi apokalipszis! :D Azert vallalhato, sot egy nezesre elmegy.

5/10


Perks of being a wallflower:

Jo volt. Maga a mufaj nekem altalaban ellenszenves, de itt kibirtam oklendezes nelkul vegig. Nem lesz azert a kedvencem.

7/10


Tesis:

Spanyol Triller abbol az idobol, mikor meg a magnesszalag volt a meno. :mrgreen: Botranyszar a szinkron... Amugy a film nemrossz, de nehol kiszamithato es sablonos. Csak a mufaj kedveloinek ajanlanam igazabol, de mivel en az vagyok...

6/10


Midnight express:

Hatasos film, de talan kicsit el van nyujtva. Ennek ellenere kellemes idotoltes volt. Nem er fel a legmenobb bortonos dramak szintjere, de azert ottvan a szeren. Nagy joindulattal...

8/10


Now you see me:

Ujabb buveszes film. Ujra alulmaradnak a Prestige-el szemben. Egy csomag popcorn es/vagy x uveg sor melle jo, de tobb nincs benne.

6/10


Side effects:

Ezt neztem a felsoroltak kozul legregebben. Hirtelen nem is emlekszek ra, hogy milyen volt. De minden bizonnyal felejtheto... :D Valami remlik Zeta-Jonesrol...... Viccet felreteve: Nem nagy szam, tucatjaval talalni ilyen filmeket. Aki szereti a mufajt annak egy nezesre elmegy.

5/10



Amint lathato a pontok alapjan, az utobbi idoben limonade es kozepesen szorakoztato filmek voltak teriteken... (Valaki mondjon mar egy jo filmet, konyorgom! :mrgreen: ) Egyedul az ut a vadonba multa alul a kozepszintet, de elnezve az imdb pontot itt valoszinuleg velem van a baj.

Szoval ez volt az utobbi ido felhozatala. Gondoltam kicsit ertekelgetek... :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 17., csütörtök 21:22

Sierra írta:
Remy írta:Chuck Norris filmekkel ki, hogyan áll? :mrgreen: Végeztem Wesleyvel, és most ő jön B-)
Te tényleg egy elvetemült állat vagy. :D Ilyen zs kategóriás színészek filmjeit hogy lehet végignézni?Te, Steven Segal is tervben van? :lol:
Az nincs :D :D Segal nem kell, nem bírom :D Norris meg ha ZS, ha nem ZS, akkor is egy legenda :mrgreen: Viszont Lundgren is tervben van, mert 2-3 film van még, amit meg kell nézni tőle.
Realista24 írta:Így is el lehet cseszni az időt
ha azt csinálja az ember, amit szeret, akkor az nem elcseszett idő :) bár azért nagy levegővétel kellett Norrishoz :mrgreen:

nmate írta:Remy inkább utalj át napi 4 órát nekem abból az időből ami alatt ezeket a szarokat nézed
Még a héten van időm, aztán nem nagyon jut idő filmekre egy ideig. Ki kell ezt használni :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 17., csütörtök 21:19

Remy inkább utalj át napi 4 órát nekem abból az időből ami alatt ezeket a szarokat nézed :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég