Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 17., péntek 20:41

M1Ö írta:Igaz, hogy nem film, de korábban írt róla sentry asszem. Szóval: Agymanók!
Ezt én is csak ajánlani tudom, baromi jó volt, de szerintem kelemen.istvan inkább valami otthon nézhetőre gondolt most.. :D
ziro4vr írta:De miért ezen agyalsz ennyit? Mit számít ez?
Az mehetne Aranylabda topicba is.. :shifty:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 17., péntek 20:40

RealRaúl77 írta:
Gáz, nem gáz, főleg 'klubosként, de nagyon nem vágom ezt a fényképezés dolgot. Kicsit elmondanád, hogy miből lehet látni, ha szar, vagy éppen jó? Sokszor emlegetitek hozzáértők, de sosem tudtam mit kell figyelni.
ja ez engem is érdekelne, ne hagyjátok már ennyire figyelmen kívül. :D
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 17., péntek 20:36

De miért ezen agyalsz ennyit? Mit számít ez? Szerinted Di Caprio foglalkozik ezzel negyed ennyit is, miközben a jachton túráztatja a sok szupermodelljét? :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 17., péntek 20:34

ziro4vr írta:Kit érdekel az oscar? Lesz egy kumma jó film végre ami nem remake, nem reboot, hanem puszta filmművészet. Az ilyenért éri meg moziba menni. Csak ne legyen ott Remy aki 5 percenként visít, hogy oscart neki. :lol: :lol:
Azért annyira nem fogok sírni, hogy kapja meg, csak ez a szerep szerintem tipikus oscar szerep. Szenvedni fog, hatalmas dráma lesz az ő szemszögéből az egész. Kiváló a stáb, zseniális rendezővel és operatőrrel a fedélzeten. Egyenes út a sikerhez.

Na mindegy. Majd úgyis meglátjuk. :)

Most viszont Sikoly 1x3 :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 17., péntek 20:33

Norbii írta:Jézusom ne legyetek már ennyire merevek
Merev az te vagy ezek szerint, tudod, ott lent. :lol: Ne vedd magadra, csak poén. :)
kelemen.istvan írta:Mondanátok könnyed, nyári estékre, amolyan feel good filmet?
Igaz, hogy nem film, de korábban írt róla sentry asszem. Szóval: Agymanók! Nem nagyon szoktam rajzfilmeket nézni, de ez nagyon megfogott. Jó sztori, aranyos alapból úgy az egész, ahogy van. Tudsz rajta nevetni, vannak benne érzelmes részek, úgyhogy összességébe jó. Nekem ez jutott eszembe a könnyed, feeling good filmről per pill, mert a napokban néztem unokahúgomékkal és hát rám feel good hatással volt. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 17., péntek 20:30

Kit érdekel az oscar? Lesz egy kumma jó film végre ami nem remake, nem reboot, hanem puszta filmművészet. Az ilyenért éri meg moziba menni. Csak ne legyen ott Remy aki 5 percenként visít, hogy oscart neki. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. július 17., péntek 20:29

kelemen.istvan írta: Mondanátok könnyed, nyári estékre, amolyan feel good filmet?
About time
Kép

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 17., péntek 20:22

Jézusom ne legyetek már ennyire merevek, szimplán örülök hogy két olyan színész is játszik egy filmben akiket imádok.
Már feletted pl pont ajánlottam egy filmet, igaz eléggé bénán de hát este volt már. Illetve kaptam is egy pmet egy olyantól aki megnézte még aznap és tetszett, szóval már megérte megírnom.

Ízléstől függ de én merném ajánlani neked az első igazi nyár c. filmet, esetleg 500 nap nyár. Ja meg Moonrise Kingdom. Wes Anderson legjobb filmje. (szerintem)

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. július 17., péntek 20:14

Az ember benéz a topikba, azzal a céllal, hogy hátha talál egy értelmes ajánlást, jó tippet, hogy mit nézzen egy nyári estén. Erre, azt látja, hogy valaki oscart adna egy trailer alapján, valaki bizsergést érez két férfi láttán, 10 oldalt visszalapozva csak trailerekre "csöpögnek" az emberek. Valamint, hogy ki lenne jó egy 2-3-4-5 év múlva készülő film főszerepére.. :-( :roll: :kivagyhe:

Mondanátok könnyed, nyári estékre, amolyan feel good filmet?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 17., péntek 20:01

RealRaúl77 írta:
Gáz, nem gáz, főleg 'klubosként, de nagyon nem vágom ezt a fényképezés dolgot. Kicsit elmondanád, hogy miből lehet látni, ha szar, vagy éppen jó? Sokszor emlegetitek hozzáértők, de sosem tudtam mit kell figyelni.

Amúgy helló! :mrgreen:
Ezt meg én privátban akartam megkérdezni, de most már sebaj :lol: :lol: :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 17., péntek 19:51

Miután leírták, hogy miről fog szólni a film, és, hogy milyen szerepe lesz DCaprionak. Ki fogja rendezni, ki lesz az operatőr. Kikkel fog egy filmben játszani. Nagyon adta magát a helyzet. A trailer után meg... Ha Keatont jelölték, és sokan sírtak, hogy miért nem kapta meg. Akkor bizony DiCaprio könnyen odaérhet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 17., péntek 19:44

Remy írta:
soadroli írta:The Revenant trailer :salute:
DiCaprio végre megkapja? :shifty: :D
Fura, hogy senki nem reagál rá :D Lubezki tuti 3. Oscar. Az a fényképezés gyönyörű! DiCaprio... már a casting után mondtam, hogy erre meg fogja kapni. Egyre biztosabb vagyok, annyira adja magát. Iñárritu meg biztos jelölés.
Réjzen még csak "szimplán" a trailerek alpján pontozott. Már ott is néztem milyen képességei vannak egyes embereknek. Irigykedtem. Na!

De te még ezt is überelted, kimaxoltad a trailereket és már Oscart díjakat osztogatsz, úgy hogy fél év van még addig kb.
Azért ez nem gyenge... Leborulok előtted a humuszig. :salute:

Szerk: ja bocs, még trailer sem kellett. :lol: :lol: :lol: Filmcím + szereplők.
Eldobatod velem az agyam...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 17., péntek 19:39

Remy írta:
soadroli írta:The Revenant trailer :salute:
DiCaprio végre megkapja? :shifty: :D
Fura, hogy senki nem reagál rá :D Lubezki tuti 3. Oscar. Az a fényképezés gyönyörű! DiCaprio... már a casting után mondtam, hogy erre meg fogja kapni. Egyre biztosabb vagyok, annyira adja magát. Iñárritu meg biztos jelölés.
Gáz, nem gáz, főleg 'klubosként, de nagyon nem vágom ezt a fényképezés dolgot. Kicsit elmondanád, hogy miből lehet látni, ha szar, vagy éppen jó? Sokszor emlegetitek hozzáértők, de sosem tudtam mit kell figyelni.

Amúgy helló! :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 17., péntek 19:35

Norbii írta:Tom hardyt + dicapriot látva azért érzek valami bizsergést ott lent.
Öhhh.. okéé :lol: :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 17., péntek 19:34

jó kis elözetes. Tom hardyt + dicapriot látva azért érzek valami bizsergést ott lent.
Viszont én nem lepődnek meg ha ezután se kapná meg, Számomra a filmvilág szégyene hogy 2013ban a Nagy Gatsby után nem kapta meg.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 17., péntek 18:03

soadroli írta:The Revenant trailer :salute:
DiCaprio végre megkapja? :shifty: :D
Fura, hogy senki nem reagál rá :D Lubezki tuti 3. Oscar. Az a fényképezés gyönyörű! DiCaprio... már a casting után mondtam, hogy erre meg fogja kapni. Egyre biztosabb vagyok, annyira adja magát. Iñárritu meg biztos jelölés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. július 17., péntek 15:33

The Revenant trailer :salute:
DiCaprio végre megkapja? :shifty: :D
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 17., péntek 11:16

Annyira tökéletes Superman lehetett volna... illett volna a Batman és Robin minőségbe. Igazi trash Superman :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 16., csütörtök 21:18

nem tudom hogy volt e már ajánlva egyáltalán, de ha nem (ha meg még is akkor most hát leírom újra) akkor nézzétek meg az I origins c. filmet. Gondoltam ma ránézek pár 2014es indie filmre mert minden évben akad elég sok gyöngyszem. sajnos a 2014es év ilyen szempontból nem túl kreativ a 2011-12-13as trióhoz viszonyítva, de ez a film menti a menthetőt. A téma szerintem mindenképp eredeti és remekül lett kivitelezve, kedvelhető színészekkel. A hangulata eléggé nyomasztó, de igazából mást nagyon em is várhat el az ember. Igaz a vége egy hangyapénisznyit kiszámítható, de még ennek tudatában se tud rossz szájízt hagyni. Akinek lesz kedve megnézni az ne kapcsolja ki a film végén, mert a stáblista végén van még egy érdekes jelenet. imdbn 7.2 de igazából nem is olvastam róla sehol negatív véleményt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 16., csütörtök 20:53

András93 írta:
Remy írta:Péntek 13-ból se csak a jobbakat nézem meg, ha elkezdem a szériát. Rémálom szintén. Fűrész, stb :D
A Péntek 13 szériából nincs is jó. :Đ

Egyébként van még mit nézzél. Psycho és Cápa folytatások.
90-es évekből még a Tudom, mit tettél tavaly nyáron. Van abból 3. rész is. És én láttam... :lol:
Psycho folytatásokat tuti nem nézem meg. Cápák megvoltak. Tudom, mit tettél szintén megvolt (bár az elsőt lehet újrázni kéne)

Viszont egy fasza Hellraiser remakenek örülnék, mert brutál nagy potenciál van a cenobitákban, viszont akármennyire is bírom az első részt, nagyon keveset szerepelnek benne, + a színészi játék is nagyon irritáló volt abban. Pinhead viszont hatalmas, és bár a későbbiekben több időt kaptak a képernyőn, de ott meg már a film minősége volt egyre gyengébb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég