Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 30., kedd 17:45

Brutál volt ez az Agymanók. Nagyon odarakta ezt most a Pixar. És most nem a karakterekkel, hanem magával a történettel. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 30., kedd 16:47

Kill Bil is vol.2. volt nem?
ZIDANE

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 30., kedd 16:38

sonic írta:Annyira gagyi mar megint ez a magyar cim hogy Agymanok, hogyha nem mondjatok hogy fasza, akkor el sem olvasom hogy mi ez, de amugy erdekesnek tunik a leiras alapjan... Lehet hosszu ido utan megnezek egy animacios filmet? :)
Hát kb mint az Agymenők :lol: Az se különb.

Egyébként én is nagyon ritkán amcsi animációs filmet, kb barátnőm unszolására a Grut, meg a Shreket, magamtól sosem néztem volna meg. Az anime nálam megint más.

Amúgy ajánlom. Persze érződik rajta, hogy gyerek cucc, de baromi ötletes és precíz, ahogy az egész tudományos hátteret bemutatja. Nekem ez tetszett benne nagyon.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 30., kedd 13:31

VanillaSky írta:
A Galaxis őrzői 2 hivatalos címe: Guardians of the Galaxy Vol. 2.
Hú, remélem a kreatívoknak nem horpadt be a homlokuk a sok gondolkodásban! :hmmm:
Miért szerintem tök jó, egyszerű, és még utal is a filmre. Jobb mintha valami hülyeséget találtak volna ki :lol:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 30., kedd 12:19

Like Crazy (2011)

Még egy lányismerősöm ajánlotta kb 1 évvel ezelőtt, de hozzátette, hogy nem az a nyálas romantikus film.
Tényleg nem az. Inkább szerelemi dráma. De az életszagú, normális fajtából.

Sokat nem akarok írni róla. Kedvem és hangulatom is volt a filmhez, és maga a film előrehaladtával egyre jobban megtetszett. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A film vége az igazi csattanó. Nagyon kíváncsi voltam, hogy fejezi be a rendező, de ügyesen csinálta, és nem baszta össze egy happy endiggel. Az sokat elvett volna az egészből.
A karakterek kidolgozottsága szerintem lehetett volna részletesebb, volt pár dolog ami bennem hiányt keltett, de így is egy remek film. A színészek hozták a kötelezőt, sőt a főszereplő lány (Felicity Jones) meglepően jól játszott. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sajnos Jennifer Lawrence nagyon mellék szálat kapott csak, ki se tudott bontakozni.
Szóval ez egy igencsak jól sikerült szerelmi dráma, ami életszagú és nem csak nőknek ajánlott. :)

8/10

szerk: egészen míg nem néztem meg imdb-n azt hittem egy brit film , vagy brit és amerikai kooperáció, de pozitívan csalódtam mikor megtudtam hogy csak amerikai. Tudnak ezek ha akarnak. :mrgreen:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 29., hétfő 21:38

A Galaxis őrzői 2 hivatalos címe: Guardians of the Galaxy Vol. 2.
Hú, remélem a kreatívoknak nem horpadt be a homlokuk a sok gondolkodásban! :hmmm:

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. június 29., hétfő 21:22

A Galaxis őrzői 2 hivatalos címe: Guardians of the Galaxy Vol. 2.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 29., hétfő 21:06

Kétmilliárd forintból készül a Kincsem-film

Erre megadták a pénzt, a Toldira nem... Fura, mert szerintem a Toldira több ember lett volna kíváncsi. :roll:

szerk: Pfúú, a Terminator (1984) még mindig hatalmas királyság. És az a legnagyobb vicc, hogy félelmetesebb, mint a legtöbb mai horror. Imádom. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 29., hétfő 7:17

Annyira gagyi mar megint ez a magyar cim hogy Agymanok, hogyha nem mondjatok hogy fasza, akkor el sem olvasom hogy mi ez, de amugy erdekesnek tunik a leiras alapjan... Lehet hosszu ido utan megnezek egy animacios filmet? :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 28., vasárnap 13:55

A Battle of Gods egy próbálkozás volt, hogy van-e rá igény. (kis túlzással persze) Óriási sikert aratott. Idén tavasszal meg az új akkora sikert ért el, hogy Japánban elverte a nyitóhétvégén a Halálos iramban 7-et (persze ezt is a helyén kell kezelni, a más kultúra miatt, de azért nem egy noname szart vert el)

Aztán jöttek a hírek, hogy az új movie-t már több országban is be fogják mutatni. Nem csak Amerikában és Angliában. Szóval a Dragon Ball láz jelen van. Ezért van némi esély rá.

Először amúgy a Valami követ-et se akarták bemutatni itthon, aztán jöttek a kritikai sikerek. Ex Machinából is extra vetítéseket csináltak idén, bár ezt csak Pesten mutatták be.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 28., vasárnap 13:04

Szerintem akörül nem volt ilyen felhajtás, vagyis nem emlékszem, szóval javítsatok ki.
Ezen a movie-n nyomott az, hogy dermesztős, aki a fanok körében a legnagyobb , legkegyetlenebb "ellenségként" van számon tartva. Plusz az a fellendülés, hogy még új sorozat is jön. Világszerte nagyon várt mindkettő. Battle of God szerintem közel sem volt ennyire felkapott. Persze sok esélyt én sem látok, de az nem meghatározó, hogy az előző sem volt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 28., vasárnap 12:56

Remy írta:
hamesz írta:
Yes. Esélytelen. :)
Legalább járnál utána... egyrészt van esély, bár tény, hogy nem sok. Ugyanis rengeteg országban fogják majd vetíteni a nyáron. Így pár vetítés erejéig lehet, hogy itt is lesz. No, de majd, ha kapok valami infót valamelyik forgalmazótól, akkor írok.
Szerintem 99% hogy nem lesz. Ha annyira beakarnák mutatni ezeket itthon, akkor már a Battle Of Gods is ment volna. A DB Superre van egy kicsi esély, hogy majd úgy 5-10 év múlva megveszi a Viasat. :D

Utána járni meg nem lehet még. Mivel egyelőre senki nem mondott róla semmit így csak feltételezések vannak. De valljuk be arra van a legnagyobb esély, hogy nem lesz itthon. A Battle Of Godsnál is voltak ilyen remények...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 28., vasárnap 12:19

Szerintem Lippai tökéletesen hozza. Nagyon illik hozzá. Csak ő az, aki miatt meg sem fordult a fejemben, hogy ne magyarul nézzem.
Gohannál meg.. Gyerekeket, itthon legalábbis, legtöbbször nők szoktak szinkronizálni, ebben semmi meglepő. Számomra nem zavaró, mert viszonylag jól hozza a szitukat. Na meg.. A valóban gyerek szinkronhangok általában oltári balfaszok még, mindig fogom a fejem, ha olyat hallok.

Többiekkel meg szerintem nincs gond, szerintem jól hozzák. Tienshin-han, Yamcha, Bulma, Zseniális Teknős (az öreg - Kenderesi Tibor- különösen el van találva), Vegita stbstb nem igazán van kifogásom. Krillint csak azért nem említettem, mert volt kb 3 különböző hangja. Ifjú Sátán hangját (Csík Csaba Krisztián = Geralt :mrgreen: ) is különösen kedvelem. Trunks (Szokol Péter), rengeteg mindenben hallani, bírom a hangját; felnőtt Gohan (Csőre Gábor), szintén elég felkapott, talán napjaink egyik legfelkapottabbja (csak néhány: Marshall, Leonard, Cartman, Frodó).
Többiek: Pogány Judit, Markovics Tamás, Bozsó Péter, Kiss Erika, Breyer Zoltán, Seszták Szabolcs, Forgács Péter, Minárovics Péter, Törtei Tünde, Melis Gábor, Fodor Zsóka, Roatis Andrea, Várkonyi András, Kondrád Antal, Rosta Sándor, Crespo Rodrigo, Liptai Klaudia...... Azért na, nem az alja minőséget szedték össze. Elég nagy nevek többnyire hazai viszonylatokban.

Mondjuk lehet én azért bírom ennyire őket, mert viszonylag sokszor találkozok egy-egy személlyel színházban is, és legtöbbször tetszik a művészetük, így lehet elfogult is vagyok valamilyen szinten.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 28., vasárnap 11:52

Mondjuk, ha nem tudnám, hogy Goku hangján egy nő szólal meg, akkor meg nem tippelném. Angolul meg szerintem túl erős a hangja. Goku egy kicsit idióta karakter, egyáltalán nem áll neki jól az angol szinkron. Persze embere válogatja...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 28., vasárnap 10:05

Remy írta:Japán > magyar > minden más. Az angol is undorít szerintem. Egyedül ebben az előzetesben volt nézhető, de ott is csak a hangulat miatt.
Na, én pont fordítva vagyok.. :D Én funimation dubbal tudom leginkább élvezni, a Japán verzióba ezek a nőies sikítások engem kifejezetten idegesítenek, nektek meg pont az hozza meg a DBZ feelinget gondolom.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 28., vasárnap 8:20

hamesz írta:
Yes. Esélytelen. :)
Legalább járnál utána... egyrészt van esély, bár tény, hogy nem sok. Ugyanis rengeteg országban fogják majd vetíteni a nyáron. Így pár vetítés erejéig lehet, hogy itt is lesz. No, de majd, ha kapok valami infót valamelyik forgalmazótól, akkor írok.

Abban lehet talán bízni, hogy nagyon sok helyen beszélnek a Dragon Ball-ról, és azért itthon elég nagy hagyománya van. Vétek lenne kihagyni ezt, mert kétlem, hogy olyan nagyon kevesen néznék meg országszerte... 5-10 ezer néző biztos vagyok benne, hogy lenne.

Japán > magyar > minden más. Az angol is undorít szerintem. Egyedül ebben az előzetesben volt nézhető, de ott is csak a hangulat miatt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 28., vasárnap 1:45

hamesz írta:
Nem tudom. Ezen nőttem fel. Kiskölökként minden hétvégén hatkor ezért keltem. És annyira megszerettem a magyarhangokkal együtt, hogy nem tudnám máshogy nézni. Valahogy ezért kb. Persze movie-k japánul mennek. De egyszer biztos végignézem majd japánul is.
Én is ezen nőttem fel és nem is volt bajom a hangokkal. De így felnőttként azért eléggé zavar, hogy Gohannak női hangja van... Ráadásul sokszor rosszul fordították. Nekem eddig az angol jött be a legjobban, de most a japánul kell majd néznem, mert nem várok hónapokat DB Super englishre, ha lesz egyáltalán. Már túltettem magam azon, hogy japánba meg Goku hangja csaj. :Đ
Nemcsak Gokué. Goku, Gohan, Goten, egy és ugyanaz a nő. Ráadásul elég idős már. A kiáltozásokat jól tolja, de szerintem sima alap beszédnek idegesítő. Őszintén, gyerekként néhány német részt láttam az rtl2 német csatornán, egyik havernál bejött az adás, aztán ott néztük, miután itthon betiltották, de kb semmi nem maradt meg, meg ma már tuti nem néznék németül semmit, csak ha nagyon muszáj. Angolul az az igazság, hogy még sosem néztem, így nem tudom milyen, de nem is nagyon gondoltam rá, valahogy egyből a japán ugrik be a "nem magyarul"-nál.

Nekem igazából semmi bajom a magyarral, sőt szeretem is..
Én ugyanez, de 4 éve, amikor végigpörgettem a DB-t meg a DBZ-t, eszembe sem jutott, hogy magyarul kezdjem el. Na mindegy.
Hát, nekem meg, hogy ne úgy kezdjem el.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 28., vasárnap 1:43

RealRaúl77 írta:Nem tudom. Ezen nőttem fel. Kiskölökként minden hétvégén hatkor ezért keltem. És annyira megszerettem a magyarhangokkal együtt, hogy nem tudnám máshogy nézni. Valahogy ezért kb. Persze movie-k japánul mennek. De egyszer biztos végignézem majd japánul is.
Én ugyanez, de 4 éve, amikor végigpörgettem a DB-t meg a DBZ-t, eszembe sem jutott, hogy magyarul kezdjem el. Na mindegy. :)

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 28., vasárnap 1:22

Nem tudom. Ezen nőttem fel. Kiskölökként minden hétvégén hatkor ezért keltem. És annyira megszerettem a magyarhangokkal együtt, hogy nem tudnám máshogy nézni. Valahogy ezért kb. Persze movie-k japánul mennek. De egyszer biztos végignézem majd japánul is.
Én is ezen nőttem fel és nem is volt bajom a hangokkal. De így felnőttként azért eléggé zavar, hogy Gohannak női hangja van... Ráadásul sokszor rosszul fordították. Nekem eddig az angol jött be a legjobban, de most a japánul kell majd néznem, mert nem várok hónapokat DB Super englishre, ha lesz egyáltalán. Már túltettem magam azon, hogy japánba meg Goku hangja csaj. :Đ

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 28., vasárnap 1:15

hamesz írta:
palesz77 írta: Arra semmi esély nincs, hogy ezt esetleg nálunk is vetítik majd angolul a mozikban ugye?
Yes. Esélytelen. :)
Én is próbálok reménykedni benne, hatalmas élmény lenne. Rengeteg országba eljut, elég nagy sikere van, de hogy pont itt nem lesz......

Sierra írta:Mai napig nem értem, hogy lehet ezt magyar szinkronnal nézni.. pláne, Te, mint huge fan.
Rengeteget elvesz a varázásából, hangulatából, erejéből, mindenből.
Nem tudom. Ezen nőttem fel. Kiskölökként minden hétvégén hatkor ezért keltem. És annyira megszerettem a magyarhangokkal együtt, hogy nem tudnám máshogy nézni. Valahogy ezért kb. Persze movie-k japánul mennek. De egyszer biztos végignézem majd japánul is.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég