Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 22., hétfő 18:31

Sajnálom, hogy nem vágjátok mi is a Kingsman lényege. Mondanom sem kell, ahhoz hogy 100%-osan értékelni tudja az ember ezt a vígjátékot illik tisztaban lenni a 007-es világával.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 22., hétfő 18:21

messideco írta:
Akkor holnap Mad Max :coffee:
Kár, hogy kihagytad moziban. Nem hiszem, hogy monitoron vagy egy 100 centis TV-n a látvány ugyanakkorát fog ütni, mint a vásznon. Bár ki tudja... újrázni én is fogom, mert hallani akarom eredeti nyelven is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 22., hétfő 18:20

András93 írta:
Kerlon írta:A posze negerrol beszéltem, a film annyira nem vészes, mint ez a karakter... De igazából full sablon.
Mi sablon? :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor kinyírják a fő(bb)szereplőt, mikor annak kellene következnie, hogy hősiesen megmenekül. Mint MINDEN klasszikus Bond/kém filmben.
Vagy, hogy a főhős a végén seggberakja a "királylányt".

A főgonosz pedig el is mondja, azokat a filmeket szereti, ahol a legképtelenebb világelpusztítási ötlettel állnak elő.


Arra azért kíváncsi leszek, hogy Vaughn mestere (Guy Ritchie) mit hoz ki a kémparódia/kémvígjátékból. The Man from U.N.C.L.E.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Seggbe hát, az egy jó poén volt... és a főszereplő a csávó, aki lecsúszott, de mégis látják benne a különlegest, aztán mégis megbukik a vizsgán, aztán mégis ő menti meg a világot a gonosz vodafone-tól...amúgy igen, a körítésben volt pár eredeti rész is, de amikor
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!beviszi a fegyvertárba és megmutatni neki pár dolgot már ott lehetett tudni, hogy ezekkel fog harcolni és a többi
Na én így látom a Kingsmannt, amiben mellé lőttem, hogy a Bérhaverokkal nem kellett volna egy sorba írni, mert az tényleg valami iszonyatosan erőltetett hülyeség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. június 22., hétfő 18:12

Kerlon írta:megnzétem a kingsmant meg a bérhaverokat... ne pocsékoljátok el az életetek ilyenekre
Jó film mindkettő. Laza, könnyed nyári filmek. Tényleg, mi a jó film?

Akkor holnap Mad Max :coffee:
"And my heart will leave you never."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 22., hétfő 17:21

Egyébként tegnap barátnőmmel megnéztük a "A kém" című filmet, és amennyire szkeptikus voltam vele annyira meg is lepett. Nagyon rég szórakoztam ennyire jól filmen, Jason Statham akkora öniróniával tolja, hogy helyenként szakadtam, de alapvetően a film is nagyon jó, nagy plusz, hogy a nagyrésze Budapesten és Magyarországon forgott és játszódik - végre Budapest néven, nem pedig valami más névvel ellátva- szóval nekem nagy meglepetés volt, és bátran ajánlom mindenkinek :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. június 22., hétfő 15:54

Kerlon írta:A posze negerrol beszéltem, a film annyira nem vészes, mint ez a karakter... De igazából full sablon.
Mi sablon? :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor kinyírják a fő(bb)szereplőt, mikor annak kellene következnie, hogy hősiesen megmenekül. Mint MINDEN klasszikus Bond/kém filmben.
Vagy, hogy a főhős a végén seggberakja a "királylányt".

A főgonosz pedig el is mondja, azokat a filmeket szereti, ahol a legképtelenebb világelpusztítási ötlettel állnak elő.


Arra azért kíváncsi leszek, hogy Vaughn mestere (Guy Ritchie) mit hoz ki a kémparódia/kémvígjátékból. The Man from U.N.C.L.E.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 22., hétfő 15:39

nmate írta:
Kerlon írta:de nagyon legalja volt
Maradjunk annyiban, hogy neked nem tetszett. :)
A posze negerrol beszéltem, a film annyira nem vészes, mint ez a karakter... De igazából full sablon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 22., hétfő 15:31

nmate írta: Maradjunk annyiban, hogy neked nem tetszett. :)
+1, egyik legjobb film idénről :salute: :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 22., hétfő 15:29

Kerlon írta:de nagyon legalja volt
Maradjunk annyiban, hogy neked nem tetszett. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 22., hétfő 15:25

PEEtör írta:
Kerlon írta: A "főgonosz" a szánomra szánalmas volt, a film kiszámítható... Valahogy nagyon nem ült. Mondjuk a berhaveroknal két fokkal jobb volt.
Tipp numero uno:nem kell komolyan venni ezt a filmet.
nem vettem én, de nagyon legalja volt, ez a fullba nyomta a kretent kategória, azt meg ugye nem szabad fullba nyomni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 22., hétfő 15:19

realistahuni írta:
soadroli írta:Mad Max a boltokban HD-ban, bár még csak WEB-DL verzsön.

A Fury Road megértéséhez szükséges pótolni a többi Mad Maxet?
Nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. június 22., hétfő 15:19

realistahuni írta: A Fury Road megértéséhez szükséges pótolni a többi Mad Maxet?
Szerintem nem, szedjed és nyomassad :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára soadroli 2015. június 22., hétfő 15:19-kor.
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 22., hétfő 15:12

soadroli írta:Mad Max a boltokban HD-ban, bár még csak WEB-DL verzsön.

A Fury Road megértéséhez szükséges pótolni a többi Mad Maxet?
Love football, hate antifa.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 22., hétfő 15:05

Kerlon írta:
nmate írta:Nem biztos, hogy a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Érvelhetnél miért nem tartod jó filmnek.
(top képregény adaptáció btw)

szerk: mármint a Kingsman.
A "főgonosz" a szánomra szánalmas volt, a film kiszámítható... Valahogy nagyon nem ült. Mondjuk a berhaveroknal két fokkal jobb volt.
Tipp numero uno:nem kell komolyan venni ezt a filmet.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. június 22., hétfő 15:02

Mad Max a boltokban HD-ban, bár még csak WEB-DL verzsön.
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 22., hétfő 14:42

nmate írta:Nem biztos, hogy a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Érvelhetnél miért nem tartod jó filmnek.
(top képregény adaptáció btw)

szerk: mármint a Kingsman.
A "főgonosz" a szánomra szánalmas volt, a film kiszámítható... Valahogy nagyon nem ült. Mondjuk a berhaveroknal két fokkal jobb volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 22., hétfő 8:59

Kerlon írta:megnzétem a kingsmant meg a bérhaverokat... ne pocsékoljátok el az életetek ilyenekre
Elmenjek inkább helyettük instantba?
Nem illik.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. június 22., hétfő 1:24

Pont most fejeztem be én is a Kingsmant. Az első 20 perc időpocsékolás, de utána nagyon tetszett. Colin Firth elég érdekes volt ilyen akciószereplőként, de nem volt vészes. Szerintem bőven nézhető kategória.

Bérhaverokat 4 napja gyűrtem le. Az elmúlt 4-5 év vígjátékaihoz képest még erre is azt tudom mondani, hogy nem volt rossz. Szerintem ott van a Családi üzelmek szintjén, ami szerintem kimagasló volt az elmúlt időszakhoz képest, mondom ezt úgy, hogy 4-5 felnevetésen kívül azért itt sem könnyeztem végig. Azért a végén amit Jorge Garcia mondott, az utolsó mondat, azon beszartam...mire leesett... :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 22., hétfő 1:12

Kerlon, akárhányszor olvaslak, kedvet kapok ahhoz hogy felvágjam az ereim. Csak úgy süt az életkedv meg a pozitivitás a kommentjeidből.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 22., hétfő 1:11

Nem biztos, hogy a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Érvelhetnél miért nem tartod jó filmnek.
(top képregény adaptáció btw)

szerk: mármint a Kingsman.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. június 22., hétfő 1:13-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég