Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 14:36

Én értem, amit írsz, és egyáltalán nem írtam, hogy erre is annyit kell adnod.
De amíg repkednek a magas pontszámok a tucat szar képregényes filmekre - mert azoknak nincs mit lerombolni - addig lefikázol előre egy olyan filmet, amit még nem is láttál, csak mert az eredeti jó volt.
De egy Bosszúállók kettő (vagy hánynál jár) trailere meg a gatyádba csinálsz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 5., kedd 14:21

Realista24 írta:Csak nem érted, hogy mit írok, sebaj.
Mint ahogy te sem. Attól, hogy valami alapjaiban hasonlít egy másikfajta filmre, amire mondjuk én 8-9-10 pontokat adok, az nem jelenti azt, hogy erre is automatikusan rá fogom nyomni ezt a pontszámot. Más elvárások, stb.

Én egy Jurassic Park féle filmtől nem azt várom, hogy akciófilm legyen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 14:17

Csak nem érted, hogy mit írok, sebaj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 5., kedd 14:15

Nem tudom, valahogy nem mozgat meg. A film sztorija: menekülnek a dinók elől, the end. Lehet, hogy még így is szórakoztatóbb, mint sok más film, de ettől még mindig nem érdekel túlzottan.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. május 5., kedd 14:12

Ja , dr. Grant még sörétessel nevelte meg a raptorokat , Chris Pratt-nek már elég a tenyere és egy No szócska . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 5., kedd 14:10

Realista24 írta:
Az eddig kijött anyagok alapján teljesen mindegy, hogy mi lesz ez az új... egy sablonos akciófilm lesz, ami Jurassic Park/World néven van eladva. Ez már rég nem a Spielberges remekmű sajnos. Ezzel az intellinges lénnyel... ááh, teljesen elbaszták.
A leírás alapján nem sokban különbözik az olyan képregényes cuccoktól, amikre rányomod a 9 meg 10/10-eket. :)
Ja... csak Amerika kapitányból nem volt egy Jurassic Park féle mestermű.... sem Thorból, sem Vasemberből. A Jurassic Park kimaxolta a kalandfilmes zsánert. A Marvel vagy DC sosem erre törekedett. Ettől függetlenül lehet valami jó, csak a szintkülönbség nem mindegy.

A Jurassic Park után láthatsz minőségbeli romlást, mert magasan volt a léc. A Marvelnél ezt nem mondhatod el, mert sosem volt olyan magasan a léc, nem alkottak korszakos remekművet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 14:06

Az eddig kijött anyagok alapján teljesen mindegy, hogy mi lesz ez az új... egy sablonos akciófilm lesz, ami Jurassic Park/World néven van eladva. Ez már rég nem a Spielberges remekmű sajnos. Ezzel az intellinges lénnyel... ááh, teljesen elbaszták.
A leírás alapján nem sokban különbözik az olyan képregényes cuccoktól, amikre rányomod a 9 meg 10/10-eket. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 5., kedd 14:05

TéOeM írta:Jó tudni, hogy a Jurassic World nem remake, nem újragondolás, hanem az első rész direkt folytatása lesz. 20 évvel játszódik az első rész cselekménye után ugyanazon a szigeten (Nublar), mint a Jurassic Park. A második és a harmadik részt nem radírozták ki a sztoriból, egyszerűen azok egy másik szigeten játszódtak, így az azokban történtek nincsenek hatással a JW cselekményére.
Az eddig kijött anyagok alapján teljesen mindegy, hogy mi lesz ez az új... egy sablonos akciófilm lesz, ami Jurassic Park/World néven van eladva. Ez már rég nem a Spielberges remekmű sajnos. Ezzel az intellinges lénnyel... ááh, teljesen elbaszták.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. május 5., kedd 13:56

Jó tudni, hogy a Jurassic World nem remake, nem újragondolás, hanem az első rész direkt folytatása lesz. 20 évvel játszódik az első rész cselekménye után ugyanazon a szigeten (Nublar), mint a Jurassic Park. A második és a harmadik részt nem radírozták ki a sztoriból, egyszerűen azok egy másik szigeten játszódtak, így az azokban történtek nincsenek hatással a JW cselekményére.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. május 5., kedd 11:39

Ha már jó filmekről van szó, akkor hozok egy rosszat is:
The Duke of Burgundy
Azt hittem jó kis leszbikus film lesz ( :mrgreen: ), erre ilyen szadomazó, művészkedő baromság lett belőle. Valaki dobja majd be filmklubba, tuti siker :D
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 5., kedd 9:53

Ezek így mik? Látta is valaki ezeket? A pontszám nem valami nagy, de hát Star Wars :DDD

Star Wars: Ewoks - A Bátrak Karavánja
Star Wars: Ewoks - Harc az Endor Bolygón
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 4., hétfő 23:06

VanillaSky írta:Eddig egyre egyértelműen, az pedig az Egy Kosaras Naplója. A többinél látni kéne az ellent is, talán még az Aviator.
Az Egy kosaras Naplóját még nem láttam, és 96'-ban "csak" Nick Cage-et kellett volna beelőzni. Ezt elfogadom pro érvnek. :D Az Aviátor viszont esélytelen volt, akkor Foxx teljesen megérdemelten kapta a szobrot a Ray-ért. Pedig abban az évben volt még Depp is az Én, Pán Péterrel. Meg Hotel Ruanda és Millió Dolláros Bébi... Jó év volt. B-)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 4., hétfő 22:52

Ha már előkerült a téma: melyik alakításáért is érdemelt Oscart DiCaprio?
Eddig egyre egyértelműen, az pedig az Egy Kosaras Naplója. A többinél látni kéne az ellent is, talán még az Aviator. Inception, Departed, Wall Street pedig egyértelműen nem, mire kapta volna itt ezek közül?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 4., hétfő 22:12

Az este legszebb pillanata volt, amikor megláttam egy külföldi oldalon, hogy beszerezhető a Kingsman, aztán a legrosszabb amikor észrevettem, hogy ráégetett koreai feliratos változat :kivagyhe: Mondjuk ha pár napig nem érkezik belőle feliratmentes megnézem így is, de azért nagy csalódás volt :D :-( Amióta kijöttem a moziteremből, várom hogy újra láthassam, nagyon rég szórakoztam ennyire jól filmen mint ezen.
Django, Wall Street farkasa?
Persze maga a szerep újdonság volt, de szerintem Zsombor arra gondolt, hogy egy Tarantino,Scorsese film úgyis tuti siker, Leo csak hab a tortán, McConaughey ezzel szemben kisebb nevű rendezők mellett vállalta a jóval kisebb költségvetésű - gondolok itt természetesen az Interstellar előtti filmekre -de annál változatosabb szerepekkel rendelkező filmeket, aztán amiket szépen el is vitt :) Mondjuk ettől még Leo nagy király, és én is azt mondom legalább egy szobrocskája kéne már hogy legyen. Na de majd most 2 évig hazaviszi :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. május 4., hétfő 21:42

Zsombor írta:Én nagyon csípem Leot, de azért nem ártana neki kimozdulnia a komfortzónájából. Most nem fejtem ki bővebben, de ezt szerintem leírtam már pár hónapja. :D
Django, Wall Street farkasa?
But he is a good boy...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 4., hétfő 21:40

Én nagyon csípem Leot, de azért nem ártana neki kimozdulnia a komfortzónájából. Most nem fejtem ki bővebben, de ezt szerintem leírtam már pár hónapja. :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. május 4., hétfő 21:39

Jajmár, mindig szegény Dicaprió, Phoenix jobb, és neki sincs még, őt senki nem sajnálja :mrgreen: :D
Amúgy Véres Gyémánt, Tégla, Viharsziget, Wall Street farkasa.
Kép

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. május 4., hétfő 21:36

Ha már előkerült a téma: melyik alakításáért is érdemelt Oscart DiCaprio?
Én ezekért gond nélkül odaadtam volna neki:

Gilbert Grape, Teljes napfogyatkozás, Aviátor, A tégla, Véres gyémánt, Viharsziget, Django,Wall street farkasa

De lehet, hogy A Part is megérdemelt volna egy jelölést.

Akárhogy is nézzük, már kellett volna legalább 1 díjat kapnia.
But he is a good boy...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 4., hétfő 21:04

Mondjuk annyira nem zavarja szerintem, napozgat a hajóján, Jack Nicholsonra issza magát meg elvan a 10 szupermodellel. :lol:
Nem illik.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 4., hétfő 21:01

Felsoroltatok párat a sok jó filmje közül, amikben tényleg jól alakít, de az Oscarnál nem csak ez számít, hanem amit ziro4vr is ír. Kell egy olyan karakter, akit lehet reklámozni (emberjogi aktivista, mártír, meleg politikus stb.). DiCaprionak talán csak a J. Edgar volt ilyen szerepe, ott meg a film nem volt az igazi... A Wall Street farkasában meg pont az ellenkezőjét hozta, drogos, hűtlen csalót nem fog reklámozni az Akadémia.

Majd egy életműdíjat kap ő is. Aztán felrobban az internet. :lol:
mostani győztes arc, aki egy elég oscar barát szerepért kapta meg, előtte meg arany málnás alakítást nyújtott a mila kunisos filmben. :lol:
Az semmi. Bullock egy évben megkapta az Oscart és az Arany Málnát. Mert ő a legjobb és a legrosszabb. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég