Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 9., péntek 21:27

Íme akkor az én Top10-es listám:

1. Rush
2. Prisoners
3. The Wolf of Wall Street
4. The Hunger Games: Catching Fire
5. Iron Man 3
6. Captain Phillips
7. La vie d'Adéle
8. Thor: The Dark World
9. Now You See Me
10. Dallas Buyers Club

És most go arrow... :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. május 9., péntek 20:52

Anis írta: Her valószínű befért volna, de sajnos nem jött ki "időre" szinkronosan. :-(
Szerintem ezt eredeti nyelven érdemes megnézni. Amúgy ahogy látom sokaknak bejött, nekem is egyik kedvenc lett.
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 9., péntek 20:35

Na nézzük:

1. Filth
2. The Wolf of Wall Street
3. Prisoners
4. Trance
5. Gravity
6. This is The End
7. Oblivion
8. Iron Man 3
9. American Hustle
10.Now You See Me

Sokkal többet nem is láttam még :mrgreen:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 9., péntek 20:32

Tényleg, ArjenM. szavazata kimaradt a szórásból!
Akkor legalább a 10 szavazat meglesz.

TOP10:
1. Rush - Hajsza a győzelemért
2. Philips kapitány
3. Az éhezők viadala 2. - Futótűz
4. 12 év rabszolgaság
5. Thor 2. - Sötét világ
6. Szupercella
7. A komornyik
8. Vasember 3.
9. Családi üzelmek
10. Elysium - Zárt világ

Her valószínű befért volna, de sajnos nem jött ki "időre" szinkronosan. :-(
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 9., péntek 20:07

Még én is le fogom adni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 9., péntek 17:44

Anis írta:
messideco írta:Eddig érkezett vagy tíz szavazat :(
Sajnos csak 8, de én még egyet hozzáadok (csak még a Gravitációt meglesem). Minimum a duplájára számítottam, de ez így nagyon kevés, kétlem, hogy csak ilyen kevesen láttak volna 10+ (számukra) jobb filmet a tavalyi évből. Nem kell messze menni, a 2012-es filmes szavazásnál 24-en szavaztak!
9 (Boky, soadroli, nmate, Ferencváros, Anyaka, Remy, ArjenMagicRobben, messideco, h3x0r)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 9., péntek 17:28

Én szívesen szavaznék, de mivel 11 filmet láttam a tavalyi felhozatalból és volt köztük pár szar film is, így inkább kihagyom. Megpróbálok ma meg holnap pótolni 1-2-t, ami érdekel, de nem biztos, hogy sikerülni fog.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 9., péntek 17:22

messideco írta:Eddig érkezett vagy tíz szavazat :(
Sajnos csak 8, de én még egyet hozzáadok (csak még a Gravitációt meglesem). Minimum a duplájára számítottam, de ez így nagyon kevés, kétlem, hogy csak ilyen kevesen láttak volna 10+ (számukra) jobb filmet a tavalyi évből. Nem kell messze menni, a 2012-es filmes szavazásnál 24-en szavaztak!


12 év rabszolgaság = 7,5/10
Ez is olyan egyszer mindenképp nézős, főleg ha az ember szereti ezt a műfajt.
Elgondolkodtató, itt-ott megható alkotás, Fassbender által alakított szereplő meg egy állat!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2014. május 9., péntek 16:59

Legalább könnyű lesz összeszámolni :D

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. május 9., péntek 16:57

Eddig érkezett vagy tíz szavazat :(
"And my heart will leave you never."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 9., péntek 12:34

:agree: Köszönöm Hex, nem volt túl sok időm a héten (éjszaka fogom csak összeírni az eddigieket), holnap szülinapon leszek, így lehet 2-3 óra múlva fog érkezni a végeredmény éjfél után.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 9., péntek 11:47

Csak hogy senki ne felejtse el...

Madridom filmes szavazás - Fórumos szavazás 2013 legjobb filmjeiről

A szavazás határideje: május 10. (szombat) 23:59!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 9., péntek 0:24

Dallas Buyers Club

Jó film, ahogy vártam azt. Nagyon a zsánerem, lehangoló, elgondolkodtató, true story, az ilyen filmekért vagyok oda. Az eleje nagyon kemény, az első félóra igazán ütős, aztán átmegy kicsit más stílusba a film, de így is nagyon megfogott. McConaughey elképesztő volt, nagy DiCaprio fanként mondom, hogy itt tényleg jobb volt a kis Matt, nagyon odatette magát, megérdemelt Oscar díj. Jared Leto... :lol: :lol: :lol: Nagyon keményen tolta.

8,5/10

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 8., csütörtök 23:30

Her

Hát ez zseniális volt, nálam eddig magasan az év filmje.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyébként szerintem is egy elég erős társadalomkritika volt, mondjuk én az Op-rendszerrel való kapcsolatokat a távolsági kapcsolatokkal tudtam párhuzamba állítani, a skype-szerelemmel meg ilyesmikkel. :lol:

a 10/10-et simán megérdemli. :salute:

A We're the Millers meg az év vígjátéka nálam, sírtam rajta.
Készpont, vállalom az elvetemült DiCaprio fanok gyűlöletét innentől kezdve. :mrgreen:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 8., csütörtök 19:39

Harcban élve (Homefront) = 6,5/10 (ahogy imdb-n is)

Egyszer meg lehetett nézni, de sajnos nem lesz a jobb Statham-filmek táborának tagja (Writers: Sly). Ahogy olvastam pár kommentet, egyet kell értenem vele, hogy a kiscsaj szinkronja borzasztó volt. A többieké stimmelt, Stathamé meg a szokásos.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Viszont ha menekülni kell, akkor nem állok neki CD-ket és minden gagyi cuccot pakolászni.

nah még a 12 év rabszolgaság + Gravitáció páros és jöhet a top10em.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 7., szerda 13:17

h3x0r írta:Igen. Felmessz IMDb-re, jobb felso sarokban van a felhasznaloneved, rahuzod a kurzort, Your Ratings, majd bejon egy lista a filmekkel amiket ertekeltel. Az elso felett van egy olyan szoveg hogy View:, utana pedig 3 ikon. A harmadikra kattintassz es bejon az ami neked kell. A 1 evnel frissebbekhez csak a honapot irja, de az 1 evnel regebbieknel a pontos napot is.
Áhh. Király vagy, köszönöm szépen! :salute: :)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 7., szerda 0:15

Sierra írta:
Igen, ez már egy komolyabb "elemzés", és kurvára igaz amit írt a srác. Sokszor én is nézem, reggel megyek metrón és minden 2. ember a telefonját vagy a tabletjét baszogatja, elképesztő. És egyben szomorú is számomra, túlságosan előtérbe kerültek ezek az eszközök, és bizony sok ártó hatásuk van.

mondjuk még metrón elnézhető,ha egyedül utazik az ember.
Nekem is napi rutin,15-20 percet utazok metrón,gyorsan átnyálazom a sajtót rajta. Aztán buszon már nem veszem elő,mert ott van mindig ismerős.
De amúgy igen, elég gáz jelenség,de ezzel nem lehet mit kezdeni,sajnos.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 7., szerda 0:08

h3x0r írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Bár elsőre talán kissé elvontnak, vagy vontatottnak tűnhet, de nem az, mert ez igazából egy kőkemény társadalomkritika! Ez pedig nem más, mint a társadalmi elhidegülés, - na, jó meg egy kis kitekintés erejéig a tökéletes, robotikus anya szerep- Manapság mindenki egyre inkább csak a telefonjával, számítógépével és egyéb kütyüivel van elfoglalva, valahol már-már valóban elmondható, hogy komoly kapcsolatban állunk az eszközeinkkel, érzelmi és talán szexuális úton is, hiszen -közönséges lesz, bocsánat- talán a kütyüket sokan többet b@szogatják mint a párjukat.

A valódi érzelmek háttérbe szorulnak csak a felszínes és virtuális valóság vonzó igazán. Like gyűjtögetés, posztolás, a szomszédban lakó haverral is csak a neten lógunk együtt. Azonban egyszer minden hóbort véget ér, vagy csak megunjuk, azonban addigra talán túl sok minden mellett mentünk el ami többet nyújthatott volna mint a kék oldal és 4-5"-nyi virtuális világ." - h.tibi91 irta
Igen, ez már egy komolyabb "elemzés", és kurvára igaz amit írt a srác. Sokszor én is nézem, reggel megyek metrón és minden 2. ember a telefonját vagy a tabletjét baszogatja, elképesztő. És egyben szomorú is számomra, túlságosan előtérbe kerültek ezek az eszközök, és bizony sok ártó hatásuk van.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 6., kedd 23:25

Sierra írta:Her

Huhh gyerekek, életem egyik legfurcsább filmes élményén vagyok túl. Biztosan én vagyok felszínes, de nem tudok elvonatkoztatni attól, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy egy kibaszott op rendszerbe szerelmes: NAGYON BETEG EZ A FILM.
Rengetegszer csóváltam a fejem film közben, hogy ez mi, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tetszett.
Ráadásul két részletben kellett megnéznem, most fejeztem be, de komolyan vártam, hogy továbbnézhessem.
Scarlett Johansson hangja elképesztő! (pozitív értelemben). Phoenix meg tényleg nagy, nagyon ott van a szeren, jól csinálta itt is, de valamiért sosem lesz a kedvencem, nincs meg benne az a plusz, amire azt mondom, hogy baszki imádom a faszit. De kétségtelenül remek színész.

Nem tudom, ezt a filmet meg kell nézni, de engem teljesen lesokkolt. Ijesztő nagyon.

7/10, ennél többet nem tudok rá adni, viszont kevesebbet sem, mert az összképet tekintve jó film, csak a téma... Nagyon egyedi.
A napokban en is megneztem, raadasul minden egyes szavaddal egyetertek.

Port.hu-n olvasgattam a kommenteket, az egyiket be is masolnam:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Bár elsőre talán kissé elvontnak, vagy vontatottnak tűnhet, de nem az, mert ez igazából egy kőkemény társadalomkritika! Ez pedig nem más, mint a társadalmi elhidegülés, - na, jó meg egy kis kitekintés erejéig a tökéletes, robotikus anya szerep- Manapság mindenki egyre inkább csak a telefonjával, számítógépével és egyéb kütyüivel van elfoglalva, valahol már-már valóban elmondható, hogy komoly kapcsolatban állunk az eszközeinkkel, érzelmi és talán szexuális úton is, hiszen -közönséges lesz, bocsánat- talán a kütyüket sokan többet b@szogatják mint a párjukat.

A valódi érzelmek háttérbe szorulnak csak a felszínes és virtuális valóság vonzó igazán. Like gyűjtögetés, posztolás, a szomszédban lakó haverral is csak a neten lógunk együtt. Azonban egyszer minden hóbort véget ér, vagy csak megunjuk, azonban addigra talán túl sok minden mellett mentünk el ami többet nyújthatott volna mint a kék oldal és 4-5"-nyi virtuális világ." - h.tibi91 irta

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 6., kedd 22:24

Her

Huhh gyerekek, életem egyik legfurcsább filmes élményén vagyok túl. Biztosan én vagyok felszínes, de nem tudok elvonatkoztatni attól, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy egy kibaszott op rendszerbe szerelmes: NAGYON BETEG EZ A FILM.
Rengetegszer csóváltam a fejem film közben, hogy ez mi, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tetszett.
Ráadásul két részletben kellett megnéznem, most fejeztem be, de komolyan vártam, hogy továbbnézhessem.
Scarlett Johansson hangja elképesztő! (pozitív értelemben). Phoenix meg tényleg nagy, nagyon ott van a szeren, jól csinálta itt is, de valamiért sosem lesz a kedvencem, nincs meg benne az a plusz, amire azt mondom, hogy baszki imádom a faszit. De kétségtelenül remek színész.

Nem tudom, ezt a filmet meg kell nézni, de engem teljesen lesokkolt. Ijesztő nagyon.

7/10, ennél többet nem tudok rá adni, viszont kevesebbet sem, mert az összképet tekintve jó film, csak a téma... Nagyon egyedi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég