Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Tapsolni vagy nem tapsolni, ez itt a kérdés.

Igen
11
15%
Nem
62
85%

Szavazatok száma: 73

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 20., hétfő 21:35

Chancee9 írta:
Tádám írta:Great Gatsby

huhhhh, ez egy nagyon furcsa filmélmény volt... :hmmm:

Nehéz írni róla, tényleg az a legjobb szó rá, hogy furcsa film.
A párbeszédek, a zene, és a látvány az 10/10, ezekért nagyon megéri megnézni.
Azonban szerintem a történet nem az igazi :/ Di Caprio pedig, ahogy mindig, most is zseniális..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy modern Rómeó és Júlia ez a film, kis túlzással. Az egésze sztori egy szerelemre épül ugye, hogy Gatsby, hogyan akarja visszaszerezni élete szerelmét... ebből jönnek a fordulatok, a konfliktus, a végén pedig Gatsby meghal. Az lett volna korrekt szerintem, ha nem csak ő, de a szerelme is meghal, úgy jobb lett volna talán. De ez az egész sztori nekem kicsit lapos, nem igazán jött át, viszont a fent említett három dologért mindenképpen érdemes volt megnézni. Nem volt csalódás, csak én valahogy többet vártam a filmtől. Az egész egy bulis, szerelmi történet szinte. :-)

Most őőő 7.5/10.
én még nem láttam a filmet, (viszont hamarosan elmegyek megnézni) csak a könyvet olvastam és ott nekem is a történettel volt egy kis gondom. a vége elég furára sikeredett, viszont mintha egy ókori görög drámát olvastam volna, olyan volt. és ha a filmben a látványt és a zenét pöpecül megoldották akkor az nagyon fasza lesz, megéri megnézni majd moziban. am azt néztem, hogy eddig imdb-n a szavazatok fele a 10-esre és a 8-asra ment, szóval azért a többségnek bejött a film.
Ha te olvastad is, akkor még jobban kíváncsi leszek a véleményedre, én korábban nem halottam a könyvről. A zenével és a látvánnyal tényleg nem volt gond, iszonyatosan jók voltak, csak a sztori gyenge szerintem. :(
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 21:32

Remy írta:Amúgy én azt a storyt csinálnám meg, amiben Darth Vadernek van egy titkos tanítványa. (nem tudom melyik játékban van benne) szerintem ez nem lenne rossz
Ezt mondogattuk, Force Unleashed. Érdemes játszani vele, egy hibája van, nagyon rövidek.
AntiCRclub vezető

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 20., hétfő 21:26

cart írta:Lényeg amit ki akartam fejezni, hogy szerintem ez is csak egy újabb márka, amitől nagy bevételeket várnak. Megint a marketingen lesz a hangsúly, ahogyan szokták csinálni, a film maga másodlagos lesz.
Így gondoltam én is, de lássuk be, hogy sokan a Star Trek rebootot sem akarták erőltetni, mégis óriási sikere lett. Nem csak a rajongóknak szólt a film, hanem az egész világnak. Olyanok szerették meg a Star Treket, akik korábban nem voltak oda a Trek univerzumért.

Egyre biztosabb vagyok abba, hogy J.J. Abrams a Star Wars univerzumot is újraéleszti, és régi fényében fog pompázni. B-)

Amúgy én azt a storyt csinálnám meg, amiben Darth Vadernek van egy titkos tanítványa. (nem tudom melyik játékban van benne) szerintem ez nem lenne rossz :hmmm:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Chancee9
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. május 20., hétfő 19:49

Tádám írta:Great Gatsby

huhhhh, ez egy nagyon furcsa filmélmény volt... :hmmm:

Nehéz írni róla, tényleg az a legjobb szó rá, hogy furcsa film.
A párbeszédek, a zene, és a látvány az 10/10, ezekért nagyon megéri megnézni.
Azonban szerintem a történet nem az igazi :/ Di Caprio pedig, ahogy mindig, most is zseniális..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy modern Rómeó és Júlia ez a film, kis túlzással. Az egésze sztori egy szerelemre épül ugye, hogy Gatsby, hogyan akarja visszaszerezni élete szerelmét... ebből jönnek a fordulatok, a konfliktus, a végén pedig Gatsby meghal. Az lett volna korrekt szerintem, ha nem csak ő, de a szerelme is meghal, úgy jobb lett volna talán. De ez az egész sztori nekem kicsit lapos, nem igazán jött át, viszont a fent említett három dologért mindenképpen érdemes volt megnézni. Nem volt csalódás, csak én valahogy többet vártam a filmtől. Az egész egy bulis, szerelmi történet szinte. :-)

Most őőő 7.5/10.
én még nem láttam a filmet, (viszont hamarosan elmegyek megnézni) csak a könyvet olvastam és ott nekem is a történettel volt egy kis gondom. a vége elég furára sikeredett, viszont mintha egy ókori görög drámát olvastam volna, olyan volt. és ha a filmben a látványt és a zenét pöpecül megoldották akkor az nagyon fasza lesz, megéri megnézni majd moziban. am azt néztem, hogy eddig imdb-n a szavazatok fele a 10-esre és a 8-asra ment, szóval azért a többségnek bejött a film.

Gabo
Kedvenc játékosaid: Beckham

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. május 20., hétfő 19:41

Tökéletes Hang

Egyik legjobb Musical amit láttam. (High School Musicaleket láttam csak :mrgreen: )
Nagyon bejövős. Jó számok, jó koreográfiák. Jó karakterek.
A főszereplő csaj, a vörös és a nimfó pedig nagyon adja. :D
Nagyon élveztem.

10/8

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 20., hétfő 15:19

Lényeg amit ki akartam fejezni, hogy szerintem ez is csak egy újabb márka, amitől nagy bevételeket várnak. Megint a marketingen lesz a hangsúly, ahogyan szokták csinálni, a film maga másodlagos lesz.

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 15:12

cart írta:Szerintetek a Disney milyen Star Warst fog csinálni? Kár értékelhető filmre számítani. A fanok úgy is meg fogják nézni, innentől meg nincs is motiváció igényes filmet előállítani.
Karib tenger kalózai is jó ellenpélda, ha már Disney.
AntiCRclub vezető

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 20., hétfő 14:50

cart írta:Szerintetek a Disney milyen Star Warst fog csinálni? Kár értékelhető filmre számítani. A fanok úgy is meg fogják nézni, innentől meg nincs is motiváció igényes filmet előállítani.
Ez rendben van, de ha megnézzük hogy JJ mit csinált a Star Trekből akkor lehet bizakodni.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 20., hétfő 14:45

Szerintetek a Disney milyen Star Warst fog csinálni? Kár értékelhető filmre számítani. A fanok úgy is meg fogják nézni, innentől meg nincs is motiváció igényes filmet előállítani.

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 14:21

De akkor nyomorékok.

Mi lesz így benne? Han Solo meg Luke kártyáznak az Endoron és sztorizgatnak? Kíváncsi lettem nagyon.
AntiCRclub vezető

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. május 20., hétfő 13:56

Visszatér a Fisher-Ford-Hamill trió, szóval gondolom a 6 után fog játszódni. Amúgy a Force Unleashed-es téma az jó lenne, de nekem az tetszene legjobban, ha olyan filmek készülnének, amikben a sith-ek fénykoráról van szó.
közben Remy már megírta :D

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 20., hétfő 13:53

Ne nagyon gondolkozzatok ilyen előzményeken mert Mark Hamill, Leila és H. Ford is aláírtak a 7. Részre, ami annyit jelent hogy a Jedi után fog játszódni
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 13:40

Igen, ebben a kettőben van potenciál szerintem is. A sithekre való összpontosítás meg nagyon jó ötlet. Ott van a Force Unleashed is pl., valami hasonlót várok, ezért céloztam a két trilógia közötti részre.

Viszonylag könnyű is lenne megvalósítani, ugyanis az új trilógia szereplői közül csak Vadernek és Yoda lenne súlya, (de akár Kenobit ha beleveszik, ő is megoldható lenne), viszont a régi trilógia főszereplői még fiatalok, nekik nem kéne szerepelni.
Bajlós árnyak előtti részben is tényleg van minden, Kenobi fiatal kora, aztán ki lehetne térni Qui-Gon életére is, aki az egyik legnagyobb jedi. + a már említett darkside dolgok.

Eszméletlen, hogy 6 rész után is még mennyi lehetőség van ebben a franchiseban :ozil: Egyszerűen egyedülálló a világon.
AntiCRclub vezető

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 20., hétfő 13:30

nmate írta:hanem a két trilógia közötti részt venném célba.
vagy a baljós árnyak előtti dolgokat.
mondjuk amikor még dooku gróf is jedi volt és átáll... :-)
az hogy a hatodik részt tovább vinnék nem látom sok értelmét, ott a végén már teljes béke volt. meg arról a sithről is beszélhetnének többet akiről a harmadik részben a palpatine mondja hogy képes volt az embereket a halálból is visszahozni de aztán utalt rá hogy szépen kinyírta miközben aludt.. :hmmm:

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 20., hétfő 13:14

Azt tudni már pontosan, hogy akkor most a Jedi visszatér utáni időszakot dolgozzák-e fel vagy sem?

Én nem a sztori folytatását csinálnám, hanem a két trilógia közötti részt venném célba.
AntiCRclub vezető

Eszterke
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 20., hétfő 13:00

Remy írta: más: Arról pletykálkodnak, hogy Johnathan Rhys Meyers lesz az egyik főszereplője a Star Wars VII-nek. Ugyebár a Mission: Impossible III által már dolgozott együtt J.J.-vel. :hmmm:
Adnám, csípem azt a srácot, ha valami sithes téma lesz, akkor meg pláne :mrgreen:
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 20., hétfő 9:25

A legsötétebb óra

Chris Goraknak hála, a 2011-es évben, láthatatlan low-budget űrlények jöttek a Földre, hogy kirabolják a föld alatt rejlő ásványkincseket. A film Moszkvába kalauzol minket, ahol néhány fiatalnak kell felvennie a harcot az ismeretlennel, ha túl akarják élni a támadást. Bővebben itt. 4,5/10

más: Arról pletykálkodnak, hogy Johnathan Rhys Meyers lesz az egyik főszereplője a Star Wars VII-nek. Ugyebár a Mission: Impossible III által már dolgozott együtt J.J.-vel. :hmmm:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 19., vasárnap 22:00

Dzsungel könyve is letudva a színházban. Hát nekem ez is nagyon bejött. Imádom a Pécsi Színházat. Gyönyörű díszleteket és remek színészi játékokat láthatunk B-)
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Higuain

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 19., vasárnap 21:47

Tádám írta:The Ides of March
Már régóta rajta volt a listámon ez a film is és most, hogy megláttam megjött a kedvem megnézni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem mindvégig a legfőbb pozitívum a Ryan Gosling alakítása volt. Valahogy rajta lehetett azt érezni (és paul karakterén), hogy ő született politikus. Az ilyen típusú embereket éltetik a hatalmi játszmák (énbennem is van ilyen tulajdonság úgyhogy lehet csak belemagyarázom) úgyhogy nem tudnak kiszállni a politikából. Tom Duffy szerepe pedig jól volt megírva, a "csel" nagyon ötletes volt és logikus is. A film pedig körülbelül életszerű is volt, de a végén a jelenet az nagyon "Hollywood- szagú" volt a tipikus blöffölsz/nem blöffölsz játék Clooney és Gosling között. Illetve ezektől a Ryan Gosling becsajozik jelenetektől valahogy falra tudok mászni általában. Szerintem az még egy elég túlspilázott jelenet volt.

Szóval összességében egy élethű film az átlagos politikáról szóló filmekkel ellentétben.

IMDb-n 8/10 ment rá, de mivel itt tudok fél pontot is adni így csak 7.5.
Tádám írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A végén ugye Gossling bácsi leül a kamera elé, és megkérdezik, hogyan érte el mindezt... szerintetek elmondja, és megbuktatja? Minden arra utalt, kár, hogy ott vége lett, úgy kellett volna, hogy mindent kitálal.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem igazán értem, hogy szerinted mi utal erre. Szerintem ez egyáltalán nincs benne mivel Morrisra nem haragszik Steve hanem Paul-ra haragudott, hogy kitúrta. A lány halála miatt nem hiszem, hogy rajta próbálna bosszút állni nem az kormányzó tehetett igazán róla. Másrészt akkor az egész karrierjét kukába dobná senki nem kérné fél semmilyen kampányra többet és a karrierje az élete egyik legnagyobb érsze, mint ahogy feljebb írtam.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 19., vasárnap 18:12

Demes írta: Van valami info hogy kinek/milyen story lesz benne vagy egyenlőre még csak ennyi?
Egyenlőre ennyi, én legalábbis sehol semmit nem találtam róla. Mondjuk még nem is "baj", hisz csak 2 év múlva érkezik. Bosszúállókat sem forgatják még.

szerk: mégis találtam valamit. Elvileg az első részt dolgozzák fel :hmmm:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Vissza: “Minden más”