Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. január 23., kedd 16:32

Oscar jelöltek
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 20., szombat 19:05

Bepótoltam végre a Szív hídjait. Csodás film. Nagyon tud az öreg. :sziv:

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 20., szombat 18:45

Imadlak utalni

Mar most az ev vigjatekanak titulaltak. Volt benne par jo poen, volt benne romantika es persze jo sok klise. A foszereplok elmennek kategoria, megis volt benne egy kis kulonlegesseg. 7/10, de + 1 et adtam, mert benne volt a csaladi uzelmekbol a vagod csotany, aki mara mar felnott es 1:1 ben Haaland.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 20., szombat 16:10

https://player.hu/kult/teli-szunet-trailer
Magyar mozikban, végre.
The Holdovers
Tavaly egyik legjobb film sztm, ráadásul ünnepekre rendszeresn elő lehet venni.

https://www.crunchyroll.com/news/announ ... ease-dates
Feb. 22-én szintén moziban !
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 20., szombat 16:01

Onibaba???

Willem dafoe egyik closet pickje

Valaki vágja ezt? valami beteg japan film fanatikusnak kell legyek vagy műveszi sznobnak hogy elvezzem?

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. január 16., kedd 18:20

Spaceman | Official Trailer
Adam Sandler, Carey Mulligan, + a Chernobyl rendezője. Mivel Netflix sok reményt nem fűzök hozzá, de lepjen meg :D
Kép

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 14., vasárnap 23:56

Jó volt az is a moziban !

Az sokkal inkább mese, ez emg sokkal inkább egy 16-os felnőtteknek film, rajzfilm köntösbe ágyazva. Ehhez nagyon ért Miyazaki, meg a japánok.

Én keresem az ilyen alkalmakat, ritka és üdvözlendő !

Spiderverse 2 is zseni volt, annak elképesztő a grafikája, animálása, stílusa. Moziban.
Aztán a TMNT Mutant Mayhem is pazar, bár ezt sajna nem moziban láttam. :'(

Vadászom a minőségi animációs filmeket. Japán pláne ritka.

Kojot négy lelke volt szintén üdítő, na annak még nagyon oda volt rakva a hangulata, és a témája ! Moziban szintén.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 14., vasárnap 23:46

Én a Suzumét néztem meg valamelyik nap.
Szépen nézett ki, jó volt, egyszer meg lehet nézni.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 14., vasárnap 23:28

The Boy and the Heron / A fiú és a szürke gém.
Miyazaki búcsúja ( vagy nem ) Moziban :taps:

A Mester sztm magát is beleírta, elég súlyos darab. Az összes filmje közül ez ami leginkább felnőtteknek szól. 16-os besorolás.
Nem véletlen.
Teli van motívummal, mondanivalóval...utalással. Nem árt hozzá ismerni a munkásságát , úgy nagyobbat szól.

A rajz, az animálás meg a muzsika. Igazi Studio Ghibli ! Ezért megéri másnak is beülni a moziba.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 14., vasárnap 18:41

Kivert kutyák


Zseniális volt.

90 perc agyzsibbasztás :lol:

Elejétől a végéig ez az alja tirpák humor és csak nézed és szakadsz :lol: Szinkron 10/10 lett, szerintem sokat hozzátett a magyar nyelv szépsége és hogy ilyen választékosan lehet benne kifejezni magadat :lol:

Egy kis kedvcsináló :lol:

Engem meglepett nagyon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 14., vasárnap 18:24

EmbroZZ írta:
hehetheoriginal írta: Nem tudom. Sose ertettem hogy altalaban a vilag legszebb noi koze folyamatosan beválasztják ezeket a mindenfele szinesznoket, pl jennifer aniston a szögletes allkapcsaval, meg sorolhatnam.
Itt ez a megan fox, alacsony, műmellek, szetbotoxozott arc. Anno a transformersben meg természetesnek tunt, azzal nem is volt baj.
De ilyenekbol, hogy ne menjek messzire itt közép/kelet-europaban uton utfelen szinte raklap szamra szaladgalnak az utcakon. Namindegy
Ha nem lenne faszság ízlésről vitatkozni az Anistonos részt személyes sértésnek venném :mrgreen:
Gondoltam lesz valaki, akinel beszurodik a tőr a bordak koze :lol: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2024. január 14., vasárnap 16:31

hehetheoriginal írta: Nem tudom. Sose ertettem hogy altalaban a vilag legszebb noi koze folyamatosan beválasztják ezeket a mindenfele szinesznoket, pl jennifer aniston a szögletes allkapcsaval, meg sorolhatnam.
Itt ez a megan fox, alacsony, műmellek, szetbotoxozott arc. Anno a transformersben meg természetesnek tunt, azzal nem is volt baj.
De ilyenekbol, hogy ne menjek messzire itt közép/kelet-europaban uton utfelen szinte raklap szamra szaladgalnak az utcakon. Namindegy
Ha nem lenne faszság ízlésről vitatkozni az Anistonos részt személyes sértésnek venném :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. január 14., vasárnap 15:10

Faust írta:
Remy írta: Pedig egy jó darálós, kreatív slasherre lenne igény...
*igényed. :mrgreen:
Az épp elég. :mrgreen: B-)

Amúgy meg fix lenne arra is, csak akkor még a keményvonalas horrorfanok is támgatnák ezeket a filmeket moziban. Mert horrort néznek az emberek, még ezeket a sablon, középszerű, semmiket is. Olcsóak, sokat hoznak. Ha ezek mellé jók is lennének, akkor mindenki nyerne, nem csak a random popcornt zabáló emberek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 14., vasárnap 14:58

Remy írta: Pedig egy jó darálós, kreatív slasherre lenne igény...
*igényed. :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 14., vasárnap 12:47

még akkoriban, a Transformers első részében jó volt...
mármint külalakra.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. január 14., vasárnap 12:46

hehetheoriginal írta: Nem tudom. Sose ertettem hogy altalaban a vilag legszebb noi koze folyamatosan beválasztják ezeket a mindenfele szinesznoket, pl jennifer aniston a szögletes allkapcsaval, meg sorolhatnam.
Itt ez a megan fox, alacsony, műmellek, szetbotoxozott arc. Anno a transformersben meg természetesnek tunt, azzal nem is volt baj.
De ilyenekbol, hogy ne menjek messzire itt közép/kelet-europaban uton utfelen szinte raklap szamra szaladgalnak az utcakon. Namindegy
Persze, csak azoknak nincs nevük. Itt meg az számít. Foxot sosem a színészi képességei miatt szerették a rendezők. :lol:
nzooli93 írta:
Pedig már be is van jelentve, és elvileg franchiset akarnak építeni ,mint amik a 80-as években volt ( péntek13,halloween,freddy stb) :lol:
Semmi baj nem lenne ezzel, ha lenne valamiféle stílusa a cuccnak. Itt az elején fullba nyomták a trasht és jól is állt a filmnek. Aztán ráállt a sablon útra az egész.

Pedig egy jó darálós, kreatív slasherre lenne igény...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 14., vasárnap 12:42

Nem tudom. Sose ertettem hogy altalaban a vilag legszebb noi koze folyamatosan beválasztják ezeket a mindenfele szinesznoket, pl jennifer aniston a szögletes allkapcsaval, meg sorolhatnam.
Itt ez a megan fox, alacsony, műmellek, szetbotoxozott arc. Anno a transformersben meg természetesnek tunt, azzal nem is volt baj.
De ilyenekbol, hogy ne menjek messzire itt közép/kelet-europaban uton utfelen szinte raklap szamra szaladgalnak az utcakon. Namindegy
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. január 14., vasárnap 12:42

Remy írta:
hehetheoriginal írta: megnéztem a napoleont. mi volt ezzel a baj? nincs kedvem utánaolvasni.
az nyilvanvalo, hogy egy ekkora epikus történelmi személyt és időszakot nem lehet 2,5 órában lezongorázni, jobb szerettem volna egy hasonló minőségben és felfogásban készült 10 részes, részenként minimum 1 órás sorozatot, az all time egyik legjobb lehetett volna. persze láttam, hogy ez igy kurvasokba kerülhetett igy is, nemhogy még ezt kibontani és jobban megoldani egy sorozathoz.
és pont emiatt nem jött át, hogy amúgy ez milyen időszak is volt, nem jött át az, hogy az ember amúgy ki is volt, nem jött át a hatalma, a mérete (nem a fizikai :lol: ) és a hatása igazán, gyorsan pörögtek az események és az évek, mintha egy törikönyvben pörgetted volna ki 5 perc alatt a leckét...
durva, ebbe vhogy belegondoltam nézve az akkori kastélyokat, helyszineket, hogy egy kb mindössze 15-20 évtizeddel később itt már űrhajózunk, számitogepezunk meg bármit elintézunk egy egész világot behálózó hálózat segítségével
Pont az, amit leírsz. Én mindenhol azt láttam, haverok is, akik látták, azt mesélték, hogy ehhez kevés ez a 2 és fél óra. Már rég megnéztem volna, csak közben kiderült, hogy jön egy másfél órával hosszabb rendezői változat.

Hát akkor már inkább azzal próbálkozok, talán kevésbé lesz hiányérzet.
Tegnap én is megnéztem, nekem is hiányérzetem volt, pláne hogy történelemből penge vagyok. Rengeteg csata, epikus pillanat kimaradt, az ő nagysága és hatalma egyáltalán nem jött át ebben a rövidített verzióban, úgyhogy várom a rendezői változatot.
:goat:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. január 14., vasárnap 12:38

hehetheoriginal írta: Azt neztem szegeny megan fox mennyire kiélt öreg némber lett
Pedig a Diablo 4 videoban milyen jol nez mar ki!
https://www.youtube.com/watch?v=-EoKAQF ... oriteGames
A budos eletben nem ismernek ra :D

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 14., vasárnap 12:36

Remy írta:

HULLAADÁS: Nagyon jól indult, voltak kifejezetten szórakoztató B-pillanatai a filmnek, de a kezdeti lendület után átcsapott egy random slasher filmbe az egész.

Nem volt rossz, de folytatást nem kérek.

Pedig már be is van jelentve, és elvileg franchiset akarnak építeni ,mint amik a 80-as években volt ( péntek13,halloween,freddy stb) :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég