Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. január 23., hétfő 10:33

M1Ö írta:Nem értem egyébként, hogy ezekből miért nem lehet még többet és korábban is mutatni fő műsoridőben...
A legtobb csatornanal 21 es 23 oratol kezdodnek a filmek. 18-as karikas filmeket pedig csak 22 ora utan adhatnak le tv-ben.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 23., hétfő 10:23

M1Ö írta: Nem értem egyébként, hogy ezekből miért nem lehet még többet és korábban is mutatni fő műsoridőben...
Kérdés inkább az, hogy minek? Totál megváltozott a tévé szerepe filmek és sorozatok terén. Az internet felváltotta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 23., hétfő 10:16

Mostanában később fekszek le és nem hiszek a szememnek, hogy kultfilmeket nyomnak a tv-ben is. Múlt héten hétfőn Betépve, kedden Hetedik. Ma éjszaka pedig a Tetovált lány. Utóbbit most láttam először, de nagyon megfogott. Tetszett, hogy nem "csak egy szimpla" thriller, hanem dráma is, elég komoly mondandóval. Tökéletesen van felépítve, jók az alakítások, a képi világa meg... :salute: Csodálatos hely lehet skandinávia. Aki még nem látta volna, feltétlen pótolja! Nálam abszolút 10/10 :)

Nem értem egyébként, hogy ezekből miért nem lehet még többet és korábban is mutatni fő műsoridőben...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. január 23., hétfő 8:24

ziro4vr írta: nincs az a fogadás, amivel R24 rá tudna venni arra a táncolós, éneklős, mindentvinnifog nyálas ripacskodásra. :lol:
La La Land

Tegnap kipipáltam. :mrgreen: Ha másért nem, a fényképezésért mindenképp kötelező darab, gyönyörűek voltak a képek, a fények és a színek. Nekem alapjáraton is tetszenek a zenés filmek, az a része is rendben volt, biztos hogy megnézem majd még párszor :)

És már csak egy nap mire megtudjuk a szobrocska jelölteket, lesz itt darálás a következő egy hónapban :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 23., hétfő 0:18

Rupture

Fűrész, Motel és a Mártírok szerelemgyermekének indult, aztán egy nagy semmi lett belőle. Hiába Noomi Rapace, Peter Stormare vagy éppen Michael Chiklis...

Death Race 2050

Manu Bennett az új Frankenstein. Hiába Roger Corman jelenléte, hiába a rakás társadalomkritika, ez a B-mozi már nem az igazi... 30-40 éve még működött, ma már túlgondolják. Pedig fasza kis Carmageddon-film lehetett volna.

Ezzel meg is van az első 2017-es film.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. január 22., vasárnap 11:40

Heath Ledger ma 9 éve.
Este Ned Kellyt nézek.
But he is a good boy...

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. január 20., péntek 18:20

ziro4vr írta:A falu egy kiváló film, kérem alássan. :roll:
szerintem is :agree:

a fegyvertelen katona rohadt jó volt, pacsi gibsonnak. nem hiszem hogy láttam ezeknél jobb háborús jeleneteket, mint amik itt voltak. garfield és hugo weaving nagyon jó volt, vince vaughn meg egy állat :lol:
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 20., péntek 14:11

A falu egy kiváló film, kérem alássan. :roll:
Nem illik.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 20., péntek 13:58

csabi* írta: amit a last airbenderrel tett az megbocsájthatatlan :x
Jó hát az katasztrófa volt. De csak félresiklott. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. január 20., péntek 13:38

Tádám írta:
messideco írta:Leírás alapján nem lenne rossz a Splt, csak hát Shyamalan... Elvből nem nézem a filmjeit a rendezőnek.
Melyik filmje nem tetszett?
amit a last airbenderrel tett az megbocsájthatatlan :x
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. január 20., péntek 12:13

Unbreakable fasza, legjobb képregényfilm ami nem is képregényfilm. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 20., péntek 11:46

messideco írta:A falu - életem egyik legrosszab filmje. Meg az After Earth is atomgyenge, a Hatodik érzék az elmegy, csak ugye Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ismertem már a poént. Többet nem láttam tőle, nem is vonz nagyon :D

Az első 2 tényleg fos. A Hatodik érzéket én imádtam, meg a Jeleket is. Ez amúgy mindkettőből merít, de várhatsz a DVD "megjelenésig" akkor. Én többet vártam a filmtől, de James McAvoy nagyon jól hozza amúgy. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. január 20., péntek 11:44

A falu - életem egyik legrosszab filmje. Meg az After Earth is atomgyenge, a Hatodik érzék az elmegy, csak ugye Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ismertem már a poént. Többet nem láttam tőle, nem is vonz nagyon :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 20., péntek 11:39

messideco írta:Leírás alapján nem lenne rossz a Splt, csak hát Shyamalan... Elvből nem nézem a filmjeit a rendezőnek.
Melyik filmje nem tetszett?
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2017. január 20., péntek 10:33

Leírás alapján nem lenne rossz a Splt, csak hát Shyamalan... Elvből nem nézem a filmjeit a rendezőnek.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 20., péntek 8:16

d.gergo írta:
Tádám írta:Most akartam foglalni feliratos Splitre jegyeket, erre látom, hogy nincs ilyen lehetőség... :mrgreen:
MOM Parkba is tulajváltás van, így ott sincs felirat.. :kivagyhe:
Remélem hamar lezajlik a váltás, és megtartják a feliratos szekciót, mert mom-on kívül vicc a kínálat a fővárosban. :(

Tudom, várjam ki a dvd-t :lol:

Elképesztő, hogy így nem lehet feliratosan nézni... Most is szinkronosan kellett a Splitet, hát na, így nem az igazi...

Dupla D írta:
Tádám írta:Ha valaki esetleg látta már a Split-et...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A végén Bruce szerintetek csak egy visszautalás, afféle jel, hogy szevasztok visszatértem, mint rendező. Vagy a folytatásra utal. Vagy nem kell ebbe semmit belelátni? :roll:
Kicsit belecsavarodtam már a sok teóriába, érdekelne más véleménye is...
Azt kaptam a filmtől, amit vártam egy kivételtől eltekintve. McAvoy meg zseniális.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is folytatásra gondoltam először, de nem hiszem. Inkább csak egy ugyanolyan személyiségzavaros pali, mint ő. Vagy, ami még leginkább szöget vert a fejembe az, hogy esetleg ő is az egyik személyisége. A kinézetük elég hasonló, és mivel szörnnyé is át tudott alakulni, ezért az öregedés se kottyanhat meg neki. Csak akkor meg megint kezdődik előröl, hogy ki az a Mr. Üveg, ő megint egy személyisége lenne stb. Ezzel több baj is lenne, szóval szerintem szimplán csak egy hozzá hasonló.
Ezt a szörny témát ki lehetett volna hagyni, helyette részletesebben rámehetett volna a kis indiai arra, hogy hogyan tud átalakulni azzá, akinek képzeli magát. Szolidabban, mert ezzel a bestiával kicsit hiteltelen lett az egész.
Ettől eltekintve megérte a pénzét.
Közben megtaláltam a megoldást..

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mr Üveg, a sebezhetetlen karaktere, amiben ugye játszott Bruce, így erre utalt az utolsó részlet. Azon persze meg a találgatás, hogy ez mit jelent.. 1. Semmit, csak egy jó poén. 2. Folytatást valamelyik filmnek, 3. egy közös univerzum a Sebezhetetlennek és a Splitnek.. :hmmm:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 19., csütörtök 23:45

Kiéhezettek

Nem a megszokott zombis sablont próbálták letolni megint a torkunkon. Ezért jár is a pacsi. Azért viszont nem, hogy olykor-olykor eléggé összeszedetlennek tűnt a film.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. január 19., csütörtök 23:23

Tádám írta:Ha valaki esetleg látta már a Split-et...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A végén Bruce szerintetek csak egy visszautalás, afféle jel, hogy szevasztok visszatértem, mint rendező. Vagy a folytatásra utal. Vagy nem kell ebbe semmit belelátni? :roll:
Kicsit belecsavarodtam már a sok teóriába, érdekelne más véleménye is...
Azt kaptam a filmtől, amit vártam egy kivételtől eltekintve. McAvoy meg zseniális.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is folytatásra gondoltam először, de nem hiszem. Inkább csak egy ugyanolyan személyiségzavaros pali, mint ő. Vagy, ami még leginkább szöget vert a fejembe az, hogy esetleg ő is az egyik személyisége. A kinézetük elég hasonló, és mivel szörnnyé is át tudott alakulni, ezért az öregedés se kottyanhat meg neki. Csak akkor meg megint kezdődik előröl, hogy ki az a Mr. Üveg, ő megint egy személyisége lenne stb. Ezzel több baj is lenne, szóval szerintem szimplán csak egy hozzá hasonló.
Ezt a szörny témát ki lehetett volna hagyni, helyette részletesebben rámehetett volna a kis indiai arra, hogy hogyan tud átalakulni azzá, akinek képzeli magát. Szolidabban, mert ezzel a bestiával kicsit hiteltelen lett az egész.
Ettől eltekintve megérte a pénzét.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. január 19., csütörtök 22:32

Tádám írta:Most akartam foglalni feliratos Splitre jegyeket, erre látom, hogy nincs ilyen lehetőség... :mrgreen:
MOM Parkba is tulajváltás van, így ott sincs felirat.. :kivagyhe:
Remélem hamar lezajlik a váltás, és megtartják a feliratos szekciót, mert mom-on kívül vicc a kínálat a fővárosban. :(

Tudom, várjam ki a dvd-t :lol:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 19., csütörtök 20:38

Ha valaki esetleg látta már a Split-et...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A végén Bruce szerintetek csak egy visszautalás, afféle jel, hogy szevasztok visszatértem, mint rendező. Vagy a folytatásra utal. Vagy nem kell ebbe semmit belelátni? :roll:
Kicsit belecsavarodtam már a sok teóriába, érdekelne más véleménye is...
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég