Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 18., vasárnap 19:57

délelőtt... gratula. :roll: Nagyon remélem, hogy a sajtó esti vetítés lesz, mert amúgy elég nehéz lesz jó helyet találni.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. október 18., vasárnap 19:54

http://filmbuzi.hu/archives/2015/10/18/ ... -posztere/

Nyehehehe...húú de várom!

Holanptól jegyelővétel, veszek is egy párat. 2hónap.

danianevem
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. október 18., vasárnap 19:22

Holnap 9-től lesz jegyelővétel a Star Warsra. Lehet tippelni, mikor döglik be a rendszerük. :mrgreen:

soadroli
Kedvenc csapatod: a másik

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. október 18., vasárnap 17:01

miro írta:Ma megnéztem a Véres gyémántot.
Hát óriási. :|
Egyik kedvenc filmem, top10-ben benne van. Most a Green Inferno be van betervezve, kíváncsi vagyok :D
Kép
Kép
Kép

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 18., vasárnap 13:10

Talán a Believerben azt mondom ok, de a többi (már amit láttam) ugyanúgy semmi.
AntiCRclub vezető

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 18., vasárnap 13:04

nmate írta:
primrose írta:A fiatalabbak közül látom szinte senki nem írta pl. Ryan Goslinget
Mit csinált eddig azon kívül, hogy bambán bámult a semmibe és elnedvesített pár bugyit?
Egy filmje sincs, ahol kilépne a karakteréből (introvertált, szerény, sármos, bárgyú mosoly)
Amúgy nincs vele bajom, csak ne soroljuk már oda a jobbak közé, mert nem az. Mindent annak köszönhet, hogy remek fellépése van.
A hitetlen , Szerelmünk lapjai, Fél Nelson, Plasztik szerelem, Kék Valentin, Drive

Azért ezekben játszott is. És nem úgy, mint a Drive-ban, hogy bámult és kussolt. :)
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 18., vasárnap 13:00

primrose írta:A fiatalabbak közül látom szinte senki nem írta pl. Ryan Goslinget
Mit csinált eddig azon kívül, hogy bambán bámult a semmibe és elnedvesített pár bugyit?
Egy filmje sincs, ahol kilépne a karakteréből (introvertált, szerény, sármos, bárgyú mosoly)
Amúgy nincs vele bajom, csak ne soroljuk már oda a jobbak közé, mert nem az. Mindent annak köszönhet, hogy remek fellépése van.
AntiCRclub vezető

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. október 18., vasárnap 12:53

hehe írta:ne menj afrikába mert meghalsz.
true story.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. október 18., vasárnap 10:22

ne menj afrikába mert meghalsz.
Kép
Kép
Kép

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale

HozzászólásSzerző: miro » 2015. október 18., vasárnap 9:40

Ma megnéztem a Véres gyémántot.
Hát óriási. :| Nem is értem hogy maradtam erről ennyire le eddig,még nem is hallottam róla. :| :|
Érdekelne,hogy kinek mi belőle a mondanivalója? :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 18., vasárnap 9:35

A színészgárda érdekes, de annyira nem vagyok oda érte. del Toro annyira nem hoz lázba.
AntiCRclub vezető

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 18., vasárnap 8:54

nmate írta:
...amikor ott a Sicario a mozikban.
Az már sajnos nem fért bele. Pénteken Vissza a jövőbe, Szombaton pedig Bíborhegy. Utóbbit, mintha te is megakartad volna nézni, nem?
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

primrose
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. október 18., vasárnap 5:55

Nálam férfiaknál egyértelműen Dicaprio a TOP, elkezdve a gyerekkori filmjeitől egészen a mostani filmjéig. Zseniális.

A többi, itt elhangzó nevekkel is egyetértek, mint pl: Joaquin Phoenix, Brad Pitt (Nekem a Pokoli leckékben a kedvencem, de zseniális a Harcosok klubjában és a Blöffben is), Jake Gyllenhaal, Tom Hardy. Tom Cruiset is szeretem. :) Nagy idősek közül természetesen nálam is Robert de Niro és Jack Nicholson a favorit, valamint imádom Kevin Spacey filmjeit is.

A fiatalabbak közül látom szinte senki nem írta pl. Ryan Goslinget, pedig ő is ott van, de mindenképpen a jobbak között szerepel Matt Damon, Jared Leto, Jude Law és Ewan McGregor is. Valamint Bradley Cooper és Matthew Mcconaughey is, akik az elmúlt években bebizonyították, hogy a legjobbak közt kell velük számolni. Akik jónak indultak, de mostanában nem sokat hallok róluk az pedig egyértelműen Edvard Norton, Joseph Gordon Levitt, James Franco és Colin Farrell.

Akinek a játékát sajnos nem követhetjük már egy ideje, de mégis topnak számított, az nálam Heath Ledger.

Nőknél az all time favorit az Charlize Theron. Zseniális ez a nő. A rém, Bagger Vance legendája, Édes november, Mad Max, Kőkemény Minnesota, Pszichoszingli stb... nézzétek csak meg tőle. Utána nálam egyértelműen Jennifer Lawrence jön, akit ha magát "csak" mint színésznőt nézünk (és nem azt, hogy most milyen cukimuki stb..), akkor is abszolút A+ kategória. Már most, ilyen fiatalon sok emlékezetes alakítása van, de én mégis a Serena c. filmet emelném ki tőle, ami talán nem olyan ismert (egyébként meg is bukott maga a film), de abban a filmben akkorát játszik, hogy picit csodálom, hogy nem dobtak abban az évben mellé még egy Oscar jelölést.
Utána jöhet: Kate Winslet, Julianna Moore, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Michelle Pfeiffer, Marion Cotillard, Natalie Portman, Jessica Chastain. Akire még érdemes odafigyelni az Emily Blunt és Ellen Page. Kristen Stewart valóban jön fel, mint a talajvíz, a Still Aliceban kellemesen csalódtam benne. Rachel McAdams és Scarlett jól indult, de hiányzik az igazi BUMMM a filmográfiájukból.

Hm. Valakit tuti kihagytam. :)
But he is a good boy...

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 18., vasárnap 1:31

Remy írta:Knock Knock

Eli Roth... mekkora mágus az ember, de kéne mellé egy jó író. Itt is megvolt a jó alapötlet, illetve a végén még el is gondolkodik az ember, hogy van benne igazság... de nem tud igazán kiemelkedő lenni. Hamar elfelejti az ember. 4/10

Jöhet a Green Inferno. :shifty:
Remy írta:Nézitek itt a sok szart...
...amikor ott a Sicario a mozikban. Zseniális, igaz gyengém a kategóriája, de ezt leszámítva is jó film. Az atmoszféra, a jelenetek, Benicio del Toro, Josh Brolin és persze Emily Blunt ( :sziv: ). A forgatókönyvbe talán bele lehetne kötni, de nem akarok. Tetszett. Mozinak csillagosötös, filmnek egy erős "jó".
AntiCRclub vezető

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 17., szombat 21:00

Knock Knock

Eli Roth... mekkora mágus az ember, de kéne mellé egy jó író. Itt is megvolt a jó alapötlet, illetve a végén még el is gondolkodik az ember, hogy van benne igazság... de nem tud igazán kiemelkedő lenni. Hamar elfelejti az ember. 4/10

Jöhet a Green Inferno. :shifty:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

András93

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. október 17., szombat 12:51

P. Krisz írta:Én arra értettem hogy az eljátszott karaktereinek úgymond a "foglalkozása" széles réteget fed le / katona , FBI-os , ügyvéd , kapitány , üzletember , tudós / , azt hitelesen el tudja játszani szerintem .
Amit te írtál az a karakterek személyisége vagy jelleme . Ez pedig a forgatókönyvtől is függ hogy ilyenek .
Na jó, de ha ugyanaz a jellem, csak más ruhát adnak rá, az már a színészet csúcsa? :D

No mindegy, Bridge of Spies is nem sokára jön.

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 17., szombat 12:35

Bíborhegy

Blockbusternek túl művészi, független filmnek pedig bátortalan. Gyönyörű, látványos, olykor meglepően félelmetes. Lerí róla, hogy Del Toro készítette. Élvezhető, ámde nem lesz ebből Faun labirintusa, vagy új Del Toro klasszikus. Ugyanakkor, aki szereti a rémtörténeteket, annak ajánlott. 7/10 körüli.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. október 17., szombat 11:35

Ha már Stewart, nekem annyira irritáló amit csinál az arcával, hogy nem vagyok képes nézni. Nem csak az Alkonyat miatt, lehet csak én vagyok így de számomra borzasztó. Ha meg színésznők, nekem is Jennifer Lawrence, Marion Cotillard plusz Jessica Chastain a top. Vikander meg nagyon közeledik ide :)
A Legend egyébként elég vegyes kritikákat kap, bár ez nem vette el a kedvem attól, hogy megnézzem. Hardyt amúgy nagyon dícsérik, pláne, hogy kettő van belőle a filmben :mrgreen: Kötelező darabnak tűnik még így is, aztán majd meglátjuk.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 17., szombat 11:30

András93 írta: De most komolyan mi az a hihetetlenül széles skála? Mindig pontosan ugyanazt a kedves, szerethető, jóravaló, átlag fickót kapja. De tényleg
Szerintem mi elbeszélünk egymás mellett . :D :lol:
Én arra értettem hogy az eljátszott karaktereinek úgymond a "foglalkozása" széles réteget fed le / katona , FBI-os , ügyvéd , kapitány , üzletember , tudós / , azt hitelesen el tudja játszani szerintem .
Amit te írtál az a karakterek személyisége vagy jelleme . Ez pedig a forgatókönyvtől is függ hogy ilyenek .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

András93

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. október 17., szombat 0:58

lestat írta:ja es Hanks tenyleg...tole a kedvenc a halalsoron meg a ryan kozlegemy megmentese...de ra azert nem soznek egy romantikus szerepet...nem.olya. az arc berendezese
Hollywood érdekes módon tudott, amíg ki nem találták, hogy ő amúgy színész. :D

P. Krisz írta:Hanks , bármilyen szerepet osztanak rá , hiteles benne , és elég széles a skála .
Csak mind a két szélén ugyanaz a karakter áll.

De most komolyan mi az a hihetetlenül széles skála? Mindig pontosan ugyanazt a kedves, szerethető, jóravaló, átlag fickót kapja. De tényleg, Spielberg összes filmjében (az új is), Halálsoron is dettó. Még a Forrest Gump (ami messze a legjobb szerepe, ezért találták ki Tom Hankset) is ez, ott bejátszik mondjuk a kretén kártya is, de ugye nem fullba. :mrgreen:
Da Vinci kód (ez mennyire szar film amúgy :lol: ), Angyalok és démonok is, bár itt tudósnak van eladva, de ugyanaz.

Vissza: “Minden más”