Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 16., kedd 19:15

A Superman:Doomsday rajzfilmben is szerepelt már a fekete ruha . :coffee: B-)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 16., kedd 18:58

Ezt meg Cavill posztolta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 16., kedd 12:44

P. Krisz írta:Ezt csekkold Remy.
AC werkvideó , leap of faith 38 méter magasról.
Az asszaszinok léteznek! :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 16., kedd 9:07

Ezt csekkold Remy.
AC werkvideó , leap of faith 38 méter magasról.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. augusztus 15., hétfő 16:01

d.gergo írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Semmi lényeges. Összejött a család, Nancy, a húga meg a fater strandolnak Texasban, apa büszke, anya büszke lenne, aztán bemennek szörfözni a kiscsajjal, és jön is a stáblista.

Egyébként én kellemesen csalódtam a filmben, Lively szépen hozta a showt, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak a végét eléggé túltolták, de attól elvonatkoztatva teljesen rendben volt egynek.
Nagyon szépen köszönöm. :)

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. augusztus 15., hétfő 10:02

Ferencváros írta:Valaki nem tudná elmondani, hogy mi A zátony vége? Mert neten mindenhol le van maradva az utolsó 2-3 perc
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Semmi lényeges. Összejött a család, Nancy, a húga meg a fater strandolnak Texasban, apa büszke, anya büszke lenne, aztán bemennek szörfözni a kiscsajjal, és jön is a stáblista.

Egyébként én kellemesen csalódtam a filmben, Lively szépen hozta a showt, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak a végét eléggé túltolták, de attól elvonatkoztatva teljesen rendben volt egynek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 15., hétfő 1:58

SS

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy milyennek kellett volna lennie Harley-nak (totál hitelesen adta elő pedig a karaktert), Bumerángnak meg Deadshotnak? Komolyan kérdezem, mert tényleg érdekel, hogy mi lett volna a jó.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:25

Akit érdekel, kis olvasni való a warner bénázásáról
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:23

Pedig amúgy az eleje még nem is rossz, de amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!elindulnak megmenteni wallert onnét egy gagyi fos az egész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:19

Kerlon írta:Én is nagyon vártam az egészet, de nekem se tetszik. Vannak jobb részek, de összességében nagy csalódás a film. Az előzeteseknek tök fasza a hangulata meg minden, de egyszerűen nem áll ez össze. A végére meg már csak olyan, mintha egy gagyi boszorkányvadász film lenne.
Viszont ebben kivételesen egyetértünk, hát kell ennél nagyobb erény egy filmnek?

Utólag tanulmány amúgy, ahogy látták a kaksi filmet a producerek és megpróbálták a reklámkampányt megtolni még, a végén már elképesztően gagyi elemekkel.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:14

Én is nagyon vártam az egészet, de nekem se tetszik. Vannak jobb részek, de összességében nagy csalódás a film. Az előzeteseknek tök fasza a hangulata meg minden, de egyszerűen nem áll ez össze. A végére meg már csak olyan, mintha egy gagyi boszorkányvadász film lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 14., vasárnap 20:55

Nem az idejével volt a gond, hanem ezzel a Jokerrel.

Zsombinál a pont, nekem se volt Harley az igazi, Amanda Waller vitte a showt, sőt még Will Smith Will Smith karaktere is élvezhetőbb volt.

Kár volt egy Ayerre bízni ezeknek a karkatereknek a bemutatását, pláne egy 6 hetes scriptre.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. augusztus 14., vasárnap 20:45

Suicide squad
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem meg pont, hogy a végtelenül szar karakterek között Waller korrekt volt.
Joker szörnyű(pedig én nagyon bíztam Letoban), és nem azért mert csomó jelenetét kivágták, egyszerűen rosszul lett megírva, ahogy a többinél is ez a helyzet.
Will Smith konkrétan hozott egy gettórablót aki átlagon felül tud lőni, Captain Boomerang meg mint valami ukrán bűnöző söpredék, aki susogósban mászkál és sört iszik. Aztán még így is ő volt a legélvezhetőbb forma, plusz még Diablo.
Harley is csalódás, mert oké, 15 percig érdekes, hogy Margot-nak jó segge van, de arra nem lehet egy ilyen ikonikus DC szereplőt felhúzni, hogy szexi vagyok és én nem tudok erről, mert megőrültem.
És akkor az olyan talán más számára jelentéktelen dolgok is zavartak, mint amikor lelőtték a formát, aki szökni próbált Boomeranggal. Oké, minek mutassanak be egy olyan tagot, aki szerepel 5 percet és lelövik, de meg se próbálták elhitetni a nézővel, hogy ő is olyan egyenrangú gengszter mint a többi. Trailerben se mutatták, kisfilmet se kapott, kb rá volt írva a homlokára, hogy Fatality.

A történet úgy ahogy van pocsék szerintem. Megpróbáltak viccesek is lenni(ami 1-2 helyen működött, legtöbbször viszont ment a sok szexista poén, amin a mögöttem ülő 15 éves szűz kisfiúk nevettek csak kb), érzelmeket is ki akartak váltani a nézőkből meg szimpátiát, ami ilyen alakok esetében szintén marhaság és akkor összehoztak egy pofon egyszerű főgonoszt.

Teljesen látszik, hogy ez a forgatókönyv egy összecsapott munka, és megpróbáltak olyan vizekre evezni, ami a Marvel esetében úgy ahogy bevált, csak persze nem ilyen karakterekkel. Én sajnálom, mert a meghirdetett képregényfilmek közül a Doctor Strange után ezt vártam leginkább és kaptam ezt a förmedvényt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 14., vasárnap 20:28

Túl kevés ideje volt (pár másodperces jelenetekre gondolok), túl sok volt a vágás, ezzel baszták el. Inkább csak megmutatták, hogy van egy Jokerünk is, de kibontakozni nem hagyhatták. Ezért mondtam, elég lett volna, ha csak 2-3 jelenete van maximum, de az egy kicsivel hosszabb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 14., vasárnap 20:20

Szerintem is tultoltak Jokert.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 14., vasárnap 19:39

Na ezért nem is akarok vitatkozni ezen, mert nekem brutálisan félrement Leto és a Joker interpretációja.

Meg lehet vágni rosszul egy fimet, ez ugyanolyan baj, mint a bvs esetében, de 6 hét alatt megírni egy scriptet. Az kiváltja Goyert. :lol:

Csak azt nem marvelosították az utóforgatásokkal, meg a produceri beleszólásokkal. Szerintem ez nyírta ki a filmes univerzumukat, hogy a bvs-t ennyire lehúzták.
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 14., vasárnap 19:33

Szerintem nem volt egyértelműen rossz film a SS.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!DC-hez hűen itt is megvoltak az egyedi karakterek, akiknek lassan megismertük a háttérsztoriját, motivációt, stb. Joker és Harley karaktere is remekül el lett találva, úgy gondolom előbbit kár is a Ledger-féle alakításhoz mérni, mert olyan úgysem lesz soha többet. Will Smith is jól hozta a főszereplő karakterét. A két negatívum számomra a fekete nő bugyuta karaktere és a hozzá kapcsolódó logikátlan fordulatok a filmben, a másik pedig a szintén elég bugyután kivitelezett főgonosz(ok). Tulajdonképpen nem csalódtam, mert sosem egy kevésbé képregényszerű filmet várok egy képregényfeldolgozástól, akkor érzésem szerint nagyon könnyen önmaga paródiájába fordulhat egy ilyen jellegű alkotás. Plusz pont hogy remekül áthozták a képregényből Harley és Joker viszonyát, kapcsolatát.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 14., vasárnap 19:07

P. Krisz írta:
ziro4vr írta:Ja, csak mielőtt elfelejtem. Megnéztem a szúszájd szkvadot, nagyon gyenge film.
Jól megkenhetett a Marvel. :lol:
Ez egy marvel film volt konkrétan.
Nem illik.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. augusztus 14., vasárnap 18:49

Én is tegnap estem túl a SS-on, szerintem simán hozta a szokásos harisnyás univerzumos színvonalat.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 14., vasárnap 18:23

ziro4vr írta:Ja, csak mielőtt elfelejtem. Megnéztem a szúszájd szkvadot, nagyon gyenge film.
Jól megkenhetett a Marvel. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég