Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 12., péntek 20:11

Ronaldo09 írta:
lestat írta:Éjjeli Fereg.

Tudom h régebbi cucc...de mindenkinek latnia kell aki egy kis uj storyra es egy olyan filmre vágyik amit még tuti nem vittek vászonra....Jake Gyllenhal meg parádés benne komolyan. Nálam 10/9 es alkotás...a végén mást vártam csak ezèrt nem 10es.
Mit,happy endet?
Valamk katarzist tudod.... :lol:
Amugy...Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!En azt vartam ahogy a valo vilagban is van az ilyen szar alibi dumakkal le bukik...el kellett volna kobozni a gepet es lathattak volna a felveteleket es ennyi is...de amugyis nagyon szar alibit talalt ki a rendorno is erezte az ilyet nem szokas csak ugy leszarni foleg ha rendor is meghal miatta...addig mentek volna meg a vegen leultetik.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 12., péntek 20:08

lestat írta:Éjjeli Fereg.

Tudom h régebbi cucc...de mindenkinek latnia kell aki egy kis uj storyra es egy olyan filmre vágyik amit még tuti nem vittek vászonra....Jake Gyllenhal meg parádés benne komolyan. Nálam 10/9 es alkotás...a végén mást vártam csak ezèrt nem 10es.
Mit,happy endet?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 12., péntek 20:05

Éjjeli Fereg.

Tudom h régebbi cucc...de mindenkinek latnia kell aki egy kis uj storyra es egy olyan filmre vágyik amit még tuti nem vittek vászonra....Jake Gyllenhal meg parádés benne komolyan. Nálam 10/9 es alkotás...a végén mást vártam csak ezèrt nem 10es.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 12., péntek 13:56

All the way megvolt? Korrekt kis 2 órás HBO-s darab.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. augusztus 12., péntek 13:03

http://www.puliwood.hu/hirek/warner-bro ... 15228.html


Egykori dolgozó nyílt levele a Warner fejesének.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 12., péntek 7:32

Star Wars Rogue One trailer.
Az eddigiek nem tetszettek , de ez fasza. B-)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 11., csütörtök 20:49

Suicide Squad

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ezentúl, ha valami DC film rottenen szar értékelést kap, akkor még jobban rohanok a moziba.

Röviden: Semmivel sem rosszabb, mint a legtöbb Marvel film.

Na, de...

Messze nem hibátlan, sőt... sok dolgot másként csináltam volna, talán jobb is lett volna. :hmmm:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Alapjáraton ez az egész Suicide Squad egy másod, harmad, sokadvonalas rosszfiúk/lányokból áll. Epizódkarakterek, nem igazi főgonoszok. Szóval az, hogy nincs felvezetve XY karakter, csak itt néhány percben, és emiatt egy rakás szar a film, nem állja meg a helyét. Ugyanis ennél többet nem igazán érdemelnek. (Katana mondjuk ettől függetlenül totál felesleges volt) Killer Crock-ot hova kellett volna tovább fújni? Ennyit bír az egész karakter. El Diablo, Bumeráng, pont annyit kaptak, amennyit érdemelnek (és így is tökéletesen működtek). Deadshot és Harley, akik valamilyen szinten nagyobb szintet képviselnek, meg is kapták a félig meddig főszerep státuszt a filmhez.

A játékidők ezáltal szerintem jól voltak elosztva. A kémia működött is közöttük, a karakterek nálam telitalálatok voltak. Könnyen elvitték a filmet a hátukon. (Önálló Batman moziban (Arhamban), illetve más filmekben, cameo szerepekben simán visszajöhetnek.)

Joker: Kegyetlen jó, DE kurva szarul lett megvágva a játékideje. Sok rövid jelenet, ami által nem igazán tudott nagyot durranni a karakter. Lett volna inkább 2-3 jelenete maximum, de azok valamivel jobban elnyújtva, sokkal hatásosabb lehetett volna Leto.

Joker számomra olyan volt, mintha a képregényekből vagy rajzfilmekből ugrott volna elő. Nem elsőszámú főgonosz, nem olyan, aki egy adott film főgonosza, nem olyan, akire ráfókuszál az adott alkotás, mint Ledgernél vagy Nicholsonnál, hanem egy olyan, aki ott van mindenhol és kicseszik mindenkivel. Úgy él, ahogy azt Ő akarja, feltűnik mindenhol, csak mert. Komolyan mondom pillanatok alatt a Batman - Animated Series ugrott be. Joker a DC univerzum egyik legmeghatározóbb rosszfiúja, így ott kell lennie mindenhol, nem csak főszereplőként, hanem akár mellékszereplőként is, aki nem egy adott film főgonosza, hanem az adott univerzum egyik legnagyobb rosszfiúja. Szóval térjen vissza majd a Batman moziban( nyilván kicsivel nagyobb szerepben, akár Pingvin, Kétarc, stb mellett), legyen ott a Superman filmekben és szövetkezzen Luthorral, stb.

Főellenség: Enchantress túl sok volt. Ehhez a filmhez Ő túl grandiózus volt. Egy efféle isteni lény ellen mégis mit tud kezdeni egy Bumeráng, Katana, stb? Erőlködés volt, túl nagy falat volt az embereknek. Egy Clayface-t adtam volna, aki valamilyen szinten földhözragadtabb, egyszerűbb ellenfél, nem világot megváltó tervekkel.

Szóval tele van hibákkal, kevés benne a trágár szó, egy normális forgatókönyv kellett volna hozzá, és akkor telitalálat lehetett volna a film. Így viszont egy jópofa, - nálam többször nézős - hangulatos, élvezhető film, ami Batman világát kibővítette, de emellett egy óriási kihagyott ziccer is egyben, mert sokkal jobb is lehetett volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 11., csütörtök 19:10

Az új Ben Hur olyan mintha a régi paródiája lenne.Nem jutottam túl az előzetesen,nem is fogok,de katasztrófa.Igaz,a régi káprázatos,ezer éves,de még mindig megnézem pár évente.Szóval értem én,hogy magasan van a léc,de ennyire szart csinálni,jobb ha bele se kezdtek volna.Egyébként is egyre gyengébb a felhozatal,nálam nagyobb mozis nem nagyon volt,hetente 2x-3x is képes voltam elmenni rendszeresen,most meg hosszú hetek maradnak ki.
Lehet öregszek,mert a mesék is olyanok amik a gyerekeknek készülnek,1-2 kivételtől eltekintve,hogy régiket nézetek vele,nem hülyének nevelem.
Croodék az király volt.:)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 11., csütörtök 15:44

Előző HSZekhez.

Joker szerintem gyenge.
Visszajött ez a maffia-vezér féle Joker és nem a teljesen telibeszarom az egészet csak élvezem a pusztulást féle Ledger.
Viszont közel nem tudta azt hozni amit Jack Nicholson hozott anno.
Igazából valahol a kettő között próbáltak valamit összehozni szvsz, de nagyon nem jött össze.

Picit nekem ez a Joker olyan, mint a Twilightból a vámpírok összehasonlítva mondjuk egy Penge film féle vámpírral.


Lehet azért kaptam ezt az összképet, mert a jeleneteinek a 70%-át törölték a másik 30-at meg újravágták/forgatták.


Harley az elején nekem is nagyon tetszett (több okból is :mrgreen: )
De aztán a vége felé már unalmas volt, nem tudott újat hozni egyszer sem. Elindult a szerepe és végig ugyan abbam az "ütemben/mederben" haladt.
ZIDANE

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2016. augusztus 11., csütörtök 15:02

Én sem értem ezt a rengeteg kritikát, nekem például ez a Suicide Squad sokkal jobban tetszett, mint a BvS. Mondjuk eleve plusz pontról indult, mert nem szinkronosan néztem. :lol:

Persze voltak benne hibák és gyenge részek, de kikapcsolódásnak, lazításnak tökéletes.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ami nálam nagy negatívum az a két főgonosz, egyszerűen nem voltak komolyan vehetőek, gyengére sikeredett karakterek. A másik pedig Joker, többet szerettem volna látni belőle, ehelyett csak csapongott össze-vissza a filmben. A hatalmas pozitívum viszont Harley és El diablo karaktere, nagyon adták. B-)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 11., csütörtök 14:35

Arrival teaser.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. augusztus 11., csütörtök 12:17

nmate írta:Valóban nem váltja meg a világot, de röhej hogy a sablon akciofilm Amerika kapitány 2-nek tapsolnak, míg ez egy rakás szar.

En azt kaptam amit vártam, bizonyos szinten tetszett is.

Fuck me.
+1

Jó film volt, a helyén kell kezelni és kész :)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amik tetszettek: Harley Quinn karaktere, eddig teljesen ismeretlen volt számomra, illetve a film első fél órája, amíg bemutatták őket ezáltal felvezetve a történetet. Szirmaival ellentétben nekem a zenék nagyon adták, örömmel bólogattam mikor felcsendült egy-két sláger :)

Deadshot karaktere túl sok volt nekem, talán ha nem Will Smith játszotta volna, utálom azt a palit... Illetve a főgonosz(okat) tartottam teljesen gyengének, már ami dramaturgiát illeti.


Szóval mindent összevetve jó szórakozást nyújtott, jó szájízzel távoztunk a moziból.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 10., szerda 23:27

Ez a London has fallen mekkora kula volt. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. augusztus 10., szerda 22:58

nmate írta:Engem csak a kettős mérce idegesít.
De Máté az régen is megvolt itt a fórumon nem? Mármint főleg ebben a topicban. Vagy csak most telt be a pohár?

#engeddel :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 10., szerda 21:39

Engem csak a kettős mérce idegesít.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 10., szerda 21:36

Pont akartam Szirmait betolni és igazából maximálisan egyetértek vele. Vannak jó dolgok benne, de rengeteg a hülyeség is. Mondjuk szerintem Deadshot pont olyan kétes, mint a film Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a higgadt poénkodása meg majd én megmondom határozottan stílusa nagyon jó, de a kislányos részek... aztán igazán az egész film ilyen, ahogy Gergely is tolja, Joker is az elején rémisztő, aztán wtf. De az egész film második része ellaposodik, mint valami gagyi boszorkányvadász film.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. augusztus 10., szerda 21:21

Szrimai véleménye a Suicide Squadról

Én nem láttam a filmet, valószínűleg nem is fogom, mert nem érdekel, de bírom ahogy boncolgat egy filmet, és szerintem itt is remekül tette.

Azért az durva, hogy a filmek topikban többnyire képregény adaptációkról van a legtöbbet szó, és ez generálja a legnagyobb feszkót is egy-egy ember között. Ennyire megosztó filmek lennének?

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én nem tudom, hogy amúgy miért kell ennyire egymásnak esni. Persze nálam is előfordult régebben, de mostanság elfogadom teljesen, hogy ha valaki gyalázza egy kedvenc filmem. Itt meg páran tényleg durván egymásnak esnek, aminek igazából semmi célja, se értelme. No de nekem mindegy, csak értetlenül állok ezelőtt :)

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. augusztus 10., szerda 21:00

P. Krisz írta:Hétköznapi vámpírokat látta valaki ?
Pontosan annyira vicces,mint a címe. Én szeretem a humort, de ez...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 10., szerda 20:46

nmate írta:Valóban nem váltja meg a világot, de röhej hogy a sablon akciofilm Amerika kapitány 2-nek tapsolnak, míg ez egy rakás szar.

En azt kaptam amit vártam, bizonyos szinten tetszett is.

Fuck me.
KB. az első óra korrekt, aztán nagyon lapos... Joker meg pont olyan újdonság, mint a kinézete. Szinkronnal senki ne nézze meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. augusztus 10., szerda 19:44

Két napja néztem a Warcraftot, azért az sok mindent elárul róla, hogy éjfélkor, picit álmosan kezdtem neki és egyszerűen nem tudtam bealudni rajta, végig fenntartotta az érdeklődésemet.
Kb. akármelyik mostani Marvel vagy DC mozin 15perc után már bealudtam volna..
Szóval engem valamiért nagyon megvettek vele, na és persze Ragnar is adta benne rendesen. :mrgreen:
Nem mennék bele spoileresen, még újrázni is fogom majd, lesz ebből egyébként hosszabb-rendezői változat is? megnézném belőle azt is..
Játékban is imádtam ezt a világot és most filmen is remek szórakozást nyújtott, nálam 7,5/10.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég