Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. november 18., szombat 12:26

pheco írta:Szerintem meg aki nem kimondottan rajong az orakert, csak siman szeretne egyet az azt vegye meg amelyik tetszik neki. Aki meg oda van az orakert, az ugyis dragabbat vesz mar csak a tartossaga miatt is. En 2 eve akartam orat, aztan kis nezelodes utan a Fossil borszijas orak tetszettek meg, igy egy ilyet vadasztam le es semmi bajom nincs vele, nem is karcolodik. Bar ennel dragabb volt 2 eve :-(
minden amihez nyulsz erteket veszti :lol:
Kép

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Divat

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. november 18., szombat 12:20

Ha már óra. Voltam Münchenben a hét elején és a sétálóutcában láttam egy 204.000€-s órát.
Akit érdekel, szerintem még meg van nekik. :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 18., szombat 12:17

sebydani írta:Beszállok én is az óradiskurzusba. Nem tudom mennyire ismeritek a Filippo Loreti sztorit, ha nem itt egy kis történet.
A napokban rendeltem meg a Rome Gold változatot. Alig várom megérkezzen. Úgyhogy jöhettek megmondani, hogy szar és nem vennétek ilyet :mrgreen:

Én is szemeztem már velük, vannak nagyon szép darabok....

de szar, és nem vennék ilyet :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Divat

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. november 18., szombat 11:59

Drake írta:Az usoneday.com oldalról hallott már valaki?Csak mert a Ray Banek 90% akcióval mennek most ott...Kamu oldal/szemüvegek,vagy eredetiek?
Szerintem kamu
ZIDANE

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. november 18., szombat 11:53

Az usoneday.com oldalról hallott már valaki?Csak mert a Ray Banek 90% akcióval mennek most ott...Kamu oldal/szemüvegek,vagy eredetiek?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. november 18., szombat 11:44

Beszállok én is az óradiskurzusba. Nem tudom mennyire ismeritek a Filippo Loreti sztorit, ha nem itt egy kis történet.
A napokban rendeltem meg a Rome Gold változatot. Alig várom megérkezzen. Úgyhogy jöhettek megmondani, hogy szar és nem vennétek ilyet :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 10., péntek 14:31

Kerlon írta:Az első még elmegy, de a másik kettőért pl én pénzt nem adnék. Olyan igazán semmilyenek. Az MVMT-met meg mindenki megdicsérte eddig, max hozzátette, hogy de nem az ő stílusa és nem venne ilyet. #letsfight :mrgreen:
NIncs több kérdésem. :|







:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. november 10., péntek 13:55

pheco írta:Szerintem meg aki nem kimondottan rajong az orakert, csak siman szeretne egyet az azt vegye meg amelyik tetszik neki. Aki meg oda van az orakert, az ugyis dragabbat vesz mar csak a tartossaga miatt is. En 2 eve akartam orat, aztan kis nezelodes utan a Fossil borszijas orak tetszettek meg, igy egy ilyet vadasztam le es semmi bajom nincs vele, nem is karcolodik. Bar ennel dragabb volt 2 eve :-(
Ez jol nez ki. :agree: Es adom amit irsz. Nyaron vettem Hilfiger borszijas orat, imadom. Csak civilben hasznalom, igy oda is tudok ra figyelni h ne legyen baja. Elegedett vagyok vele, jol nez ki. Ennyi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 10., péntek 13:38

rashidm írta:
Süti írta:Ismerősöm fél éve zsákolt egy itt említett Seiko órát, nem is a kínálat aljáról, és egyáltalán nem elégedett vele, és mikor megfogtam én se éreztem olyan nagyon minőséginek (eredeti, nem fake...). Olcsón is lehet jó órát kapni,és 45-50k-t is el lehet verni rosszul, szóval az óra minőségét árhoz kötni teljesen felesleges. MVMT-ről én például jókat hallottam, biztos hogy ezek alapján előbb vennék, mint Seikot.
Valószínű hogy ismerősöd egy rossz példányt fogott ki. Ízlések és pofonok. Nekem mondjuk az mvmt-s órák nem tetszenek. :mrgreen: Egy ilyen pl jobban tetszik:

https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-04/69 ... e1ece7.jpg

https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-04/69 ... 38mm-1.jpg

https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-04/69 ... -large.jpg
Az első még elmegy, de a másik kettőért pl én pénzt nem adnék. Olyan igazán semmilyenek. Az MVMT-met meg mindenki megdicsérte eddig, max hozzátette, hogy de nem az ő stílusa és nem venne ilyet. #letsfight :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 10., péntek 13:28

Süti írta:Ismerősöm fél éve zsákolt egy itt említett Seiko órát, nem is a kínálat aljáról, és egyáltalán nem elégedett vele, és mikor megfogtam én se éreztem olyan nagyon minőséginek (eredeti, nem fake...). Olcsón is lehet jó órát kapni,és 45-50k-t is el lehet verni rosszul, szóval az óra minőségét árhoz kötni teljesen felesleges. MVMT-ről én például jókat hallottam, biztos hogy ezek alapján előbb vennék, mint Seikot.
Valószínű hogy ismerősöd egy rossz példányt fogott ki. Ízlések és pofonok. Nekem mondjuk az mvmt-s órák nem tetszenek. :mrgreen: Egy ilyen pl jobban tetszik:

https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-04/69 ... e1ece7.jpg

https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-04/69 ... 38mm-1.jpg

https://mobilarena.hu/dl/upc/2017-04/69 ... -large.jpg

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. november 10., péntek 12:57

Szerintem meg aki nem kimondottan rajong az orakert, csak siman szeretne egyet az azt vegye meg amelyik tetszik neki. Aki meg oda van az orakert, az ugyis dragabbat vesz mar csak a tartossaga miatt is. En 2 eve akartam orat, aztan kis nezelodes utan a Fossil borszijas orak tetszettek meg, igy egy ilyet vadasztam le es semmi bajom nincs vele, nem is karcolodik. Bar ennel dragabb volt 2 eve :-(

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 10., péntek 11:17

Ismerősöm fél éve zsákolt egy itt említett Seiko órát, nem is a kínálat aljáról, és egyáltalán nem elégedett vele, és mikor megfogtam én se éreztem olyan nagyon minőséginek (eredeti, nem fake...). Olcsón is lehet jó órát kapni,és 45-50k-t is el lehet verni rosszul, szóval az óra minőségét árhoz kötni teljesen felesleges. MVMT-ről én például jókat hallottam, biztos hogy ezek alapján előbb vennék, mint Seikot.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 10., péntek 10:14

markmadrid írta:Sziasztok,


Látom,hogy karórákról van szó. Esetleg valakinek van véleménye rálátása a Daniel Wellington karórákra ?

Mennyire tartósak illetve valóban ér is valamit vagy csak a Hype teszi ennyire keresetté.
Majd 60k egy ilyen óra bőrszíjjal. Persze tudom h úgymond dizájn óra de megérheti rászánni a pénzt ?

Köszi előre is :)
http://tutuora.hu/orient/db05001b.html

Ez automata zafír üveggel, 56-65k. :) És még nem is ronda.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. november 10., péntek 10:06

Sziasztok,


Látom,hogy karórákról van szó. Esetleg valakinek van véleménye rálátása a Daniel Wellington karórákra ?

Mennyire tartósak illetve valóban ér is valamit vagy csak a Hype teszi ennyire keresetté.
Majd 60k egy ilyen óra bőrszíjjal. Persze tudom h úgymond dizájn óra de megérheti rászánni a pénzt ?

Köszi előre is :)

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Seraf » 2017. november 10., péntek 9:42

Realista24 írta:
Seraf írta:hát azokat se, de azt mondjuk azért többször "használom" mint egy órát :D

amúgy R24 a te november 1.-jén országba érkezett csomagod, hogy jött meg? az enyémet sikerült kihozni hétfőre :mrgreen:
Elsején postán volt, másodikán kihozták, nem voltam itthon, így harmadikán átvettem postán. Minden faszán ment. Félnek már ezek :mrgreen:
a rohadtak csak a fővárossal basznak ki tudtam én! :mrgreen:

amúgy két új szerzemény póló formájában 1 2 csak, hogy ne legyen teljesen off, illetve hátha vannak itt star wars fanok akiket kiakaszthatok azzal, hogy szerintem csak egy átlag jó film és csak azért vettem mert tetszik :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 10., péntek 7:20

Seraf írta:hát azokat se, de azt mondjuk azért többször "használom" mint egy órát :D

amúgy R24 a te november 1.-jén országba érkezett csomagod, hogy jött meg? az enyémet sikerült kihozni hétfőre :mrgreen:
Elsején postán volt, másodikán kihozták, nem voltam itthon, így harmadikán átvettem postán. Minden faszán ment. Félnek már ezek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 9., csütörtök 23:34

Seraf írta:nem értem ezt a nagy órakeménységet, hogy el vagy vele 10-20 évig, oké, hogy tetszik valami, de nyilván van 4-5 ami szintén legalább annyira... én totál jól megvagyok az MVMT Chrono/Voyager kettőssel az egyik az elegáns másik a laza, Voyagerből tervezek még egy Desert színűt is a Camouflage mellé, hogy abból is meglegyen az elegáns vonal, azt megvagyok egy "rendes" óra árából ami nem késik 1 kikúrt percet évente :D
Nekem így 1,5 év után elkezdett a Chrono karcosodni, de igazából a mindennapi élethez tökéletes. Meg árban ez még annyira nem fájt, bár egyre jobban sajnálom ilyen használati cikkekre elverni a pénzem. Gondolkozom én is egy új MVMT-n, de kinéztem ezt a Timexet is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 9., csütörtök 23:29

Seraf írta:nem értem ezt a nagy órakeménységet, hogy el vagy vele 10-20 évig, oké, hogy tetszik valami, de nyilván van 4-5 ami szintén legalább annyira... én totál jól megvagyok az MVMT Chrono/Voyager kettőssel az egyik az elegáns másik a laza, Voyagerből tervezek még egy Desert színűt is a Camouflage mellé, hogy abból is meglegyen az elegáns vonal, azt megvagyok egy "rendes" óra árából ami nem késik 1 kikúrt percet évente :D
nem értem mitől "órakeménység" az, ha valami minőségibbet szeretne az ember. Az ilyen Maserati stb féle órák kb 10k érnek, miközben a nevük miatt 5-10x drágábbak. Sztem. Az MVMT órákról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem a márkát. Embere válogatja. :) Én inkább kiadnék több pénzt egy minőségibb óráért.

De már itt vannak az Orient, Seiko órák is. 30-70k áron már kapható sokkal jobb minőségű óra mint a korábban felsoroltak. Némelyik automata, és zafír üveggel van ellátva.

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Seraf » 2017. november 9., csütörtök 23:07

hát azokat se, de azt mondjuk azért többször "használom" mint egy órát :D

amúgy R24 a te november 1.-jén országba érkezett csomagod, hogy jött meg? az enyémet sikerült kihozni hétfőre :mrgreen:

nagchampa
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. november 18., szerda 22:33
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Pool

Re: Divat

HozzászólásSzerző: nagchampa » 2017. november 9., csütörtök 22:44

látod én pedig a telefon őrülteket nem értem meg sose. sorban állnak napokig egy retkes mobilért, hogy 2 nap múlva leejtsék. kinek mi éri meg.
eddig engem nem is különösebben mozgattak az órák, van egy régi használt nevesincs analóg bőrszíjasom, aztán gondoltam újítok, hátha szerencsém lesz valahol ezzel a black friday-jel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég