Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Laci » 2013. október 8., kedd 9:02

Én épp tegnap nézegettem fejhallgatókat, a számomra ismeretlen Superlux fejhallgatókból sokat találtam.
Valszeg (az egyik legolcsóbb) sennheisert veszem majd, HD 201, vagy superlux hd 681 (/ hd681 bass), csak otthoni használatra, de az utóbbi elég csicsás is nekem, meg azt a márkát nem nagyon imserem.
Szerintetek melyiket éri meg jobban? Az olcsó sennheisert, v ezt a superlux-ot...vagy mindkettő sz.r?

Nézegettem még Sony, Panasonic és Philips-eket is, + egy picivel drágább AKG-t.

Egyértelműen tudnék dönteni, ha ezeket mind kipróbálhatnám, de netes-rendelés lesz belőle,...szoval így nehéz dönteni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 8., kedd 0:55

A Sony-nak elég jók a fejhallgatói, kinézetre és hangzásra is, de azt hiszem a Sennheisernek is vannak olcsóbb fejhallgatói, amik kinézetre sem csúnyák. Illetve vannak a Philipsek, amik olcsók, de nem is utcára valók, szóval az kilőve. :D AKG meg sajna drága, pedig milyen gyönyörűek (és brutál jól szólnak).

A Beats meg nálunk (Media Markt Online) 50 körül volt, nem tudom melyik fajta, de piros volt. :D
Egyébként nézz fel a MM oldalára (egy kis önreklám), van jó pár fejhallgatónk. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 7., hétfő 22:58

nekem majd egyenrangú a dizájn és a minőség, ugyanis hetente pár órát használom az otthonomtól távol, itthon meg van hangcuccom, ha zenét akarok hallgatni.
természetesen nem szokol rádiós recsegésre vagyok kíváncsi, azért elfogadható legyen hangerő és basszus is.

ezzel meg vagyok elégedve, mp4-el jól szól (mondjuk a psp-mmel meg mp3 lejátszóval valamiért halkabb sokkal) csak újítanék küllemre, illetve meg is van szakadva valahol a vezetéke, vagy rossz a csatlakozója, mert sokszor kell igazítgatni.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Divat

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. október 7., hétfő 22:51

'shutterisland írta:ebből úgy ítélem, hogy nem. :lol:
de ha már vagy, ajánlhatnál 6-7 ezerig olyan fejhallgatókat, amik desing tekintetében jók, és valóban lehet is velük zenét hallgatni. (mint írtam korábban, nem kell disco a fejembe, ha a 2000 forintos sony ericcson bedugós headset színvonalát hozza, bőven jó.)
abszolút nem értek a technikai paraméterekhez.
én sem értek hozzá, csupán tudom, h ezeknek a noname cuccoknak elég szörnyű hangjuk van. pedig nem vagyok vájtfülű. szvsz ne kinézetre vegyél, azért egy fejhallgató nem öltöztet annyira.

amúgy superlux-ot ismerőseim dicsérik.

szerk: kis útmutató. link (és itt is van superlux :mrgreen: )
tick. tick. tick.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 7., hétfő 22:42

nekem most konkrétan fejhallgató kell.
egyrészt nekem jobban bejött, mint a fülhallgató, másrészt (és ezért is vagyok a divat topicban most) a dizájn is fontos. :)

most pont ez a favorit, bár gondolom az eredeti SC drága.
skullcandy hesh brown

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. október 7., hétfő 22:36

'shutterisland írta:ebből úgy ítélem, hogy nem. :lol:
de ha már vagy, ajánlhatnál 6-7 ezerig olyan fejhallgatókat, amik desing tekintetében jók, és valóban lehet is velük zenét hallgatni. (mint írtam korábban, nem kell disco a fejembe, ha a 2000 forintos sony ericcson bedugós headset színvonalát hozza, bőven jó.)
abszolút nem értek a technikai paraméterekhez.
http://telegdyd.hu/2012/10/18/gyorsteszt-brainwavz-m4/

nekem ilyen van, teljesen meg vagyok vele elégedve.
joabulicsak

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 7., hétfő 22:31

ebből úgy ítélem, hogy nem. :lol:
de ha már vagy, ajánlhatnál 6-7 ezerig olyan fejhallgatókat, amik desing tekintetében jók, és valóban lehet is velük zenét hallgatni. (mint írtam korábban, nem kell disco a fejembe, ha a 2000 forintos sony ericcson bedugós headset színvonalát hozza, bőven jó.)
abszolút nem értek a technikai paraméterekhez.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Divat

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. október 7., hétfő 22:09

'shutterisland írta: 1
2
3
4
ezekkel zenét is fogsz hallgatni? :wtf:
tick. tick. tick.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 5., szombat 12:42

pheco írta:http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... R%20JACKET
Ehhez hasonlo dzsekiket(kinezetben es arban) hol lehet kapni? Ma bejartam Arkadot es Arenat, ez eddig a top. Lehet erre esik a vegso valasztas, de meg korbe akarok nezni, hatha van jobb.
szinte pont ilyet, csak valamivel sötétebb árnyalatot vettem csabán egy kínaiban, 9000 forintért.
Amiket linkeltél, a supermanesen kivül, formailag mind beats koppintás.
pont ez a lényeg, hogy ne a hatos legyen rajta.
nem a formájával van bajom.

volt régen a sima fehér, egymatricás converse (ugyebár) ami bejött az egyszerűsége miatt, de 50 jött szembe 200 méteren, ezért vettem egy hasonló fehéret, de lee cooper márkában.

persze lehet én csinálom rosszul. :mrgreen:

mindorokke_barca
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:35

Re: Divat

HozzászólásSzerző: mindorokke_barca » 2013. október 5., szombat 9:34

szerintem a beats bármennyire is jól néz ki, már kicsit elcsépelt, rengeteg embernél látom, nagyon sokan arra pályáznak.

Akkor miért akarsz olyat venni? :) Amiket linkeltél, a supermanesen kivül, formailag mind beats koppintás.

http://www.beatsbydre.com/headphones/so ... 13-01.html

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 4., péntek 23:58

http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/s ... R%20JACKET
Ehhez hasonlo dzsekiket(kinezetben es arban) hol lehet kapni? Ma bejartam Arkadot es Arenat, ez eddig a top. Lehet erre esik a vegso valasztas, de meg korbe akarok nezni, hatha van jobb.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 4., péntek 20:22

Én azt mondom, legyél szolidabb, válassz egy szimpla Apple fülhallgatót. :agree: :D
http://cdn.redmondpie.com/wp-content/up ... 316393.png
'shutterisland írta:4
Szerintem ez a legjobb a linkeltek közül. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 4., péntek 20:18

szerintem a beats bármennyire is jól néz ki, már kicsit elcsépelt, rengeteg embernél látom, nagyon sokan arra pályáznak.
persze legtöbb esetben copy-t, én nem is tudom, mennyi az eredeti.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Divat

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. október 4., péntek 20:11

egy beats jobban menne :shifty:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 4., péntek 19:55

elég gyanús, hogy szokol rádiók. :lol:
fehér sapkához kell, szóval végül is színben egész kötetlen lenne a téma, de most első körben csak pirosakra kerestem rá, ott is pár oldalt.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Divat

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. október 4., péntek 19:52

én pedig sehol nem kapok semmi normálisat :roll:
nettről pedig egyáltalán nem szeretnék, méretezés miatt meghasonló. viszont ebben a kisvárosban nincsen nagy választék, és minden második helyt nagyjából ugyan az a választék..
shutter
supermanes elég cuccos, mondjuk kitudja, h szólhat és mennyire bírja.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 4., péntek 19:47

'shutterisland írta: 3
Nem szeretem az ilyen headphone-okat de ez a superman-es nagyon bejön, jól menne a supermanes pulcsimhoz.. B-)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 4., péntek 19:39

a kabáttal én is rendre szívok, de én a méret miatt általában.
szinte mindig az van, hogy ami pont jó lenne, az alá már nem tudnék öltözni, illetve egy-egy hirtelen kézemelés után tuti szakadna a hónalja, az pedig, ami alá be lehet öltözni, abban úgy nézek ki, mint egy szakadt hegymászó.

most néztem ki pár fejhallgatót, jelenleg ilyenem van, akarok egy másikat is, ebben a topicban most csak a design alapján lennék kíváncsi a véleményekre (mondjuk aki ért hozzá, technikai paraméterek alapján is írhat, ha már témánál vagyunk).
elmászkálós, szóval nem az a lényeg, hogy disco legyen a fejemben, inkább nézzen ki jól. :)

1
2
3
4

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Divat

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. október 4., péntek 17:43

@Sonny, teljesen átérzem a problémádat. A ma délelőttöm nekem is ilyen kajtatással telt. Pont ilyen stílusúra "vadászom" én is. Köszönöm, hogy megosztottad ezt az infot, már tudom, hova kell menjek. Jah és tényleg, ez még olcsónak számít, szóval az ár is teljesen korrekt. Köszi
Gondoltam,hogy jól jöhet valakinek a tippem,a hirtelen jött hideg miatt sokan elindultak "kabát vadászatra". Szívesen. :)

Jut eszembe,már régóta kerestem valamilyen övet,ami jó minőségű,viszonylag visszafogott/elegáns és nem kerül tízezrekbe. Tegnap kabát keresés közben betévedtem egy bőrdíszműves boltba és épp akcióban voltak a valódi bőrből készült övek 2500 Ft-ért jutottam hozzá. Ehhez nagyon hasonló: http://borkesztyuwebaruhaz.hu/ferfi-bor ... ov-adatlap a csatja egy kicsit más,de viszonyítási alapnak jó a kép.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 4., péntek 11:50

@Sonny írta:Tegnap egész délután kabát után kajtattam: New-Yorker, H&M, Pull and Bear, Sports-Direct, Tom-Tailor már azt hittem kabát nélkül kell hazamenjek mert sehol nem találtam olyat,ami megfelelt volna aztán végső elkeseredésemben betértem a Bershka-ba és végül ott több darab is elnyerte a tetszésemet. Végül erre esett a választás: http://www.bershka.com/webapp/wcs/store ... futter/505
Szerintem árban is nagyon kedvező volt, tekintve,hogy az előző kabátomat 30k körül vásároltam még 3-4 éve. Szóval,aki esetleg épp kabátot keres hasonlóan hozzám a Bershka-t tudom javasolni. :D
@Sonny, teljesen átérzem a problémádat. A ma délelőttöm nekem is ilyen kajtatással telt. Pont ilyen stílusúra "vadászom" én is. Köszönöm, hogy megosztottad ezt az infot, már tudom, hova kell menjek. Jah és tényleg, ez még olcsónak számít, szóval az ár is teljesen korrekt. Köszi
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég