Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. november 21., csütörtök 17:06

Ma vettem egy Supra Skytopot.Elég drága volt,de nekem nagyon tetszik. :D
http://nrml.ca/store/supra-skytop-golde ... white.html

Szerintetek milyen?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 21., csütörtök 13:04

nekem meg elegem volt, hogy neten nem találtam olyan cipőt, ami a mellett, hogy tetszik is, jó áron is van, méretben is van (vagy egyáltalán gyártják) és nem is kétes minőségű.

szóval bementem a deichmannba, 'oszt vettem egy ilyet.

ez tetszik, nagyjából az összes nadrágomhoz jól áll, árban nem volt vészes, ráadásul jó bélelt, szóval ha jön a fagy, akkor sem lesz gondom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 21., csütörtök 9:05

http://www.office.co.uk/brand/vans?page ... m&istBid=t

Vans cipők és kiegészítők féláron, angliai ismerős nem árt.
vagy 15 font a szállítási díj, mondjuk ez már két cipőnél is jóság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Divat

HozzászólásSzerző: cart » 2013. november 20., szerda 20:06

Én ilyen helyen még soha nem találtam olyan nadrágoot, ami nem lett volna 6-8 centivel röviddebb, mint ami jó lenne :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 20., szerda 20:00

Amúgy Pull&Bear-ben most vagy 8 fajta gatya 7k-ért van. Persze nem a legkönnyebb méretet találni belőlük, szerencsére nekem sikerült. Egyébként nem tudom miért kell ilyen sok rohadt szűk gatyát csinálni. H&M-ben felpróbáltam egyet, igaz, hogy kicsit kicsi volt, mert nem bírtam begombolni, de úgy rászorult a vádlimra, hogy félpercig szenvedtem míg le tudtam tépni magamról :mrgreen: A Pullban is olyan méretek maradnak, ami szerintem 12 évesekre jók.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 20., szerda 18:07

Legkisebbtobi írta:
pheco írta:Rendelt már valaki a Sports direct oldalról? Mennyi idő alatt küldték a terméket? A méretezés kisebb vagy nagyobb fajta? Kabátot szeretnék rendelni haverommal, de félek a mérettől is. Ezt néztem ki Vélemények?
ilynem van nekem is... XL-es a meretem de XXL lett belole mert kicsit kisebbek. bar en nem rendeltem hanem amikor meloztam kinnt Cambridge-ben akkor vettem. nem rossz cucc amugy de telre szerintem keves.
Ez nem túl jó hír, mert nekem amúgy inkább L-es a méretem, de M-est rendeltem a mérettáblázat alapján. Na majd meglátom.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. november 20., szerda 16:32

Például Arénában ha körbemész (NewYorker, Pull&Bear, H&M, Bershka, Zara), akkor fogsz találni olyat, ami neked kell.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. november 20., szerda 16:24

Valaki nem tud olyan helyet ahol ilyen sálat lehet venni ? Online lenne a legjobb. Barnában lenne a legjobb. De a lényeg a mérete.
Modric - Kroos

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. november 20., szerda 15:17

pheco írta:Rendelt már valaki a Sports direct oldalról? Mennyi idő alatt küldték a terméket? A méretezés kisebb vagy nagyobb fajta? Kabátot szeretnék rendelni haverommal, de félek a mérettől is. Ezt néztem ki Vélemények?
ilynem van nekem is... XL-es a meretem de XXL lett belole mert kicsit kisebbek. bar en nem rendeltem hanem amikor meloztam kinnt Cambridge-ben akkor vettem. nem rossz cucc amugy de telre szerintem keves.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. november 20., szerda 14:48

Gyönyörű!
http://www.youtube.com/watch?v=e9Z1T8K7UOA :lol: :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 18., hétfő 23:42

én csak annyit tudok mondani, hogy mondjuk a lee cooper, az everlast és a lonsdale póló közül 3 különböző méretet kapsz, ha M-es méretet rendelsz...ugyanis bőven van eltérés, amikor anno rendeltem, e miatt szívtam is, hisz egységes a mérettáblázat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 18., hétfő 23:01

Van az Arénában is, de a legtöbb cucc nem kapható, ami van az oldalon. Megrendeltük haverommal, én M-est ő másik kabátból L-est. Remélem jók lesznek. :)

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. november 18., hétfő 20:54

pheco írta:Rendelt már valaki a Sports direct oldalról? Mennyi idő alatt küldték a terméket? A méretezés kisebb vagy nagyobb fajta? Kabátot szeretnék rendelni haverommal, de félek a mérettől is. Ezt néztem ki Vélemények?
A Budaörsi tescóban nyílt egy Sports direct üzlet menj be lehet hogy van ott.
2013.05.28
11.45

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 18., hétfő 19:55

Rendelt már valaki a Sports direct oldalról? Mennyi idő alatt küldték a terméket? A méretezés kisebb vagy nagyobb fajta? Kabátot szeretnék rendelni haverommal, de félek a mérettől is. Ezt néztem ki Vélemények?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 17., vasárnap 11:21

pheco írta:Cipő témában viszont kényesebb vagyok, ott inkább drágábbat veszek. Volt, hogy vettem egy Le Coq cipőt 25k-ért lassan két éve, mai napig meg van. Haverom meg 4-5k-s cipőket vesz és kb 3 havonta kell vennie, mert vagy a sarka kopik el vagy a talpa vagy csak simán kényelmetlen és töri a sarkát stb..
Ezzel én is így vagyok. Pulcsik, pólók stb. terén nem fontos, hogy ilyen és ilyen márkájú legyen, C&A-ban, H&M-ben egész sok jó cuccot lehet venni abszolút jó áron, viszont a cipőknél nem szeretek garasoskodni. Régebben vettem én is noname-ebb, olcsó cipőket, szét is mentek hamar. Most van egy Helly Hansen vászoncipőm, amit tavaly nyáron vettem 17k-ért, ha jól emlékszem, azóta nagyon jól bírja, pedig szinte mindenhová abban járok.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 17., vasárnap 9:59

'shutterisland írta:ő elkölt 30-35 körül cipőre 2 év alatt, te 25-öt
feltételezem nem 1 cipőben jár egész évben hanem van nyári és téli is, és ha a másikból is a drágábbat veszi, ami legyen mondjuk csak 15, akkor mindjárt úgy néz ki h a másik srác 30-35-öt költ, míg ő legalább 40et.

meg amugy vannak boltok ahol az ilyen 6-8 ezres cipőkre is adnak 3, akár 6 hónap garanciát is, elvileg azoknak nem is szabadna tönkre menni pár hónap után, de ha mégis akkor vissza lehet vinni.

de igazából én úgy veszem észre h az emberek többsége minden nyárra/télre újat vesz, mert vagy megunja az addigit, vagy pedig még a márkás darabokon is meglátszik azért h használt már, veszít a formájából, színéből, stb, és akkor máris nem úgy áll ahogy megtetszett még 1 éve.

de továbbra is, aki bátran megteheti az tegye, nincs azzal gond, viszont nem hiszem h olyan sokan így vannak vele, mégis rengetegbe beleszalad az ember. Akkor viszont mégse élnek olyan rosszul az emberek :kivagyhe:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 17., vasárnap 1:49

Cipő témában viszont kényesebb vagyok, ott inkább drágábbat veszek. Volt, hogy vettem egy Le Coq cipőt 25k-ért lassan két éve, mai napig meg van. Haverom meg 4-5k-s cipőket vesz és kb 3 havonta kell vennie
ha úgy nézed, az majdnem egyenes arányosság.
ő elkölt 30-35 körül cipőre 2 év alatt, te 25-öt, viszont mialatt neked ugyanaz volt végig, ő több féle dizájnt, színt "próbálhatott ki".

cipőre én 10k-t szoktam áldozni maximum, nem vagyok az a típus, aki évekig egy cipőben tud járni, öltözködés terén kevésbé bírom az állandóságot. máskülönben nem is tudok különösen a cuccaimra.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 17., vasárnap 0:00

Én általában próbálok a kedvenc márkáim közül választani akciós darabokat. De pl haveromon láttam pár éve egy sima egyszerű belebújós kapucnis fekete pulcsit és meg is dicsértem, hogy milyen fasza, erre megszólal, hogy C&A-ban 1290 volt, meg is kérdeztem, hogy nem zavarná-e ha vennék más színben, másnap már mentem is beszerezni lilában. Ez kb 3 éve volt. Az ilyen vételek is kellemesek tudnak lenni.
Cipő témában viszont kényesebb vagyok, ott inkább drágábbat veszek. Volt, hogy vettem egy Le Coq cipőt 25k-ért lassan két éve, mai napig meg van. Haverom meg 4-5k-s cipőket vesz és kb 3 havonta kell vennie, mert vagy a sarka kopik el vagy a talpa vagy csak simán kényelmetlen és töri a sarkát stb..

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 16., szombat 23:12

Árakhoz: én 20-30ezres cuccokat szoktam venni, abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy megtehetem. Viszont szívesen vennék olcsóbban jó cuccokat, de hol lehet? Pl valaki írta, hogy 10ezerből 2-3 pulóvert lehet venni, ezt hol? Komolyan érdekel.
hát én pl. pont a Westendben vettem aznap 2900-ért egy pulóvert, igaz akkor már jöttem ki az üzlethelyiségből csalódottan, hogy semmit sem tudtam venni, de aztán megláttam egy eldugott kis boltot még ott a bejárat előtt nem sokkal és bementem. Ott voltak 2900-ért nagyon is jó pulóverek, szóval egyet megvettem. Persze nem Mango és társai, de árban nekem megfelelt és én aznap pont ennyit akartam költeni pulcsira. Van még az Outlet nevű helyiség, ott is jó árban lehet kapni, és néha a Terra Novaban is vannak normális áron pulóverek. Plázákon belül leginkább a C&A-BAN ÉS A New Yorkerben bízom és amikor ellátogattam a Westendben, akkor is ezekbe mentem először, de aztán láttam, hogy a normálisabb árúak nem néznek ki valami jól (ez is ritkaság, mert általában jó termékeik vannak ilyen 3-4 ezerért is), amik jobbak voltak, azok meg bitang drágák voltak, szóval ezúttal itt sem jártam szerencsésen. Aztán persze ott vannak a kínai áruházak, amik lehet, hogy cikik, de a boltokban is kb. ugyanazokat lehet megkapni, csak pár ezer forinttal drágábban.
But he is a good boy...

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Divat

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. november 16., szombat 22:22

Egyszer legyen sok pénzem :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég