Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 21., vasárnap 17:26

Gucci By Gucci
Nekem ez a kedvenc parfümöm. Meg is bántam, hogy nem ugyanilyet vettem miután kifogyott. Bár nem túl olcsó, de kb 1 évig elég nekem és így már nem annyira vészes ár.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 21., vasárnap 16:56

douglasben szeretnek, megunták, hogy hónapokig minden reggel ott fújtam be magam. :lol:

egyébként azt szeretném, hogy érződjön rajtam az illat, de ne legyen az a szituáció, mint mikor a sok hülye nyakon önti magát, és 3 perc után fáj a fejed, ha a körzetébe vagy.
ilyen oriflame-s meg egyszerűbb (pl puma jamaica,lamborgini) cuccokat használok legtöbb esetben, de azok tényleg csak ilyen alibi parfümök.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Divat

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. július 21., vasárnap 16:51

'shutterisland írta:ez jó erős illatú ?
volt olyan hugo boss parfümöm (svájcból hozták még régen) ami kajak olyan volt, hogy nem volt szabad magadra fújni, csak egy kis vattára, és és azzal picit megdörzsölni a nyakad/csuklód, mert 40 méteres körzetben szédültek az emberek, olyan erős volt.
azzal az volt a baj, hogy forralt bor szaga volt, túlságosan is 30+ üzletember imidzs.

ilyesmit keresek én, amiből kevés kell, és rohadt erős.
a kicsi üveg pedig azért kell, mert övtáskában szoktam hordani az ilyen cuccaimat, és egy nagy üveg nem fér be.

nézem ezt, amit linkeltél, lenne 30ml-es is 5-6 körül.
ennyit tudnék rászánni most, ezért keresek ilyen árkategóriát.
Kellemesen tömény. Nem azért fordulnak meg a csajok melletted, mert tudni akarják ki ez a barom 5 liter kölnivel, hanem azért, hogy letépjék a ruhát rólad.. :smile: Én a fűszeres kategóriába tenném, egyszerűen hibátlan nekem. Ha bemész a Douglasba, az eladó hölgy azonnal megkeresi neked, sőt, tart belőle kiselőadást is. Én udvariasan megköszöntem, majd fél perc múlva fordultam ki és rendeltem meg harmadannyiért :shifty:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 21., vasárnap 16:43

ez jó erős illatú ?
volt olyan hugo boss parfümöm (svájcból hozták még régen) ami kajak olyan volt, hogy nem volt szabad magadra fújni, csak egy kis vattára, és és azzal picit megdörzsölni a nyakad/csuklód, mert 40 méteres körzetben szédültek az emberek, olyan erős volt.
azzal az volt a baj, hogy forralt bor szaga volt, túlságosan is 30+ üzletember imidzs.

ilyesmit keresek én, amiből kevés kell, és rohadt erős.
a kicsi üveg pedig azért kell, mert övtáskában szoktam hordani az ilyen cuccaimat, és egy nagy üveg nem fér be.

nézem ezt, amit linkeltél, lenne 30ml-es is 5-6 körül.
ennyit tudnék rászánni most, ezért keresek ilyen árkategóriát.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Divat

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. július 21., vasárnap 16:19

'shutterisland írta:csak elnéztem fekvőbe, hát még soha nem voltam, olyan érzésem volt, mintha űrhajóban lennék, ezer gomb, minden villog, neonok mindenhol. :mrgreen:
kell még 2-3 alkalom, hogy szépen összebarnuljak, aztán max télen, ha kifakulok.

más : parfüm téma.
olyan parfümöt keresnék, ami mondjuk kis kiszerelésű (30ml), kisebb üvegben van, relatíve olcsó (4-5k-ig) és erős illata van.
az erős illatot úgy értem, hogy ha befújom magam, akkor még másnap is érezzem már magamon a nyomait.
100 ml, bulgari aqua marine, 10K, életem legjobb vására volt, Douglasba kipróbálhatod csak ott 30K a 100ml.. Sok sikert :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 21., vasárnap 16:06

csak elnéztem fekvőbe, hát még soha nem voltam, olyan érzésem volt, mintha űrhajóban lennék, ezer gomb, minden villog, neonok mindenhol. :mrgreen:
kell még 2-3 alkalom, hogy szépen összebarnuljak, aztán max télen, ha kifakulok.

más : parfüm téma.
olyan parfümöt keresnék, ami mondjuk kis kiszerelésű (30ml), kisebb üvegben van, relatíve olcsó (4-5k-ig) és erős illata van.
az erős illatot úgy értem, hogy ha befújom magam, akkor még másnap is érezzem már magamon a nyomait.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. július 19., péntek 10:08

csáó! vki járatos az ebayes rendelésben? kellene nekem egy sapi, amit meg kéne nekem rendelni. persze a pénzt odaadom, stb.

ha akad ilyen jófej ember, akkor legyen olyan kedves és üzit írjon, mert a fórumot nem igazán olvasom. köszi! :)

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Divat

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 18., csütörtök 23:14

'shutterisland írta:3x5 perc, és mindenhol egyenletes lennék.
vagy csak simán kend be magad ott 30-as vagy 50-es napolajjal, hogy ott óvd magad, ahol meg fehér vagy használj egy 10 faktorost, az megvéd a csúnyától, de mégis lehet színed

és akkor 12-15 között ki.


:)

szolárium majd télen a bdsrstnt. :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 18., csütörtök 23:10

más : ha parasztbarna (tudjátok, mikor pólóban ég le az ember, és félmeztelen is olyan, mintha egy fehér póló lenne rajtam :mrgreen: ) vagyok, de csúnyán, akkor "össze tudom barnítani" magam szoláriumban úgy, ha magas faktoros naptejjel lekenem a már barnítani nem kívánt területeket ?
ezért kell félpucéron dolgozni aranyapám :mrgreen:
már leégtem az idén vagy 6-szor, de egyszer sem hámlottam, és szép csoki vagyok
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 18., csütörtök 22:39

Ehhez nem kell bekenned magad... a bőröd olyan hogy ki fogja egyenlíteni a kettőt, de azért szerintem inkább tölts el egy napot póló nélkül és meglesz ugyan az a hatás és még talán egészségesebb is ha nem 12-15 között mész ki
én is a természetesség híve vagyok, sosem voltam még szoláriumban, viszont most praktikusabbnak érezném.
3x5 perc, és mindenhol egyenletes lennék.
egy biztos, egy a román közmunkás érzetet keltő barnaság nagyon gáz. :lol:

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. július 18., csütörtök 22:35

'shutterisland írta:
h3x0r írta:ha mar haj tema... tudtok ajanlani valami jo frizurakat kerekebb archoz? :)
én erre mindig azt szoktam mondani, hogy google-ban a man hairstyles (2011,2012,2013,stb.) varázsszó lehet.
ott ha megfog valami, az a nyerő.


más : ha parasztbarna (tudjátok, mikor pólóban ég le az ember, és félmeztelen is olyan, mintha egy fehér póló lenne rajtam :mrgreen: ) vagyok, de csúnyán, akkor "össze tudom barnítani" magam szoláriumban úgy, ha magas faktoros naptejjel lekenem a már barnítani nem kívánt területeket ?


Ehhez nem kell bekenned magad... a bőröd olyan hogy ki fogja egyenlíteni a kettőt, de azért szerintem inkább tölts el egy napot póló nélkül és meglesz ugyan az a hatás és még talán egészségesebb is ha nem 12-15 között mész ki :D



hajas témához meg annyit, hogy én nem vagyok fodrász de testvéremnek és haveromnak is én vágom ( ők bénák így nekem fodrász :D) és tényleg nem kell nagy tudomány csak egy kis bátorság és gyakorlás és még két dolog: egy jó gép és egy még jobb olló :D . Elég nagy divatb.zi mind2 így mindig mást találnak ki de eddig mindig sikerült összehozni :D

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 18., csütörtök 21:55

DavieS írta:
Guti.HaZ. írta:Előkapod otthon a gépet és kész.
Nem olyan könnyen van az. Az egy dolog, hogy levágod méretre oldalt, de össze is kell azt vágni egymáshoz, ahhoz nem elég a gép, oda kell a speckó olló, valamint a hozzáértés is. :)
Szerintem túl vannak értékelve a fodrászok az ilyen hajaknál. Egy ilyet én magamnak egyetlen nyírógép segítségével megcsinálok és most nem túloztam.

Egyébként, visszaolvasgattam egy kicsit nagy unalmamban (inkább itt olvasok vissza, mint egy olyan topicban, ahol a hülyék okoskodnak [akinek nem inge...]), elég sokat beszélgettek itt a hajakról. Itt egy yt csatorna, ami szerintem érdekelhet titeket (biztos vagyok benne, hogy páran ismeritek is talán): Slikhaar TV
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Divat

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 18., csütörtök 21:48

Guti.HaZ. írta:Előkapod otthon a gépet és kész.
Nem olyan könnyen van az. Az egy dolog, hogy levágod méretre oldalt, de össze is kell azt vágni egymáshoz, ahhoz nem elég a gép, oda kell a speckó olló, valamint a hozzáértés is. :)
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 18., csütörtök 21:36

filatáska írta:Ezzel a frizurával milyen gyakran kell fodrászhoz menni? Mert oldalt elég gyorsan megnő! :roll:

http://img545.imageshack.us/img545/3386/1540562081.jpg
Előkapod otthon a gépet és kész.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Divat

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. július 18., csütörtök 21:26

Ezzel a frizurával milyen gyakran kell fodrászhoz menni? Mert oldalt elég gyorsan megnő! :roll:

http://img545.imageshack.us/img545/3386/1540562081.jpg

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 18., csütörtök 21:24

h3x0r írta:ha mar haj tema... tudtok ajanlani valami jo frizurakat kerekebb archoz? :)
én erre mindig azt szoktam mondani, hogy google-ban a man hairstyles (2011,2012,2013,stb.) varázsszó lehet.
ott ha megfog valami, az a nyerő.


más : ha parasztbarna (tudjátok, mikor pólóban ég le az ember, és félmeztelen is olyan, mintha egy fehér póló lenne rajtam :mrgreen: ) vagyok, de csúnyán, akkor "össze tudom barnítani" magam szoláriumban úgy, ha magas faktoros naptejjel lekenem a már barnítani nem kívánt területeket ?

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Divat

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. július 18., csütörtök 13:51

Nem tudtam hová írjam,ide teszem.Szóval,futócipőket tudtok ajánlani? Az enyém tegnap megadta magát,így váltanék de nem tudom merre.Tudom mindenkinek más,az sem mindegy hogy terep,beton,futópad,de mégis.A megéri beruházni egy drágára ( pl : adidas boost ) vagy felesleges?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Divat

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 17., szerda 23:06

ha mar haj tema... tudtok ajanlani valami jo frizurakat kerekebb archoz? :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Divat

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 17., szerda 20:48

Ez nem is rossz. Polaroidoknál körülnézek majd asszem.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Divat

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. július 17., szerda 20:37

nmate írta:CR haj nagyon homok :lol: Amúgy a srácnak jól áll, mert hasonlít Cére.



Napszemcsi téma. 10-15 körül kéne valami jobb minőségű darab, úgy gondoltam áldozok rá. De azért divatos is legyen, legjobban ezek a pilot stílusúak jönnek be. Mivel a Maverick féle Ray Ban 40 ezer, ezért valami olcsóbb kéne, de normális, mert szarom már van, 1290-ért :mrgreen:

Sz'al, van valaki esetleg aki hasonló árban talált ilyesmit? :)
Én egy ilyen Polaroidot vettem kb 1 hete, 20 ezer volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég