Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 3., szerda 23:08

ha már a pofaszőrzet a téma. szerintetek hogy érdemes meghagyni soványkás arcnál? szeretem, ha szőrösebb vagyok, mert nem tűnik annyira soványnak az arcom, de eléggé átcsap a dolog ilyen szakadt alkoholista kinézetbe... főleg mikor hajnal 5kor bedőlök a bejáratni ajtón :lol:

meg sokszor a nyakamnál már szúr, ha lehajtom a fejem. nem merek belenyírni olyankor, mert elég idiótán nézne ki. bár 5 nap alatt visszanő teljesen....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marky 2013. július 3., szerda 23:12-kor.

lobo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. július 3., szerda 23:08

Boráros téri bolthoz. Nincs hivatalos honlapja sajnos. Csak Facebook-on követhetők. De ott legalább van kép termékről árral. Ja és két üzletük van ott egy férfi részleg meg egy női/gyerek részleg.

https://www.facebook.com/adidas.outlet?fref=ts

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. július 3., szerda 23:01

pátkán írta:
weeni írta: bár borostásan is állandóan elkérik még mindig a személyimet mikor piát szeretnék venni
a termet is fontos, az összkép. nem csak a pofidat nézik meg... :)
nekem is Remingtonom van amugy. 11 mátyás volt, kíváló, ajánlom.
van még két hajvágóm, az egyiket a buksira használom a másikat ... :mrgreen:

Tök átlagos "gyerek" vagyok :D nem hiszem hogy azért kérnék el... ráadásul mindig ingben vagyok, így még a ruhámba se lehet belekötni :D bár jobban örülök ennek mintha 30+nak néznék ki :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 3., szerda 22:25

pátkán írta:a másikat ... :mrgreen:
Simaláb :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 3., szerda 22:20

weeni írta: bár borostásan is állandóan elkérik még mindig a személyimet mikor piát szeretnék venni
a termet is fontos, az összkép. nem csak a pofidat nézik meg... :)
nekem is Remingtonom van amugy. 11 mátyás volt, kíváló, ajánlom.
van még két hajvágóm, az egyiket a buksira használom a másikat ... :mrgreen:
joabulicsak

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. július 3., szerda 22:15

AdamTaylor írta:
peti_madrid írta:borotválkozzál gyakran, akkor megerősödik a szőr az arcodon, meg gyorsabban is fog nőni
ez egy gyerekmese, el ne hidd, átvernekmegerőszakolnaktönkretesznek...
szóval tényleg badarság. én voltam kb aki utoljára borotválkozott osztályban (még amikor gimibe jártam), ez volt kb 9-ben, de akkor már nagyon gyökérül néztem ki mert nőtt mindenfelé és még szűzies volt mert sehol se toltam le. mondanom se kell ezt mind azért tettem hogy ne legyek feleslegesen jeti. de ez hülyeség...ugyanúgy én vagyok a legszőrösebb ismerőseim közül mintha birkóztam volna vele szorgalmasan. van olyan haverom aki vágja kitartóan és 21 évesen még mindig bajusz és áll alatt van csak neki, az is olyan tempóban nő 2 hét alatt mint nekem 2 nap alatt.
genetika az egész. ha rám hallgatsz (úgysefogsz) úgy vagdald hogy emberien nézz ki, emiatt hülyeség sűrűbben beretválkozni.

ezzel csak egyet tudok érteni... ráadásul ha beindul nincs visszaút :D bár a nullás gép csodákra képes és legalább nincs az embernek 25évesen 17éves feje :mrgreen: bár borostásan is állandóan elkérik még mindig a személyimet mikor piát szeretnék venni :Đ

AdamTaylor
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2013. július 3., szerda 22:05

peti_madrid írta:borotválkozzál gyakran, akkor megerősödik a szőr az arcodon, meg gyorsabban is fog nőni
ez egy gyerekmese, el ne hidd, átvernekmegerőszakolnaktönkretesznek...
szóval tényleg badarság. én voltam kb aki utoljára borotválkozott osztályban (még amikor gimibe jártam), ez volt kb 9-ben, de akkor már nagyon gyökérül néztem ki mert nőtt mindenfelé és még szűzies volt mert sehol se toltam le. mondanom se kell ezt mind azért tettem hogy ne legyek feleslegesen jeti. de ez hülyeség...ugyanúgy én vagyok a legszőrösebb ismerőseim közül mintha birkóztam volna vele szorgalmasan. van olyan haverom aki vágja kitartóan és 21 évesen még mindig bajusz és áll alatt van csak neki, az is olyan tempóban nő 2 hét alatt mint nekem 2 nap alatt.
genetika az egész. ha rám hallgatsz (úgysefogsz) úgy vagdald hogy emberien nézz ki, emiatt hülyeség sűrűbben beretválkozni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 3., szerda 22:02

viszont azt nem nagyon tudod befolyásolni, hogy hogyan nőjön.
van, akinek az ádámcsutkáig szőrös, van, akinek sűrű bajusza van, van, akinek forgók vannak benne, stb.

nyilván kossuth lajos meg batthyány skin esetén már mindegy, hogy nő, de egy 1-3 centis borosta kinézetét nagyon meghatározza.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 3., szerda 21:26

legyél olasz. :mrgreen: :mrgreen:
de még nekik is rendezett,de kb most olyan szőrös vagyok mint a pirlo.. :lol:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Divat

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 3., szerda 20:49

legyél olasz. :mrgreen: :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 3., szerda 20:48

Én már lassan 1,5 éve vagyok borostás állandóan. :) A babaarcot én is rühellem. 2 jó megoldás is létezik az ápolt borostára az egyik a hajvágó gép, a másik pedig a szakállvágó(nem villanyborotva),ami speciál pont a borostára van kitalálva. Mind a hajvágó, mind a szakállvágó igényes borostát hagy maga után,a különbség annyi,hogy a szakállvágónál jobban tudsz játszani a hosszával. Ha nincs se hajnyíró géped,se szakállvágód,akkor javaslom,hogy egy szakállvágóra ruházz be, árban szinte ugyan az mint egy hajvágó és mivel direkt erre a célra van kicsit könnyebb elérni vele azt a fazont, hosszt amit szeretnél. Nekem egy Remington szakállvágóm van nem volt túl drága és tökéletes. Innen tudsz szemezgetni: http://www.argep.hu/trend/REMI/Remingto ... lvago.html Az enyém az olcsóbb fajtából való 5000 Ft,volt és teljesen jó, szerintem fölösleges a drágábbat megvenni 2-3 szoros áron,mert nem hinném,hogy annyival többet tud nyújtani.
Remélem segítettem, és sorry ha kicsit hosszúra fogtam. :D
ááá köszönöm! :D be fogok ruházni egyre,de addig marad a csupaszseggarc :( :lol: :lol:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. július 3., szerda 20:14

azért világfájdalmam nincs miatta, csak mondom azért megkérdezem. :mrgreen:
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. július 3., szerda 20:13

erre van esetleg ötletek, hogy növeljem az arcszőrzetemet, vagy hagyjam a fenébe az egészet, örüljek, hogy még nem kell ezzel is bajlódni?
Idősödj!:D
Nagyapám mindig azt mondja, hogy trágyázni kell! :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 3., szerda 20:08

erre van esetleg ötletek, hogy növeljem az arcszőrzetemet, vagy hagyjam a fenébe az egészet, örüljek, hogy még nem kell ezzel is bajlódni?
minél többet borotválkozol, elvileg annál gyorsabban erősödik.
de szerintem sok értelme nincs erőltetni, muter párjának volt egy katonatársa, aki bele volt betegedve, hogy nem elég erős az arcszőrzete, és ezt csinálta, aztán tele volt szőrtüszővel az egész feje.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Divat

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 3., szerda 20:08

borotválkozzál gyakran, akkor megerősödik a szőr az arcodon, meg gyorsabban is fog nőni

vagy ha nem működik, akkor szedjél valami kokszot jó nagy hormontartalommal és kész :D

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. július 3., szerda 20:05

@Sonny írta:
miró írta:bocs,de a másikat már nem tudom szerkeszteni,de lenne egy kérdésem.

meghagytam a borostám,és most már elég hosszú,az lenne a kérdésem hogy hogy tudom ezt úgy tartani hogy igényes maradjon és rendezett,tehát ne olyan mint egy csöves...gondolok itt pl az olasz válogatottra,szinte mindenkinek van.hosszú,de látszik hogy gondozva van.
Én már lassan 1,5 éve vagyok borostás állandóan. :) A babaarcot én is rühellem. 2 jó megoldás is létezik az ápolt borostára az egyik a hajvágó gép, a másik pedig a szakállvágó(nem villanyborotva),ami speciál pont a borostára van kitalálva. Mind a hajvágó, mind a szakállvágó igényes borostát hagy maga után,a különbség annyi,hogy a szakállvágónál jobban tudsz játszani a hosszával. Ha nincs se hajnyíró géped,se szakállvágód,akkor javaslom,hogy egy szakállvágóra ruházz be, árban szinte ugyan az mint egy hajvágó és mivel direkt erre a célra van kicsit könnyebb elérni vele azt a fazont, hosszt amit szeretnél. Nekem egy Remington szakállvágóm van nem volt túl drága és tökéletes. Innen tudsz szemezgetni: http://www.argep.hu/trend/REMI/Remingto ... lvago.html Az enyém az olcsóbb fajtából való 5000 Ft,volt és teljesen jó, szerintem fölösleges a drágábbat megvenni 2-3 szoros áron,mert nem hinném,hogy annyival többet tud nyújtani.
Remélem segítettem, és sorry ha kicsit hosszúra fogtam. :D
az rohadt laza, hogy más szakállat próbál növeszteni mert nem elég a borosta. jó mondjuk én is szeretnék majd szakállat, de még borostám sincsen csak bajusznál (nem munkásbajusz :mrgreen: ), olyan vagyok mint Marshall a himymből, de komolyan 18 évesen már illene azért valami arcszőrzet, mert eleve gyerekképem van, és a szakáll kicsit segítene ezen. :D erre van esetleg ötletek, hogy növeljem az arcszőrzetemet, vagy hagyjam a fenébe az egészet, örüljek, hogy még nem kell ezzel is bajlódni? :mrgreen:
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 3., szerda 18:59

___Samy___ írta:hát ahol a legnagyobb a kerülete :mrgreen:
gondolom a füled fölött egy kicsivel, legalábbis szerintem
oké.
most egy AKPHsonn is gondolkodok...majd meglátjuk.
Mondjuk nagyfejű vagyok lehet h nincs is jó :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 3., szerda 18:53

hát ahol a legnagyobb a kerülete :mrgreen:
gondolom a füled fölött egy kicsivel, legalábbis szerintem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 3., szerda 18:51

Újra felteszem eme kérdést.(eket) :

Honnan tudhatom azt,hogy mekkora fullcap kell fejemre? (Hol kell körbemérni?)
Mert unokatesóm USAba van,aztán kértem hogy hozzon NewEra fullcapet Celticseset vagy Patriotsosat.Csak nem tom mekkora kell :D
Ja és,ezeket hogy kell tisztítani? Mert olyan sapkám van,amibe elől volt papír (nem tom mi annak a sapkastílusnak a neve) és amígy ez benne volt (meg az első mosaásig) tartotta magát,de utánna beesett. Vagy ezeket nem szabad mosni? Vagy hogy

ÉS még egy kérdés:

MO-n hol lehet venni teremcipőt 48-49-esben? :D én sok boltba voltam de nem találtam neten se. Meg pár haverom is nézte több helyen de ők se találtak
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Marcelo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. június 22., szombat 15:01

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Marcelo » 2013. július 3., szerda 18:49

___Samy___ írta:
a Boráros téri adidas bolt
ennek nincs webshopja? :mrgreen:
Én nem találtam, de ha más esetleg tud róla, ne tartsa vissza. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég