Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 30., hétfő 21:19

vélemény ?

télre kell egy magasszárú cipő, amiben nem fázik a lábam, és megy (főleg színben) az összes nadrágomhoz.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. szeptember 27., péntek 12:19

Ebből kiindulva nekem legalábbis ez jött le. Mert égbekiáltó nagy különbség nincs, a koncepció hasonló: oldalt rövidebb, fent hosszabb.
nem haragszom, az a helyzet, hogy pár hete meggondoltam magam, és inkább egyszerű frizurát, a hajamtípusához illőt választottam. de nekem sosem volt fent 10 centis, oldalt meg 1-2 mm-es, divat, beállított frizurám.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 26., csütörtök 23:35

Érdekes amúgy, hogy mekkora divat lett ez az oldalt-hátul nagyon rövid, felül hosszú frizkó. Pár éve még a hardcore-metalcore-os berkekben volt ilyen hajuk a nagyobb zenekaros skacoknak (pl. a képemen is). :) Most meg már tényleg divat lett.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 26., csütörtök 23:01

Realista24 írta:
e, de irigylem azokat, akik vesznek 20k-ért valami adidas cipőt, és azt tudják hordani 4-5 évig.
Miért irigyled?
egyrészt mert én ruházkodás terén nem bírom az állandóságot.
ha valamit már régóta hordok, akkor mint írtam, elhasználtnak és unalmasnak érzem őket, mindig újítani akarok valamit, főleg ha például meglátok valakin az utcán vagy akárhol valamit, ami bejön.
erről pedig nem tehetek, ez belső kényszer.
ez meg anyagilag ugye nálam rosszabbul jön ki.

másrészt pedig azért is, mert vigyázni sem tudok a cuccaimra, múlt héten vettem egy barna műbőrdzsekit, és amikor jöttem haza, máris felakadtam a rózsabokorra, bemakkoltam, hogy nem szakadt szét.
a köztudottan strapabíró joma teremcipőt is lelakom fele annyi idő alatt, mint azok, akikkel egyszerre veszem. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 26., csütörtök 22:00

e, de irigylem azokat, akik vesznek 20k-ért valami adidas cipőt, és azt tudják hordani 4-5 évig.
Miért irigyled?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. szeptember 26., csütörtök 21:33

Kercsó írta:

más téma.

kiegészítőkkel ki mennyire merész? mennyire követi a divatot?
(sál, sapka, kalap, napszemüveg, nyaklánc, karkötő stb. )
Én egy Casio órát hordok, illetve Hegyaljás karszalagot :mrgreen: Karkötőt akarok venni, de nem tudom milyet. Ezüst lánc, bőr..Sapkát soha nem hordok, még télen sem, inkább felcsapom a kapucnit :shifty:

Nyakláncot hordtam régebben ezüstöt, de mindkettő elszakadt, éppen ezért az aranyláncomat sem merem hordani, gyönyörű arany Fradimedállal. :salute: Mai világba félek, hogy ellopják, kitépik, elszakad, habár azért vastagabb, mint egy vékony ezüstlánc, de azért nem fux :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 26., csütörtök 17:54

kiegészítőkkel ki mennyire merész? mennyire követi a divatot?
(sál, sapka, kalap, napszemüveg, nyaklánc, karkötő stb. )
egy darab órám van, aztán kifújt
utálom az ékszereket, a csicsát, meg a feltűnést

jah meg van egy napszemüvegem, de az már cserére szorul, nem is hordom
a nyáron nem sikerült megfelelőt találnom
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 26., csütörtök 17:35

nem egészen, inkább sima, original, finom tapintású fehér sálra gondoltam. :mrgreen: mondjuk talán nem lesz nagy kiadás, de muszáj beújítani valamit.

az a baj, hogy a cipő, dzseki, sál, stb. nálam 2 szezont ha kibírnak, lehasználtnak, unalmasnak érzem őket.
mondjuk még így sem költök sokat öltözködésre, de irigylem azokat, akik vesznek 20k-ért valami adidas cipőt, és azt tudják hordani 4-5 évig.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Divat

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 26., csütörtök 17:30

'shutterisland írta:sálból barcásat hordtam, de mivel eléggé leszűkíti a gránátvörös-kék színkombó azon ruhák számát, amihez megy, ezért venni fogok valami fehér, egyszerű darabot, ami megy a fekete meg barna bőrkabátomhoz is például.
Valami ilyesmire gondoltal? :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 26., csütörtök 17:15

kiegészítőkkel ki mennyire merész? mennyire követi a divatot?
(sál, sapka, kalap, napszemüveg, nyaklánc, karkötő stb. )
sálból barcásat hordtam, de mivel eléggé leszűkíti a gránátvörös-kék színkombó azon ruhák számát, amihez megy, ezért venni fogok valami fehér, egyszerű darabot, ami megy a fekete meg barna bőrkabátomhoz is például.

sapkát szinte soha nem hordok, csak amikor nagyon hideg a tél, és akkor is általában fejhallgatót teszek rá.
na meg ugye akkor, ha nem kell levegyem, rühellem, ha kócos vagyok.

napszemüveget egyszer kitárgyaltuk, olcsóbb darabokat hordtam, de jövő nyárra beruházok már én is egy olyanra, ami védi a szemet.
lesz mellé 1-2 elmászkálós, hogy ne higyjék azt, hogy ránőtt az arcomra a ray ban. :mrgreen:

nyakláncot nem hordok, bár most rendeltem egy rolling stones logósat.

a karkötőm mondhatni tetoválva van, gyűrűt hordok már 10 éve, órát viszont azért nem, mert egy idő után csak zavart, többször odacsaptam például a buszon is a számlapot, meg még mindig a telefonom vettem elő a zsebemből inkább, hogy megnézzem, mennyi az idő. :lol:
ilyenek, hogy piercing, fülbevaló, abszolút nem játszanak nálam.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. szeptember 26., csütörtök 13:21

szerintem inkább már az a tucat, aki oldalt rövidre (vagy nagyon rövidre hagyja) fent pedig rohadt hosszúra, és hátra van simítva az egész.
Ne haragudj, nem belekötni akarok, de nem ilyet akarsz te is?
valaki nem tud ajánlani pösten egy fodrászt aki max egy ezresért feltolja a hajam oldalt és hátul? növesztem felül, csak az említett két helyen kéne géppel felnyírni pár milisre
Ebből kiindulva nekem legalábbis ez jött le. Mert égbekiáltó nagy különbség nincs, a koncepció hasonló: oldalt rövidebb, fent hosszabb.

Másik meg, nem értem miért tucat, ez a viselet?! Korábban is elterjedt volt ez a stílus, csak nem volt annyira látványos a haj rövidsége oldalt.
#happyshitting

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:59

kiegészítőkkel ki mennyire merész? mennyire követi a divatot?
(sál, sapka, kalap, napszemüveg, nyaklánc, karkötő stb. )
semmiben sem követem a divatot, ebben sem. sálat télen kötöttet hordok, egyszínűt, sapkát már egyáltalán nem, napszemüveget szinte mindig (sima wayfarer-fazon), nyakláncot soha, karkötőt szinte mindig, egyszerű bőrkarkötőt. (vagy órát)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:48

kelemen.istvan írta:amit Victor tucatnak ír, na olyat még nem is láttam élőben
pedig van bőven :)
igaz nagyon függ, hogy kinek milyen haja van...a drótfrizurával rendelkezők nem nagyon fogják hátra fésülni...sőt azok sem, akiknek göndör haja van...vagy ha mégis, akkor elég sok munka.


más téma.

kiegészítőkkel ki mennyire merész? mennyire követi a divatot?
(sál, sapka, kalap, napszemüveg, nyaklánc, karkötő stb. )

pl. karkötőnél az ehhez hasonló már lassan nálam elmaradhatatlan :Đ
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:24

amit Victor tucatnak ír, na olyat még nem is láttam élőben,de valami ilyesmire hajtok én is :mrgreen:
[quote="'shutterisland"][/quote]
:agree: +1
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 26., csütörtök 9:11

sok a variáció, de lassan az oldalt felnyírt, fent hosszúra hagyott minden formája tucat lesz.

kopaszoknak áll a világ :mrgreen: :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 25., szerda 21:39

Szerintem a haj lényegtelen főleg a pasin
szerintem nem lényegtelen.

nyilván lehet bármilyen divatos vagy menő hajad, ha nyomorék vagy, vagy 3 szót nem tudsz szólni a nőhöz, de ez ugyanúgy igaz a ruházkodásra, testformára (sportos,izmos,akármi), tetoválásokra, ékszerekre vagy egyéb kiegészítőkre.
ezeknek az összessége formál meg téged, a hajviselet is egy közülük.

meghatározni semmit nem határoz meg ez sem, meg hát kinek mi jön be, de én azt tapasztaltam, előny, ha foglalkozol vele, divatos vagy.

egyébként ismerek sok olyat, aki a legmenőbb cuccokban jár, jóképű és divatos gyerek, de annyira gyenge a dumája, és annyira balfék, hogy sosem volt értelmes nője.

szerintem inkább már az a tucat
a tucat még szerintem mindig inkább a "semmilyen" hajak, több embert látsz ilyen mascherano, pedro, arbeloa vagy gerrard féle original hajakkal, mint divatfrizurákkal.
mondjuk ha csak a 15-25 korosztályt vesszük, akkor más.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. szeptember 25., szerda 14:21

a normál, most már tucat frizurának nevezhető, oldalt teljesen felnyírt és fent hosszúra hagyott :mrgreen:
szerintem inkább már az a tucat, aki oldalt rövidre (vagy nagyon rövidre hagyja) fent pedig rohadt hosszúra, és hátra van simítva az egész. olyasmi van mackalmorenak is, ha valaki nem tudja miről beszélek akkor itt a link
ez most ami nagyon megy.
bár én ismétlem magam, sosem divat alapján választottam frizurát, hanem aszerint, hogy mivel érzem jól magam, mi áll nekem jól (no meg barátnőm :mrgreen: ).
én is nyomultam mindenfélével már, de legnagyobb sikert (nem a tinip.csák körében, mert azokat egy ilyen hátranyalt bizbasszal kicsorgatsz a bugyijukból) a sima, egyszerű, fésült hajjal értem el, úgyhogy most is elmegyek nem sokára a borbélyhoz, és simán ledurratom egy egyszerű, pasis, könnyen kezelhető hajra.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 25., szerda 13:25

a normál, most már tucat frizurának nevezhető, oldalt teljesen felnyírt és fent hosszúra hagyott :mrgreen:
persze festék nélkül :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Petiii
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. augusztus 28., szerda 21:53
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Petiii » 2013. szeptember 25., szerda 12:54

Kercsó írta:
aronba1 írta:Szerintem a haj lényegtelen főleg a pasin, hanem népszavazást kellene arról kiírni, hogy 17-37 között legyen kötelező a lányoknak és nőknek a miniszoknya és combfix, mindjárt odafigyelnének az alakjukra :)
első hsz-nek nem is annyira rossz.
:mrgreen: :mrgreen:

de azért igen is fontos a haj
nekem pl. volt már david luiz bozontjától megkezdve, ramos szőke frizuráján át minden... és teljesen más volt a lányok attitűdje velem szembe >:]

ha már a nőknek figyelniük kell magukra, akkor biza nekünk is...
És melyik "típus" nyerte el a legjobban a tetszésüket? :Đ

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 25., szerda 12:47

aronba1 írta:Szerintem a haj lényegtelen főleg a pasin, hanem népszavazást kellene arról kiírni, hogy 17-37 között legyen kötelező a lányoknak és nőknek a miniszoknya és combfix, mindjárt odafigyelnének az alakjukra :)
első hsz-nek nem is annyira rossz.
:mrgreen: :mrgreen:

de azért igen is fontos a haj
nekem pl. volt már david luiz bozontjától megkezdve, ramos szőke frizuráján át minden... és teljesen más volt a lányok attitűdje velem szembe >:]

ha már a nőknek figyelniük kell magukra, akkor biza nekünk is...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég