Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 1., csütörtök 2:34

ötleteket kérnék. :)

van egy ehhez hasonló tetkóm, körül-belül 8 centis.
az a helyzet, hogy mikor csináltattam, nem vigyáztam rá, rossz típusú kenőccsel is kentem, illetőleg sokat súrlódott, így kissé meg van fakulva/kopva, eljött az idő, hogy lassan át kellene üttetni.

na már most úgy vagyok vele, hogy ha átüttetem, akkor legyen más a design, így lefedetném valamivel, de nincs sok ötletem, hogy mivel.
inkább színes (és azon belül is talán sötétebb) grafikára gondoltam, de a fekete-fehér is megteszi.
jelentés nem feltétlen kell, valami dizájner tattoo-t képzeltem el.
egyébként nagyjából a grafikából 2 centi lenne olyan helyen, ami kilátszik a póló alól.

egy-két halványabb elképzelésem már van, de szívesen vennék néhány jó ötletet, grafikát.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!lószerszám, zsidó csillag, real madrid címer és hasonló trollkodás nem kell. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 22., hétfő 21:03

Amit én használok: Gucci Guilty (Intense)
jó, ezt felírtuk még talonba a többi mellé, téged :cens: a nők. :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Divat

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 22., hétfő 20:57

A buzizós témához meg annyit, hogy még gimikettőben kaptam karácsonyra nagynénémtől egy Abercrombie inget, ami egy kicsit szinte már fehéres, de inkább ez a nagyon halvány rózsaszín. Felvettem, tök menő volt, meg rohadt kényelmes, mindenki megdicsérte, aki ismerte a márkát, az még kacsintott is mellé egyet. Volt egy gyerek az évfolyamon, az nagy "ősmagyar" volt, nagy-magyarországos pólóban járt, nagy turulmadaras meg magyar zászlós nadrágszíjjal, és beszólt a folyosón, hogy: Te Peti, te buzi vagy, hogy rózsaszín ingben jársz? Ránéztem, mondtam, hogy nem veled fogok elbeszélgetni a divatról, de nem vagyok búza. Na ez a gyerek manapság csak inget hord, abból is egy csomó rózsaszín, lila, meg stb... Csak én nem vagyok olyan gyerek, hogy lebuzizzam...

Remélem nincs harag barátom. :mrgreen:


Én emlékszem arra az ingre,tényleg nagyon faja volt... :shifty:

amúgy szerintem nagyon tudom kiről beszélsz.... :mrgreen:


Amit én használok: Gucci Guilty (Intense)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Divat

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 22., hétfő 20:42

Csak ajánlani tudom, mert szerintem teljesen kielégíti a kívánságaidat. Erős illat, nagyon fiatalos, és amint látod van kis kiszerelés 5k-ért. Csabán nem hinném, hogy kapsz a Douglasban, de ha átjössz Gyulára valamikor, akkor a Harruckern téren van egy parfüméria, ott kapsz.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 22., hétfő 20:37

Ez a parfüm dolog olyan, hogy lehet ajánlani a másiknak, hogy mennyire jó illatú, meg így csípik rajtam a csajok meg úgy, de azért azt sem szabad elfelejteni, hogy mindenkinek más a bőrének a pH-értéke, amitől előfordulhat, hogy míg rajtam mondjuk kurva jó illatú egy dolog, addig a cimborámon meg okádék szaga van. De ha ajánlani kéne, akkor én az Azzarronak a Decibel nevű parfümét ajánlanám, én azt használom és nagyon kellemes illata van (barátnőm is imádja).
ez igaz, de egyébként nem is konkrétan az illat érdekel, mert az tényleg szubjektív, és mint írod, változó egyénenként a végeredmény.

inkább csak egy szűrést akartam, olyan parfümöket írok most fel, amelyek tényleg erős illatúak, tehát kevés is elég, és jó illatod van sokáig, van kis kiszerelésben, kicsi, tehát könnyen hordozható.
az áruk pedig 30ml-re mondjuk 5k körül valahol.

aztán ha van pár ilyen, onnan már nyilván a saját ízlésem szerint választom ki a legfinomabb illatot.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Divat

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 22., hétfő 20:34

Ez a parfüm dolog olyan, hogy lehet ajánlani a másiknak, hogy mennyire jó illatú, meg így csípik rajtam a csajok meg úgy, de azért azt sem szabad elfelejteni, hogy mindenkinek más a bőrének a pH-értéke, amitől előfordulhat, hogy míg rajtam mondjuk kurva jó illatú egy dolog, addig a cimborámon meg okádék szaga van. De ha ajánlani kéne, akkor én az Azzarronak a Decibel nevű parfümét ajánlanám, én azt használom és nagyon kellemes illata van (barátnőm is imádja).

A buzizós témához meg annyit, hogy még gimikettőben kaptam karácsonyra nagynénémtől egy Abercrombie inget, ami egy kicsit szinte már fehéres, de inkább ez a nagyon halvány rózsaszín. Felvettem, tök menő volt, meg rohadt kényelmes, mindenki megdicsérte, aki ismerte a márkát, az még kacsintott is mellé egyet. Volt egy gyerek az évfolyamon, az nagy "ősmagyar" volt, nagy-magyarországos pólóban járt, nagy turulmadaras meg magyar zászlós nadrágszíjjal, és beszólt a folyosón, hogy: Te Peti, te buzi vagy, hogy rózsaszín ingben jársz? Ránéztem, mondtam, hogy nem veled fogok elbeszélgetni a divatról, de nem vagyok búza. Na ez a gyerek manapság csak inget hord, abból is egy csomó rózsaszín, lila, meg stb... Csak én nem vagyok olyan gyerek, hogy lebuzizzam...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 22., hétfő 20:20

én is (szokás szerint) addig hordom, amíg meg nem látom valakin. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Divat

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 22., hétfő 20:18

'shutterisland írta:ezt kemény 990 forintért találtam.
Ezt láttam én is valamelyik c&a-hoz hasonló üzletben, de sosem volt méretben. De nem is bánom, úgysem hordok rózsaszínt. :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Divat

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. július 22., hétfő 20:13

illat
Nekem a kedvencem a Hugo Energise.
Használtam már sokfélét, de ez a kedvenc.

A másik amiből mintát kaptam és baromira tetszett, az a Herrera Aqua.

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. július 22., hétfő 19:54

a BPShop webáruházában egyáltalán nem találok S-es méretű cuccot, ezért arra lennék kíváncsi, hogy ugyanazok a méretek kerülnek fel amik az üzletekben kaphatóak? minden van, csak S-es nincs. jól megszívatnak, ha tényleg így van.
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 22., hétfő 19:27

bulgari aqua marine
na lecsekkoltam a douglas-ben, kellemes illata van.
egyébként a teszter az teljesen ugyanaz, mint amit már megveszel, vagy valami felhígított változat ?

ezt kemény 990 forintért találtam. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 21., vasárnap 20:19

nekem is volt például melírozva a hajam, és sem akkor, sem most nem érzem cikinek.
divatos volt, jól állt, nekem tetszett, az aktuális csajoknak bejött, a néhány károgó, beszóló emberke meg hidegen hagyott.

meg most ami tudom, hogy nem az én stílusom (pl. szövetkabát vagy az ingek) azt meg nem erőltetem.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Divat

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. július 21., vasárnap 20:12

'shutterisland írta:attól félek, ha ebbe az öltözködős témába komolyabban belemenne itt a fórum, lennének személyeskedések, mint odaát.

így most első körben annyit fűznék hozzá, hogy elég sok dologtól elhatárolódom öltözködésben, de nekem az a halálom, ha valaki fel mer venni egy v nyakú pólót, egy színes nadrágot, vagy "céronaldós" a haja, már biztos búza.

a néha-néha már mérhetetlenül konzervatív hozzáállás a divathoz, és (sok esetben a csajoknál aratott sikerből fakadó féltékenység) miatti állandó fikázás sem jobb szerintem.

érted, a wow elől ne osztogasson már senki, hogy ez vagy az gáz, meg ratyi, miközben a redtube a kezdőlapja, mert ennyi jutott, akit fikáz, az meg több bigével szériázik egy héten, mint a pali az egész életében fog.
Én is adom,amit mondasz.
Régebben öltözködés téren bevállalósabb voltam sőt volt egy időszak mikor még a hajamat is festettem,persze akkor is megvolt egy határ,amit nem léptem át,mert már szerintem is ciki lett volna. A lényeg,ahová ki akartam lyukadni,ebben a korszakomban a férfitársak előszeretettel szóltak be ezt-azt,de nem igazán érdekelt,mert a női nem körében viszont nem bizonyultam cikinek. :)
Azóta eltelt egy kis idő jött úgymond a stílusváltás,igyekszem elegánsabban öltözködni . Komolyodtam meg olyan közegben mozgok,ahol nem nagyon tolerálnák,ha úgy öltözködnék mint korábban. Egy dolog,azért hiányzik régebbről: a nőkkel egyszerűbb dolgom volt. :mrgreen:
Én azt tanácsolom mindenkinek,hogy öltözzön úgy,ahogy jól érzi magát,akik meg ilyen negatív emberek,hogy beszólogatnak hadd főjenek a saját levükben,aztán majd megnézhetik,hogy mit kapnak vissza az élettől. :D

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Divat

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. július 21., vasárnap 19:53

shutterisland
nekem akkor van bajom egy esetleges szines gatyóval, ha az xs-es miközben neki egy m-es kell...
meg az ehez hasonló dolgok...
ha meg vki csak azért fikázik vkit, mert annak nagy sikere van a csajoknál az magára vessen. ne várja, h a galambot megsütik neki és még megis rágják. ott a lehetőség, ha nincs eleresztve pénz terén lehet menni a turkálóba... a kondi teremről nem is beszéltem...

csak hát könnyebb irigykedni...
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 21., vasárnap 19:40

Pesten a Westendbe 15-25 között tudok venni már egy normális Casio vagy Citizen órát? Tavasz közepén jártam ott, és úgy rémlik, hogy láttam 16ért egy nagyon szép Casiot.
Illetve szerintetek melyik éri meg jobban? :)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 21., vasárnap 19:34

'shutterisland írta:attól félek, ha ebbe az öltözködős témába komolyabban belemenne itt a fórum, lennének személyeskedések, mint odaát.

így most első körben annyit fűznék hozzá, hogy elég sok dologtól elhatárolódom öltözködésben, de nekem az a halálom, ha valaki fel mer venni egy v nyakú pólót, egy színes nadrágot, vagy "céronaldós" a haja, már biztos búza.

a néha-néha már mérhetetlenül konzervatív hozzáállás a divathoz, és (sok esetben a csajoknál aratott sikerből fakadó féltékenység) miatti állandó fikázás sem jobb szerintem.

érted, a wow elől ne osztogasson már senki, hogy ez vagy az gáz, meg ratyi, miközben a redtube a kezdőlapja, mert ennyi jutott, akit fikáz, az meg több bigével szériázik egy héten, mint a pali az egész életében fog.
Adom amit mondasz. Múltkor egy "kedves" (hadd ne mondjam milyen származású) gyerek buzizott le az utcán.Ilyet szól,máskor ne vegyek fel piros pólóhoz,piros-fekete cipőt,mert ez a szín buzis.Elküldtem a f*szba,azt mentem tovább. :cens:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 21., vasárnap 19:26

attól félek, ha ebbe az öltözködős témába komolyabban belemenne itt a fórum, lennének személyeskedések, mint odaát.

így most első körben annyit fűznék hozzá, hogy elég sok dologtól elhatárolódom öltözködésben, de nekem az a halálom, ha valaki fel mer venni egy v nyakú pólót, egy színes nadrágot, vagy "céronaldós" a haja, már biztos búza.

a néha-néha már mérhetetlenül konzervatív hozzáállás a divathoz, és (sok esetben a csajoknál aratott sikerből fakadó féltékenység) miatti állandó fikázás sem jobb szerintem.

érted, a wow elől ne osztogasson már senki, hogy ez vagy az gáz, meg ratyi, miközben a redtube a kezdőlapja, mert ennyi jutott, akit fikáz, az meg több bigével szériázik egy héten, mint a pali az egész életében fog.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. július 21., vasárnap 19:05

fringsquad írta:minap láttam fbn, h a srácon egy olyan farmernadrág van ami teljesen rá feszül, tehát ahogy a csajokra a farmer. ne is mondjam felfordult a gyomrom és elgondolkoztam, h most ez a divat? mi jön még? tanga és magassarkú? pfff hányingerem már attol, h rá gondolok :roll:
a szegedi picsaembör :mrgreen:

'shutterisland írta:más : parfüm téma.
armani black code?? én imádom :)
joabulicsak

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Divat

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 21., vasárnap 19:02

Gimis osztálytársam rózsaszín cipőt hordott, női gatyát viselt, de akkora womanizer volt, hogy azt elképzelni is nehéz :lol:

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Divat

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. július 21., vasárnap 18:52

minap láttam fbn, h a srácon egy olyan farmernadrág van ami teljesen rá feszül, tehát ahogy a csajokra a farmer. ne is mondjam felfordult a gyomrom és elgondolkoztam, h most ez a divat? mi jön még? tanga és magassarkú? pfff hányingerem már attol, h rá gondolok :roll:
carvajal.bale.vidal.jesé


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég