Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 25., szombat 18:27

be is huztam egy topankat most meg 2 rovidgatyat fodballra gyorsan :mrgreen:
majnem 60%-kal ar alatt a pakk :sziv:
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Divat

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. november 25., szombat 18:14

Realista24 írta: Egy hónapja vettem akcióban 80 euroert egy cipőt gyereknek, most 51. Korábbi vissza, ez meg ment új rendelésbe. :kalapos:
Ugyanez airfryer-el, nyáron többször is néztem, 92-100k körül volt az ára, majd szeptemberben akciósan 85k-ert behúztam. Black friday, 67k, azonnal rendeltem is meg. 60 napig küldhettem vissza a régit, 57. napbam jártam. :kalapos:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Divat

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. november 25., szombat 18:11

és csak 50 euro felett
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 25., szombat 18:04

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Nikenal jó akció van online. 25% mindenre, akciosra is, ingyen szállitás. 60 nap ingyenes visszakuldes.

Egy hónapja vettem akcióban 80 euroert egy cipőt gyereknek, most 51. Korábbi vissza, ez meg ment új rendelésbe. :kalapos:
btw info, hogy a nike ID vagy most nike by you néven futó personalised cuccok is visszaküldhetők, ha nem jó a méret pl (cipő, mez pl)
ez most független az akciótól mindig igaz :mrgreen:

szerk.: amugy vannak excluded cuccok bőven, azért nem mindenre 25%
Bazzeg, lehagytam a majdnem szot. Mybad. Köszi.
Én bármit rendeltem amúgy, volt rá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 25., szombat 18:01

Realista24 írta: Nikenal jó akció van online. 25% mindenre, akciosra is, ingyen szállitás. 60 nap ingyenes visszakuldes.

Egy hónapja vettem akcióban 80 euroert egy cipőt gyereknek, most 51. Korábbi vissza, ez meg ment új rendelésbe. :kalapos:
btw info, hogy a nike ID vagy most nike by you néven futó personalised cuccok is visszaküldhetők, ha nem jó a méret pl (cipő, mez pl)
ez most független az akciótól mindig igaz :mrgreen:

szerk.: amugy vannak excluded cuccok bőven, azért nem mindenre 25%
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 25., szombat 17:59

Nikenal jó akció van online. 25% mindenre, akciosra is, ingyen szállitás. 60 nap ingyenes visszakuldes.

Egy hónapja vettem akcióban 80 euroert egy cipőt gyereknek, most 51. Korábbi vissza, ez meg ment új rendelésbe. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. november 25., szombat 17:21

Köszönöm szépen mindenkinek :salute:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 25., szombat 10:16

halamadrid írta:
wZoLee7 írta:
Hat annyir nem friss a tapasztalatom, de valszeg megallja a helyet.
Ahol sok a rendeles, jo az elegedettseg ott nem igen lesz gond. Megszoktam nezni miket irnak, sokan kepet is tettek fel h is nez ki a valosagban. Markajelzes van, ahogy vakaszthato h bl es vagy bajnoki dolfok legyenek rajta stb.. Az arra nem emlekszem, az elegedettseg meg, hat szo szo. Ha hordani is akarod akkor ne legyen rajta nev es szam, szerintem. Hamar es konnyen levalnak, plusz nyaron szetegeti a hatad ha rasut a nap :lol: nah minosegileg olyan is, nem kell sokat varni, de pl van egy Benzemas, az pont jo fogas lett minden teren
Köszönöm. És az ár hogy alakult? Ha találok egy 8-9 eurós ajánlatot, az nem nagyon lehet reliable. Vagy?
Most 14-20 dollár az átlagára egy meznek, attól függ milyet kérsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 25., szombat 9:19

halamadrid írta:
wZoLee7 írta:
Hat annyir nem friss a tapasztalatom, de valszeg megallja a helyet.
Ahol sok a rendeles, jo az elegedettseg ott nem igen lesz gond. Megszoktam nezni miket irnak, sokan kepet is tettek fel h is nez ki a valosagban. Markajelzes van, ahogy vakaszthato h bl es vagy bajnoki dolfok legyenek rajta stb.. Az arra nem emlekszem, az elegedettseg meg, hat szo szo. Ha hordani is akarod akkor ne legyen rajta nev es szam, szerintem. Hamar es konnyen levalnak, plusz nyaron szetegeti a hatad ha rasut a nap :lol: nah minosegileg olyan is, nem kell sokat varni, de pl van egy Benzemas, az pont jo fogas lett minden teren
Köszönöm. És az ár hogy alakult? Ha találok egy 8-9 eurós ajánlatot, az nem nagyon lehet reliable. Vagy?
Sajnos az appban azóta vagy máshogy léptem be vagy nem tudom, de nem mutat semmilyen régi rendelést, jó ideje már nem is indítottam el szóval az árról nem tudok nyilatkozni, de nekem sokkal inkább rémlik 20 euró körüli összeg, vagy felette.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. november 24., péntek 22:06

wZoLee7 írta:
halamadrid írta: Madridom népe!

1-2 éve volt már DHGate-es kérdésem, de mivel Fekete Péntek van, ismét a segítségetekre lenne szükségem. Szóval mindenki megbízható az oldalon, akinek sok eladása van, és minimum 90%-os a vevői elégedettsége? Továbbá ti miket szoktok ilyenkor figyelembe venni?

Egyébként átlagosan emnnyibe kerül 1-1 mez amit megrendeltek és elégedettek vagytok vele, illetve rajta van-e a márkajel azokon, amiket rendeltetek? A mi esetünkben ugye az Adidas. (Tudom, hogy nem eredeti, de legalább látszatra lehetne az).

Előre is köszönöm :D
Hat annyir nem friss a tapasztalatom, de valszeg megallja a helyet.
Ahol sok a rendeles, jo az elegedettseg ott nem igen lesz gond. Megszoktam nezni miket irnak, sokan kepet is tettek fel h is nez ki a valosagban. Markajelzes van, ahogy vakaszthato h bl es vagy bajnoki dolfok legyenek rajta stb.. Az arra nem emlekszem, az elegedettseg meg, hat szo szo. Ha hordani is akarod akkor ne legyen rajta nev es szam, szerintem. Hamar es konnyen levalnak, plusz nyaron szetegeti a hatad ha rasut a nap :lol: nah minosegileg olyan is, nem kell sokat varni, de pl van egy Benzemas, az pont jo fogas lett minden teren
Köszönöm. És az ár hogy alakult? Ha találok egy 8-9 eurós ajánlatot, az nem nagyon lehet reliable. Vagy?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 24., péntek 21:13

halamadrid írta: Madridom népe!

1-2 éve volt már DHGate-es kérdésem, de mivel Fekete Péntek van, ismét a segítségetekre lenne szükségem. Szóval mindenki megbízható az oldalon, akinek sok eladása van, és minimum 90%-os a vevői elégedettsége? Továbbá ti miket szoktok ilyenkor figyelembe venni?

Egyébként átlagosan emnnyibe kerül 1-1 mez amit megrendeltek és elégedettek vagytok vele, illetve rajta van-e a márkajel azokon, amiket rendeltetek? A mi esetünkben ugye az Adidas. (Tudom, hogy nem eredeti, de legalább látszatra lehetne az).

Előre is köszönöm :D
Hat annyir nem friss a tapasztalatom, de valszeg megallja a helyet.
Ahol sok a rendeles, jo az elegedettseg ott nem igen lesz gond. Megszoktam nezni miket irnak, sokan kepet is tettek fel h is nez ki a valosagban. Markajelzes van, ahogy vakaszthato h bl es vagy bajnoki dolfok legyenek rajta stb.. Az arra nem emlekszem, az elegedettseg meg, hat szo szo. Ha hordani is akarod akkor ne legyen rajta nev es szam, szerintem. Hamar es konnyen levalnak, plusz nyaron szetegeti a hatad ha rasut a nap :lol: nah minosegileg olyan is, nem kell sokat varni, de pl van egy Benzemas, az pont jo fogas lett minden teren

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. november 24., péntek 20:40

Madridom népe!

1-2 éve volt már DHGate-es kérdésem, de mivel Fekete Péntek van, ismét a segítségetekre lenne szükségem. Szóval mindenki megbízható az oldalon, akinek sok eladása van, és minimum 90%-os a vevői elégedettsége? Továbbá ti miket szoktok ilyenkor figyelembe venni?

Egyébként átlagosan emnnyibe kerül 1-1 mez amit megrendeltek és elégedettek vagytok vele, illetve rajta van-e a márkajel azokon, amiket rendeltetek? A mi esetünkben ugye az Adidas. (Tudom, hogy nem eredeti, de legalább látszatra lehetne az).

Előre is köszönöm :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Divat

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. október 28., szombat 22:20

Én XL-est vettem, viszont player verziót, ami miatt picit feszülősebb fazonra.
184cm és 90kg vagyok, nekem ez pont hibátlan, annyi, ha a lazább viseletet szereted, akkor ne a player verziót válasszad.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Divat

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. október 28., szombat 22:04

Uhh ez tök jó áron van szerintetek egy átlagos testalkatú embernek (nekem) aki 180 centi milyen méret kell? mérettábla szerint L de az eddigi mezeim amiket vettem az M-esek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 21:49

reeed_ati írta:
Realista24 írta:

Van linked, mert most nem latok Realos mezt a csavonal. :-(
Ide teszem a linket, akitől rendeltem:
Nekem úgy tűnik, simán rendelhető :)
:cheers:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Divat

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. október 28., szombat 21:48

Realista24 írta:
reeed_ati írta: Keresztfiam beválasztott ezzel a Jude mezzel, tegnap adtam oda neki, ma két gól kiszurkolva, hibátlan. :D :zoldsalas: :zoldsalas:

Divat topic dhgates linkje nagyon patika, két hét alatt megjöttek a mezek és árához képest nagyon korrekt minőség. :salute: :salute:
Fekete idegenbeliből rendeltem hármat, nekem jött egy Zidane5. B-)
Van linked, mert most nem latok Realos mezt a csavonal. :-(
Ide teszem a linket, akitől rendeltem:
Nekem úgy tűnik, simán rendelhető :)
Annyi, hogy custom névnél, nincs opció beírni, hogy mit szeretnél, én így a rendelés megjegyzésbe írtam, az egyedi feliratozást, hibátlanul megcsinálták..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2023. október 28., szombat 21:50-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 20:42

Seraf írta: srácok kéne nekem egy szívesség, valaki aki tud a DHGate-ről rendelni, már a tavalyi mezt se tudtam megvenni, most meg már az ideivel is le vagyok maradva mer ez a gány mindig elutasítja a kártyáimat, most váltottam bankot is zsír új kártya gondoltam megpróbálom, de ezt is elutasítja és egyedül Skrill-t ajánl fel fizetési módnak és hát a faxnak is van vége, anno laza 30-40 rendelésem volt DHGate-ről minden gond nélkül, de valami nagyon félre ment :mrgreen:

szóval ja két mez kéne nekem utalok előre vagy Revolut bármi játszik csak szánjon meg valaki :lol:
Irtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Seraf » 2023. október 28., szombat 20:37

srácok kéne nekem egy szívesség, valaki aki tud a DHGate-ről rendelni, már a tavalyi mezt se tudtam megvenni, most meg már az ideivel is le vagyok maradva mer ez a gány mindig elutasítja a kártyáimat, most váltottam bankot is zsír új kártya gondoltam megpróbálom, de ezt is elutasítja és egyedül Skrill-t ajánl fel fizetési módnak és hát a faxnak is van vége, anno laza 30-40 rendelésem volt DHGate-ről minden gond nélkül, de valami nagyon félre ment :mrgreen:

szóval ja két mez kéne nekem utalok előre vagy Revolut bármi játszik csak szánjon meg valaki :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. október 13., péntek 7:28

Kercsó írta:
Kerlon írta:

https://m.dhgate.com/product/21-22-benz ... D616AAD794

3 mez is rendben volt, abbol bakon doro Benzemas tabalyrol
nekem newcastle mezeket tölt be :mrgreen: jobban örülnék a Real meznek
Shopot akartam, de valamiert tenyleg arra iranyit. Eladora ramesz es meglesz a Real is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. október 12., csütörtök 20:30

Kerlon írta:
Kercsó írta: Valaki dobjon egy megbízható dhgate linket, amiről rendelt idei mezt :agree:
https://m.dhgate.com/product/21-22-benz ... D616AAD794

3 mez is rendben volt, abbol bakon doro Benzemas tabalyrol
nekem newcastle mezeket tölt be :mrgreen: jobban örülnék a Real meznek
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég