Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. február 3., szombat 8:28

Ingekbõl én Olymp modern fitet veszek, ami slim fit+hosszú is, így nem jön ki a nadrágból soha. Az anyaga is pöpec.

A HM is teljesen jó addig amíg soha nincs másmilyened, és nem tudod mi a különbség, utána nem akarsz visszamenni :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11011
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 1., csütörtök 12:20

Süti írta: Jó, kamionban mindegy mi van rajtad :kalapos:
Én már belefutottam 10 felett ipari hulladékba ami úgy gyűjti a szöszt mint Ramos a piroslapot, gondoltam hátha van valakinek valami tuti bevalt helye. Inkább legyen ilyen fényes, mint az ilyen szöszgyűjtő szarok.
Teljesen jo minoseg a h&m, legalabbis ez az ing, amim van toluk, jo az anyaga, nem gumi, vagy tapados ragados szar

Amugyis nalam ram kell alakitani egy szabonal, mert vagy alul bő, vagy felul szűk, ing, polo minden kb, szintr barmelyik marka, mert ilyen teglatest emberekre gyartanak nyilvan.
Szoval emiatt se fizetek sulyos penzeket ingert vagy poloert, mikor ugyis faszan ra lehet szabni az emberre
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. február 1., csütörtök 12:00

Süti írta: Valami tuti tipp vasalas/gyurodesmentes slim fit feher ingre? Simak nap vegere nagyon kutyaul neznek ki.
Hugo Bossnak vannak kurvajo slim fit ingjei, nekem egy van ebből, nagyon draga volt, de megerte! Vannak meg Zaras es HM-es ingjeim is, de azok hetkoznapi(bb) viseletre jok csak, jobban is gyurodnek. Es van egy muszalashoz hasonlito anyagu Zara-s ingem, az gecijo, vasalni sem kell, nyulik osszevissza de nem gyurodik. :)
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 1., csütörtök 10:18

Süti írta: Valami tuti tipp vasalas/gyurodesmentes slim fit feher ingre? Simak nap vegere nagyon kutyaul neznek ki.
HM-es jo opcio amugy, de mar nem 3k, azok is 6-7 korul mentek ahogy neztem, de lehet akcioban meg van olcsobban.
Most Jake's-et vettem, Peekben 10-12 kozott vannak, nekem hibatlan. Meg Zarakat akcioban 6-8 kozott.

Feheret mondjuk nem hordok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 1., csütörtök 10:05

Jó, kamionban mindegy mi van rajtad :kalapos:
Én már belefutottam 10 felett ipari hulladékba ami úgy gyűjti a szöszt mint Ramos a piroslapot, gondoltam hátha van valakinek valami tuti bevalt helye. Inkább legyen ilyen fényes, mint az ilyen szöszgyűjtő szarok.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11011
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 1., csütörtök 9:58

Süti írta: Valami tuti tipp vasalas/gyurodesmentes slim fit feher ingre? Simak nap vegere nagyon kutyaul neznek ki.
Van olyanom, 3k volt h&m-ben, perfekt, ingert en sokkal tobbet nem is fizetnek :lol:
Csak ha teletubbys nyari palmafas rovidujju :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 1., csütörtök 9:52

Valami tuti tipp vasalas/gyurodesmentes slim fit feher ingre? Simak nap vegere nagyon kutyaul neznek ki.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. január 19., péntek 18:17

nzooli93 írta:
halamadrid írta: Csao.
Megjött (volna) a második DHGate-rendelésem, de épp nem voltam itthon, így a helyi postára vitték. Esetleg nem tudjátok, ilyenkor milyen adatokkal lehet átvenni?
Elvileg dobnak be a postaládába ilyen átvevő cetlit, és azzal+személyi.
De ha véletlen az nincs, akkor gondolom ha a dhgate oldalán megnézed a csomagszámot, akkor azzal is odaadják, meg a neved alapján is. Csak igazolnod kell magad.
Ja kösz, közben tisztázódott, csak nem tudtam mi legyen, mert először történt ilyen.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 19., péntek 18:00

halamadrid írta: Csao.
Megjött (volna) a második DHGate-rendelésem, de épp nem voltam itthon, így a helyi postára vitték. Esetleg nem tudjátok, ilyenkor milyen adatokkal lehet átvenni?
Elvileg dobnak be a postaládába ilyen átvevő cetlit, és azzal+személyi.
De ha véletlen az nincs, akkor gondolom ha a dhgate oldalán megnézed a csomagszámot, akkor azzal is odaadják, meg a neved alapján is. Csak igazolnod kell magad.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. január 19., péntek 17:07

Csao.
Megjött (volna) a második DHGate-rendelésem, de épp nem voltam itthon, így a helyi postára vitték. Esetleg nem tudjátok, ilyenkor milyen adatokkal lehet átvenni?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ekissm » 2024. január 18., csütörtök 13:56

mocsok írta: Cipo rendelésre van valami tuti helyetek?
sizeer-ről szoktam.
Van offline uzletuk is, oda is tudod rendelni, meg nyilvan barhova mashova is.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: mocsok » 2024. január 18., csütörtök 13:50

Cipo rendelésre van valami tuti helyetek?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. január 7., vasárnap 11:09

Köszönöm :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 7., vasárnap 10:40

Szerintem ezek olyan nagy tételben árulnak,hogy simán beleszamoljak ezeket. Nekem volt,hogy nem erkezett meg két hónap alatt. Írtam, visszakaptam a pénzt, 3 nap múlva meg mégis hozta a postás a semmiből.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11011
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 7., vasárnap 10:40

igen küldjék újra.
ha nem küldi/ nem kapod meg, akkor refund, ha nem akar refundot, akkor eszkalálod a dhgate managementnek, gondolom ott is van dispute gomb, mint aliexpressen
thereisonly1ronaldo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. január 7., vasárnap 9:28

Szevasztok!

Ismét rendeltem a DHGate-ről, azonban egy korábban nem tapasztalt problémába ütköztem. 8-9 nappal a rendelés után kaptam egy üzenetet, miszerint "Item Returned from Customs". Írtam ezzel kapcsolatban az eladó félnek (többezer vásárlás és pozitív visszajelzés), amire ő ezt válaszolta "Hello, I think it was detained by the customs. Can we reissue it for you?"

Tapasztalatok? Tényleg ilyen egyszerű lenne, hogy újra elküldi? Egyáltalán mi baja lehetett vele a hatóságoknak (tudom vám, de ilyennel még sosem találkoztam)?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11011
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Divat

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 6., szombat 20:48

vissza se gyertek :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 6., szombat 20:13

Piszok jo lesz, imadni fogjatok!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. január 6., szombat 20:11

Faust írta: Azt felejtsd el hogy kocsiban alszotok, amikor random hoviharok vannak 130 km/h-s szelekkel. Izlandon ha a turistaknak rossz napja van, ki sem jonnek a szallasrol, nekunk is volt 2-3 ora amikor konkretan nem tudtuk kinyitni a szallas ajtajat a szembeszel miatt. Mindenkepp foglaljatok szallast. Ezzel nem vagyok tisztaban de fixen nem lehet ott kocsiban aludni, torvenyileg sem.

Nekem nagy terv ha nagyobbak lesznek a purdek, egy autos korut Izlandon. Csoda egy hely, nagyon imadtam, de eszakra nem mentunk sajnos.
Campervan, direkt campingre kialakítva. Belső fűtése van, éjszaka is megy. Kocsi elektromos, 4WD, az akksi kb 10-20%-át viszi le egy éjszaka alatt camping üzemmódban. Kocsiban lesz matrac, vastag takarók, főzéshez minden fontos cucc.

Lehet így aludni Izlandon, de csak kijelölt campingsite-okon. Legtöbb nyáron vagy nyitva, de van egy térkép, amin össze van szedve mind, és az is, hogy mikor van nyitva, van-e töltési lehetőség. Egyébként töltési lehetőség a szigeten elég sok van, de egyébként is biztonsági játékos vagyok, inkább meg fogok állni többször tölteni. És van a szigeten jópár supercharger is.

Nyilván kihívás lesz, de normál campingsite-okon, más camperekkel együtt nem látok gondot.

A terv, hogy végigmegyünk a körúton, de a reálisabb a B terv: elmennénk délen keletre, majd visszafordulunk, nyugati partig elmegyünk, ott fel egy darabig, majd megint visszafordulunk, minden nap csekkolva az időjárást.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 5., péntek 17:02

Azt felejtsd el hogy kocsiban alszotok, amikor random hoviharok vannak 130 km/h-s szelekkel. Izlandon ha a turistaknak rossz napja van, ki sem jonnek a szallasrol, nekunk is volt 2-3 ora amikor konkretan nem tudtuk kinyitni a szallas ajtajat a szembeszel miatt. Mindenkepp foglaljatok szallast. Ezzel nem vagyok tisztaban de fixen nem lehet ott kocsiban aludni, torvenyileg sem.

Nekem nagy terv ha nagyobbak lesznek a purdek, egy autos korut Izlandon. Csoda egy hely, nagyon imadtam, de eszakra nem mentunk sajnos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég