Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 22., hétfő 9:50

Én ma hozom mindenképp a Saya Noé-t, egyszer lepörgött már :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. február 22., hétfő 9:40

Csusztassuk az ajanlasomat egy hettel kesobb?
A Saya Noe albumot meg csak ketten hoztak eddig.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 21., vasárnap 8:27

Saya Noé - Museum of Sins

a maga kis egyszerűségével ez egy jó album. hozzá azt a minimum elvárást amit egy ilyen feltörekvő tehetségtől el lehet várni.
ahogy Mimi összefoglalta az albumát (Senki se tökéletes, ahogy a múzeumban se szép minden kép.) teljesen áll az albumra is, vannak kis bicsaklások (pl. az iodine).
személyes kedvencem az albumról a muse volt. (tényleg, valaki egy jó muse albumot is hozhatna :-* )

nem volt rossz ajánlás, nálam ez 6,5/10


Marci és Ferni vajon kiszálltak a játékból? :rock:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. február 20., szombat 9:55

Saya Noé - Museum of Sins

Mindenféle hímsovinizmus nélkül, nem igazán szoktam énekesnőket hallgatni. Néha előkerül a Paramore, meg mivel végülis félig anoním a társaság, így bevallom, hogy pl. Billie Eilish-nek is van olyan száma, amire önszántamból rákerestem, de valahogy az általam folyamatosan hallgatott előadók nagyon nagy százaléka férfi.
Ezért kíváncsian, de fenntartásokkal vágtam bele az albumba, mert olyan sok pozitív tapasztalatom nem volt ilyen női "szóló" előadókkal.
Sajnos olyan nagyon ez sem fogott meg, nem igazán tudtam nagyon egyedi dolgokat felfedezni. Se az énekesnő hangja, se a zenei alapok, se semmi. Önmagában pedig ebben a stílusban nekem ez kevés volt nem csak ahhoz, hogy élvezzem, hanem ahhoz is, hogy lekösse a figyelmem. Ami tényleg tetszett, az a záró Mount Morrison :D
1-2 számban volt olyan elem, amire kicsit felkaptam a fejem, de valahogy az egész album elment mellettem, és a zárószámon kívül nem is tudnék felidézni nagyon emlékezetes pillanatot, pedig többször is meghallgattam.

Élményre nálam a Jan Blomqvist albumhoz állt a legközelebb, így erre is ugyanannyit adok.

4/10

Köszönöm az ajánlást, nálam nem nyert, de mindenképp jó, hogy egyre sokszínűbb a repertoár a körben!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. február 18., csütörtök 16:48

Na, sikerult potolni jonehany albumot.

Fran Palermo - Crocodile Juice Bar

Hallottam mar korabban az egyuttesrol, bar sosem hallgattam szamaikat. Tetszik az albumnev valasztas. :mrgreen:
Nem volt rossz album, bar nem igazan tudnam besorolni, hogy ok pontosan milyen stilust is kepviselnek. Az intro nagyon megfogott, teljesen magaval ragadott, arra jar a plusz. Futas kozben hallgattam, szoval elegge elrepitett egy masik dimenzioba. :mrgreen:
Fokent azok a szamok jottek be, amik porgosebbek voltak, ilyen fesztivalos feelgood erzesem lett toluk.

Koszi az ajanlast, pontszamom az albumra 6,5/10.


King 810 - La Petite Mort or a Conversation with God

Na ez kemeny dio volt. :mrgreen:

Sajnos meg azota se szerettem meg ezt a mufajt, rock, metal, heavymetal stb...elkepesztoen messze allnak tolem. Remeltem, hogy az album legalabb rovidebb lesz egy picit, mivel csak 13 szamos volt, de igyis 1 orara sikeredett. Ugyanazt tudom leirni, mint Roli albumanal. A maga mufajaban valoszinuleg baromi minosegi, ezt lehetett is tobb helyen is hallani. Viszont egybe ekkora zuzda elegge tomeny, valljuk be. :mrgreen:
Csak a masik rock albumhoz tudom hasonlitani, es mivel arra 4,5-et adtam, most kemenykezubbnek kell lennem, mert ez megnehezebben csuszott le. Ez most csak egy 4/10, ne haragudj. Viszont becsulom, hogy be merted vallalni, koszi az ajanlast!


Jacob Banks - Village

Na ez mar dofi volt. Nem ismertem az eloadot, viszont a Love aint enough cimu szamnal meglepodtem, mivel sokszor hallottam mar. :mrgreen:
Nagyon tetszett az eloado hangja, a stilusa, es szovegileg is rendben volt. Mikor kicsit laposodott volna az album, akkor volt az egyik szamban egy csaj enekes is, az nagyon feldobta. Talan az album elso resze jobban tetszett, mint a masodik, viszont ha a Blomqvist fele elektronikus albumot nem nezem, akkor eddig ez tetszett a legjobban.
Ez pedig a pontszamomon is meglatszik, mivel 8/10-et kap. Koszi az ajanlast neked is!

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. február 17., szerda 21:26

Jacob Banks - Village
annyira engem se fogott meg, viszont nem volt ez rossz. egész jó hangja van a palinak.
az Unknown és a Chainsmoking tetszett, ezek felhúzzák egy kicsit az albumot. a többi szám elég langyi volt nekem, ahogy alattam is írták, semmi váratlan, hasonló alapok...
de amúgy jó ajánlás volt, köszi. nálam 6/10

amúgy én már megtaláltam a kövi ajánlásom, ha lenne még egy kör ezután :D
Kép

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. február 16., kedd 18:25

Csutortokig hozok minden albumot, bocsanat a csuszasert! :)

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 16., kedd 18:17

Jacob Banks - Village

nem nagyon fogott meg ez az album, végig langyos vízben éreztem magam.
a legtöbb szám ugyan arra a hasonló alapra épül, semmi váratlan vagy változatos. főleg az album első felére igaz ez. a keeps me going azért behozott egy kis Afrika érzést. :mrgreen:


személyes kedvencem az albumról a kunbaja című szám volt :lol:

a peace of mind egy szép lírai lezárása volt az albumnak.

valahogy nem éreztem koherens egésznek, nem nagyon tudtam hova tenni pl. az afrikai beütésű zene nálam eléggé kilógott.

nagyjából a fran palermo-val tudnám a magam szempontjából egy polcra helyezni, az kicsit jobb volt, így:
6/10


tudunk valamit Marci77-ről, ferniről és Caraway-ről? ők még a fran palermo-t sem hozták.
rajtuk kívül még soadroli a Banks albumot nem értékelte.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. február 15., hétfő 18:15

a Saya Noé album lepörgött. még a tavaly futtam bele egy cikkbe vele, akkor csak azt figyeltem, hogy szemrevaló teremtés :loveyou: :mrgreen: a zenéje is ismerős, pár dalát már hallottam a különböző Spotify listákon.

még pár nap múlva újrázok és akkor értékelem is. de eddig pöpec. :-*
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. február 15., hétfő 17:29

Azt hittem már megírtam :lol:

Jacob Banks - Village

Nagyon jól indult. Nagyon. Chainsmoking fúziós alapja elképesztően megfogott. Parádés kombó, igazából kiemelkedő zene nekem. Az album többi része is rendben volt, de ezt a váratlant kicsit hiányoltam abból, ami utána következett. Keeps Me Going volt még egy jó high point nálam.

A stílus szerintem tökéletes volt ajánlásnak, el nem tudom képzelni, hogy ez valakinek ne jöjjön be :kalapos: és élmény volt végighallgatni.

Nagyon nagy volt az elvárásom az első szám után, amit nem tudott megugrani sajnos, ezért

7/10

de nagyon jó ajánlás volt. :agree:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. február 15., hétfő 16:31

Jacob Banks - Village - 7,5/10

Nagyon jó vibe az egész album. Nekem tökre feldobta a hangulatomat, miközben hallgattam. Ami megfogott, az ez a jó feeling, a színes hangzásvilág, az énekes kiváló hangja, de legjobban a featek. A Kumbaya meg a Be Good To me az hatalmas, nálam ez a kettő szám húzza fel az albumot. Van egy két szürkébb rész nekem - ilyen tipikus X-faktor válogatós hangzású számokkal - azokat annyira nem élveztem.


Akkor már hoznám az ajánlásomat is:

Nagyon sokat vaciláltam, nagyon sok stílusirányzatból.

Gondolkodtam, hogy hozok régi metalcore kedvenceket, de ilyen jellegűt már lőttem el korábbi zeneklubban, úgyhogy azt hagytam (Escape the fate, A day to remember).

Mostanában rákattantam nagyon a magyar trap zenére is, sokáig úgy volt, hogy ilyesmit ajánlok, aztán inkább hanyagoltam azt is. Egyben istentelen tömény lenne zeneileg, megértem miért ellenszenves kívülállók számára, évekig én is élből elutasítottam. Úgyhogy abban maradtam magammal, hogy nem szeretném kínozni a tagokat. Filius Dei, AKC Misi, Ress és ibbigang lemezei közül került volna ki a nyertes, de szerencsétekre ez elmaradt. :D

Másik gyengém a Blackpink volt az utóbbi időszakban, igazi futószalagon gyártott, ipari K-pop, de valamiért mégis képes volt megfogni. Ők viszont elég ismertek, valószínűleg Ti is többen találkoztatok már vele, így őket ezért lőttem ki.

Sajnos volt rengeteg kedvencem akik nem bírtak kiadni egy normális, teljes albumot. Pár sláger és EP-ken kívül nem sokkal szolgáltak, 5-7 számos lemezt meg nem szerettem volna ajánlani. Azahriah (hatalmas magyar tehetség, csekkoljátok az angol számait, zseni), Madison Beer és (G)I-DLE jöttek szóba.

Dzsúdlót meg belopták. :mrgreen:

Spotify-on valamelyik random listán beleütköztem egy nagyon kellemes, visszafogott előadóba, akinek lementettem az egyik számát. Pár hétig pörgettem ezt az egy számot (az album címadó dala) jó szokás szerint a legfrissebb kedvelt dalok között, aztán előjött ugyanez a szám egy magyar előadós playlisten. Mondom mi a fasz, végig az volt a meggyőződésem a hangzásvilágból, kiejtésből és a minőségből, hogy az énekesnő egy feltörekvő, de már azért szélesebb körben ismertebb amerikai előadó lehet. Egyből utánanéztem, végig hallgattam az albumát és akkor döntöttem el, hogy én ezt fogom ajánlani Nektek, mert szeretném ha többen is megismernék.

Saya Noé - Museum of Sins


Hatalmas zenei tehetség, gyönyörű hanggal, ötletekkel, remek saját szerzeményű, angol nyelvű dalokkal (szerencsére akcentusa nincs, Kuala Lumpurban nőtt fel).

Twitch-en rendszeresen streamel, többször is benyomtam már munka közben, mert ahogy majd hallani fogjátok, nem a hatalmas hajlításokkal meg bravúr énekléssel tűnik ki, hanem a visszafogott, tiszta és kellemes hangzásával.

Néhol kicsit hasonlít Lana del Rey-re, Birdy-re, Billie Eilish-ra és még Lorde-ra is, de valamilyen szinten mégis egyedi, pl. a keleties hangzásvilágot imádom pár dalában.

Magyar szinten szerintem magasan kiemelkedik, nemzetközi szinten meg bőven hasonlítható az általam felsorolt előadókhoz.

A Sugar Rush-t és a Museum of Sins-t bármennyiszer meg tudom hallgatni, nálam ez a két szám a top.

Linkek:
Spotify
Youtube
.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 15., hétfő 13:50

Jacob Banks - Village

Csatlakozom, nagyon kellemes album volt :)

A srác hangja szerintem nagyon jó, de ami nálam sokat dobott szinte minden számon az a zenei alap. :salute: Elég sok stílus megjelenik, valahol poposabb, valahol több a basszus, valahol kevésbé erőteljes de szerintem remekül passzol a számokhoz és elég jól váltogatják a különféle hangzásokat. Sok szám tetszett kifejezetten (Kumbaya, Slow up, Be good to me, Unknown), ezeket előveszem később is majd illetve nekem is ahogy gunner írta, inkább plusz volt a Keeps me going esetén ez a kicsit latinos-rádiós hangulat. Passzol ehhez a mostani napsütéshez :kalapos:

Két alkalommal nálam lepörgött teljes egészében, harmadjára pár számot kihagytam ami nem jött be annyira viszont nagyon jó kis élmény volt összességében, elég változatos volt az egész album.

10/7,5 , remek ajánlás! :) Köszi szépen!
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. február 14., vasárnap 21:51

King 810 - La Petite Mort or a Conversation with God - 4/10

Az első pár számban gyakran sikerült találni bejövős részleteket, a későbbiekben is volt elvétve, de itt sajnos nem ez volt már a jellemző. A Give My People Back szám tempóban, hangszerelésben meg úgy egyben is nagyon tetszett. Egyetlen hatalmas hátrány, amit az egész albumra rá tudok húzni az az énekes előadásmódja. Nem tudom hova tenni ezt a se nem screamnek, se nem éneklésnek nem nevezhető morgolódást. :D Morcos beszédnek hat az egész, kb. mintha végig verset mondana. Az I Ain't Goin Back Again-ben pl. voltak színesebb, dallamosabb pillanatok, azok tetszettek. Több számban is kellemes alapok szóltak, de sajnos az összképet nálam az énekes teljesen lehúzta.
.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. február 13., szombat 11:14

Vasárnap-hétfő körül én is hozom az utolsó kettőt, sorry.
.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. február 13., szombat 10:48

Jacob Banks - Village

Bírom ezt a soul-os stílust, de nem igazán vagyok otthon benne, úgyhogy nekem új volt az album.
Az instru része nekem nagyon tetszett, volt néha kicsit hip-hop-os meg kicsit reggea-s vibe, itt szerintem sokkal többet nem lehetett elvárni. A csávó hangja rendben volt, de nekem néha valahogy olyan érzésem volt, mintha nem egy igazi feka soul-énekest hallgatnék, hanem egy fehér csávót, aki nagyon jól megtanulta imitálni ezt a fajta stílust. Nem tudom miért, de néha kicsit "hiteltelen" volt, vagy nem is tudom hogy mondjam.
Valahogy az énektémák meg nem igazán fogtak meg, nekem is kicsit ellaposodott.
De babaking-gel hasonlóan nekem is a "kellemes" jelző ugrott be elsőre, viszont amiket Ő kiemelt számok (Slow Up, Kumbaya) nekem pont lefelé lógtak ki.

1-2 számot viszont lehet előveszek később is, meg szerintem adok esélyt majd a csávó többi lemezének is.

6,5/10
Köszönöm, jó ajánlás volt!

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. február 12., péntek 19:32

gunner írta: Hozom én is ma szerintem az elmaradt két albumot. :)
Na, meg is érkeztem.

King 810 - La Petite Mort or a Conversation with God
Vessetek a mókusok elé, de ez most valahogy bejött. Az első két-három szám után pedig feladtam, mondom ez nekem túl erős, aztán talán a stílusa is kicsit másabb volt. Sok helyen éreztem jazzes hatást is, nem volt tele hörgéssel, ez mindenképp pozitív számomra. Meglepődtem, de szívesen hallgattam az albumot.

7/10

Jacob Banks - Village
Nem áll annyira távol ez a stílus tőlem, de ez valahogy nagyon szürke volt számomra. Egy-két szám elmegy, de mikor 10+ van, akkor már unalmassá válik nekem. Mondjátok a latin slágert, de szerintem nem ártott, hogy kicsit színesítette a lemezt :D Nem mondanám echte rossznak sem.
Az ajánlás mindenképp jó, mindenképp kell a változatos stílusréteg.

6/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 12., péntek 13:40

babaking írta: Jacob Banks - Village
de a Keeps me goingról nekem inkáb a tucat spanyol nyári slágerek jutottak eszembe.
Épp most pörög a háttérben másodjára az album. Pont a Keeps me going. Köszi, azóta nem tudom nem meghallani :lol: :mrgreen: Valóban felfedezhető a párhuzam egyébként.

Hozom majd az értékelést egyébként én is hamarosan. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. február 12., péntek 12:42

Jacob Banks - Village

Nekem is sok szám ismerös volt az albumról, de eddig nem tudtam öket hova kötni.

Összességében egy nagyon kellemes album, jó a hangzás és nagyon "könnyü" hallgatni. Tui nem nyomnám el a rádióban ha jönne, meg is tartom az albumaim közöt.

Amivel bajom van viszont, hogy kicsit lapos, és ami rosszabb, hogy nem is erre asszociálnék amikor a soul-ra gondolok. Helyenként kicsit pop-os hatású nekem, és - tudom, hüyleség - de a Keeps me goingról nekem inkáb a tucat spanyol nyári slágerek jutottak eszembe.

Számomra a Kumbaya, Slow Up és a Piece of Minde emelkedett ki, nagyon jó a hangulatuk, ezeket tuti fogom még többször is hallgatni.

A többi értékelésem miatt ezt felefelé kerekítem 7/10
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. február 12., péntek 9:21

Hozom én is ma szerintem az elmaradt két albumot. :)
"And my heart will leave you never."

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. február 10., szerda 10:23

Jacob Banks - Village

Nevrol es az elso hangokrol nem ismertem fel, de vegighallgatva par szamot leesett, hogy ismerem az eloado munkassagat.

Az Unknown nalam is kiemelendo, de a Love Ain't Enough is mar szembejott korabban, konkretan FIFA-zene. Mas dalok is ismerosek voltak, fogalmam sincs honnan.

Az album egyebkent nekem kozepes hatasu. Baromi jo a valodi hangszereles es Jacob hangja is konnyen megfog, de nekem hianyzik belole valami extra, ami kiemeli a stilusbol. Nem jon az attores, az igazi euforia, amiket en a soul-vilagban nagyon kedvelek. Nem korrekt Martin Gaye, Sam Cooke, Otis Redding, Bill Withers vagy James Brown nevevel jonni, esetleg noi vonalrol Aretha Franklinnel, de szamomra ok a felsopolcosok es a soul hallatan egybol ezek az eloadok ugranak be. Tudom, nem fair es talan kicsit a multban is tartanak, de azt a szintet nehez megugrani, ha egyaltalan lehetseges.

Sajnos nem is sikerult. Van par remek szam, de egyik sem lepi at a soul fenykoranak arnyekat. A mai felhozatalban viszont udvozito ez a fajta igenyesseg, amit ertekelek. A tizennegy dal jelentos resze talan tul egy kaptafara keszult, de megis mindben van valami egyedi.

A szemelyes kedvencem a Peace Of Mind, nagyon meglepett a vegen. Szeretem a lassu, zongora mellett enekelt darabokat es en ebben talaltam meg azt, amit kerestem az egesz albumon keresztul. Emellett baromi feltunoen, megis elegansan fordul at egy masik hangszerelesre megadva ugyanazt a hangulatot, mint korabban. Szerintem zsenialis.

Szamomra a kis lehuzas ellenere ez az ajanlas viszi eddig a primet, amit az elobb emlitett szerzemenynek is koszonhet. 7/10.

Koszi az ajanlast!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég