Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. május 21., péntek 18:14

Bronson - Bronson

Én zeneileg szinte mindenevő vagyok, de 1 kitételem szokott lenni, az pedig, hogy legyen értékelhető szöveg+ének legalább a szám jelentős részében. Itt pedig a legtöbb szám esetében elvérzett az album.

A zenei alapok többségében tök jók, változatosabbak is, mint a Bakermat album esetében, viszont az ottani számok nekem klasszisokkal jobban tetszettek. Valószínűleg ebben nagy szerepet játszik, hogy ott azért a vendég énekesek elég jól odatették, amikor kellett.

Így munka mellett vagy játék közben teljesen jól elmegy, de azt sose tudnám elképzelni, hogy konkrétan élvezetből ezt hallgassam.

Viszont lehúzni se nagyon akarom, mert nem értek ehhez a műfajhoz és simán lehet, hogy amúgy ez egy tök jó minőségnek számít stíluson belül.

10/6

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. május 21., péntek 8:39

Bronson - Bronson

Nekem kicsit egy kaptafara keszultek a trackek, de megis elvitt a flow. Kellemes es nem tul eroszakos, az en fulemnek igazi chilles muzsika.

Szerintem nem volt igazan kiemelkedo resze az albumnak, nalam hozott egy konzisztens eros kozepes szintet.

Az album hossza igazan barati volt, ami valoban jo ajanlassa teszi. Szemely szerint en meg nem hallottam az eloadorol, de mindenkeppen jo elmennyel gazdagodtam.

7/10

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. május 21., péntek 7:06

Na megjöttem az értékelésekkel:

Bronson - Bronson 8/10
Kezdem a legújabb ajánlással. Tetszett, bár az előadóról nem hallottam, mégis meglepően jó volt. Munkában előveszem párszor. Az az elektronikus zene, amely se nem idegesít a düc-düccel, se nem fullad unalomba. Ment is a mentett videók közé, köszönöm! Kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City 4/10
Ez nekem sem tetszett. Rapet ritkán hallgatok, valahogy nem áll közél annyira hozzám a stílus. Nyílt vagyok viszont vele szemben, és ha tetszik, akkor sokszor meg is hallgatom. Ez sajnos nem tetszett egyáltalán... untam, vártam a végét. A sok zene nélküli szöveg sem javított egyáltalán az élményen. Talán egy-két számnál bólogattam a fejemmel :) Nem személyes a pontszám természetesen.


Bury Tomorrow - Cannibal 5,5/10
Rolikám, nem csalódtam. :mrgreen:
Sok helyen tetszett, a hörgést szerencsére mérsékelték. Nagyjából leírtátok a dolgokat már előttem, alapvetően rock-blues-metal vonalat hallgatok, de ez már nagyon a periférián van.


Bakermat - The Ringmaster 7,5/10
Ez is tetszett. Bár alapvetően elektronikus zene, mégis több stílust véltem felfedezni benne, ami mindenképp jó, nem válik unalmassá, és mindenki tud valami hozzá közel állót. Meghallgattam én is kétszer legalább. A Partystarter meg megy minden lejátszómra, a barátaim is meg fogják kedvelni (vagy nem... :D ) A klipek animációs stílusa is tetszett. Jó ajánlás volt, köszi.

Bocsi a lemaradásért, most már napirenden leszek remélhetőleg. :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. május 20., csütörtök 21:49

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City 6/10

meghallgattam 1x, meghallgatam 2x és most ma harmadjára hallgattam végig edzésen, szinte semmi nem volt meg az előzőek alapján. :hmmm:

sznob vagyok rappet illetően. szinte soha nem hallgatok, akkor is csak Eminemet :lol:

Kedrickről már hallottam, de egy dalt nem tudtam volna eddig említeni tőle, szóval köszi, magamtól tuti nem hallgatok végig 1 teljes albumot.
zeneileg nekem ez nem annyira tetszett, viszont szövegben vannak jó részek.

a csapattársaim viszont kimondottan örültek ennek a playlistnek :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 20., csütörtök 10:28

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

Kendrick nagy kedvenc alapból. Szigetre is csak miatta mentem.

Nálam nem ez a legjobb albuma de mèg mindig sokkal jobb mint amit manapság dobnak ki rap nèven.
Olyan hullámzó nekem mèg mindig. Nem vèletlen hogy csak pár számot hallgatok erröl az albumról.

Bitch dont kill my vibe, The art of peer pressure,m.A.A.d city, swimming pools.

Ezek maradtak a kedvencek.
A Real most jobban bejött szoval az plusz pont.

Összesègèben jó ajánlás volt. Jó volt újra átmenni az albumon. Ès ha a dallam nem is mindig jön be a lyircs Kendricnèl mindig feltudja dobni a dolgokat.

7/10
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 20., csütörtök 9:54

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

Viszonylag régen hallottam, úgyhogy újráztam a héten 2x. Az első benyomásom az volt, hogy jobbra emlékeztem.
A sok skit, meg megszakítás nem igazán volt soha a kedvencem, de így újrázva pláne indokolatlannak tűntek. Pláne mivel Kendricknek alapból ilyen mesélős flowja van, csak egysíkúsította nekem az albumot.

Real, Swimming Pools nagyon jó, utóbbit rongyosra hallgattam már korábban is. Compton is egy telitalálat zárás. Dinamikát kicsit hiányoltam az egészből, pláne, mivel nagyon jól el tudná rúgni, lásd egy King Kunta pl.

Nálam 6/10, mert számomra Ő tud ennél jobbat is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 17., hétfő 18:26

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

egész jó kis album volt ez. kissé hosszú, de talán ebből a stílusból ez nem akkora probléma, én élveztem így is :)
sztem kendrick minőségi zenét szokott általánosságban csinálni
sok számnál az alap nagyon el volt találva, azok magukkal is vittek
személyes kedvenceim az albumról a bitch, dont kill my vibe (jay-z-s remix is jó volt), the art of peer pressure, poetic justice (drake nagy kedvenc :D ) etc.
voltak viszont olyan számok amik egyáltalán nem nyertek meg (gondolok itt pl a backseat freestlye-ra, amik nem tetszettek, azok valószínűleg a közreműködő miatt nem nyerték el a tetszésem elsősorban)


összességében 7,5/10 :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. május 17., hétfő 10:24

Igyekszem behozni a lemaradásokat, sietek.
"And my heart will leave you never."

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. május 17., hétfő 9:18

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

Nem az en vilagom, de ismerosok altal jott mar szembe nehany darab a palettarol, igy nem teljesen idegenkent ultem le meghallgatni.

Valoszinuleg Kendrick, mint a stilus egykori legnagyobb hatasu eloadoja az egyik legjobb belepo, szoval orulok, hogy nem valami nehezen fogyaszthato alkotasba lettunk bedobva.

Az album meglepoen tetszett. Nem mondom, hogy neha nem untam ra, de a dallamosabb variaciok mindig visszazokkentettek. Amikor szol a klasszik es sztereotiv alap a hatterben es ra a rap, a figyelmem mindig mashol van, nem kot le. Itt viszont tobb hanszer is feltunt, a zongorat pedig kulon dijazom, szerintem remekul allt neki.

Az album hossza nekem kicsit sok volt, foleg a bonusz trackekkel, amiket meg letoltam. Ez az aspektus talan kevesbe tette csuszossa a stilusra zold fulekkel erkezoknek az albumot, de ettol fuggoen is jo ajanlasnak gondolom.

Nekem a Real tetszett talan a legjobban, de volt egy kisebb hullamvasut. Volt, ami elegge bejott, viszont olyan is, amit mar nagyon tovabb nyomtam volna, ha nem zeneklubrol van szo. A szovegek jok voltak, de talan ez nem is meglepetes egy Kendrick albumnal.

Egyelore 6,5/10. Koszi az ajanlast, jo volt!

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. május 16., vasárnap 21:31

Bakermat - The Ringmaster - 7/10

Az egész album gondoskodik arról, hogy feldobja az ember hangulatát. Nagyon könnyen fogyasztható így egyben még úgy is, hogy nem mozgok otthonosan a műfajon belül. Sem felfelé, sem lefelé nem tudok kiemelni számokat, egy egészként tudok inkább rá gondolni. Az állam nem esett le tőle, de szerintem konzisztensen adja át a lemez ezt a feelgood életérzést.

Nagyon jó ajánlás volt, köszi! Szépen lassan igyekszem pótolni a többi albumot is, köszi a türelmet. :)
.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. május 16., vasárnap 21:06

Na közben én bepötyögöm az ajánlásom:

Bronson - Bronson

Próbáltam ismét valami újat hozni, amit lehetőség szerint kevesen ismertek eddig. A választásom az Odesza (ő nekik saját albumukon is gondolkodtam, parádésak) illetve Golden Features nevű formációk közös kollaborációjára esett. 2020 augusztusában jöttek ki az albummal, 10 szám és összességében sem hosszú az album, szóval remélem leköt majd mindenkit a végéig :)

Stílusát tekintve szerintem az elektronikus zene minden alkategóriája megtalálható benne, nagyon jól vegyülnek benne a különböző elemek. Ami pozitívum lehet azoknak akik nem szeretik az elektronikus zenét, hogy a stílusok keveredése miatt az előző körben ajánlott albumhoz képest sokkal kevésbé repetitív és lényegében minden egyes szám más és más.

Spotify link
Youtube link

Remélem tetszeni fog nektek, jó hallgatást! :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. május 16., vasárnap 20:55

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

Tök jó ajánlás volt, hallgatás közben jöttem rá, hogy magát az albumot így egyben sosem hallgattam végig, de sok számot ismertem már róla. Csípem Kendricket egyébként, a Damn az rongyosra lett hallgatva így óhatatlanul is ahhoz tudom hasonlítani (nekem az pl. jobban bejött). Nem vagyok egyébként nagy rajongója a stílusnak, ritkán jut eszembe, hogy valamilyen hasonló pörögjön, inkább időszakosan egy-egy előadó. Kendrick régen volt soron, úgyhogy jó volt letolni az albumot.

Az album amúgy jó, a m.A.A.D. city és a Swimming Pools eddig is rajta voltak a saját listámon, így a teljes album ismeretében is ezeket tudnám kiemelni, illetve a Sing About Me, I'm Dying of Thirst-öt, az eddig teljesen kimaradt. Legnagyobb problémám, hogy bármennyire is jók az alapok meg Kendrick is így valahogy egyben nem ütött akkorát, mint gondoltam volna. Személy szerint nekem kicsit sok volt a "teljesen közepes" szám az albumon de ez valószínűleg jön az album hosszából is. Jó ez az old-school feeling, időszakosan be is húz de nagyon mély benyomást nem tett, mindenesetre tök jó élmény volt, tetszett. 10/7 aztán a végén lehet módosítok rajta, ha úgy van.

Köszi az ajánlást! :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 16., vasárnap 20:01

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

Hát Tarantino elélvezne annyi n-betűs szó van benne.

Egyébként kellemes volt, szépen lecsúszott de semmi extra - valószínűleg mert nem vagyok túl jártas a stílusban és a közjátékok sem tetszettek.

Én is éreztem, hogy a végére elfáradt mert hosszú viszont nekem pont a végén jött az a kettő ami legjobban bejött az albumról a "Sing about me, I'm dying" és a "Compton"

Előbbiben a zongora alap tetszett nagyon a másodiknak meg szerintem jó volt a flowja.

Így is csak 5,5/10 mert újra nem venném elő magamtól. Viszont az ajánlás jó, mert nem is vettem volna - pont ezért vagyok itt. :agree:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. május 15., szombat 18:04

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

Hát nem váltott ki belőlem sok mindent az album, rövid is leszek:
- A számok indokolatlanul el vannak húzva, van hogy maga a zene is, de emellé a "közjátékok" száma és hossza is szerintem fölöslegesen sok volt.
- A szövegeknél néha forgattam a szemem, pl. az Eiffel-tornyos résznél. Ezeket nem tudtam eldönteni, hogy komolyak-e, vagy valami gúnyolódás akar lenni, de mindenesetre nem tetszett.
- Ez a kicsit elváltoztatott hangú éneklés eléggé meglepett, második hallgatásra már megszoktam és nem is zavart, csak nem értettem :D

Ha ki kéne emelnem számot, akkor az szerintem a Sing About Me, I'm Dying of Thirst lenne, de azt is túlhúzták.

Köszönöm az ajánlást, elég sokszor szembejött velem a csávó neve az utóbbi években, de magamtól valahogy még nem szántam rá magamat, hogy igazán lecsekkoljam.

4,5/10

Górékat kérdezem, hogy nem-e lehetne-e a topic tetejére kirakni a táblázat linkjét (mintha szavazás lenne)?

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 14., péntek 14:41

Caraway írta: A ket nagy kedvencem a Real es a Maad City,
úgy olvastam először h a real és a man city :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. május 14., péntek 14:37

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

A Hip-hop műfajjal vegyes érzéseim vannak, Eminem az egyik legnagyobb kedvencem úgy all-time zenekarokat, előadókat nézve is. Viszont rajta kívül nem sok mindenkit hallgatok. DMX-nek volt pár száma, amit kedveltem, Logic vagy Hopsin 1-2 száma ami még bejön vagy a régebbi Snoop Dog zenék, de kb ennyi. Illetve még egy előadó van, akinek nagyon kedvelem a munkásságát, de őt lehet fogom is ajánlani valamikor, így most nem írom le a nevét.

Igazából számomra egy hip-hop számnál sokszor fontosabb az alap, mint maga a rap minősége. Egy-két kivételtől eltekintve nekem mindig is a pörgős, dinamikus alapok tetszettek meg, így Eminem után talán nem is meglepő. Az ilyen chillout hangulatú hip-hop számok sose tudtak megfogni.

Kendricknek is 1 száma van meg a Spotify listámon, az pedig a Humble című nóta, de annak is egy Skrillex remix verziója.

Sok rosszat erről az albumról sem tudok mondani, a szöveg jó, az alapok is rendben vannak, a srác is biztos jól rappel, de valahogy a számok többsége nem az én stílusom ebben a műfajban. Tök jól el lehet rajtuk lazulgatni, de nekem a hip-hopban mindig is az tetszett, hogy plusz energiát ad, felpörget kicsit.

Amit kitudnék emelni az talán a Bitch, Don't Kill My Vibe verziói (főleg az utolsó), illetve a Swimming Pool.

Arról nincs vita, hogy kategóriákkal jobb ez, mint a lent említett mumble rap arcok borzadályai.

10/6

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. május 14., péntek 11:50

Na, en meg letoltam mindharom albumot, szoval egyszerre ertekelem oket.

Bakermat - The Ringmaster

Juj de jo kis zeneklub kezdes volt ez. Nagyon tetszett az egesznek a stilusa, melo kozben hallgattam, teljesen feldobta a hangulatomat. A Baianat bizony en mar regebben is hallgattam sokszor, csak nem tudtam, hogy ettol az eloadotol szarmazik. Ez volt a kedvencem! Baszki, ez a tokeletes fesztival zene, mekkora lenne ra kicsit lepkedni egy ciderrel a kezembe a balaton parton...hianyzik. :'( :mrgreen:

Ami talan kicsit fura volt ugye, hogy nagyon sok a kozremukodo, igy ez is befolyasolta a szamokat, hogy melyik lett erosebb, melyik gyengebb. Viszont osszessegeben ez egy kiralysag volt, koszi az ajanlast! Egyelore ez 7,5/10.

Bury Tomorrow - Cannibal

Na, hat meg mindig nem szeretem a metalt, rockot, ugy en bloc ezt a mufajt. :mrgreen: Viszont! Ez az album jobban tetszett, mint az elozo korbol a masik ket rock ajanlas. Sajna a horges meg mindig nagyon zavar, pedig amugy a sracnak aki enekli a refreneket szerintem tok jo hangja van. Az dobta fel igazabol az osszes szamot, így mondhatni ot + az alapokat fogom ertekelni. :D Volt ket szam, talan a Cannibal meg a The Grey, amik nagyon hasonlitottak egymasra, mintha ugyanazt a szamot hallgattam volna.

Azt hiszem elozo korbe ilyen 3-4 pontokat adtam a metal albumokra, ez egy fokkal jobb volt, szoval jar a 4,5/10. :mrgreen: Koszi az ajanlast!

Kendrick Lamar - Good Kid, M.A.A.D City

Az oreg Kendrick. Szeretem. Igazabol en is jobban a Damn albumaval ismertem meg, mint rajtam kivul millio ember. Azt is es a sok Black Pantheres kozremukodeset is nagyon birom. Ezt az albumat is hallottam mar, viszont igy egybe mar 2-3 eve nem hallottam, szoval ujrazni kellett.

Oriasi retro feelingje van az egesznek, nagyon atjon ez a "real shit" erzes. A ket nagy kedvencem a Real es a Maad City, ezek a szamok regota benne vannak nekem is playlistembe. Viszont ez a 17 szam nagyon sok, es egybe igen hosszu ez a 1,5 ora. Szerintem aki nem szereti ezt a mufajt, az nagyon megfog szenvedni vele. :lol: Ez nalam is lehuzza egy fel ponttal, egy 10 szammal ez tokeletes lenne. Az album elso kb elso resze, a Realig (11.szam) jobban tetszett, utana valahogy nalam kicsit elvesztette a fonalat es monoton lett. Pont ezert nem hallgattam sose egybe, mert vannak rajta zsenialis szamok, viszont nehany meg egyaltalan nem tetszik.

Osszessegeben amugy fasza volt ujra hallgatni, viszont a hossza levesz az ertekelesembol, illetve az is, hogy mar ismertem. Meg igy is kap egy 7,5/10-et egyelore, mivel nagyon birom Kendricket. Kesobb meg akar fentebb is mehet ez a pont a tobbi album fuggvenyeben. Koszi az ajanlast!

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 12., szerda 23:53

Bury Tomorrow- Cannibal 5/10

Na hát magamtol tuti nem talalok rá. Nem az èn stilusom már ez a metal.
Viszont nem irritalt ami mar pozitivum.

Az èneklös reszek tetszettek. Az alapok nekem kicsit hasonlitottak vagy nemtudtam megkulonboztetni.
Choke jó kezdès volt de utána már nekem kicsit egybe olvadt.

Ha volt èneklès felkaptam a fejem.
Better Below peldaul. De volt olyan hogy kulonosen tetszett ahogy az uvoltes es az enekles egyensulyban volt.

Összesègèben nem az èn stilusom. Igy egyben kicsit sok is. De meglepett hogy voltak benne szamomra tetszetos reszek.
Szoval koszi az ajanlast johet maskor is ilyen "szokatlan" irany.
:rock:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. május 11., kedd 9:45

Bury Tomorrow - Cannibal

Kezdem megszokni a Rolit, mar nem tud sokkolni. Vagy csak nem akar. :mrgreen:

Az ordibalas mar elment a fulem mellett, valamiert nem tudott zavarni. Az alap nagyon extra volt, az eneklos reszek szinten tetszettek, sokkal tobb kellett volna beloluk.

Nem tudom mondani, hogy az album nem volt egy koherens egesz, eszre sem vettem, amikor egy uj szam kovetkezett, igy nagyon ki sem tudok emelni semmit. A Choke eneklos reszei talan kiemelkednek nalam, ott meg tudtam melyik szamot hallgatom.

Nekem sem ez a kedvenc mufajom. Az altalan fogyasztott megkozeliteseken kivul esik, de igazabol csak a horges es ordibalas miatt. Nincs bajom a zuzassal, csak szeretem, ha a klasszikus ertelemben enekelnek melle.

6/10

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 10., hétfő 10:43

Bury Tomorrow - Cannibal


Hát....izé. :mrgreen: Értem én, de nem értem. :mrgreen: Ráadásul egyébként ez tényleg lehetett volna akár jó is, ha nincs tüdőrákos disznóvágás. :D
Azt viszont jóváírom, hogy nagyon profi, és minőségi alapokat rontanak el legalább, szóval nem fáj duplán, csak egyszer.

Kiemelni számokat nagyon nem emelnék, mert mint zenehallgatás inkább az érdekes, mint az élmény kategóriába esett nálam. :lol:

3/10
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég