Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 9., hétfő 13:52

SP - Kölyök

Na ideértem én is, végre betudom pötyögni az értékelést. Hát, csatlakoznék azokhoz akiknek kellemes meglepetés volt. Abszolút nem ezt vártam, bár rémlett hogy a VivaTV-s korszaka előtt voltak jobb számai illetve jó előadókkal tudott együttműködni nem igazán ismertem ezt az oldalát. Nyilván a híresebb számairól nekem is megvolt a véleményem anno :lol:

Érdekes tapasztalat volt, főleg így ennyi idő távlatából illetve ismerve a későbbi szerepléseit. A szövegek helyenként nagyon érettek plusz jó témákkal foglalkozott, persze nekem is voltak sorok amikor fogtam a fejem de azért annyi idősen ahogy talán már említette is valaki ez teljesen elfogadható. A feat-ek sokat dobtak rajta, én nem vagyok nagy underground rap fan, alkalomadtán botlottam bele régen is illetve pár előadótól hallottam szerinte kettőtől több számot de itt még én is ismertem az összes előadót, érezhetően jól össze lettek rakva a trackek a vendégelőadókkal. Az alapokról olyan sokat nem tudnék mondani, abszolút jól illik a stílushoz, semmi extra de nem is ez volt a cél gondolom :)

A stílus továbbra sem a sajátom, viszont csak magamat tudom ismételni, nagy meglepetés volt az album, a pozitív értelemben, sokkal rosszabbra számítottam. Pontokat tekintve felfelé kerekítek, ahhoz képest amit vártam muszáj is vagyok. 10/6, köszi az ajánlást, lement azt hiszem talán kettő vagy háromszor is, abszolút nem bántam meg de azért valószínűleg többet nem veszem elő. Mindenesetre azt jó látni, hogy a fotózásban ennyire megtalálta magát a srác, abszolút laikusként nézve nagyon jó munkái vannak :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. augusztus 5., csütörtök 18:16

Ibbigang-1331

az első 5 másodperc jól indult :D
számomra egyedi ez a stílus, mert nem nagyon hallottam még ilyet, így értékelni sem fogom hosszan, nem is tudom mihez viszonyítani sajnos a saját stílusvilágában
(Ah) az alap általában jó, a szöveg néha, az énekkel és hangzással inkább ne foglalkozzunk :D (Ja)
újdonságnak jó volt, lehet a rádióban is egyre több ilyen zenével fogunk találkozni :fpalm:
a szalais számok nekem speciel nem jöttek be, viszont amit talán ki tudnék emelni az albumról az a nem kell más és az armstrong

ez nálam csak 3,5/10 :( de azért elrettentő példának jó volt a remek SP ajánlás után :lol:
nagy verseny lesz az utolsó helyért :kalapos: B-)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 14:56

davi10 írta:
Süti írta:de voltak olyan pillanatok is, ahol elismerően bólintottam...SP-re. :lol:
Na ugye, így már nem is olyan gáz az egészhátas SP-tetoválás, ugye? :oops:
Már készül. :lol: ibbigang tetkó viszont nem lesz, nem én fogom felhúzni ezeket a pontokat. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. augusztus 4., szerda 14:53

Süti írta:de voltak olyan pillanatok is, ahol elismerően bólintottam...SP-re. :lol:
Na ugye, így már nem is olyan gáz az egészhátas SP-tetoválás, ugye? :oops:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. augusztus 4., szerda 14:49

Jöjjön egyben:

The Score - Carry on
Sajnos mivel egyik utolsó értékelő vagyok, ezért nagyjából már leírtátok a dolgokat. Meghallgattam háromszor is, vártam a katarzist, hogy adjak rá egy kilenc pontost, de egy kellemes, az átlagosnál jobb modern rock album véleményem szerint. A többit gyakorlatilag leírtátok.

6.5/10, változhat még.

Ibbigang-1331

:mrgreen:
davi10 írta: Ibbigang-1331
nálam ez 2,5/10
gunner írta: Szerintem ma este hozom az összes elmaradást, de az Ibbigang album eddig hatalmas 0.5/10 :mrgreen:
Adjuk össze a kettőt. Az alapok és a szöveg néha jó volt... Amúgy kész kínszenvedés.
Ha ez a zene a jövő (már pedig egyre inkább...), akkor baj van. No offense. 3/10

SP - Kölyök

Nesze nekem Ricsárdgír ajánlás :D Megszenvedtem utána rendesen. Gyakorlatilag szerintem 1-2 szám menti meg az albumot. Meghökkentően érett dolgokról is rapelt a gyerek, a koprodukciós trackek tetszettek valamennyire.

5/10

Bocsi a késésekért, és a rövid értékelésért, ennyi telik tőlem :|

:sziv:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 14:40

SP - Kölyök

Kellemes meglepetés volt, bár nyilvánvalóan nagyon alacsonyak voltak az elvárások. :mrgreen: Ehhez képest egyáltalán nem azt kaptam, amire számítottam. A közreműködők alapból megleptek, és amellett hogy sokat hozzátettek az albumhoz, a stílust is olyan téren alapozták meg, amit én kifejezetten csípek. Érezni rajta, hogy itt-ott éretlen a dolog, de voltak olyan pillanatok is, ahol elismerően bólintottam...SP-re. :lol:

Az alap és a zene kb ugyanaz amit ekkortájt mindenki tolt, se fel, se le nem lógott ki nekem,

Viszont (részben az alacsony várakozások tükörsima megugrása miatt) én adnék rá egy 10/6,5-öt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. augusztus 4., szerda 14:22

Ibbigang-1331

Tegnap meghallgattam, és úgy voltam vele, hogy ezt nem érdemes tartogatni, úgyhogy ma még átszenvedtem egyszer. Élményre leginkább az előző körös Kállay-Saunders albumhoz állt közel, úgyhogy ugyanazzal kezdem az írásomat, mint akkor : semmi személyes :D

Kevés stílussal állok hadilábon, de ez baromira nem jött be. Elfogadom, hogy valakinek pl. az én ajánlásaimtól támad ingere kitépni az összes haját, na nekem ettől :D Ez a szanaszét autotune-olt, direkt összevissza hangsúlyozós motyogás (és néha nyávogás, amikor a csávó felmegy énekelni) nekem kínszenvedés volt. A szövegekbe lehet, hogy voltak jó részek, nekem valamiért csak az maradt meg, ami gáz volt.

Az alapokat kiemelitek, azok tényleg egész rendben voltak, bár kicsit egykaptafa az összes, de lehet csak nekem nincs ehhez fülem. Egy egész album nekem ebből egybefolyik, ha viszont valami más előadónak van egy-egy ilyen száma, az kellemes meglepetés tud lenni.

Valahogy ezt a mumble-előadásmódot nehezebb jól csinálni, mint elsőre tűnt, ez már a harmadik magyar előadó, ahol nekem kifejezetten bántó volt.

Pontszámra még lejjebb van nekem, mint Saunders, nálam ez 2,5/10 és bocs.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. augusztus 3., kedd 20:17

Ibbigang-1331

Én sem hallgatok sok magyar előadót. Néhányszor belehallgatok az éppen divatos trap, hiphop arcok zenéjébe, de valahogy nem tudnak megfogni. Jó alapok, sokszor meglepően jó szöveg, és számomra élvezhetetlen ének. Általában ezek jellemzik ezeket az előadókat számomra. Nem vagyok otthon ebben a műfajban, én elfogadom, hogyha itt ez a Billie Elish féle "visszafojtott", "motyogós" hang passzol, de nekem ez sajnos tényleg nem ad semmit. Itt az album közben is azon gondolkoztam, hogyha elmennék egy ilyen koncertre és ilyen ének menne, hát nagyon hamar padlón lennék. Egyszerűen kicsit lehoz az életről. Ez egyébként a többi hasonló stílusú itthoni előadóról is elmondható.

A szövegek egyébként tényleg sokszor ötletesek voltak, bár néha meg nagyon faék. A Mátkám című számot tudnám talán kiemelni, az jobban megmaradt, de hogy miért azt én sem tudom. Kicsit hasonló az érzésem mint a Dzsúdló album után, bár őt talán egy fokkal élvezhetőbbnek gondolom.

Nem tudom már rá hány pontot adtam, szóval lehet lesz korrekció a végén, de ez egy:
10/5 nálam

Na mi legyen skacok, bedobjam az ajánlásom, vagy inkább várjunk jövőhétig hátha jobban beéri magát a banda? :)

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. augusztus 3., kedd 20:06

Szerintem ma este hozom az összes elmaradást, de az Ibbigang album eddig hatalmas 0.5/10 :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. augusztus 3., kedd 12:22

Én is megcsúsztam, bocs. Legalább 2x meg szoktam hallgatni az albumokat, de az Ibbigang-ig még 1x nem jutottam el, igyekszem a héten hozni.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. augusztus 3., kedd 10:37

Ibbigang-1331

Alapvetően nem sok új magyar előadót hallgatok. A mostaniak közül egyedül ByeAlex számait szoktam pörgetni.

De mostanában elkaptam a fonalat Krúbival és Dzsúdlóval is. Szoval ilyen szempontból jókor jött az album mert kicsit nyitottabb vagyok most magyar előadókra.

Az biztos hogy amit ezek a srácok csinálnak az alapokkal nagyon letisztult és jól hangzik. Én amugyis birom az ilyen fajta zenéket csak annyi a különbség hogy a szöveg angolul van.

A szöveg nekem tetszett amugy, frappáns volt és vicces is sokszor. Abszolút nem zavart ez a fura irás mód.

Az album egyetlen hibája nálam hogy túlságosan egybe folyik, ment- ment az album és nem vettem észre ha volt váltás. Pedig 3x is meghallgattam.

Ami igyis megfogott az a Jimmy,Mátkám,Barbi.

Köszi az ajánlást, rajtuk tartom a szemem mert amugy jó úton járnak. :agree:

6,5/10
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 3., kedd 9:58

Őszinte leszek, erre az SP-re nehezen visz rá a lélek, de hozom 1-2 napon belül mindenképp. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. augusztus 3., kedd 9:51

babaking írta: Ki a következő? Ha jól láttam picit megkavarodott a sorrend :)
Ha jól emlékszem akkor a csere után most én jövök.

Nem tudom van e értelme bedobni egy harmadik albumot, úgy, hogy ha jól látom jó páran még az előző kettővel sem végeztek.

De ha szerintetek mehet, akkor én délután hozom az értékelést és mellé az ajánlásom. :)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 3., kedd 9:43

Ki a következő? Ha jól láttam picit megkavarodott a sorrend :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. július 31., szombat 10:54

The Score - Carry on

Kicsit elmaradtam az ertekelessel, bocsi.

Ismertem mar oket, tobb szamuk is porgott mar nalam korabban. Nem kifejezetten egyedi a hangzasuk, sok hasonlo banda van. Ez viszont szerintem nem problema, amig magas szinvonalon muvelik a zenet.

Az albumrol a legtobb dal tetszett, bar egy reszukkel mar talalkoztam. Szerencsere igy is talaltam uj elemeket a lejatszasi listaimba, szoval nem csak ismetlesrol volt szo.

Szamomra a Can You Hear Me Now, Stronger, Born For This es a cimado szam, a Carry On tetszett a legjobban. Ezekbol a Born For This mar mar korabban is kedvenc volt, jo volt realizalni, hogy ez ugyanaz a banda. Nem tudom, hogy nem esett le.

Osszessegeben elvitt a flow es orultem a 15 tracknek. 8.5/10

Sajnos el vagyok maradva, igy SP-t nem tudom halogatni, remelem nem futok neki a falnak. :D

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1636
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. július 30., péntek 13:10

Sajna csak most sikerult eljutnom odaig, hogy ertekeljek, pedig mar meghallgattam oket egy ideje. Na, kezdjuk.

Merry Clayton - Beautiful Scars

Legalabb nem csak en hoztam noi enekest. :mrgreen:
Total mas stilus, ennek a nonek egyszeruen fantasztikus hangja van. Az album elso fele jobban tetszett, mint a masodik, ott mar azert monotonna valt. A Beautiful Scars szama tenyleg gyonyoru, foleg azutan a hattersztori utan, amit elmeseltel rola Babaking. Tenyleg nagyon jo. Viszont sok szamnal altalanossagba ez a korusos, vallasos vonal nalam sem jon be annyira, ez pedig a fo negativuma az albumnak. Plusz egyszer meghallgatnam valami teljesen mas stilusban ezzel a hanggal, szerintem az is jol allna neki.

A pontszamom 6,5/10, koszi szepen az ajanlast!

The Score - Carry on

Fu bakker, nalam eddig ez viszi a kort.

Elkepeszto konnyen lement tobbszor is az album, mar az elso pillanattol megragadott, nagyon jo hangulato es porgos szamokat jatszik a banda. Konkretan ki se akarok emelni szamokat, mert annyira bejott az egesz. :mrgreen:
Az a durva, hogy meg nem is hallottam roluk, pedig ha jol latom akkor ez egy 4 eves album mar. Hat orulok, hogy megmutattad nekunk, mert nalam azota is porog spotyn peldaul amikor xboxozok. Tokeletes hatterzenenek es meg eleg lenduletes is ahhoz, hogy lehessen ra daralni. :lol: De akar edzeshez is nagyon jo.
Ez pedig egy kis side note: Az Imagine Dragonsos pelda pedig tenyleg jo, baratnom pedig sok tancot tanitott az o szamaikra, igy megmutattam neki ezt az albumot is. Tetszett neki, mondta is, hogy lehet a kovetkezo fellepesre innen fog szamot valasztani, szoval ezert is koszi. :D

Koszi az ajanlast, ez nalam siman 9/10, eleg telitalalat!

A ket magyar albumot mar gyorsan hozni fogom, foleg hogy az ibbi albumot mar hallottam, sp-tol meg azert kamaszkoromba 1-2 szam lecsuszott bizony, szoval tuti lesz amit ismerek. :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. július 30., péntek 7:40

The Score - Carry On

Na végre sikerül bepötyögnöm az értékelést, lement jópárszor az album, plusz már SP is egyszer úgyhogy hozom majd azt is ahogy tudom de még lepörgetem újra. Nem igazán ismertem a bandát, vagyis nem tudtam róla, hogy ismerem őket mert pár helyen hallottam már a zenéiket akár filmekben, akár videókban. Tök jó élmény volt igazából, szinte észrevétlenül lement minden alkalommal amikor hallgattam akár munka akár más közben. Felülnék én is erre az Imagine Dragons párhuzamra, nekem is eszembe jutott pár dalnál, de alapvetően nekem ez inkább pozitív, én élem ezt a rádióba jobban illő rock vonalat. Talán a Glory, a Fire és a Combeack tetszettek leginkább, lehet bekerül majd rotációba is. Nagyon jó hangulata van az albumnak végig, nem mond túl sokat de nekem tetszett, ritmusos, tökéletes volt munkához vagy akár futni. Jó alapanyag felpörgetős People Are Awesome highlight videókhoz is :kalapos:

10/7,5, köszi az ajánlást! Ez is kimaradt volna nekem egyébként :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 29., csütörtök 15:22

SP - Kölyök

Sp-t én kb csak akkor hallgattam ha ment a rádióban vagy a viva tv-n.
Ezt a részét én abszolút nem is ismertem.

De kellemes meglepetés volt az album, kezdő album úgymond, sok kisérletezéssel, és olyan alapokkal amiket mástól vehetett vagy inspirálhatták.
Nem untam, inkább kiváncsi voltam végig, a vendég énekesek is jót tesznek neki, főleg Fankadeli.
Könnyen lecsúszott az album na.
Ami nekem tetszett: Egyszerű, Tapasztalot, Kölyök, Ringlispil

A szöveg néha nagyon találó máskor meg szimplán butácska. 17-18 évestől abszolút érthető mondjuk.

Összességében nem egy világ megváltó album de nagyon érdekes volt.
Jó volt hallani SP-nek ezt az oldalát is. Talán kár is hogy nem ezt a vonalat folytatta, bár a fotózás ahogy néztem bejött neki.

Köszi az ajánlást.
Kellemes meglepetés volt! :agree:

5/10
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 29., csütörtök 11:25

ibbigang - 1331

Nekem relatíve új volt a műfaj, eddig nem nagyon hallgattam ilyet, így hiányzik az összehasonlítás alap, hogy ez az album stíluson belül milyen minőséget képvisel.

Ami kifejezetten tetszett az a letisztult és (nem tudom, hogyan fogalmazzam meg) éles hangzás, és a jó alapok. Nagyon könnyen lement kétszer is, és most fut harmadszorra.

Ami nálam gyenge pontja az az ének. Amikor beleolvastam a lyricsbe sokszor olyan érzésem volt mintha verset olvasnék, ami kifejezetten tetszett, viszont a számokban ez nem nagyon jön át. Ha jól értettem lejjebb ez a stílus sajátossága, de nekem olyan érzésem volt gyakran, mintha egy beszívott ember motyogna a mikrofonba. Amikor "rendesebben" rappelt azok a részek sokkal jobban tetszettek.

Nem hiszem, hogy többet fogom ezt a stílust hallgatni, jobban szeretem amikor valaki énekel, és megvillantja a hangját, ez nekem így kicsit olyan elvont, de lehet, hogy az alapok miatt munka közben előkerül háttérbe, úgy, hogy nem is figyelek a szövegre.

Összességében kellemes, de nekem az ének kicsit lehúzza így csak 6,5/10 pedig az alapok és a hangzás magasabb pontot érdemelne
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1636
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. július 26., hétfő 22:14

No para, en hallgatok neha ibbit, ismerem az albumot is, szoval nem csak 10/1-eket fogsz kapni. :mrgreen: A hatalmas csuszasomert sorry, szedaig hozom az osszes albumot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég