Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. augusztus 20., péntek 16:09

Disclosure - Settle

Hát ez még mindig nem az én stílusom, de az összes ilyen ajánlott lemez közül még talán ez jött át a leginkább.
Erről se tudok mély esettanulmányt írni, ami nálam kilógott az lefelé a When a Fire Starts To Burn (főleg egy kifejezetten érdeklődést felkeltő Intro után), felfelé pedig a Latch és talán a You & Me, amik jobban emlékeztettek egy nekem "hagyományosabb" számra. A többi hozza a monoton, közepesen, vagy annál talán kicsit kevésbé élvezhető szintet.

5/10
Köszi!

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. augusztus 18., szerda 14:45

Jövő héten pótlom az elmaradásokat, köszi a türelmet! :)
.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 17., kedd 11:29

Először nem ezt az albumot akartam hozni, nem is nagyon volt tervben semmi, aztán pont a Zeneklub indulás környékén futottam bele egy posztba, hogy 8 éves az album, és egyrészt nagyon meglepődtem, másrészt újra ráfüggtem. Az egyik kedvenc albumom, remélem nektek is lecsúszik valahogy. :kalapos:


Disclosure - Settle (2013)

Spotify

Youtube


+
Egy fél órás live, ha valaki kedvet kap hozzá.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 17., kedd 10:53

Süti ha gondolod szerintem hozzad az ajánlásod - már csak 2 kör van, nem érdemes szerintem megszakítani.

Akik el vannak maradva azok úgy is megígérték, hogy pótolnak :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. augusztus 16., hétfő 14:03

sebydani írta:
El Sie7e írta: az elmaradókkal mizu? KAG ha jól gondolom kiszállt a buliból, már rég hallottunk felőle. akik legalább 2 albummal le vannak maradva (Petr, Roli, Seby, Caraway, Kercsó, Fiore), ők mikor pótolják az elmaradást? :)
Héten hozom egyszerre őket, bocsi egyszerűen így a nyáron nem sikerült tartani az időket.
Nem nem, itt vagyok csak kozbe jott par komplex dolog.
Heten pótlok, elnezest!
ZIDANE

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 16., hétfő 14:00

El Sie7e írta: az elmaradókkal mizu? KAG ha jól gondolom kiszállt a buliból, már rég hallottunk felőle. akik legalább 2 albummal le vannak maradva (Petr, Roli, Seby, Caraway, Kercsó, Fiore), ők mikor pótolják az elmaradást? :)
Héten hozom egyszerre őket, bocsi egyszerűen így a nyáron nem sikerült tartani az időket.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. augusztus 15., vasárnap 16:13

Hát én még szeretnék legalább 1 hetet kérni, holnap megyek a Balcsira :D bocsi az elmadásért, megpróbálom egyszerre hozni őket.
Kép

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. augusztus 15., vasárnap 15:52

Måneskin - Il ballo della vita

valóban könnyen lecsúszott :) a Beggin feldolgozásukat én is ismertem, egy tiktok videó alatt hallottam pár másodpercet a számból és rögtön megtetszett a hangzás, utána még 1-2 számukat meghallgattam de azok nem értek a beggin nyomába
csatlakoznék davi-hoz, babaking jól leírta a lényeget az albummal kapcsolatban
érződik, hogy még a szárnyukat bontogatják, keresik a saját utukat, ami majd kiderül megtalálják-e, jól áll-e az nekik
igazából elég vegyes vágott, amiben voltak jó zenék, rosszabbak is, így egy erős közepest tudok rá adni
erről az albumról nálam kiemelkedett a Torna a casa, lehet a lírai hangzás és az olasz szöveg duója miatt volt fülbemászó :) összességében azok a számok tetszettek jobban, amik olaszul szóltak

7/10


az elmaradókkal mizu? KAG ha jól gondolom kiszállt a buliból, már rég hallottunk felőle. akik legalább 2 albummal le vannak maradva (Petr, Roli, Seby, Caraway, Kercsó, Fiore), ők mikor pótolják az elmaradást? :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. augusztus 15., vasárnap 11:05

Måneskin-Il ballo della vita

Igazából sokkal többet nem tudok hozzászólni, mint amit már babaking leírt. Nekem is inkább tűnt ilyen Greatest hits-nek, mint egy jól átgondolt önálló albumnak.
Változatos, (már a nyelv miatt is), de olyan igazán átütő erőt nem éreztem belőle. És nekem is csomószor az volt az érzésem, hogy ezt már hallottam valahol.
Ez most elég szűkszavúra sikerült, de nem tudok ennél többet mondani most :D

Köszi az ajánlást!
6/10

Ha viszont ilyen nyerte a retek Eurovíziót, akkor annak lehet örülni. Legutóbb akkor néztem bele, amikor az AWS ment, és pont utána elkaptam még a kotkodácsoló izraeli lányt, az valami botrányos volt, de megnyerte :D

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 13., péntek 14:05

Måneskin-Il ballo della vita

Hát elég érdekes albumot sikerült bedobni. Nagyon érződik rajta, hogy ez egy bemutatkozó album, ugyanis egy nagy katyvasz. :lol:
Nagyon ritkán van, hogy egy ilyen rövid albumon ennyi stílus keveredik és ezt még megdobták egy olasz - angol nyelvvel is.

A legtöbb számnál nagyon hallatszik az adott példakép hatása, szinte minden számnál olyan érzésem volt, hogy ezt már hallottam valahol - még ha nem is tudtam beazonosítani, hogy pontosan hol / mi volt az alap mű.

Akik nem tudnak olaszul azok sem vesztettek sokat már ami a mondanivalót illeti - a szövegekben nem Dante bújt meg, a szokásos témákról énekelnek.

Ha a számokat önmagukban nézzük egyébként egész jók, a New Song kifejezetten tetszett, és a Torna a casa kedvenc lett az albumról, el is mentettem.

Azt is meg kell hagyni, hogy az ének is rendben van és zenélni is jól tudnak.

Összességében, ha csak a számokat kell értékelni akkor 6,5 lenne, de mint album sajnos csak 6/10 a kaotikus mivolta miatt.

Az ajánlást köszönöm, mindjárt bele is hallgatok az új albumukba, mert látok bennük lehetőséget, kérdés, hogy megtalálták-e az utukat.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 10., kedd 19:22

Ibbigang-1331


Hát, nekem ez súlyosan az eddigi Zeneklubos pályafutásom mélypontja, utcahosszal sajnos. :lol:

(Nem is igazán értem a párhuzamot pl. Beton Hofival, egy Közel-Kilét Európa verzében több az érték nálam, mint ebben az albumban, de nyilván kinek mi. :kalapos: )

Az alap copy paste végig, annyi jó producer van itthon, teljes ug arcoknak sokkal de sokkal többre futja. A szöveg nekem se tartalomba, se kreativitásba, se semmibe nem üti meg a színvonalat, sőt, már a Ghostwrite felénél nagyon húztam a szám. A számok 90%-a én a te nőd megcsinálom, én király vagyok, én jó te nem. Mellé ez a túltolt autotune... Először azt reméltem, hogy ez csak valami ironikus dolog, de nem, ennek tartalmilag végig ennyi volt sajnos a lényege. Ami 1-2 esetben működhetne is, 1. ha elhinném, 2. ha legalább jó lenne. Ez sajnos egyik se volt. :mrgreen:

Nem akarom tovább húzni, pozitívumnak most is csak a vizuált tudom 1-2 dalnál kiemelni, Ghostwriteé kifejezetten tetszett pl.

Pontban, hát nem tudom, felhasználva a teljes jóindulatomat 2/10.

Sorry. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. augusztus 10., kedd 15:01

Felcsereltem SP-vel a sorrendet, eloszor ibbirol irok velemenyt, de holnap hozom a Kolykot is. :mrgreen: A Maneskin meg jo ajanlas, az utobbi 1 honapba en is rakaptam, szoval elvezni fogom az albumot.

Ibbigang-1331

Na, szamomra nem voltak ismeretlenek, en 1-2 szamukat szoktam hallgatni is, mivel ezen az ujvonalas traprap vonalon mozgok eleg sokat. Eleg jol nyomjak, nagyon faszak az alapok, a szoveg sok helyen zseni (kerek popo :mrgreen: ), viszont mindig is volt egy nagy bajom veluk: csak akkor ertem a szoveget, ha latok egy lyricset is melle. Ez pedig eleg nagy minusz nalam. Tudom, hogy ez divat, meg hasonlot tol AKC Misi meg Figura is, de en naluk valahogy jobban elviselem. Peldaul Figu uj albuma a Kapufa nekem jobban be is jon.

Ezen kivul amugy maga az ibbi ebben a kozegben magasan helyezkedik el, minoseget kepviselnek, pedig igen sokan vannak ezen a palyan( Akc, Figu, Kise, Gyuris, talan Filiusdei, BetonHofi, Lil Frakk, akar Krubi,Dzsudlo stb..baszki tenyleg mennyi tehetseg van jelenleg itthon amugy, hihetetlen :lol: ).


A kedvenc szamaim az albumrol a Ghostwrite, hagyjatok a lemezzel, Matkam, Jimmy, Tulsagosan uj es a Felkoltozunk a varba. Szoval kb az album fele olyan, amit neha hallgatni is szoktam. :mrgreen:

Tolem megkap egy 8/10-et, mivel birom oket, csak ezzel a hangzassal kezdhetnenek valamit, hogy jobban lehessen erteni oket. Na meg egy fel ponttal kevesebbet akartam, de annyira lehuzta mindenki, hogy en egy minimalisan pozitiv iranyba dontom a merleget. :D

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2021. augusztus 9., hétfő 21:24

Na srácok, szerintem már nincs értelme tovább várni, szóval bedobom az ajánlásom. :)

Ahogy már említettem én is a The Score-Carry on című albumával készültem, így valami más után kellett nézni.

Ezzel az együttessel nagyjából két hónappal ezelőtt "találkoztam" először, és nem a zenei teljesítményük miatt. Egy cikkbe futottam bele valamelyik reggel, hogy az Eurovízió győztes együttes énekese a döntő alatt gyanúsan rábukott az asztalra, mintha felszívna valamit. Nyilván élő adásban, vette a kamera. A csávó tényleg úgy is néz ki, mint akiből ezt simán kinézed, nem túl bizalom gerjesztő a kinézete, így nekem ennyi elég is volt ebből.

Pár nappal később szembejött velem a Beggin című szám feldolgozása, ami annyira megtetszett, hogy rögtön rákerestem az együttesre. Ki más lett volna, mint a fent említett zenekar. :mrgreen:

Sose ítélj a borító alapján, ugye.

Ők nem mások, mint az olasz Måneskin. 2015-ben alakult alternatív rock együttes. A számaikban több stílust is vegyítenek, hiphop, funk stb, így nem egy klasszikus kemény, rock együttesre kell számítani. Ha jól emlékszem az olasz X-faktorban indultak el, és végül az hozta el számukra az áttörést.

Sokáig gondolkodtam, hogy melyik albumukat válasszam. A legújabb lemezük, bár nem rossz (itt szerepel a talán legismertebb számuk, illetve az is, amivel megnyerték az Eurovíziós dalfesztivált), de nem az igazi. Az első albumuk egy mindössze 20 perces 7 számos korong, ahol a legtöbb szám feldolgozás, így végül a második mellett döntöttem.

Az album címe Il ballo della vita, ami annyit tesz; az élet tánca. Ne tévesszen meg a tudat, egy szót nem tudok olaszul, így rossz fordítás esetén a google fordítót hibáztassátok. :mrgreen:

Vegyesen vannak angol és olasz számok is a lemezen, van egy nagyon érdekes, dinamikus hangzása, stílusa az együttesnek, ami engem azonnal megfogott. Az énekesük is egy nagyon karizmatikus srác, szerintem remek hanggal, a kinézete olyan, amilyen (egyébként amennyire utánaolvastam a banda legtöbb tagjának elég nehéz gyerekkora volt, így azért pláne érthető), de én most ismét megtanultam, hogy nem szabad ítélkezni, pláne ha a zenéről van szó. :)

Måneskin-Il ballo della vita

Youtube
Spotify

35 perc, szerintem könnyen lemegy, jó szórakozást. :)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 9., hétfő 13:52

SP - Kölyök

Na ideértem én is, végre betudom pötyögni az értékelést. Hát, csatlakoznék azokhoz akiknek kellemes meglepetés volt. Abszolút nem ezt vártam, bár rémlett hogy a VivaTV-s korszaka előtt voltak jobb számai illetve jó előadókkal tudott együttműködni nem igazán ismertem ezt az oldalát. Nyilván a híresebb számairól nekem is megvolt a véleményem anno :lol:

Érdekes tapasztalat volt, főleg így ennyi idő távlatából illetve ismerve a későbbi szerepléseit. A szövegek helyenként nagyon érettek plusz jó témákkal foglalkozott, persze nekem is voltak sorok amikor fogtam a fejem de azért annyi idősen ahogy talán már említette is valaki ez teljesen elfogadható. A feat-ek sokat dobtak rajta, én nem vagyok nagy underground rap fan, alkalomadtán botlottam bele régen is illetve pár előadótól hallottam szerinte kettőtől több számot de itt még én is ismertem az összes előadót, érezhetően jól össze lettek rakva a trackek a vendégelőadókkal. Az alapokról olyan sokat nem tudnék mondani, abszolút jól illik a stílushoz, semmi extra de nem is ez volt a cél gondolom :)

A stílus továbbra sem a sajátom, viszont csak magamat tudom ismételni, nagy meglepetés volt az album, a pozitív értelemben, sokkal rosszabbra számítottam. Pontokat tekintve felfelé kerekítek, ahhoz képest amit vártam muszáj is vagyok. 10/6, köszi az ajánlást, lement azt hiszem talán kettő vagy háromszor is, abszolút nem bántam meg de azért valószínűleg többet nem veszem elő. Mindenesetre azt jó látni, hogy a fotózásban ennyire megtalálta magát a srác, abszolút laikusként nézve nagyon jó munkái vannak :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. augusztus 5., csütörtök 18:16

Ibbigang-1331

az első 5 másodperc jól indult :D
számomra egyedi ez a stílus, mert nem nagyon hallottam még ilyet, így értékelni sem fogom hosszan, nem is tudom mihez viszonyítani sajnos a saját stílusvilágában
(Ah) az alap általában jó, a szöveg néha, az énekkel és hangzással inkább ne foglalkozzunk :D (Ja)
újdonságnak jó volt, lehet a rádióban is egyre több ilyen zenével fogunk találkozni :fpalm:
a szalais számok nekem speciel nem jöttek be, viszont amit talán ki tudnék emelni az albumról az a nem kell más és az armstrong

ez nálam csak 3,5/10 :( de azért elrettentő példának jó volt a remek SP ajánlás után :lol:
nagy verseny lesz az utolsó helyért :kalapos: B-)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 14:56

davi10 írta:
Süti írta:de voltak olyan pillanatok is, ahol elismerően bólintottam...SP-re. :lol:
Na ugye, így már nem is olyan gáz az egészhátas SP-tetoválás, ugye? :oops:
Már készül. :lol: ibbigang tetkó viszont nem lesz, nem én fogom felhúzni ezeket a pontokat. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. augusztus 4., szerda 14:53

Süti írta:de voltak olyan pillanatok is, ahol elismerően bólintottam...SP-re. :lol:
Na ugye, így már nem is olyan gáz az egészhátas SP-tetoválás, ugye? :oops:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. augusztus 4., szerda 14:49

Jöjjön egyben:

The Score - Carry on
Sajnos mivel egyik utolsó értékelő vagyok, ezért nagyjából már leírtátok a dolgokat. Meghallgattam háromszor is, vártam a katarzist, hogy adjak rá egy kilenc pontost, de egy kellemes, az átlagosnál jobb modern rock album véleményem szerint. A többit gyakorlatilag leírtátok.

6.5/10, változhat még.

Ibbigang-1331

:mrgreen:
davi10 írta: Ibbigang-1331
nálam ez 2,5/10
gunner írta: Szerintem ma este hozom az összes elmaradást, de az Ibbigang album eddig hatalmas 0.5/10 :mrgreen:
Adjuk össze a kettőt. Az alapok és a szöveg néha jó volt... Amúgy kész kínszenvedés.
Ha ez a zene a jövő (már pedig egyre inkább...), akkor baj van. No offense. 3/10

SP - Kölyök

Nesze nekem Ricsárdgír ajánlás :D Megszenvedtem utána rendesen. Gyakorlatilag szerintem 1-2 szám menti meg az albumot. Meghökkentően érett dolgokról is rapelt a gyerek, a koprodukciós trackek tetszettek valamennyire.

5/10

Bocsi a késésekért, és a rövid értékelésért, ennyi telik tőlem :|

:sziv:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 4., szerda 14:40

SP - Kölyök

Kellemes meglepetés volt, bár nyilvánvalóan nagyon alacsonyak voltak az elvárások. :mrgreen: Ehhez képest egyáltalán nem azt kaptam, amire számítottam. A közreműködők alapból megleptek, és amellett hogy sokat hozzátettek az albumhoz, a stílust is olyan téren alapozták meg, amit én kifejezetten csípek. Érezni rajta, hogy itt-ott éretlen a dolog, de voltak olyan pillanatok is, ahol elismerően bólintottam...SP-re. :lol:

Az alap és a zene kb ugyanaz amit ekkortájt mindenki tolt, se fel, se le nem lógott ki nekem,

Viszont (részben az alacsony várakozások tükörsima megugrása miatt) én adnék rá egy 10/6,5-öt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. augusztus 4., szerda 14:22

Ibbigang-1331

Tegnap meghallgattam, és úgy voltam vele, hogy ezt nem érdemes tartogatni, úgyhogy ma még átszenvedtem egyszer. Élményre leginkább az előző körös Kállay-Saunders albumhoz állt közel, úgyhogy ugyanazzal kezdem az írásomat, mint akkor : semmi személyes :D

Kevés stílussal állok hadilábon, de ez baromira nem jött be. Elfogadom, hogy valakinek pl. az én ajánlásaimtól támad ingere kitépni az összes haját, na nekem ettől :D Ez a szanaszét autotune-olt, direkt összevissza hangsúlyozós motyogás (és néha nyávogás, amikor a csávó felmegy énekelni) nekem kínszenvedés volt. A szövegekbe lehet, hogy voltak jó részek, nekem valamiért csak az maradt meg, ami gáz volt.

Az alapokat kiemelitek, azok tényleg egész rendben voltak, bár kicsit egykaptafa az összes, de lehet csak nekem nincs ehhez fülem. Egy egész album nekem ebből egybefolyik, ha viszont valami más előadónak van egy-egy ilyen száma, az kellemes meglepetés tud lenni.

Valahogy ezt a mumble-előadásmódot nehezebb jól csinálni, mint elsőre tűnt, ez már a harmadik magyar előadó, ahol nekem kifejezetten bántó volt.

Pontszámra még lejjebb van nekem, mint Saunders, nálam ez 2,5/10 és bocs.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég