Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2014. január 4., szombat 11:53

Kiss - Hot in the Sade

Hát engem annyira nem fogott meg ez az album amihez lehet az is hozzájárult, hogy az elmúlt két napban Dropkick Murphys szólt folyamatosan és azok után ez egy kicsit langyos album volt. Sok dallam ismerősen csengett, de csak egy volt ami annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy megnézzem a címét a king of hearts. Ezt a számot valószínűleg előveszem még egy párszor.
6/10

Pokolgép - Pokoli színjáték

Ezt az lemezt már ismertem, nem is olyan régen pörgettem le. Sok mindent nem kell róla elmondani, KALAPÁCS.
Én is gondolkodtam, hogy tőle hozom a Kalapács és az akusztika albumot, de végül mások mellett döntöttem.
8,5/10

Kalapács hangjáról pedig ez a szám mindent elmond:
http://www.youtube.com/watch?v=SU1hUFaTdMY
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. január 3., péntek 18:48

Pokolgép - Pokoli színjáték
Nos tudni kell, én annyira nem szeretem a Pokolgépet, se a zene, se az énekeshangja annyira nem nekem való, pedig rockernek vallom magam.
Hát sajnos egyetlen egy szám sem emelkedett ki nekem a többi közül, kicsit egyhangú volt, kicsit olyan semmilyen... bocsi. :)
4/10

Kiss - Hot in the Sade
Na ez mán' sokkal jobban bejött, egyik számra se tudnám azt mondani, hogy nem tetszett. Különösen a Forever tetszett, a hangszerelése és az ének is ott volt rendesen. Egynek nagyon jó volt, köszönjük szépen.

6,5/10

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 2., csütörtök 23:59

Pokolgép - Pokoli színjáték

Nem véletlen féltem tőle :mrgreen: A hörgős rockok után ez a fajta áll tőlem a legtávolabb. Pedig szeretem a magyar zenéket, de most ez sem segített. Nagyon nem jött be sajna, sem az ének, sem a zene. Nem is nagyon tudok kiemelni számot/számokat róla, mert eléggé egybefolyt. Nem hosszú 38p egy albumnak, sőt nagyon rövid, de ez most soknak tűnt. Bocsi RR.

3/10

Viszont a Kiss albumot köszönöm :)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 2., csütörtök 17:59

egy kis késéssel de mindent pótolok :)
Kép

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. január 2., csütörtök 17:55

Csabi* benne van még a zeneklubban?Értékelheti még az elmaradt illetve RR ajánlását?Mert tudtommal van neki már vinyója csak valahogy nemigen akar erre járni. :)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 31., kedd 11:21

messideco írta:Juj, ez a Tökfej c. szám mennyire aktuális, főleg a mai napon történő facebook-káosz miatt :salute:
Abba én is belefutottam :lol: Ott szartam le azt a levelet rögtön.
peadani és később GT37 írta:Bocs RR
np :)
Annyira nem jön be a humora, de komolyan, csak a KISS miatt végig fogom nézni :lol:
pheco írta:Félve kezdtem neki, miután az előző körben nem igazán jött be, ha jól emlékszem ott 4 körüli pontot adtam rá. Viszont ez most bejött, én se ismerek magamra, de komolyan tetszett elég sok szám, főleg az album első fele
Na itt az élő bizonyíték, hogy jó döntést hoztam, hogy megint KISS-t ajánlottam, és hogy annyira sok rétű, hogy akinek nem jön be elsőre, bejöhet másodikra :salute: :salute:
GT37 írta:De azért természetesen értékelem az erőfeszítéseidet, RR. :D :agree:
Köszi :lol: :lol: ezért lett 1,5 helyett 3,5? :kivagyhe: :mrgreen:
Zsoc írta:a szövegek és zene viszont hagyott néhol egy kis kívánnivalót maga után, de rossznak sehol sem mondanám, csak kevésbé tetszetősnek.
A zenével nincs bajon, de a szövegeknél néha amúgy én is csak néztem, hogy ezt tényleg komolyan így gondolja? :kivagyhe: Mert van, és a későbbiekben is (szóval nem annyira lehet fogni a fiatal kelekótyaságra) egy két igen meredek sátánista szöveg, ami annyira nem jön be nekem (zeneileg viszont príma az is), és nem tudom, hogy ez most komoly dolog nála? Na hát ez van.... Szerencsére igen kis részben jellemző csak ez, és zenéjének 90%-át zenéstől, szövegestől tudom élvezni.
messideco írta:Nem mélyedtem jobban bele a Pokolgép, és egyáltalán a Kalapács-életmű átfogóbb tanulmányozásába
Zsoc írta: Bár hiányzik egy-két igazán átütő szám még, ami másik szintre emelné az albumot, de hoz egy jó átlagot végig számomra
Akkor itt az ideje, az Éjszakai bevetés album 40 perc, fórumozás mellé simán elmegy , vagy bármi mellé, háttérzenének. Hátha megvan ott azaz egy-két átütő szám :mrgreen: :P Ha már alapból tetszett abban sem csalódnátok szerintem. :)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. december 30., hétfő 18:02

1. Kiss - Hot In The Shade

Jó volt, bírom a Kiss-t, bár néhol egyhangúnak tűnt a lemez, a kedvencem a Forever volt már rég ismerem.

7/10


2. Pokolgép - Pokoli színjáték
Ez még jobb volt :D
Nem mélyedtem jobban bele a Pokolgép, és egyáltalán a Kalapács-életmű átfogóbb tanulmányozásába, így többnyire ismeretlen volt a lemez tartalma. Az Itélet helyett c. számuk nagyon tetszett már korábbról is, illetve még több számnál gondoltam azt, hogy valahonnan ismerős.

8.5/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2013. december 30., hétfő 16:45

Pokolgép - Pokoli színjáték
Na ez már inkább feküdt nekem. Jól sejtettem, hogy közelebb fog állni a szívemhez. Bár hiányzik egy-két igazán átütő szám még, ami másik szintre emelné az albumot, de hoz egy jó átlagot végig számomra. Az Ítélet helyett viszi a prímet nálam, az kiemelkedik kicsit. Kalapács hangja nagyon különleges és bírom is azzal nem volt hiba, a szövegek és zene viszont hagyott néhol egy kis kívánnivalót maga után, de rossznak sehol sem mondanám, csak kevésbé tetszetősnek.
Nagyon vacillálok, de talán a 7/10 tükrözi leginkább. Úgyhogy legyen ennyi.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 30., hétfő 15:21

Pokolgép - Pokoli színjáték
Hát ez nagyon nem jött be, bocs, RR. :D Végighallgattam, de úgy igazából semmi érzelmet nem váltott ki belőlem az egész, a szövegek néhány helyen kimondottan idegesítettek, és nem egyszer gondoltam arra, hogy jó lenne, ha minél hamarabb vége lenne. :mrgreen: Viszont egy dolog biztos, hogy meg fog maradni belőle: az a jelenet, amikor az ördög bemegy a templomba, leül orgonázni, és menekül a sánta kántor. :mrgreen:
Meglehetősen alacsony pontszámot leszek kénytelen adni, mondjuk egy olyat, hogy
3,5/10

De azért természetesen értékelem az erőfeszítéseidet, RR. :D :agree:

Mindenesetre összességében jó kör volt ez is, a Kiss-lemez miatt. :)

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. december 29., vasárnap 21:09

Juj, ez a Tökfej c. szám mennyire aktuális, főleg a mai napon történő facebook-káosz miatt :salute:
"And my heart will leave you never."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 29., vasárnap 20:20

Kiss - Hot In The Shade

http://www.youtube.com/watch?v=xi1159Rhpac
Mindig ez jut eszembe a Kissről :mrgreen: Na viccet félretéve:

Félve kezdtem neki, miután az előző körben nem igazán jött be, ha jól emlékszem ott 4 körüli pontot adtam rá. Viszont ez most bejött, én se ismerek magamra, de komolyan tetszett elég sok szám, főleg az album első fele. Ami a legjobban bejött az a Betrayed. Sajnos nem tudtam olyan hosszú értékelést írni, mint amilyen RR bevezetése volt :mrgreen:

7/10

Viszont a Pokolgéptől még jobban félek :mrgreen:

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2013. december 28., szombat 18:30

Pokolgép-Pokoli színjáték

Sose szerettem a Pokolgépet és nem változott ezzel az albummal sem ez a dolog.2 szám azért tetszett(ebből az Ítélet helyettet ismertem is).Bocs RR de ez nálam csak 4 pont.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 28., szombat 14:06

GT37 írta:kissálsz
Nagyon megy ez neked :mrgreen:




Hú gyerekek, már megérte itt lenni, még ha GT ki is vág :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 28., szombat 13:55

Pokolgép-Pokoli színjáték

Erről csak röviden, mivel ismertem őket, szeretem is nagy meglepetés nem ért!
Mint mondtam a Kard(Hard) zenekar jobban bejön mint a Pokolgép, de azért a Pokolgép is fasza!
Kalapács Józsinak nagyon jó hangja van, egyedi könnyen felismerhető, de azért nálam vannak nála jobbak is, viszont a Pokolgép zenéjéhez nagyon illett!Nekem a Vallomás és a Újra születnék volt erről az albumról a kedvenc!
7,5


A KISS Symphony - Alive IV is meghallgatom majd, pár számot így róla már külön-külön meghallgattam szóval szerintem az is jobban bejönne mint ez a mostani ajánlás!Viszont most ez tetszik a legjobban! :rock:
Egyébként a Kiss-el így több számukat meghallgatva más-más albumról, úgy vagyok mint a Led Zeppelinnel, vagy például a Metallicával, van egy,két számuk ami nagyon tetszik, elismerem, hogy jók(nagyon jók) de valahogy vagy a zenei stílus vagy éppen hangjuk nem áll annyira közel hozzám!Ettől függetlenül mindhárom kiváló zenekar a maga nemében! :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 28., szombat 13:46

RealRaúl77 írta:De vicces volt :lol: :lol:

Érdekes, hogy kb azokat a számokat emelted ki, amik nekem is leginkább bejönnek, egy kevéske eltéréssel, ez sejtet valami metszetet a zenei ízlésünkben, mégis az általam egyik legjobbnak megítéltet negatív irányba emeled ki, és Zsoc is (Rise to it).
Akkor jó :lol:

Mondjuk ma reggel netezés közbe azon kaptam magam, hogy a Rise To It-et dúdolgatom... :D Pedig nem jött be nagyon a szám, de úgy tűnik, belefészkelte magát a fejembe.
RealRaúl77 írta:Kíváncsivá tettél, mi az. :mrgreen:
Írd le a másikat is, aztán megírom pü-ben, hogy közte van-e, de a megoldást csak a következő ajánlás napján írom le :D De +1 pontot csak akkor kapsz, ha ez lesz az (ami nem másfél, hanem kettő, mert egynél rosszabbat senkinek sem adnék, a próbálkozást, és az ajánlást is díjazom ) :mrgreen:
Tudtam, hogy nem fogom eltalálni... :( A másik tippem: Somewhere Between Heaven And Hell? :D (Igaz, így jobban belegondolva tuti, hogy nem ez lesz az. :lol: )
RealRaúl77 írta:Egyébként szerintem mi köszönjük, hogy létrehoztad ezt az egészet, és nagyon remélem, hogy lesz még sok-sok kör, hogy minél több fantasztikus KISS albumot hozhassak :lol: :lol: :lol:
Ha sokáig terrorizálod még a népet ezzel, akkor vagy kissálsz (haha) a zeneklubból, vagy beleírom a szabályzatba, hogy a Kisstől nem lehet ajánlani. :mrgreen:
Nehogy komolyan vedd. :D

A Pokolgép-albummal szerintem este jövök, így elsőre nem hiszem, hogy annyira be fog jönni, de hát nem egyszer ért már meglepetés a zeneklubban. :salute:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 28., szombat 0:34

Ha esetleg úgy döntesz, hogy belekóstolsz, akkor itt az olvasni való. Lényegesen rövidebb, mint a mostani :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 28., szombat 0:22

Ezt hívják ugye ízlések, és pofonoknak. Van, akinek maszkos, van akinek unmasked, van akinek egyáltalán nem, van akinek mindkettő. Nálam a két kedvenc egy unmasked (ez), meg egy maszkos, eredeti felállással. Creatures meg egy zúzósabb album, bár ott is vannak lágyabb zenék, pl I still love you. Úgy látszik téged ezzel a fajtával fogtalak volna meg jobban. Ezt egy kicsit sajnálom. De azt javaslom, ha akarsz egy esély adni a bandának, és van időd, akkor hallgasd meg, és amennyire csak lehet, nézd is a felvételt, az előző ajánlásom, a Symphony-t. Ami igaz koncert album, ezért nem adja át teljesen a dolgot, de a klasszikusokat összeszedi. Aztán, ami tetszett, vagy érdekel, azt hallgasd meg stúdióban is. Mert igazából ezen az albumon ismeretlenebb számok vannak, nem is nagyon játszák őket, csak ez is a KISS egyik arca, és ezt az Unmasked-ot, a populárisabb időszakukat jól bemutatja. De ha gondolod írok pü-ben, vagy akár ide is számokat.
Ne aggódjatok, nem fogok mindenkire így rászállni :lol: :lol: Csak az írásodból adódóan megláttam benned a lehetőséget, hogy valamilyen szinten fogékony vagy a bandára, gondoltam segítek :mrgreen: + ugye már a Symphonyt ajánlottam, szóval hozzátartozik ehhez az egészhez, amit itt művelek, csak hogy ne maradjon ki a jóból. :mrgreen:
BBarni írta:bár nekem a rekedtesebb hangú énekesek jönnek be jobban, de tény nekik is jó hangjuk van!
Gene azért nem áll messze annyira a rekedtesebb hangú énekesektől, tény nem is kimondottan az. Bár itt valamennyivel azért lágyabban énekelt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 27., péntek 23:56

Kiss - Hot In The Shade

Hát ez nem fog tetszeni RR-nek! :mrgreen:
Meg kell, hogy mondjam, hogy egy picit csalódtam!Bár mint mondtam nem hallgattam még Kiss nótát, de egy picit más stílusú albumra számítottam!Ahogy RR írta:
Új korszakkal egy éles stílusváltás is történt, hallásról meg lehet állapítani egy számról, hogy az unmasked, vagy sem. Lazább, bugisabb, kicsit poposabb beütésű számokat kezdtek el írni, játszani.
Hát mit ne mondjak ez érződött is, egész végig olyan kellemes, laza, de nekem picit erőtlen volt az egész, szemernyi érzelmet nem váltott ki belőlem!Meghallgattam azután az album után jó pár "maszkos" számot tőlük és számomra ég és föld a különbség!Más kérdés, hogy maga a zenekar stílusa sem áll közel hozzám, de azért a maszkos korszakuk jóval jobb volt mint ez!Az ének/háttérének jó volt, bár nekem a rekedtesebb hangú énekesek jönnek be jobban, de tény nekik is jó hangjuk van! :agree:
Nehéz pontozni, mert lehet azért vagyok kritikusabb mert többet/mást vártam tőlük de akkor legyen:
6,5

(Egy Creatures Of The Night album egy 7,5-8-t is kaphatott volna, végighallgattam azt is, sokkal jobban tetszett :-* )

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 27., péntek 23:16

GT37 írta:Bocs, nem volt vicces.
De vicces volt :lol: :lol:

Érdekes, hogy kb azokat a számokat emelted ki, amik nekem is leginkább bejönnek, egy kevéske eltéréssel, ez sejtet valami metszetet a zenei ízlésünkben, mégis az általam egyik legjobbnak megítéltet negatív irányba emeled ki, és Zsoc is (Rise to it).
GT37 írta:A hosszú bevezetésért meg jár a pacsi, nagyon szeretem az ilyeneket, jó kicsit többet is megtudni az adott együttesről, arról, hogy az ajánló hogyan viszonyul hozzájuk, az egész valamilyen módon megteremti a hangulatot a lemezhez, és ez jó.
Tőlem meg fogod kapni, hisz ezért jöttem :mrgreen:
GT37 írta:Van még egy tippem mondjuk, de előbb kivárok, hátha eltaláltam elsőre.
Kíváncsivá tettél, mi az. :mrgreen:
Írd le a másikat is, aztán megírom pü-ben, hogy közte van-e, de a megoldást csak a következő ajánlás napján írom le :D De +1 pontot csak akkor kapsz, ha ez lesz az (ami nem másfél, hanem kettő, mert egynél rosszabbat senkinek sem adnék, a próbálkozást, és az ajánlást is díjazom ) :mrgreen:
GT37 írta:Egyébként el sem tudom mondani, mennyire örülök, hogy így összejött ez az egész zeneklub-dolog, ráadásul ilyen jól is működik... Köszönöm, srácok.
Egyébként szerintem mi köszönjük, hogy létrehoztad ezt az egészet, és nagyon remélem, hogy lesz még sok-sok kör, hogy minél több fantasztikus KISS albumot hozhassak :lol: :lol: :lol:


Zsoc írta:Most nézem csak... a Pokolgép igencsak rövidke...
Hát nincs túl hosszú Pokolgép album, nagyjából mind ilyen hosszú csak. Kalapács korszak mind a négy lemeze 10 számos. Néhány hosszabb album van Rudán Joe-s időszakban, de nagyon maratoniak ott sincsenek.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 27., péntek 22:27

Kiss - Hot In The Shade
Nem volt rossz, de lehetett volna jobb is.
5/10

















:mrgreen: :mrgreen:
Bocs, nem volt vicces. :D

Naszóval. Az első körben ajánlott Kiss-lemez nekem nem jött be, úgyhogy kicsit féltem ettől, szerencsére pozitívan kellett csalódnom, egyáltalán nem volt rossz, jól összerakott, egységes album lett. Ezt a stílust még mindig nem tudom magaménak érezni (bár más ez azért, mint az Alive IV), ennek ellenére végig tudtam hallgatni egybe a korongot, sőt, néhány szám még tetszett is. :D Leginkább a Forever, nagyszerű felépítés, remek vokál, laza szólók, kiváló szám. :agree: A Hide Your Heart, a Read My Body, a Silver Spoon, a King Of Hearts és a Somewhere Between Heaven And Hell még tetszett, a többi elment, de nem volt kiemelkedően jó. Az első két szám nem annyira jött be (mondjuk lehet, hogy azért, mert egész nap lassú, nyugis zenét, chilloutot meg ambientet hallgattam, és kicsit nehéz volt felpörögni :D ), de utána szépen összeállt a dolog azért.

A pontszámmal bajban leszek... Az Alive IV-re ötöst adtam anno, ennél ez nyilvánvalóan többet érdemel, de a Poets Of The Fall-albumnál nem volt jobb, arra meg hétfelet toltam... Úgyhogy, hmm, legyen egy
7/10.

A hosszú bevezetésért meg jár a pacsi, nagyon szeretem az ilyeneket, jó kicsit többet is megtudni az adott együttesről, arról, hogy az ajánló hogyan viszonyul hozzájuk, az egész valamilyen módon megteremti a hangulatot a lemezhez, és ez jó. :)

Hogy melyik lehet a kedvenc számod, RR, amiről írtál, az viszont jó kérdés... :hmmm: :lol: Őszintén szólva fogalmam sincs, de azért tippelek egyet, hátha eltalálom, és eggyel jobb osztályzatot fogsz adni az ajánlásaimra (tehát másfelet mindkettőre :mrgreen: ): King Of Hearts? :D (Van még egy tippem mondjuk, de előbb kivárok, hátha eltaláltam elsőre. :mrgreen: )

Summa summarum, köszönöm az ajánlást a bevezetővel meg mindennel együtt! :salute: A Pokolgéppel is jövök a napokban.

--------

Egyébként el sem tudom mondani, mennyire örülök, hogy így összejött ez az egész zeneklub-dolog, ráadásul ilyen jól is működik... :salute: Köszönöm, srácok. :D :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég