Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2024. április 14., vasárnap 11:32

Még nem mindenki hozta a Sleep Token-t azért én bedobom az ajánlásomat.

Avenged Sevenfold - Life Is But a Dream…

Nem tudom mennyire kell bemutatni ezt a zenekart, főleg az USA-ban eléggé ismertek, de Európai fesztiválokon is már jó egy évtizede headlinerként vannak jelen. Az igazi áttörést 2006-ban jött , amikor a Bat Country című számukkal elvitték Rihanna és Chris Brown elől az MTV Legjobb új előadója díjat, amit azért is érdekes, mert egy 4+ perces számról van szó, amiből majdnem 1 perc csak gitárszóló. De a közönség mellet a sajtó is elismeri őket, a gitárosuk (aki az album zárótémáját is írta és feljátszotta) is az egyik legjobb aktív gitárosként van számon tartva.
2009-ben elhunyt az egyik fő dalszerzőjük és a dobosuk, azóta nekem kicsit mintha csak keresnék magukat, ritkábban is jelentkeznek új albummal. Ez kb. egy éve jött ki, ez is elég kísérletezős, sok stílust érint, és a saját bevallásuk szerint is a szokásosnál több kábítószer fogyott a dalok szerzése alatt. Nem feltétlen a legjobb albumuk, de szerintem ez a legjobb zeneklub alapanyag.

Spotify
YT music
Tidal

Rendes Youtube-os linket nem találtam, csak ahol rossz sorrendbe vannak a számok.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. április 12., péntek 22:03

"Take Me Back To Eden" Sleep Token

Na hát nemlesz a kedvencem a mufaj ezmiatt.
Az első benyomásom az volt, hogy elég hosszúra sikeredett, vagy lehet csak èn untam bele.
Föleg az volt a bajom, hogy sokszor ugyanolyan monoton volt, az autotune meg egyenesen idegesitett.
Nem is tudok nagyon mit mondani, kicsit katyvaszos es hosszu. Sok stilust probalnak de valahogy nemjon ki a matek.
Egy szam volt ami jobban tetszett vagy legalabbis elkapta a figyelnem. A Granite, Es kb ennyi..

Nalam 3/10
Bocsanat.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. április 12., péntek 15:32

Sleep Token - Take Me Back To Eden


Nem nagyon tudom hova tenni ezt. Mint album szerintem tök katyvasz, egyáltalán nem koherens. Olyan érzésem van, hogy itt van egy rakás szám amit írtunk/ amiket kikisérleteztünk behúztuk őket egy mappába és kész is az album.

Elég lazán indul, a Chokehold egy rockosabb vonalra hangol. Önmagában semmi extra de kezdésnek jó. Aztán egyre inkább lágyul - a Granite pedig akár már Justin Bieber is lehetne, itt már teljesen olyan érzésem volt, hogy ez egy pop album lesz - abból is a semmilyen fajta.

Aztán jön a Vore és rútul pofáncsap a kiabálással. A jól használt hörgéssel nincs bajom, de egyáltalán nem passzol ahhoz az energiaszinthez amit eddig felépítettek, teljesen a semmiből jött. És ez az érzés folytadik egész végig, hogy nem tudja, hogy mit akar ez az album.

Sajnos ezt éreztem a legtöbb számon is, hogy nem tudja eldönteni, hogy mi akar lenni. Abszolút nyitott vagyok a kísérletezésre és a műfajok keveredésére, de itt szerintem nem annyira sikerült.

Ennek az iskolapéldája a címet is adó Take Me Back To Eden. Ezt egy kísérletként tudom értelmezni: akartak írni egy nagy művet, stílusok keveredésével, csak sajnos pont 4 perccel hosszabb mint kellene. Nekem a Bohemian Rhapsody jutott róla eszembe ami hasonlóan keverte a stílusokat, anno hasonlóan formabontónak számított, csak ott működött itt meg nem.
Ha ezt a számot 3 perc után lekeverik akkor jobban járnak. Van az elején egy szerintem kifejezetten jó zenei témájuk, amire egy közepes szöveget sikerült írni. A refrénben csak simán ismételni, hogy take me back to eden ráadásul szünetet hagyni ho ogy kijöjjön a szöveg a ritmusra kb ovodás szint. Aztán ezt megfejelik egy stílusváltással. Mintha egy új szám kezdődne, ami nem is biztos, hogy rosszul állna neki, de azán az utolsó váltással felteszik a pontot az i-re. Kérdem én minek? Aztán meg kifadelik... Ne haragudjatok de ez a szám nagyon felcsesz.

Szerencsére utána jön az utolsó szám ami szerintem egyben az album legjobbja is illetve tökéletes egy album lezárására és mindenképp segít abban, hogy ne legyen keserű a szájíze az embernek.

Visszatérve az albumra (és végül annak értékelésére). Nem tudom hova tenni. Nincs rajta egy szám sem ami önmagában megfogott volna annyira, hogy bekerüljön a vegyesbe. Illetve mint album nem tudom milyen hangulat kellene, hozzá hogy elővegyem. Rocknak nem elég energetikus, kellemes balladának túl hörgős.
Ellenpéldának ott a Killer Elite (Dragonforce), talán azt is pont te ajánlottad, ami egy olyan album ami rendszeresen előkerül, mert tudom hogy mire számíthatok tőle és az egész album konzisztensen passzol egy adott hangulathoz.


Sajnálom, de ez nálam csak 3/10. Arra mindenképp jó volt, hogy táguljon az elképzelésem a stílusról, és jó ellenpontja legyen annak amit eddig ismertem.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: portillo » 2024. április 11., csütörtök 20:51

Bár nagyon sok és sokféle rock zenét hallgatok, a metal vonal azért mindig távolabb állt tőlem. Ezzel együtt ahogy elindult az album, úgy voltam, hogy egész jó lesz, de valahogy még is egy folyamatos lejtmenet volt számomra.
A mélypont az Ascensionism volt, ott elsőre félbe is hagytam, aztán később folytattam, majd újra hallgattam (és rájöttem, hogy a DYWTYLM még rosszabb :mrgreen: ), kicsit át is gondolva, és át is értékelve a dolgot.

Számomra ez nem egy metal album. Sokkal inkább pop, amiben vannak metal jellegű dolgok, bár ahogy itt a korábbi értékeléseket olvastam, vélhetően ez metal, csak az új hullám, amiről nekem semmilyen fogalmam sem volt eddig.

Az szerintem pozitív, hogy próbálják keverni a stílusokat, egy-egy számon belül is elkalandoznak, viszont egyelőre szerintem elég ritkán áll össze jól ez a keveredés. A többiek által lesajnált Aqua Regia szerintem pl ilyen, és bár az is egy abszolút pop-trap szám (amit egyébként ki nem állhatok), még is jól össze van rakva.

Az Are you really ok kicsit nyálas, de egyben van szerintem, és a szintén lassabb, balladásabb Rain kifejezetten jó szám, még ha nehezen is indul be. Alapvetően ilyesmire számokra készültem inkább, de nagyon mást kaptam. Egyébként több számban vannak jó részek, de kevés van ami összeáll, és a végén pozitív irányba billen a mérleg. A Take me back to eden talán még ez a kategória, bár kicsit túl tolták a közepét.

Beszéltetek az énekes hangjáról, nekem hangstílusra (ha létezik ilyen szó) engem a Three Days Grace-re emlékeztetett néhol. Amit még kiemelnék, az az énekes kiejtése, ami helyenként engem kifejezetten irritált, de volt, ahol még is hozzáad a zenéhez.

A maszkos kérdés érdekes téma. Gondolom ki akarnak tűnni ezzel is. Engem ez a része, és úgy általában a zenekarok megjelenése, magánélete, stb. hidegen szokott hagyni.

Összességében ez szerintem ez egy eléggé kiforratlan album, helyenkét jó dolgokkal, helyenként pedig elég gyenge próbálkozásokkal. Nekem nem igazán tetszett, de hozzá kell tenni, hogy nem is én vagyok a célközönség. A trap-metal(?) vonal kedvelői találhalhatnak sok örömöt, de a metal része szerintem sehol sem kiemelkedő.

5/10
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 10., szerda 23:44

davi10 írta: @Roli engem érdekelne milyen újabb együtteseket tudnál ajánlani, a Spirit Box-ot már lehordtam egy korábbi körben :D
hát most mi számít újnak? Én pl ide veszem a Lornát, Slaughter to Prevail-t, Imminence-t, Make Them Suffer-t, Orbit Culture-t, Shadow of Intent-et, Electric Callboy-t... így hirtelen. Ezek pár éve robbantak be.
Olyat nem tudok írni akik tavaly alakultak és már izomból hallgatom őket :mrgreen:
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 10., szerda 21:08

davi10 írta: Sleep Token - Take Me Back To EdenDe szerintem 20 évvel ezelőtt egy ilyen bandára rá se legyintett volna a közönség.
Egeszen pontosan igy.

Ebbe a maszkos dologba nem mentem bele, mert egyebkent az albumhoz nem tartozik, de amugy szerintem 2024-ben eg gecinagy vicc, plane ilyen nehol tinglitangli zenevel. Anno a Slipknotnal volt ertelme (akiket en soha nem szerettem tulzottan, de elvitathatatlan a hatasuk es a nyomuk az iparban) egyreszt ujszeru volt, masreszt az o zenejuknek a duhe konkretan letarolta a vilagot internet nelkul is, es valahogy adott ehhez a vibehoz. Ma mar csak pozerkedes, mint a Dimmunal az arcfestes amikor mar lassan 60 evesek.

Na mindegy, regen minden jobb volt, szar minden. :mrgreen:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2024. április 10., szerda 18:59

Sleep Token - Take Me Back To Eden

Kicsit hasonlóan látom mint Faust, én is ahogy öregszem fokozatosan távolodom el a fémesebb zenéktől, de a régi kedvenceket és azoknak az új anyagait azért előveszem. Viszont én néha azért keresgélek, hogy mi megy éppen nagyot, és szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hány új együttes fogott meg az elmúlt 5 évben. Ezzel az együttessel is találkoztam már, most a Bad Omens-el (akik még ennyire se találták fel újra a spanyol viaszt, de az Ő új anyaguk nekem jobban bejött) őket kapta fel nagyon a Tiktok, szóval nekem már lement előtte az album párszor. Akkor kb. 2 hallgatás után félreraktam, ezt a 2-t most is megkapta, de nem lettem sokkal előbbre vele.

Nem is nagyon tudok magáról az albumról sokat mondani, az látszik, hogy szeretnének kitűnni a mezőnyből, ez dicséretes is, mert ráfér a színtérre valami új a sok tucat metalcore banda mellett. Viszont olyan monoton tempóban haladt végig az album, teljesen feleslegesen elnyújtott számokkal, hogy nekem egyben ugyanolyan érdektelen maradt, mint az első 2 hallgatásnál 1 éve. Az énekes hangja nagyon emlékeztet valakire (itt-ott Hozier is beugrott), de én vele se vagyok megelégedve, nekem sok volt a lírai ásítozós előadásmódból.
Nem azt mondom, hogy rossz album, csak nekem ez kevés, és még mindig nem értem a körülöttük lévő hype-ot, amihez nyilván sokat ad az amúgy teljesen jól kitalált anonimitás meg az egész banda imázs a maszkokkal Lore-al, mindennel. Már csak számokat kéne megtanulni írni :D De szerintem 20 évvel ezelőtt egy ilyen bandára rá se legyintett volna a közönség.

Annak ellenére, hogy sok számban voltak jó részek, nekem nehéz olyat találni, ami elejétől a végéig működött, talán csak az Ascensionism meg talán a Granite volt ilyen. Az Aqua Regia nekem is a leggyengébb, Are You Really Okay? is lefelé lóg ki, a DYWTYLM szintén, pedig az lehetett volna teljesen jó, de az én ízlésemnek túl lett tolva.
A "maradékban" majdnem mindegyikben voltak egész jó részek, de mindegyikben volt valami kis csavar, ami miatt szerintem egyiket se raknám rá saját playlistre.

Én tényleg akartam szeretni, de ha 4 hallgatás után se fogott nagyon meg, akkor szerintem már nem is fog.

5/10

@Roli engem érdekelne milyen újabb együtteseket tudnál ajánlani, a Spirit Box-ot már lehordtam egy korábbi körben :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 10., szerda 14:27

Faust írta:
Nagyrészt egyetértek, de meg kell védjem a műfajt, vannak azért elég jó új bandák, bár tényleg nem sok. Nagyon finnyás vagyok zenei téren is (Igen, hörgés és hörgés közt is van különbség :mrgreen:), ritka mikor egy bandára felkapom a fejem. A Sleep Token volt a legutolsó ilyen.

Nekem is a Chokehold, The Summoning a kedvenc, meg Take Me Back to Eden. Aqua Regia és a DYWTYLM tényleg elég szarok.
Persze mondhatod gyávának az ajánlást, de inkább figyelmes. Nem akartam a kollágák torkán lenyomni még egy zúzós lemezt. Maybe next time :D
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 10., szerda 0:26

Sleep Token - Take Me Back To Eden

Írni akartam az elején, hogy elképesztő, egyesek mennyire nem képesek elrugaszkodni a saját faszságaiktól, ha zenéről van szó, aztán egyszer végigment, és úgy voltam vele, hogy talán mégis. Aztán lement még egyszer, és biztos vagyok benne, hogy melyik számokat kapcsolod el egyből, szóval igazam van. :mrgreen:

Én, de ezt talán a múltkor írtam is, bő 8-10 éve teljesen eltávolodtam a metal színtértől. Akiket szeretek, hallgatom a mai napig, változó intenzitással, amilyen hangulatom épp van, de hidegen hagynak az új bandák. Néha rápróbálok pár újra, de annyira kiüresedett, erőlködő pózerkedés lett az egész műfaj úgy, ahogy van, hogy nem érdekel már.

Alapból nem rossz az album, szerintem indokolatlanul hosszú, ezek a posztrokkerek olyanok, mint a progresszívek, mintha direkt nem fejeznék be a számokat időben, csak hogy mutassák, rá tudnak még pakolni, de minek. Ezért nem tudok huzamosabb ideig hallgatni Sigur róst vagy Dream theather-t. 1 óra az album, de 40 perc pont ugyanannyi lenne belőle.

A zenéjük, amíg nem kezdik el jó posztmodern módon kevergetni a műfajokat, semmi újdonságot nem hoz nyilván, de legalább jó arányérzékkel és ízlésesen tolják, nem vitás. Nekem az énekes hangja túl steril és "szép" (egyébként sokszor hamis), nagyon érződik az autotuneos mókolás, főleg a balladásabb szerzeményekben, amik amúgy a Raintől eltekintve kurva unalmasak és poposan kiszámíthatóak. Ellentétben amúgy az album összeségével, mert néhol igencsak bevállalósak, a trappes betétek bátrak, én hülyét kapok tőlük, mint magától a műfajtól is, de ez az én bajom. Szeretem a kísérletezést, de furcsamód itt pont a konvencionálisabb darabok működtek nekem, a Vore pl szerintem a legjobb szám az egész albumon. A Chokedols és a The summoning is egész jó, de pl. az Aqua regia és a DYWTYLM egészen borzalmas.

Utánaolvastam kicsit, mi ez a banda és miért vannak oda értük ennyien, és sajnos tartanom kell magamat a véleményemhez, az ilyesmi bandák rommá sztárolása is erőteljesen jelzi, hogy a műfaj halott, és nem élvezi. De ettől függetlenül teljesen hallgatható cucc, és jó ajánlás, tőled meg pláne, de közben tudom, hogy nem szívből ajánlottad, csak ez volt a legkönnyedebb cucc, amit megtaláltál a több terrabájtnyi malacvisítás és röfögés között, és az """avatatlan""" fülnek is hallgathatónak ítéltél. Ami egyrészt gyávaság, másrészt dícséretes. :mrgreen:

Nem tudom, mennyire meggyőző vagy hallgatható, befogadható ez egy a műfajt nem kedvelő embernek, az eddigi kevés zeneklubos tapasztalatom azt mutatja, hogy az emberek jóval kevésbé nyitottak zeneileg, mint pl. filmfogyasztásban, de van rá esély, hogy megfog pár embert, a lemez több helyen jó értelemben véve (mr ha lehet ezt jó értelemben elírni) poppos. Kíváncsi leszek. Nem rossz ajánlás, én másodjára már untam őszintén szólva. Legyen egy hatos, aztán majd meglátjuk.

6/10

Btw jelentkezési sorrendben megyünk? Fingom nincs mit ajánljak. :mrgreen:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 7., vasárnap 13:00

Na akkor ünnepélyesen megkezdem az új kört, amit remélhetőleg becsülettel végignyomunk. Hogy biztos így legyen, a legbrutálisabb hörgős albumot hoztam. Na jó, nem :mrgreen:

A választásom egy brit bandára esett, akik elég széles skálán mozognak, alternative metal, post-rock/metal, progressive metal és indie rock/pop a wiki szerint. Tagokról semmit nem tudni, maszkban nyomják mindig, (egyetlen interjú volt a dobossal nemrég, ha valakit majd lázba hoz a zenéjük akkor ajánlom.) Persze redditen mennek a találgatások, kicsit Slipknot feeling, kíváncsi vagyok ők meddig bírják így.

Legújabb albumukat hoztam, amivel igazán berobbantak. Engem nem kapott el elsőre, de nem mondtam le róluk, így adtam még nekik esélyt és eléggé megszerettem őket. Nem mondom hogy minden szám bejön mert van ami nem, de lehet másnak meg az fog nagyon.

Sleep Token - Take Me Back To Eden


Jó szórakozást hozzá B-)
Kép

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 5., péntek 13:03

akkor vasárnap kezdődhet a buli?
Kép

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2024. április 3., szerda 12:31

fiore írta:
1. soadroli
2. davi10
3. lestat
4. babaking
5. Faust
6. portillo
7. géza
8. Kercsó
9. fiore
10. El Sie7e

Legyen már 10-en :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2024. április 3., szerda 10:40

1. soadroli
2. davi10
3. lestat
4. babaking
5. Faust
6. portillo
7. géza
8. Kercsó
9. fiore
jövök én is :kalapos:
+eddigi ajánlások
.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: portillo » 2024. április 3., szerda 10:25

Van esetleg valami lista a korábban ajánlott albumokrol? Eddig csak elég felületesen követtem a topikot, és nem szívesen ajánlanám ugyanazt, ami már volt volt.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. április 2., kedd 17:56

Akkor szerintem vasárnap indulhatunk, a 8 már kényelmesen elég.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 2., kedd 12:16

Jajkecc mar megijedtem. :lol: :mrgreen:

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 2., kedd 12:13

sebydani írta: Beton.Hofi - Playbánia

Na tehát akkor végre.. bocsi ismét :)

Amióta megjelentek az első számai nagy rajongója vagyok a srácnak úgyhogy picit talán elfogult is vagyok. Nekem szimpatikusak a szövegei, a legtöbb esetben kifejezetten kreatívak, már az első albuma is nagyon tetszett. Alapvetően szerintem ez is nagyon jól sikerült, érettebb már mint a comic sins, komolyabbak a témák is de így is illik a Beton Hofi profilba. Szerintem kifejezetten jól áll mixtapenek, hogy különféle stílusok keverednek a hiphop-trap tudomisén hogy hívják ezt vonalon túl :kalapos: Látszik, hogy próbálkozik sok mindennel. A Pulled Porkban használt Calvin Harris sample miatt kifejezetten nagy pacsi de ahol Hundred Sincs megjelenik azok az album csúcspontjai nekem.

Nálam a Bagira, Dohánybolt, Fáradt, Tiszalök, Tom Hanks, Playbánia és a Pulled Pork szinte napi szinten lemegy így ebben a sorrendben, a többi azért nem rántott be teljesen, azok a saját listámra nem is kerültek fel. A leggyengébb talán a Holnap, egyszerűen nem tudok ezzel a gyurissal megbarátkozni semmilyen előadó mellett pedig hallottam már sok számban.

10/8 pontokat tekintve, leginkább a nem kiemelt számok miatt nem magasabb.

Aki viszont szereti és még nem volt, annak nagyon ajánlom, hogy élőben próbálja meg akár a Parkban, akár máshol ahol van lehetősége, elég durva hangulat volt eddig minden buliján ahol voltam :salute:
Nem leszek népszerű…
A pösze Beton Hofi extrémen túlértékelt, szerintem a top 50 magyar rapperben sincs benne, talán a top 100-ba befér.
Külön kínos ez a belterjes ‘Ádizás’… Biztos nagyon jófej gyerek, bár ez nem igazán jött le nekem abból az 1-2 interjúból, amit láttam vele.
A ‘Vakerlabor’ kifejezés pedig már 30 éve is szekunderszégyen érzetet okozott volna, nemhogy a 21. században.
Összefoglalva: unalmas, túlhypeolt és cringe, de amúgy undergroundban simán elfér Sisivel együtt.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 2., kedd 10:30

babaking írta: Egy hörgős album minden körben borítékolható :mrgreen:
lehet most megkímélem ettől a társaságot :mrgreen:
Kép

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. április 2., kedd 10:19

géza írta: Lehet megbanom, ha valaki berak egy death metal albumot, de latokor (ez esetben hallokor :mrgreen: ) tagitasbol baj meg nem szuletett.

Egy hörgős album minden körben borítékolható :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. április 2., kedd 9:18

bocs a dupláért, ezt most látom
Halfkey írta: Én nem jövök, de kárpótollak titeket azzal hogy helyette hallgassátok az Italodisco nevű slágert :D
B-) ha nem singleként adják ki, akkor őket ajánlanám majd itt. így marad valami egyéb finomság :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég