Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. június 20., csütörtök 9:36

Nobody Moves - Living For The Weekend

na ez hamar ment :mrgreen:
a Hősökkel közösen összehozott dalt és a Raise Your Hands-t ismertem eddig.
jól esett a délelőtti órákban.

habár mikor vége lett, akkor azt hittem, hogy az internet szállt el :lol:
a Never Stop tetszett a legjobban B-)

7,5/10
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. június 20., csütörtök 8:44

Daft Punk - Discovery

az igazi szerethető divat zene.
mikor megjelent már rá egy hétre végig hallgattam az egész albumot.
igaz vannak 2-3 olyan dal, amitől az agyam eldobtam :lol:
de azért pöpec kis album lett.


7,5/10



Fall Out Boy - Save Rock and Roll

kölyök koromba, mikor még azt tartottam, hogy a Fall Out Boy, Billy Tallent, My Chemical Romance stb. által képviselet szubkultúra lesz az én világom, aztán tévedtem:mrgreen:
2006-ban is tudtak zenélni, és azóta se felejtettek el. igaz, azóta kicsit kinőttem ezt a stílust.
ezért a régi FOB dalok jobban tetszettek :)

7/10
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 19., szerda 20:12

Akkor elsőként jövök :D

Nobody Moves - Living For The Weekend

+1, mert magyar albumot ajánltál, külön öröm mikor valaki hoz tehetséges hazai előadóktól is.
Sajnos túl rövid volt az album, egyedül a Hősökkel közös trackjüket ismertem eddig :) Marad a gépemen a lemez, majd lesz valami vele.
Nem vagyok szakértője a villamos zenének, nem zavart, sőt egész tűrhető volt.

7/10

------------

A Daft Punk albumot meg akartam nézni HD-ben, csak sajnos nem igazán lenne türelmem végignézni a közel egy-másfél órás animációt, de az ötlet eredeti.

Holnap jövök az elmaradt Daft Punkkal, illetve újrahallgatom Kowa és Fankadeli közös lemezét is. :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 19., szerda 19:01

Ebben a formációban is Pixa sokkal meghatározóbb, Andro inkább a kellő médiafelhajtást adja hozzá.
Na nálam meg pont fordítva van,bár más néző pont miatt. :D Két kezemen nem tudom megszámolni,hogy hány Nobody bulin voltam és az összes partyn Andro zenélt,ő csapatta,Pixa pedig a hangulat felelős volt.Magyarul kiabált,meg piált összevissza. :mrgreen: :mrgreen:
Hohóó, ez az én köröm. :D Max pontszám körülit fogsz kapni tőlem úgy érzem. A Fanka és Kowa - Expedícióra lehet is bevésni a 10/10et.

Örülök,hogy másnak is ennyire bejön ez az album. :)

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. június 19., szerda 18:54

Nzedge írta:Na akkor az én ajánlásaim jönnek! :)

1. Nobody Moves - Living For The Weekend

A Nobody Moves egy rohadt jó kis magyar csapat,amelyet Andro & Pixa alkot. Szerintem ők a legjobbak Magyarországon az elektronikus zene világában,ezt jelzi az is,hogy pl Andro elég sok elismerést is szerzett,mint Dj,nem csak itthon,hanem világszerte is. :)
Az albumról annyit kell tudni,hogy ez a srácok második albuma.Ingyenesen jött ki, még karácsonykor,de ahhoz képest én már ezerszer végig pörgettem. :mrgreen: Abban biztos vagyok,hogy nem fog mindenkinek tetszeni. :D
Link: Nobody Moves - Living For The Weekend (The Album)-->soundcloud


2. Fanka és Kowa - Expedícíó

Már ezerszer hangoztattam itt a fórumon,hogy ebben a műfajban nálam Fanka az etalon.Ebbe az albumba minden nap belehallgatok a buszon,villamoson vagy otthon. :mrgreen: Jó zenei világ,jó szövegek és elgondolkodtató rímek jellemzik a számokat.Szerintem még annak is simán végig hallgatható akik rühellik a rappet. :)
Link: küldöm GT-nek. :mrgreen:
Hohóó, ez az én köröm. :D Max pontszám körülit fogsz kapni tőlem úgy érzem. A Fanka és Kowa - Expedícióra lehet is bevésni a 10/10et. Tökéletes az album. Külön külön is rengeteget hallgattam őket, de így együtt az igazi, remekül kiegészítik egymást.

A Nobody albumot majd még lepörgetem megint, mielőtt pontozok. A leírásra annyit reagálnék, hogy Andro messze nem a legjobb magyar dj. Nagyon messze van ő attól a szinttől, amit mondjuk, egy Jay Lumen képvisel, telt házas bulik Mexikótól, Londonon keresztül, Ibizáig. Ebben a formációban is Pixa sokkal meghatározóbb, Andro inkább a kellő médiafelhajtást adja hozzá.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 19., szerda 16:09

Na akkor az én ajánlásaim jönnek! :)

1. Nobody Moves - Living For The Weekend

A Nobody Moves egy rohadt jó kis magyar csapat,amelyet Andro & Pixa alkot. Szerintem ők a legjobbak Magyarországon az elektronikus zene világában,ezt jelzi az is,hogy pl Andro elég sok elismerést is szerzett,mint Dj,nem csak itthon,hanem világszerte is. :)
Az albumról annyit kell tudni,hogy ez a srácok második albuma.Ingyenesen jött ki, még karácsonykor,de ahhoz képest én már ezerszer végig pörgettem. :mrgreen: Abban biztos vagyok,hogy nem fog mindenkinek tetszeni. :D
Link: Nobody Moves - Living For The Weekend (The Album)-->soundcloud


2. Fanka és Kowa - Expedícíó

Már ezerszer hangoztattam itt a fórumon,hogy ebben a műfajban nálam Fanka az etalon.Ebbe az albumba minden nap belehallgatok a buszon,villamoson vagy otthon. :mrgreen: Jó zenei világ,jó szövegek és elgondolkodtató rímek jellemzik a számokat.Szerintem még annak is simán végig hallgatható akik rühellik a rappet. :)
Link: küldöm GT-nek. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 19., szerda 15:37

pheco írta:Egyébként tervben van új kör? Csak mert eléggé szenvedek, hogy melyik 2 albumot ajánljam, mert van vagy 6 a tarsolyomban :mrgreen: Ha lesz új kör, akkor könnyebben fogok tudni választani.
Szerintem simán szervezhetünk még egy kört, ha páran le is vannak maradva az albumokkal, vagyunk azért jó páran, akik rendszeresen hallgatjuk az ajánlásokat. :)
Ha ilyen remek ajánlások lesznek, mint ebben a körben, akkor meg pláne csapassuk. B-)
Nzedge írta:akkor este jövök a muzsikákkal :mrgreen:
Oké. :mrgreen:
Tarsi88 írta:Eléggé személyiség hasadásos vagyok zenei ízlés terén, ez a stílus az egyik amelyik bejön, de például szerintem te is a hajadat fogod tépni majd az én egyik ajánlásomra. :lol: Borítékolom, hogy a legalacsonyabb összpontszámot egy albumra én fogom megkapni. :D
Arra kíváncsi leszek. :hmmm: Lehet, hogy rátapintasz az elektronikus zene melletti másik gyengémre (nem mondom meg, mi az), és 10-est fogok adni az albumra. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 19., szerda 15:30

Egyébként tervben van új kör? Csak mert eléggé szenvedek, hogy melyik 2 albumot ajánljam, mert van vagy 6 a tarsolyomban :mrgreen: Ha lesz új kör, akkor könnyebben fogok tudni választani.

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. június 19., szerda 15:28

GT37 írta: Úgy látom, a mi ízlésünk nem áll messze egymástól. B-) Immersion, Daft Punk, a Brains-albumra is mindketten jó pontokat adtunk... :)
Eléggé személyiség hasadásos vagyok zenei ízlés terén, ez a stílus az egyik amelyik bejön, de például szerintem te is a hajadat fogod tépni majd az én egyik ajánlásomra. :lol: Borítékolom, hogy a legalacsonyabb összpontszámot egy albumra én fogom megkapni. :D
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 19., szerda 15:18

Fall Out Boy - Save Rock and Roll

Valamiért sosem bírtam őket.Néhány számot most is skipeltem. :lol:
Bocsi. :kivagyhe:

4/10


Daft Punk - Discovery


Erre se mondhatnám,hogy az én világom, de a FOB-nál mindenféleképpen jobb volt. :)

5.5/10

szerk: akkor este jövök a muzsikákkal :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 19., szerda 15:17

Nzedge, jöhetsz az ajánlásoddal, amikor erre jársz.
Igaz, vannak lemaradások bőséggel. :D
Tarsi88 írta:Daft Punk - Discovery
Az az elképesztő emlék mennyiség ami előjött az album hallgatása közben... Egyszerűen nem tudok reálisan pontozni erre az albumra, mert pár szám a mai napig a kedvencek között van.
9/10
Úgy látom, a mi ízlésünk nem áll messze egymástól. B-) Immersion, Daft Punk, a Brains-albumra is mindketten jó pontokat adtunk... :)

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. június 19., szerda 15:10

Fall Out Boy - Save Rock and Roll
Nem, nem és nem. Ez a stílus egyszerűen olyan távol van tőlem, mint Rudolftól a gólszerzés. :lol:
Háromszor kezdtem bele, háromszor elaludtam rajta, ez mindent elmond.
4/10


Daft Punk - Discovery
Az az elképesztő emlék mennyiség ami előjött az album hallgatása közben... Egyszerűen nem tudok reálisan pontozni erre az albumra, mert pár szám a mai napig a kedvencek között van.
9/10
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 18., kedd 23:04

Daft Punk - Discovery

Az eleje jól indult, nem is tudtam, hogy a One more time az ő számuk. Aztán kb a felénél tartottam egy kis szünetet, ami valljuk be jól jött, mert így is sok volt már a második fele. Az album eleje tetszett azt 7-8 körül értékelném, de a vége lehúzta kicsit.

6/10

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2013. június 17., hétfő 19:32

nem hiszem el, leírtam már majdnem az egészet, erre befagyott a gépem. :vivo:

bocsi, de ha nem gond akkor rövidre fogom, nincs kedvem megint mindent begépelni. :(


green day - american idiot
régebben szerettem őket, ma már nem annyira, de a szép emlékek miatt egy
7,5/10

deniz - eufória
alapok bejöttek, de a műfaj sajnos nem a kedvencem, így nem tudtam eléggé azonosulni a számokkal
6/10

mumford & sons - sigh no more
megkönnyebbülés a fülnek, lightos, szokatlan, de sajnos annyira nem jött be
5/10

depresszió- vízválasztó
gitár alapok nagyon tetszettek, az énekes hangját azonban nem bírom. angolul más hanggal tökéletes lenne :D
7/10

daft punk - discovery
nem az én világom sajnos, talán nem egyben kellett volna meghallgatnom az egészet
4/10

fall out boy - save rock and roll
nagyon tetszett, egy-két szám kivételével, lehet el kéne nézni a strand fesztiválra :D
:salute:
9/10
.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 16., vasárnap 11:44

Fall Out Boy - Save Rock and Roll

Pozitív csalódás volt az album. 1-2 számot ismertem, de igazából nem is tudtam, hogy ők az előadók. Az album első fele jobban tetszett, ott több olyan dal is volt ami bejövős volt és ha telóra nem is kerülnek fel, de még párszor meghallgatom őket. A best számomra a My Song Knows What You Did In The Dark (Light Em Up) dal volt.

7,5/10

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 15., szombat 16:31

Fall Out Boy - Save Rock And Roll
Pár számtól eltekintve ez is tetszett, a The Phoenix-et már hallottam korábban is, az nagyon megfogott, de a Just One Yesterday, a Miss Missing You is remek szám. Magát az albumot biztosan nem fogom még egyszer meghallgatni, de 4-5 számot azért elraktam ínséges időkre. :D
Ez a 4-5 szám húzza fel az osztályzatot, ami nem más, mint
7/10

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 14., péntek 9:57

Elnézést kicsit el vagyok maradva, megpróbálom a két legutóbbi ajánlást a hétvégén meghallgatni.

Mumford & Sons - Sigh No More

Túl egyszerű, túl könnyed volt számomra, mondjuk ez nem feltétlen gond, bár magamtól soha nem hallgatnék ilyen zenét. Igazából rossznak sem mondanám, de nem lett a szívem csücske.

5/10

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 13., csütörtök 13:42

Fall Out Boy - Save Rock and Roll

Több volt, mint tűrhető. A gépemen marad egy ideig még, bele fogok hallgatni párszor úgy érzem.
A Phoenix c. szám rengeteg slágerlistán előkelő helyen volt/van, egyedül azt ismertem talán az albumról. Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki.

8/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 13., csütörtök 13:06

messideco írta:Nzedge mester ma érkezik az albummal?
Munki még csak három napja ajánlott, úgyhogy annyira ne siessünk. :D

Daft Punk - Discovery
Nagyon tetszett ez a kicsit retro, még nem teljesen kiforrott electro. B-) Harder, Better, Faster, Stronger egyébként is örök kedvenc, de a Something About Us, a Short Circuit, a High Life is nagyszerű volt.
Sokat gondolkodtam az osztályzáson, de mivel számomra nagyjából a Brains-féle Full Range-dzsel áll egy szinten ez az album, és arra 8,5-et adtam, ezért legyen ez is egy

8,5/10

Köszönöm az ajánlást, Munki, a másikkal is jövök majd a napokban.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 13., csütörtök 11:52

Nzedge mester ma érkezik az albummal? Mindenképp jövök a Fall outtal, az Interstellát hétvégén, HD-ben :coffee: B-)
"And my heart will leave you never."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég