Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. május 11., szombat 11:57

Bocsi srácok a késésért, ma este 7-8 körül írom őket ! :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. május 11., szombat 10:32

Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion

Hát ez nagyon nem az én műfajom, de megpróbálom műfajon belül értékelni. Volt rajta pár szám ami tetszett, de magamtól biztos nem ezt az albumot hallgatnám otthon. Kicsit talán egysíkú volt. Viszont az énekesnek marha jó hangja van.

6/10

Anti Fitness Club - Metamorphosis

Itt félre kellet tennem az érzelmeimet, hogy objektívan tudjam értékelni, mivel nagyon utáltam őket. :D Ez az album viszont változtatott rajta. Örömmel hallottam, hogy jó irányban indultak el és levetkőzték ezt az EMO stílust. Zeneileg, szövegileg is teljesen korrekt az album. Van rajta pár kiemelkedő szám, amit szívesen hallgatok meg majd máskor is.

7/10

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. május 10., péntek 19:19

Fleetwood Mac - Tango In The Night

úgy voltam vele, hogy ellövök pár számot az elejéről, a többit pedig hétfőn... de egy hozzám hasonló vice city buzinak ez a zene a kánaán. :mrgreen: hány és hány órát basztam el a monitor előtt, miközben csak kocsikáztam, meg zenét hallgattam. és ha elkészülne az a mod, ami a gta 4 motorjára írná át a vice cityt... :mrgreen: elkanyarodtam, ez egy fasza album, köszi az ajánlást!

8.5/10.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 10., péntek 18:46

Fleetwood Mac - Tango In The Night

végig hallgattam.
nekem bejött ez az album.
mindig is tetszett a 80-as évek zenéje.
délutáni szieszta mellé pontfix jó volt...ha jól figyeltem, akkor kb. 3 dal volt ami nem tetszett 12 dalból.

7/10


ma este jöhet a következő felvonás :-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. május 10., péntek 18:18

Pendulum - Immersion

régi ismerős, ugyanakkor az előző albumok jobban tetszettek. ettől függetlenül ez egy jó pack, a két island számomra kiemelkedik, és az in flames-es közreműködést is szeretem. vaciláltam az osztályzaton, végül csak az eddigiek miatt nem lett 8, hanem 7.5/10.

lehet megint csúszni fogok, mert szombat-vasárnap dolgozom, egyelőre hétfő estét mondanék, remélem nem gond.

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 10., péntek 18:13

Fleetwood Mac - Tango In The Night
"Hát lehetne egyel jobb, de nem kegyetlenül :cens: urva rossz, hanem aránylag sz :cens: r."
Két nekiülésre sem sikerült végighallgatni az albumot. Mint zeneileg, mind énekben messze van nálam a közepes szinttől is.
2/10

Pendulum - Immersion
Hatalmas felüdülés volt megint meghallgatni ezt az albumot, semmit nem vesztett a fényéből. Minden szám még ezredik hallgatásra is úgy jó ahogy van. Amit hozzátennék, hogy a live koncertek alkalmával kicsit rockosabb hangzásúak a számok, úgy talán még jobbak, bár lehet csak a hangulat miatt.
A kedvenc albumaim egyike. :salute:
10/10
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 10., péntek 16:47

messideco írta:A dubstep hol alakult ki, mikor? Skrillex kezdte az egészet? Valaki szakavatott világosítson már fel :hmmm:
Skrillex előtt jóval volt már dubstep, és amit ő csinál, az sem igazán az szerintem.
Londonban alakult ki amúgy (mint minden más is) a 90-es évek vége felé, ha jól tudom. El-B, Steve Gurley, Zed Bias voltak az úttörők, ők kevésbé ismertek, aztán a kétezres évek elején jöttek a legendák, Benga, Kode9, Skream, Burial... :-) Aztán kb 2009-2010-től kapták fel a dubstepet, és jöttek azok az előadók, akik populáris, de nem igazán dubstep stílusú zenét nyomattak dubstep néven. :kivagyhe: Skrillex jó példa erre. Skream jól mondta: "I think it (mármint Skrillex sikeressége) hurts a lot of people over here because it's a UK sound, but it's been someone with influences outside the original sound that has made it a lot bigger. The bad side of that is that a lot of people will just say 'dubstep equals Skrillex'.
És vannak a mai királyok, Borgore, Excision, Rusko, Bassnectar, 16bit (RIP), Knife Party, satöbbi.
Szóval London, 90-es évek vége, Skrillexnek meg köze nem volt az egészhez. :-)
Victor írta:nem akarok közbe szólni, de belehet még szállni? vagy hogy megy eZ? :loveyou:
Hát ha gyorsba meg tudsz hallgatni négy albumot, aztán a most általam ajánlott kettőre is lesz időd, akkor jöhetsz. :-)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 10., péntek 15:41

Fleetwood Mac - Tango In The Night

Nem tetszett,úgyhogy teljesen végig se hallgattam.Nekem háttérzenének se esett jól.Nem nekem való.

4,5/10

Jöhet a Pendulum.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 10., péntek 14:43

Fleetwood Mac - Tango In The Night

Nem az "esetem",de netezés mellett elment. Azt hittem,hogy kevésbé fog tetszeni..

Ezért legyen 6/10

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 10., péntek 14:33

Pendulum - Immersion

Messze áll tőlem a műfaj, eddig életemben egy Pendulum számot hallottam, a Tarantulát. Olyasmi albumra számítottam, de annál egy kicsivel gyengébbre sikerült szerintem. Én nagyon szöveg centrikus vagyok, ha zenéről van szó, emiatt is a rap a kedvenc műfajom, így nekem furcsák a zenék amiben alig van szöveg, viszont ezen az albumon nem igazán tetszettek az énekek, lehet kivételesen jobb lett volna, ha nincs is benne. De igazából netezéshez háttérzajnak jó.

6/10

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 10., péntek 14:16

Pendulum - Immersion

Na ez a műfaj (műfajok) közelebb állnak már hozzám. Jó volt a lemez, érdekes sokszínű cucc volt.
A dubstep hol alakult ki, mikor? Skrillex kezdte az egészet? Valaki szakavatott világosítson már fel :hmmm:

8/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 9:33

nem akarok közbe szólni, de belehet még szállni? vagy hogy megy eZ? :loveyou:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 9., csütörtök 19:09

Fleetwood Mac - Tango in the night

Hülye nyálas zene (nem támadás), de még sem zavart annyira, netezés mellé egész jó volt. Nem tudok sokat írni most róla, egynek elment.

6/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 9., csütörtök 18:14

csak szólok...
5 percet hallgattam meg és :ozil: Fleetwood Mac - Tango In The Night [Full Album]
B-)
eddig nagyon adja :-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 9., csütörtök 14:17

Na, akkor még gkovi, Roli és tubatibi értékelését várjuk a fiore-féle lemezekről, a többiek meg csapassák az Immersiont meg a Tangót. B-) :D

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. május 9., csütörtök 14:10

escape the fate - dying is your latest fashion

elnézést a késésért, elég sok munka volt mostanában, de a délelőtt folyamán meghallgattam az albumot. erre számítottam, vagy ezt vártam a másik ajánlástól. az együttest régóta ismerem, ezt az albumot is hallottam már, de mindenképpen frissíteni akartam az ismereteimen, és nem emlékezetből megítélni. nosztalgikus érzéseket keltett bennem, még a west-balkán botrány előtti düreres metálesteket, amikor nem szedtek ki a tömegből minket a biztonságiak, mondván ne pogózzunk... egy rockbuliban. :-) hangulatfüggő is, de szeretem ezt a stílust, úgyhogy 9/10.

a két új album jó lesz, pendulumon voltam már (bár amilyen gyakran jönnek, ki nem :D).

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 9., csütörtök 9:23

mindkét album új falat lesz.
kíváncsian vágok neki :-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 8., szerda 21:07

fiore írta:az elsőről még nem hallottam, de jónak ígérkezik

a pendulumot pedig volt szerencsém élőben hallani két éve a volton, ott tetszett :-) (igaz, itókásan a skrillex is isteni volt tavaly :D )
Pedig az a koncert sehol nem volt a 2010-es Soundos koncertjükhöz képest. Az immersion azon kevés lemez egyike, ami a több mint 2 éves telefonomon az első pillanattól kezdve rajta van.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 8., szerda 20:32

Pendulum nekem is egy régi ismerősöm! B-)

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2013. május 8., szerda 20:30

az elsőről még nem hallottam, de jónak ígérkezik

a pendulumot pedig volt szerencsém élőben hallani két éve a volton, ott tetszett :-) (igaz, itókásan a skrillex is isteni volt tavaly :D )
.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég