Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 26., szerda 14:06

Marci77 írta:GTre varhatsz,mert szombaton/vasarnap lesz csak.
Amugy,ha Tarsi nem jon,akkor nem johetne a kovetkezo? Aztan majd utana jonne Tarsi,hogy haladjunk :)
Utána GT jön :mrgreen: Sztem várjunk, hátha idetéved Tarsi :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 26., szerda 14:05

GTre varhatsz,mert szombaton/vasarnap lesz csak.
Amugy,ha Tarsi nem jon,akkor nem johetne a kovetkezo? Aztan majd utana jonne Tarsi,hogy haladjunk :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. február 26., szerda 11:51

GT kollegától kérdezném, hogy most akkor maradhatok-e a későbbiekben vagy sem, mert a norwich elcsipázta a spursöt :lol: (európa liga topicban azt mondta, ha a norwich is megveri a tottenhamot, akkor vége lehet a zeneklubos pályafutásomnak) :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 25., kedd 16:19

Tarsi elpárolgott :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 24., hétfő 11:04

Tarsi hol a fenébe vagy baszki? :mrgreen:
Nincs GT máris megy a lazulás? :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 23., vasárnap 18:17

Tarsi,mikor ajanlasz?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. február 22., szombat 20:49

SCBP vs TKYD

Nem nagyon tudok a hétvégén netezni, csak gyors felugrottam értékelni, sokat nem bírok írni (időhiány).
Nem igazán jött át. Untam.. vártam a végét. Sokszor inkább idegesített, mint kikapcsolt volna. Bocsi, ez nem jött be.

3/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. február 22., szombat 11:58

SCBP - Back To Business
Még nem hallottam róluk ezelőtt. Nem volt ez olyan vészes. Annyira nem szeretem a rappet, főleg a magyart, de ennek szerencsére nem értettem a szövegét, így azzal nem volt gond :D Egy idő után kicsit unalmas lett, de viszonylag gyors elment vele az idő. 6/10

SCBP vs TKYD
Hát erről én nem nagyon írnék, nincs mit. Ez nem az én műfajom, egyáltalán nem fogott meg, egyedül az Introban hallottam valami értékelhetőt. Bocsi, 3/10
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 21., péntek 22:39

SCBP - Back To Business
Ezt az albumot nem ismertem. Aza alapjait általánosságban szeretem,de itt volt ami gynegébb volt,ahogy pheco is írta.
Háttérben 1x elment,de nekem nem volt semmi extra.
Legyen 6/10

SCBP vs TKYD
Itt az alapok nagy része tetszett.Tkydet ugye szeretem,de ez nem lett valami nagy album,pár szám kivételével. Közreműködések se tetszettek igazán. (Norbáé szerintem elég gyenge lett,pedig amúgy őt szoktam hallgatni,nem ezt szoktam meg)
Legyen ez is 6/10.

(Amúgy magát a Killakikittet meg egyáltalán nem szeretem,úgyhogy örülök hogy nem őket hoztad hanem csak Aza alapokat.)

Bocs hogy lassan érkeztem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 21., péntek 21:32

pheco írta:Annyit megbeszélhetünk, hogy már ajánlott előadótól nem lehet újat. Max ha más formációban van az előadó (pl. Eminem album és utána akár lehetne egy D12 album) Bár ez ugyanolyan, mint a Tkyd-Dreamerz ajánlás..de szerintem ez még belefért, csak a 3. Tkyd volt már sok.
Például ez is egy megoldás lehet. :agree: Na mindegy, majd megbeszéljük a kör után.

Ahogy már írtam, holnaptól jövő szombatig nem vagyok, ennek következményeképpen valószínűleg a Tarsi-féle ajánlás is csak jókora késéssel fog felkerülni a blogra, de ez ne zavarjon senkit. :) Azt még elárulom, bár ez nem sokakat fog meglepetésként érni, hogy a Tarsi-féle két korong értékelési határideje március 7., 23:59 lesz, abban az esetben természetesen, ha már a holnapi nap folyamán jön a kolléga az ajánlással.

Addig is további jó zenehallgatást, urak, az esetleges felmerülő technikai vagy akármilyen jellegű kérdéseket próbáljátok meg letárgyalni egymás között. :D Távollétem ideje alatt öttagú ideiglenes törvényhozó testület irányítja majd a zeneklubot, az érintetteknek ezt már jeleztem. Na jó, nem. RR77-hez forduljatok bizalommal, jó gyerek, régi motoros, ha gond van, segíteni fog. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 21., péntek 21:03

GT37 írta:A kör végén, a következő körre való jelentkezés kezdete előtt szerintem érdemes lenne majd áttárgyalni kicsit a dolgokat, az ajánlási alapelveket, hasonlókat.
Annyit megbeszélhetünk, hogy már ajánlott előadótól nem lehet újat. Max ha más formációban van az előadó (pl. Eminem album és utána akár lehetne egy D12 album) Bár ez ugyanolyan, mint a Tkyd-Dreamerz ajánlás..de szerintem ez még belefért, csak a 3. Tkyd volt már sok.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 21., péntek 20:51

heccsat írta:És ezzel az ajánlással úgy is érzem, hogy most én kiszállnék ebből a zeneklubból, nem ezért jelentkeztem, azt hittem majd úgy előadókat fogtok mutatni, megismerhetek/beleszerethetek eddig ismeretlen zenékbe. Helyette arról szól most számomra eddig ez a ténykedés, hogy itt mindenki az ízlése szerint mutat olyan előadókat/együtteseket, amiket szinte mindenki ismer. Ez az album meg nekem a teteje volt az egésznek, nem elég, hogy 1x át kellett szenvednem magam az előzőn, most jön még egy, ráadásul ha jól értelmeztem az előző körben is volt már 2. Nem erről kéne szólnia.
Sajnálom ha valakit ezzel megbántottam, de így ebben nem lelem semmi örömöm.
Peace és további jó zeneklubozást :agree:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult a dolog, bár valamilyen szinten meg tudom érteni, hogy így döntöttél.

(Mindenesetre az én ajánlásom majd figyeld, nem túl ismert lemezeket fogok ajánlani, amelyek közül - az ajánlásod alapján - legalább egy szerintem tetszene neked.)

Mondjuk, de ez szigorúan személyes vélemény (és természetesen no offense, csabi*), én is úgy gondolom, hogy nem kellett volna bedobni egy újabb Tkyd-albumot, de hát ez van. :D A kör végén, a következő körre való jelentkezés kezdete előtt szerintem érdemes lenne majd áttárgyalni kicsit a dolgokat, az ajánlási alapelveket, hasonlókat.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 21., péntek 20:25

SCBP vs TKYD
Hát nagyon sokáig húztam, mire ezt hajlandó voltam meghallgatni, az első album után, nem is értem az ajánlást. Semmi meglepő nem volt benne, hogy érdemi rappet továbbra sem hallok, saját magamra lennék mérges, ha erre most bármilyen szinten is pozitív értékelést adnék, nem is tudok. Számomra ez továbbra is a műfaj megcsúfolása, előző TKYD-nél leírtam, hogy miért.
Ha az előző azt hiszem 1,5 volt akkor ez sem lehet több:
1,5/10


És ezzel az ajánlással úgy is érzem, hogy most én kiszállnék ebből a zeneklubból, nem ezért jelentkeztem, azt hittem majd úgy előadókat fogtok mutatni, megismerhetek/beleszerethetek eddig ismeretlen zenékbe. Helyette arról szól most számomra eddig ez a ténykedés, hogy itt mindenki az ízlése szerint mutat olyan előadókat/együtteseket, amiket szinte mindenki ismer. Ez az album meg nekem a teteje volt az egésznek, nem elég, hogy 1x át kellett szenvednem magam az előzőn, most jön még egy, ráadásul ha jól értelmeztem az előző körben is volt már 2. Nem erről kéne szólnia.
Sajnálom ha valakit ezzel megbántottam, de így ebben nem lelem semmi örömöm.
Peace és további jó zeneklubozást :agree:
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2014. február 20., csütörtök 19:44

SCBP vs TKYD

Én nagyon bírom Kyd munkásságát, de ez szerintem a leggyengébb albuma lett, ő is egy kicsit haloványabb a megszokottnál, viszont a közreműködések kifejezetten gyengékre sikeredtek. A lemez legerősebb száma babylon és az ilyen az élet, ezt a két számot bármikor szívesen meghallgatom a többit nem véletlenül nem vettem elő eddig sem.
6/10

SCBP - Back To Business
Ez az egész album, az alapok, a stílus egy Vinnie Paz vagy épp Immortal Technique albumra hajaz csak sajnos jóval kevesebb mondanivalóval. Ha az ember nem figyel a szövegre akkor egy jó kis lemez lenne ez, de számomra ez a stílus pont a tartalom miatt az egyik kedvencem.
5/10

Én pedig ha mindenkinek megfelel úgy(ha nem akkor is :D ) szombat késő délután, este érkezem az ajánlásommal.
Addig is ha már így eszembe juttattátok egy kis bemelegítés:http://www.youtube.com/watch?v=2frJ3e0hxPE

Na jó nem, annyit elárulok, hogy szombaton a gitár kerül előtérbe :rock:
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 19., szerda 23:34

SCBP - Back To Business
A Tkyd albumnál megtudtam mondani, hogy miért nem tetszett, de itt valahogy nem annyira!Pedig ez sem tetszett, a Tkyd albumnál azért jobb volt!Az alapok nem voltak rosszak, viszont ezek a magyar dalok a háttérben néha szerintem ezek borzalmasak voltak!A rapperek között volt olyan aki jól tolta, de a legtöbb nekem gyengének tűnt!Az album eleje jobb volt a közepe felé elkezdett lefelé menni a végére pedig már unalmas,egysíkú lett, túl hosszú volt!Ezért mondjuk nem vonok le pontot, mert az egyik ajánlásom sem lesz éppenséggel rövid(visszafizetek a két Tkyd albumért :mrgreen: )!Az is fura volt, hogy akkor most egy magyar producer miért amcsi rapperekkel csinál albumot Mo-n, de persze ezért sem vonok le pontot!
Jobb volt mint a Tkyd album, de ezt sem tetszett túlzottan(pedig a félreértések elkerülése végett van olyan rap album ami magasabb pontszámot kapna tőlem) az alapok jók voltak többnyire,a magyar dalok így ebben borzalmasak a rapperek szerintem átlagosak,a szöveg sem volt egy nagy durranás!
3,5

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 19., szerda 22:15

Rendben, köszönöm a válaszokat, akkor nem lesz határidő-halasztás, hanem szombaton jöhet Tarsi ajánlása. :) Addig viszont kapjátok össze magatokat! :mrgreen:
RealRaúl77 írta:Másik, ha mégis most lesz az ajánlás, szívesen besegítek neked arra az időre, amíg nem vagy, csinálnám ezeket én, ha gondolod. Pü-ben megbeszéljük.
Ok, köszi, átgondolom a dolgokat, aztán írok majd, ha úgy alakul. :agree:

Aztán Tarsi után végre én jövök! :rock: :salute: (Bár szerintem ennek csak én örülök így. :lol: )
szerk.:
Marci77 írta:(De remelem nem Sp*rs meccsre mesz :lol: )
Sajnos nem, pedig jó is lenne... :salute: Talán majd egyszer eljutok a Lane-re, a világ második legszebb stadionjába (a Camp Nou után). :salute: :salute:

:mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 19., szerda 19:47

Szerintem se kell kitolni. En mondjuk vszeg csak nem sokkal a vege elott fogom ertekelni,mert mostanaban nem ugy voltam gepnel. Pentek/szombaton meg johet az ajanlas.
GT,kibirunk ennyit nelkuled :) (De remelem nem Sp*rs meccsre mesz :lol: )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 19., szerda 19:32

Szerintem sem kell szünet, már ez a két hét is sok! :mrgreen: Legalábbis nekem!Tudom én is lógok az egyik albummal,de ma este meghallgatom és holnap vagy még ma értékelek! :agree:

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. február 19., szerda 19:30

Ja igen... GT kezdeményezéséhez én is annyit fűznék, hogy én fölöslegesnek látom. 2 hét alatt 2 darab órát kell elosztani hogy meghallgasd. Ez szerintem nem egy nagy dolog és az utazással együtt, akár egy héten belül is kivitelezhető a dolog simán, te meg amúgy is azért viszonylag gyorsan le szoktad tudni a dolgot.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. február 19., szerda 19:24

GT37 írta:
Vélemény?
Nekem amúgy mindegy, szorgalmaznám, hogy azért minél gyorsabban haladjunk, én a két hetet is soknak/lassúnak tartom, így nagyon elhúzódik a dolog. És szilárd meggyőződésem, hogy néhány kivételtől eltekintve nem időhiány miatt, hanem az idő bőség miatt jönnek későn az értékelések, mert hát úgyis van még két hét, ráérek vele foglalkozni, és nem lennének kiesők egy hetes határidőnél sem. De ez az én meglátásom, javítsatok ki, ha tévedek.

Másik, ha mégis most lesz az ajánlás, szívesen besegítek neked arra az időre, amíg nem vagy, csinálnám ezeket én, ha gondolod. Pü-ben megbeszéljük.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég