Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 7., péntek 23:13

ÁLLÁS

Holnap délelőtt a blogra is felkerül az ajánlás. Flame on!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 7., péntek 22:10

jó hallgatást :D
:cens:



:mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 7., péntek 22:04

Mindkét albumot ismerem, de lepörgetem őket majd újra és akkor pontozok. Szegény Tkyd mit fog kapni.. :( Megnéztem volna mennyit kapna a Ne szarakodj! album :mrgreen: (tőlem kapna egy 9-est, de szerintem 3-as átlagot alig ütötte volna meg :mrgreen: )

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 7., péntek 21:30

nekem egyébként mind a két előadó ismeretlen volt szóval mind2 album is új volt nekem :D
Angus & Julia Stone - Down The Way
kicsit lassú volt , a vége felé már unalmas is volt , sok volt ez egy órán keresztül nekem :D a csaj hangja az viszont tetszett , de erre összességében csak egy 10/5 megy
The xx - xx
kellemeset csalódtam benne :) pár számot már hallottam azelőtt is ,de nem tudtam ,hogy kik ők
bár még így se igazán jött be 10/6

na és akkor ugye én ajánlok ...
elsőnek a már beígért Tkyd :mrgreen:
SCBP vs TKYD az album címe.
AZA alapjaira rímel és nem is rosszul .. jó közreműködők az egyik kedvenc albumom az elmúlt évekből .
másodiknak gondoltam hozok egy Killakikitt albumot de szerintem azt itt nagyon lehúznák , elég ha Kydet lehúzzátok a kedvenceimet inkább megkímélem :D ezért a második ajánlás (szintén AZA alapjaira) 25 jólismert amcsi underground rapper közreműködésével létrejött SCARCITYBP - Back to Business

jó hallgatást :D
Kép

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. február 7., péntek 16:12

The xx - xx
Full ismeretlenek voltak számomra. Nem volt ez rossz, 1-2 szám még majdnem tetszett is. De a végére sajnos már nagyon meguntam, szerintem kicsit egyhangú volt az egész. 6/10

Angus & Julia Stone - Down The Way
Hát ez nem nagyon jött be. Elég lehangoló számok voltak ezek, vagy nemtom, nem sok élet volt bennük, az biztos :D
De néha elég kellemes volt, legyen egy 5/10
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 5., szerda 19:42

The xx - xx

Elmegy kategória nálam,mert bár éneklés nélkül az alap zenék a gitárral tetszettek legtöbb helyen,de nekem az éneklés annyira nem tetszett.Háttérzajnak se való.

Legyen 6/10

Angus & Julia Stone - Down The Way


Ez viszont 2-3 szám kivételével egyáltalán nem tetszett. Azok is az okés,nem nyomom tovább egyből kategória. Nekem lassú,vontatott sok helyen,és itt se jönnek igazán be az éneklések.

4,5/10
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2014. február 5., szerda 19:20

Angus & Julia Stone - Down The Way

Annyira pörög mostanában az életem, hogy semmire nincs időm, hazaérek és szó szerint beesek az ágyba. Valószínűleg ezért is talált el engem ennyire ez az ajánlás. Megvettek kilóra. Főleg Julia részei jönnek be, imádom a hangját.
A hold on-t szerintem 100szor hallgattam már meg azóta. :lol:
9/10

The xx - xx

Ezt az albumot már ismertem, egy időbe elég sokat hallgattam is, jó volt megint elővenni. Érdekes, hogy hogy változik az ember ízlése egy-két év alatt is. Most inkább azok a számok jöttek be amik régebben annyira nem(Heart Skipped A Beat, Night Time)
7,5/10

Köszi az ajánlást, jó volt már kiszakadni a hétköznapi mókuskerékből. :salute:

Egy olyan szakmai kérdésem lenne, hogy ugye nem lenne probléma ha az albumokat soundcloud-ra tölteném fel, mert nincs se időm se kedvem a youtube-al szarakodni.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 4., kedd 15:35

GT37 írta:csabi*, Tarsi, soadroli, Marci77: pénteken határidő, ne feledjétek! :)
Fuu,el is felejtettem. :D Oke,adsig meg lesz.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 4., kedd 13:29

csabi*, Tarsi, soadroli, Marci77: pénteken határidő, ne feledjétek! :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 2., vasárnap 11:02

sentry írta:Rengeteg embernek a zene csak háttérzaj, nekem lételem.
:agree:
Én is valahogy így vagyok ezzel.

A blogot köszi szépen egyébként, első ránézésre van egy-két (de inkább több :D ) finomság rajta, de a napokban átnézem alaposabban is. :salute:
sentry írta:Bonuszként: The XX + BBC Philharmonic Ez meg egy csoda! :)
Erről ez jutott eszembe:
BBC Philharmonic Presents... Nero's Dubstep Symphony :salute:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 2., vasárnap 1:31

pheco írta:
sentry írta:Én ezért kezdtem el a blogot is! :)
Hogy mutassak újat másoknak, hogy van MR2őn túl is élet. Nem egyszer írtam hónapokkal, vagy akár évekkel előbb egy-egy zenéről mint idehaza populáris lett. De rengeteg idő a blogolás és nem éri meg arra jöttem rá. Iszonyat kevés az az ember, akinek erre igénye van. Rengeteg embernek a zene csak háttérzaj, nekem lételem. Ezzel nincs is semmi baj. Ezért kell csoportosulni fórumokon, facebookon stb. :)
Milyen blog? Esetleg elerheto meg? Kivancsi lennek ra :)
Igen, el.
Pár haverommal csináltam. De többnyire én írtam. Szándékosan kevés zenei információval, inkább csak kedvcsináló szövegekkel. Tapasztalat szerint az érdekelte a legkevésbé az embereket. Nekem meg nyilván az volt a legtöbb idő, még ha néha pár sor is.

Amúgy mai napig kapok infókat kiadóktól, előadóktól, hogy jön az új klip, album stb. :lol: :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 2., vasárnap 1:07

sentry írta:Én ezért kezdtem el a blogot is! :)
Hogy mutassak újat másoknak, hogy van MR2őn túl is élet. Nem egyszer írtam hónapokkal, vagy akár évekkel előbb egy-egy zenéről mint idehaza populáris lett. De rengeteg idő a blogolás és nem éri meg arra jöttem rá. Iszonyat kevés az az ember, akinek erre igénye van. Rengeteg embernek a zene csak háttérzaj, nekem lételem. Ezzel nincs is semmi baj. Ezért kell csoportosulni fórumokon, facebookon stb. :)
Milyen blog? Esetleg elerheto meg? Kivancsi lennek ra :)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 2., vasárnap 0:45

Én ezért kezdtem el a blogot is! :)
Hogy mutassak újat másoknak, hogy van MR2őn túl is élet. Nem egyszer írtam hónapokkal, vagy akár évekkel előbb egy-egy zenéről mint idehaza populáris lett. De rengeteg idő a blogolás és nem éri meg arra jöttem rá. Iszonyat kevés az az ember, akinek erre igénye van. Rengeteg embernek a zene csak háttérzaj, nekem lételem. Ezzel nincs is semmi baj. Ezért kell csoportosulni fórumokon, facebookon stb. :)

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 1., szombat 16:34

sentry írta:Szeretném megköszönni heccsatnak
Én is ilyenek miatt jelentkeztem, gondoltam, hogy mi lesz kb. az a vonal amiket ajánlani fognak az emberek, ezért gondoltam valami mást is mutatok, két nagy kedvencem nekem is. Egy kicsit csalódott is vagyok amiatt, hogy nagyon egysíkúnak érzem az eddigi ajánlásokat és semmi újdonság nincs benne. Pedig örülnék neki ha lenne valami ismeretlen is akibe újonnan bele lehet szeretni. Szintén így vagyok vele, mint te, nagyon sok időmet töltöm, zenék keresgetésével, mindig találni valami nagyon jót, csak idő kérdése. Aztán ezeket 2-3 év múlva el is kezdik játszani a rádióban, emlékszem a Mumford milyen peremzene volt amikor elkezdtem hallgatni, mára már szinte mindenki ismeri és rádió is adja őket. De még Coldplay is ilyen volt "nagyon-(nagyon)" régen. De azért valamennyi örülök is neki, hogy később amikor ez lesz a divat, a módi akkor már mások is elkezdik hallgatni ezeket, csak azt sajnálom, hogy maguktól ezt sosem hallgatnák, csak onnantól kezdve, hogy már adja a rádió vagy a csapból is az folyik, akkor szeretik meg sokan.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 1., szombat 3:58

Szeretném megköszönni heccsatnak, hogy ezt a két kiváló albumot ajánlotta! :salute:

Igazából én azért is akartam zeneklubos lenne, mert ilyen albumokat szerettem volna ajánlani. Rengeteg ember nem tölt elég időt különböző zenei stílusok megismerésével. De érthető, rengeteg idő, és szelektálás mire az ember megtalálja a maga kis stílusát, bandáját. De vannak emberek, akiknek ez a kutakodás örömet okoz. Persze pont azért mert iszonyat nagy élmény egy új bandára bukkani, akinek a zenéje nagyon megfog. Én ilyen ember vagyok, és maga a zene hihetetlen komplex, leírhatatlan és összetett érzéseket vált ki belőlem. Emiatt imádok új bandákat megismerni. :)

Az XX egyik nagy kedvencem. Egyértelműen a britek egyik legjobb bandája jelenleg. Borzasztó tehetségesek. Egyenként külön lehetne elemezni a tagokat, de talán Jami XX-et a banda dj-jét emelem ki. Ő hihetetlen zenei érzékkel rendelkezik. Ezt számos saját szerzeményével, vagy koprodukciós számmal bizonyította már. Illetve nem kicsit változatos és kellemes mixeket készít. Az egyik legtehetségesebb elektronikus zenei producer. Nicolas Jaar, Four tet, Burial mellett. No persze szerintem.

Megértem azokat az embereket, akiknek lassú az xx zenéje. De ez talán olyan mint, anno egy ismerősöm mondta, hogy a Radioheadet valaki vagy átérzi és szereti, vagy nem érti/érzi és nem fogja soha. Valahogy az XX is ilyen, vagy tetszik valakinek és akkor beszippantja, vagy nem tetszik és lehúzza az egészet. Ami külön öröm a lelkemnek, hogy ők nem a hírnévért csinálják, nem adják el a lelküket a pénzért, hanem ők mindig is csak 3 fiatal maradnak, akik imádják a zenét, és azt amit csinálnak. Ezt manapság a sikertől megrészegült fiataloktól ritka. De ők inkább a minőségre mennek, nem a mennyiségre. Ez borzasztó szimpatikus bennük.

Ezt még ajánlom tőlük ( és a második, Coexist nevezetű albumukat! :mrgreen: )
The xx - Finally (Kings Of Tomorrow cover )


Bonuszként: The XX + BBC Philharmonic Ez meg egy csoda! :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 31., péntek 22:24

tetszeni fog .. hidd csak el :shifty:
Tudom én azt, főleg az előző után! :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 31., péntek 22:08

BBarni írta: egy csabi féle tykyd album
tetszeni fog .. hidd csak el :shifty:
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 31., péntek 21:59

GT utan meg en szinezem meg kicsit :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 31., péntek 13:27

(Utána pedig... Végre én jövök. :shifty: :box: :mrgreen: )
:banplz:

RIP Zeneklub :'(


Még szerencse, hogy Tarsi ott van mert egy csabi féle tykyd album után jönne egy remek GT ajánlás..hááát! :lol:
:mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 31., péntek 13:13

RealRaúl77 írta:Srácok kérhetnék febr 10-ig haladékot? Nem tudom mi van most, full nem követtem a klubokat, mi kell addig, mi lesz még, de utána mindent pótolnék.

Köszi a megértést!
Rendben van, majd írj pü-t, ha van valami kérdésed. :)

Egyébként úgy készüljetek, hogy a jelenlegi ajánlás után csabi* következik, és csak aztán Tarsi kolléga. (Utána pedig... Végre én jövök. :shifty: :box: :mrgreen: )


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég