Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 16., vasárnap 14:36

Copy Con es Yelawolf. Dejo :) Kis feludules GT jazze (vagy milye) utan :P :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 16., vasárnap 13:31

Még messideco értékelésére várunk, ami a Summer Sessions-t illeti, de, azt hiszem, már kijelenthető, hogy rekordalacsony pontszámot ért el a lemez. :lol: :'(

Köszönöm mindenkinek, aki meghallgatta az ajánlásaimat, és elnézéseteket kérem, ha tényleg sokat szenvedtetek egyik vagy másik album miatt. :/

Pheco, Copy Conért részemről is pacsi, pár számát ismerem, bejövősek többségében, a másikról még nem hallottam. :)

Hamarosan felkerül az ajánlás a blogra is. Flame on! :rock:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. március 16., vasárnap 13:21

Copy Con nagyon jó, azért pacsi :D
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 16., vasárnap 12:43

Akkor itt is volnék és GT engedelmével jönnék is az ajánlásokkal.

Ezt az albumot már az előző körben is majdnem ajánlottam, de aztán az utolsó pillanatban mégse. Így már a mostani kör elején biztos volt, hogy ez lesz az egyik ajánlásom. Műfaját tekintve reggae/ragga. Magyar előadóról van szó, ugye a hazai paletta nem bővelkedik ebben a műfajban tevékenykedő előadókkal. Nem tudom hallottatok-e már róla, páran szerintem biztosan. Nagyon jó hangja, illetve a „hangjai” vannak. A szimpla énekhangja nem mondom, hogy tökéletes, de én azt is nagyon szeretem, viszont a rekedtes mélyebb hangját egyenesen imádom. Akik nem ismerik sokan hiszik, hogy egy zenekar, közben szóló előadó. A második nagy szóló albumát hoztam, ami 2007-ben jelent meg és a mai napig nagyon sokat hallgatom, egy szám kivételével mindegyiket szeretem. A számok nagy részében eléggé központi szerepet játszik a zöld szer:D, ezt én a stílusnak (is) tudom be, hozzátartozik a reggae-hez, viszont érdemes figyelni a szövegeket, vannak benne nagy igazságok és vicces sorok is. Tehát akkor az ajánlás nem más, mint...dobpergés… :mrgreen: :

Copy Con - A nép hangja


A második ajánláson már többet kellett agyalnom. Volt jó pár album, ami szóba jöhetett, sikerült leszűkíteni 5-re. Nagy nehezen sikerült választani. Egy kevésbé ismert amerikai előadó egyik albumát hozom. Kint azért már elég sikeres, itthon még nem igazán. Ezen az albumán vannak party zenék illetve kicsit odamondósabb, agresszívabb zenék is. 2 éve ismertem meg kb, azóta pörgetem az albumait. 2010-ben megjelenő albumát ajánlom, aminek 2013-ban kijött a folytatása, ami kicsit lightosabb, chillesebb(ha érdekel valakit ennek a címe: Trunk Muzik Returns) Viszont én a 2010-es albumot többet hallgatom, így inkább ezt hozom, tehát akkor az ajánlás:

Yelawolf - Trunk Muzik 0-60

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. március 15., szombat 23:57

Rebelution - Peace Of Mind
hát ez nem volt rossz, nem gon doltam volna, hogy te fogod hozni az eddigi legjobbat :ozil: egy erős 8as

Pedro Cornetta - Summer Sessions
ez viszont nem talált :/ 10/4
Kép

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. március 15., szombat 19:09

Rebelution - Peace Of Mind
Háttérzajnak jó volt..egy darabig. A végére eléggé untam, lehet tolni kellett volna egy spanglit közben :D Nem igazán az én stílusom, volt 1-2 pillanat mikor elkapott a feeling, de 5-nél nem tudok többet adni.

Pedro Cornetta - Summer Sessions
Hát ez meg végképp nem az én műfajom :mrgreen: Kiszívta az életet belőle :D Nagyon unalmas, semmitmondó, sajnops egyáltalán nem tetszett, de annyira nem akarom lepontozni, hallottam már rosszabbat is, 3/10 .

Bocs GT, de nem jó az ízlésed :mrgreen: :mrgreen:
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 15., szombat 13:43

Na, pörögjünk fel, emberek, ma éjfélkor határidő. :)

Holnap pedig elviekben Tarsi ajánlása következne, de mivel a kolléga pár hete eléggé eltűnt, ezért pheco, te is készülj, mert elég valószínű, hogy te leszel majd a beugró. :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 14., péntek 22:50

Pedro Cornetta - Summer Sessions

Hát ez nagyon unalmas volt. se ének,se akkor már zúzósabb/pörgősebb zene. Bocs GT,erről nem nagyon tudok mit mondani,háttérnek se jó nekem.
2,5/10

Rebelution - Peace Of Mind
Ez jobban tetszett. Az elején jobban odafigyeltem rá,aztán kicsit már lankadt a figyelmem. Egy idő után már sok volt. De alapba semmi nagyobb baj nem volt vele,tetszett is.
Legyen 6,5/10
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 14., péntek 22:43

:off:

:arrow:

:banplz:

De hehe, ha már itt vagy, jelzem, hogy számítunk rád a zeneklub következő körében. :salute: :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 14., péntek 21:17

monnyuk azért a caramelnek meg a királyvikinek jobb a hangja.

oh wait :lol:
De látom már eddig is szörpöztél, mert sikerült rossz topicba raknod :lol:
4 betűig jutottam.
baj? :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 14., péntek 21:17

De látom már eddig is szörpöztél, mert sikerült rossz topicba raknod :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27400
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 14., péntek 21:13

hehe írta:
60-as, 70-es évek rock, basszad rá a hangerőt, aki érzi, annak tetszeni fog.
csak egy példa:
Fortunate son - Creedence Clearwater Revival :roll:
istenem mekkora zene, megyek is vedelni :lol:
:salute: hatalmas. :salute: nálam menne a 10/10 rá :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 14., péntek 21:10

Creedence Clearwater Revival Chronical Greatest Hits (1976) [24 bit FLAC] vinyl

60-as, 70-es évek rock, basszad rá a hangerőt, aki érzi, annak tetszeni fog.
csak egy példa:
Fortunate son - Creedence Clearwater Revival :roll:
istenem mekkora zene, megyek is vedelni :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. március 14., péntek 20:27

Pedro Cornetta - Summer Sessions
Hát el nem tudom képzelni azt az élethelyzetet, amiben egy ilyen albumot előveszek...Ennek ellenére nem volt rossz, viszont egyáltalán nem az én stílusom, nem tudok azonosulni vele, hiányzott az ének belőle, untam is kicsit, lassan is ment vele az idő. Az első szám viszont viszonylag tetszett, ismerős dallamok is voltak benne, a többiben viszont nem igen találtam még ennyi pozitívumot sem. Így összességében egy 4/10.

Magát a kört a magam részéről az unalmas jelzővel tudnám jellemezni, de remélem nem sértelek meg GT. Egy kis pörgés, nagyobb változatosság kellett volna nekem. Nem tudtam átérezni ezt a kört, sajnos. Viszont tényleg dicséret jár azért, mert újat hoztál ide, más kérdés hogy ez nálam nem igazán sült el jól, de maga az alapötleted az tetszett. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 14., péntek 6:41

BBarni írta:sebaj majd a következő körben :lol: )
Hééé :mrgreen: Megpróbálom kicsit figyelembe venni a klub ízlését és olyat ajánlok aminek van esélye nem 2-3 körüli átlagot szerezni :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. március 14., péntek 0:16

Nem olyan rossz az a Cornetta-lemez, ne higgyetek az eddigi értékelőknek. :mrgreen:
Most mé hazudsz? :-(



:mrgreen:

Pedro Cornetta - Summer Sessions

Na jó annyira rossz nem volt, pld a Tkyd albumnál bőven jobb volt!Gyorsan lement, zavarónak sem mondanám, de legalább valami minimális szöveg/éneklés kellett volna,ez hiányzott, nem tudom nekem így nem is "igazi zene"... :kivagyhe:
Még egyszer biztos nem fogom meghallhatni, viszont jobb volt mint amire számítottam így este munka mellett elment és könnyebben is tudok pontozni mint gondoltam!
5

Nem hittem volna, hogy GT egyik albuma is többet kap tőlem mint 2, de úgy látszik léteznek még csodák! :mrgreen: (sebaj majd a következő körben :lol: )

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. március 13., csütörtök 18:19

Rebelution - Peace Of Mind
Hát GT, az alap elgondolást díjazom, a műfaj belevonását a klubba, mert bírom, elképesztően hangulatos tud lenni,de ez az album kikészített. :mrgreen:
Semmi, de abszolút semmilyen érzelmeket nem váltottak ki a számok az első 4-6 számig és ez utána már el kezdett idegesíteni. Egy szám volt, ami ha lehet nem az album fele után van, még ugy tetszett is volna, white girl mittudoménmi, de már az sem tudott segíteni az összképen.
Az eddigi kör abszolút leggyengébbje nálam, sajnos. Nem is tudok mit írni róla.
4-est adtam a tkydre, de ez alávert annak is rendesen és műfajon belül még annyira sem tudom értékelni.
2,5/10, mint mondtam az alap elgondolás díjazásával. :/

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. március 13., csütörtök 16:55

Na itt vagyok, kicsit nehéz értékelnem, mert régen hallgattam már őket, de megpróbálok valami értelmeset is írni.

Rebelution - Peace Of Mind

Nagyon ritkán hallgatom ezt a műfajt, de igazából nagyon szeretem. Lazulós, flesselős téma, csak úgy ellenni, vízipipázni, iszogatni mellette király. Valahogy a ritmusa, a hangzása nagyon bejön, főleg ha rézfúvósokat és billentyűs hangszereket is alkalmaznak. És ezekben a számokban a rap részek is rendre bejönnek, valahogy teljesen más környezetben vannak, mint a hagyományos rap számok esetében.
Hasonlóan volt itt is. Tetszett a hangzás, az ének, a hangulata, ritmusa, lüktetése a dolognak. Végig szinten is tartotta magát. Tökéletes volt kb háttérzenének. Eléggé tetszett.

8/10



Pedro Cornetta - Summer Sessions

Erről kevesebbet tudok csak írni. Nem volt rossz ez sem. De nem volt kiemelkedő. Egynek elment. Ez is ilyen lazulós feeling volt számomra. Egymás után hallgattam meg őket, illettek egymáshoz is. Háttérzenének jó volt, de sokszor "eltűnt", mintha ott sem lett volna, szóval nem mindig tudott meghatni.

6/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 11., kedd 19:34

Na, haladjunk, emberek, 15-én határidő. :)

Nem olyan rossz az a Cornetta-lemez, ne higgyetek az eddigi értékelőknek. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 7., péntek 12:48

RealRaúl77 írta:Srácok.. Ráérek szerdán, vagy csütörtökön értékelést írni? (full nem emlékszem, mikor van a határidő) Szerdán hallgattam az albumokat, de most rohanok vonatra, és kb szerda estig nem igazán leszek gépnél.
Jövő szombatig ráérsz. :coffee:

Egyébként a blogon mindig fent van az aktuális ajánlás határideje. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég