Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 8., szombat 21:10

Punnany Massif - Sun Kick

Én is ismertem őket, Rolit(Wolfie) személyesen is, rendes srác,tehetséges is ettől függetlenül egy kicsit ferde szemmel nézek rájuk, mert bár a tehetségük vitathatatlan, de nem véletlenül vannak ott ahol és ezek nem a véletlenek sorozata volt! :)
Emiatt nem fogok kevesebb pontot adni, ez inkább személyes dolog!
Ha már rap/hiphop akkor ezerszer inkább az ilyen előadok/együttesek ahol van mondanivaló mint a "nagyonkeménygengsztervagyokblablabla" stílus!Pár számot ismerek tőlük azokat szeretem is, de a többi nem nagyon fogott meg!Erről az albumról a Kopoggyá,Élvezd(ezt ugye már ismertem)és a Pécs Aktuál X tetszett!Nagyon rövid volt az album(szóval remélem mindenki időben megtudja hallgatni :mrgreen: ) ami jó, de azért szerintem még 1-2 szám elfért volna!
Egész jó album, lazulni biztos jó rá, de nekem valami hiányzott a legtöbb szám csak háttérzajnak volt jó, de mint írtam voltak egész jó számok is szóval legyen 6!(ami tőlem egy rap/hiphop albumra egész jó pontszám :mrgreen: )

Viszont nem lesz sok a rap? :hmmm: :mrgreen: Ha így folytatjátok tőlem kaptok majd egy jó kis Ektomorf albumot! :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 8., szombat 13:31

Punnany Massif - Sun Kick

Szeretem a csapatot, de egyre ritkábban hallgatom őket valamiért. Erről az albumról sokat hallgattam pár számot, de egyben soha nem hallgattam még meg, most letudtam ezt is. A bevezető a leggyengébb szám, az nagyon nem jön be. A kedvenceim pedig a Másfél hete, Kopoggyá, Pécs aktuál x és az Élvezd, bár ezt már nagyon unom sajnos. Valamiért jobban bírnám, ha Rendben Man csak az alapokért felelne, esetleg kis ének és csak Wolfie rappelne inkább. De azért jó kis album.

8,5/10

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 8., szombat 11:57

tripla lett sajnos.


Na,hát eljött az én időm :mrgreen:


Sokat gondolkodtam hogy ezt vagy egy másik magyart ajánljak,vagy rockot (ez marad talán kövire),de ezt választottam,gondolta jó lehet BBarni keményebb rockja(metálja) után. Az csapatot szerintem senkinek se kell bemutatni,ha mégis akkor itt a lehetőség megismerni megszeretni. :D A számok közül is lehet (van) 2-3 ismerős,most mégis bevállalom ezt. Sokszor hallgatom őket ha vidámabb,gondolkodósabb kedvemben vagyok. Kedvenc számaim erről az albumról Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a Pécsi Aktuál X és a Néha. Élőben sajnos egyelőre még nem hallottam még őket,ha addig nem akkor majd nyáron mindenképp. Ugye a stílust a raphez sorolnám be ,de nem éppen a szokásos,hanem egy populárisabb verzió.(Változatosabb alapokkal,a hangszerek miatt.) Zászlóshajói a magyar könnyűzenének,sok helyen feltűnnek (TV/rádió). Vannak akik kritizálják a csapatot,mert hogy gyengébbek az új zenéik,"eladták magukat",ésatöbbi. Én nekem tetszenek az újabbak is. Ha eddig nem jöttetek rá,akkor hozzáteszem,hogy Pécs büszkeségei :)


Az ajánlásom:

PUNNANY MASSIF -SUN KICK
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 7., péntek 23:03

Mielott valaki irna,tudom hogy jonnom kell,csak technikai problemam van (nem talalom youtubeon az albumot egyben),de mar irtam pheconak,holnapra ha kitalalom honnan linkeljem,beirom az ajanlast :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 6., csütörtök 21:01

Hoho,mar en jovok? :D Bakker en meg ugy emlekeztem van 1-2 hetem :mrgreen:
Holnap delutan irom az ajanlast,mert oszinten azthittem meg van idom es nem dontottem el melyik legyen (rap vagy rock,bar BBarni miatt most talan elobbi) :D Ha nem baj. Bocsi.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 6., csütörtök 20:32

Na a sok puha lehúzta az albumom.... :lol: :mrgreen: Na jó akkor a következőnél mit mondtok majd? :lol:

RR értékelésére viszont érdemes volt várni! :mrgreen: :cheers:
Később biztos, hogy többször is előveszem majd, talán egyéb alkotásoknak is utánanézek (ha van egyéb album, nem tudom...), meg úgy az egész bandának.
Van, ez volt a második albumuk, az első a Szívidomár volt! :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 6., csütörtök 20:17

ÁLLÁS
Marci77 tied a pálya.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 6., csütörtök 20:06

Én is itt vagyok.
Bocsi sűrű a suli :'(

Leander Rising - Öngyötrő

Nagyon tetszett. Nem ismertem ezt a magyar bandát és nagyon hozzá hasonlót sem, de örülök, hogy megismerhettem. Élveztem végig. Jó számok, jó szövegek, jó hangszerelés, és több helyen több mint jó, az ízlésemnek tökéletesen megfelelő ének. Később biztos, hogy többször is előveszem majd, talán egyéb alkotásoknak is utánanézek (ha van egyéb album, nem tudom...), meg úgy az egész bandának.
Remek 50 perc volt.

9.5/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 6., csütörtök 16:35

RR77 kivételével mindenki értékelte legutóbbi ajánlást. Marci77 jöhetsz szerintem már ma is az ajánlással, de holnap feltétlenül.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. november 6., csütörtök 11:51

Leander Rising - Öngyötrő
Már egyszer mutatta őket egyik haverom, akkor nem nagyon jött be. Hát most lesz lesz kedvenc, de nem volt ez olyan vészes. A zene jó, néha a szöveg is dallamos, de mikor "bedurvul" az nagyon nem jött be. 6/10
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 5., szerda 23:54

Leander Rising

Vegighallgattam delutan megegyszer,de csak.most ertekelek,bocsanat :( Eredetileg nem ismertem oket igy nem tudtam,hogy mit varjak. Igazsag szerint nekem kozombos volt,neha sok volt nekem a zuzas meg a metalosabb dolgok,voltak kellemesebb reszek, pozitiv meg hogy pont almos voltam delutan igy kicsit felebresztett,ez plusz fel pont,igy nalam a kozombostol kicsit jobbat kap. Szoval jelenlegi hangulatomban nalam most ez:

5,5/10
:)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. november 5., szerda 17:41

Leander Rising
húha.
hallottam már róluk, főleg mivel a Leander kalocsai. a rockot alapból szeretem, de a metállal nem vagyok kibékülve. szenvedtem vele rendesen, alig talán nem is volt olyan szám, amit nem nyomtam volna ki szívesen, ha a rádióban megy. tőlem ez sajnos csak egy 4,5-et kap.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. november 5., szerda 16:38

pheco írta:DuplaD, soadroli, Marci77 és RR77 lóg még az értékeléssel. Akkor legyen a határidő holnap éjfél. Aki nem tudja addig értékelni akkor attól könnyes búcsút veszünk. BBarninak igaza van, legalább ide vagy pü-ben dobhatnának 2 szót, akik késnek vagy tudják, hogy késni fognak. Na hajrá!
én még ma hozom. bocsi a késésért, tegnap leadásom volt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 5., szerda 16:22

DuplaD, soadroli, Marci77 és RR77 lóg még az értékeléssel. Akkor legyen a határidő holnap éjfél. Aki nem tudja addig értékelni akkor attól könnyes búcsút veszünk. BBarninak igaza van, legalább ide vagy pü-ben dobhatnának 2 szót, akik késnek vagy tudják, hogy késni fognak. Na hajrá!

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. november 4., kedd 20:11

BBarni írta: Most én leszek a főköcsög, de szerintem még max 1 napot várjunk aztán menjünk tovább a "késők" nélkül... :ike:
Jogos, addigra én is megleszek. És sorry a trehányságért.
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 4., kedd 19:48

Sajnos meg ma este se tudom ertekelni,de holnap megteszem delutan. Felet mar meghallgattam,de teljesen szeretnem. Elnezest a kesesert :(
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. november 4., kedd 19:33

én még a hétvégén meghallgattam az albumot csak arra már nem jutott idő és őszintén szólva eszembe se volt eddig, hogy írja is róla.
nos.. nagyon nem az én műfajom ez :/
sok volt nekem ez az album és őszintén szólva nem sok minden maradt meg belőle volt pár szám amit át is léptem mert egyszerűen sok volt de nagyon nem akarom lehúzni, mert bár nem az én világom de gondolom a műfajon belül egész jók lehetnek
4/10

és bocsi mindenkitől a késésért :/
Kép

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 4., kedd 19:15

Ha jól látom még 5 ember nem értékelt jó lenne sietni! :sly: Nem hiszem, hogy 1 album(a mostani nem is volt hosszú) 1 hét alatt olyan teljesíthetetlen feladat lenne, persze mindenkinek közbejöhetnek dolgok, de akkor legalább egy üzit írhatna, hogy csúszni fog!Ha mindenki írt Pheconak akkor nem szóltam! :)

Most én leszek a főköcsög, de szerintem még max 1 napot várjunk aztán menjünk tovább a "késők" nélkül... :ike:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 4., kedd 16:04

Leander Rising - Öngyötrő

Nálam mellément, szenvedtem. Nem fogott meg a szövegek világa sem, meg a zene maga is kifejezetten idegesítő volt, főleg a hörgések.
Nem hallottam róluk, nem is nagyon szeretnék.

3/10
Love football, hate antifa.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. november 4., kedd 14:44

Leander Rising - Öngyötrő

Vasárnap már meghallgattam, de elfelejtettem értékelni, bocsi.
A stílus közelebb áll a szívemhez, mint az eddigi hazai ajánlások, azonban annyira mégsem tudott megfogni az album. Nem tudom, lehet én vagyok defektes, de a magyar zenék - néhány kivételtől eltekintve - nem nagyon tudnak bennem semmiféle érzelmet kiváltani. A hangszerelés elég sok helyen tetszett, az énekes "normális" hangja is elég jó, viszont az a félhörgős féle nem annyira begyere. :mrgreen:
Hóvirág c. szám igen jó volt.

6,5/10
.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég